Вт, 27.06.2017, 01:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » мультимедійна дошка
мультимедійна дошка
Alex-millitary Дата: Пн, 01.10.2007, 16:01 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В нашій школі монтували мультимедійну дошку. Річ хороша, тільки на її обслуговування не виділяють кошти. Як бути?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:22
W-w-W Дата: Вт, 11.03.2008, 22:01 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 196
просто ваш начальник має старі методи роботи, та вважає що ви і без цих засобів прекрасно справляєтесь, хоча все далеко не так, але пограть на нервах хоче чи вас випробує.

Я вважаю, що в першу чергу повинні бути у вас всі умови створені для прийому гостей на всеукраїнські семінари, але.........хтось по іншому вважає

Borick Дата: Вт, 11.03.2008, 22:23 | Повідомлення № 17
Новий користувач
З за сколько эту доску можно приобрести!!! И еще вопросик я слышал в соседнюю школу ее толи подарили толи че меценат постарался...... незнаю а нет ли случайно какой нибуть государственной програмы по распределению такх досок...вещь то хорошая.......
W-w-W Дата: Вт, 11.03.2008, 22:45 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 196
Quote (Borick)
З за сколько эту доску можно приобрести!!! И еще вопросик я слышал в соседнюю школу ее толи подарили толи че меценат постарался...... незнаю а нет ли случайно какой нибуть государственной програмы по распределению такх досок...вещь то хорошая...

Ця чудо-дошка приблизно коштує від 18000 грн.
Про державну програму розподілення цих дошок не чув, але цим питанням можна поцікавитись в районо
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 11.03.2008, 23:41 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
Quote (Borick)
З за сколько эту доску можно приобрести!!!

В нашу школу недавно подарували комплект: мультимедійна дошка, зображення на яку проектується проектором, що причіплений до стелі; сучасний комп’ютер (Пентіум 3.0 Ггц, 512 M ОЗУ, 80 G HDD, 128 M video (не пам’ятаю назви відеокарти), TFT монітор, 19" 16:9), сканер, принтер лазерний "Ксерокс", модем для dial-up, стіл комп’ютерний, стілець. Вартість комплекту: 30 тис. грн.

P.S. Сам проектор нормальний, що проектує розд. здатність 1024х768 коштує близько 1000 дол. + екран до нього (до 200 дол.). Також не поганий варіант для комп’ютерного класу.

Viktoriya Дата: Нд, 30.03.2008, 17:25 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Підкажіть будь-ласка, тут на форумі прочитала, що не можна на мультимедійній дошці писати маркерами, але в інструції у них на сайті написано, що вона стійка до подряпин і можна на ній писати маркерами для білих дошок, тих, що витираються сухою ганчіркою wacko
Так можна чи ні???
Ще у мене запитання чи проводяться для вчителів курси, де навчають прийомам роботи з МД, буду вдячна за відповіді.

Відредаговано: Viktoriya - Нд, 30.03.2008, 17:26
LAM85 Дата: Нд, 30.03.2008, 22:20 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
В Україні таких шкіл багато, де учні займають в обласних, всеукр. в МАН призові місця, а проекторів немають.

Додано (30.03.2008, 21:20)
---------------------------------------------

Quote (Viktoriya)
Так можна чи ні???

Я проходив курси і там використовувалась мультимедійна дошка на ній писали. Краще писати спеціальними маркерами.
Viktoriya Дата: Вт, 01.04.2008, 12:17 | Повідомлення № 22
Часто заходить...
Quote (LAM85)
Я проходив курси і там використовувалась мультимедійна дошка на ній писали. Краще писати спеціальними маркерами.

Спеціальні - це які? Я бачила дві дошки, в одній маркери до комплекту входять, але ними можна користуватись, лише, коли проектор включений, до другої немає ніяких маркерів. Мене цікавить чи можна писати, коли вона не працює, просто як по білій дошці маркерами.
Ще запитання, на скільки безпечно працювати з МД? Які норми часу? Вчора, спасибі форуму начиталась, як можна її використовувати і дітям показувала, вони то в захваті, а я після сьомого уроку fool
страшенний головний біль і дивний дискомфорт в районі серця, невже так дошка впливає? wacko
Раніше використовувала її, як екран просто, і таких проблем не було.
Newbie Дата: Вт, 01.04.2008, 19:17 | Повідомлення № 23
Хелпер
Нагороди: 8
Рейтинг: 81
Quote (Viktoriya)
невже так дошка впливає?

думаю на фізичному рівні за такий час не могла дошка так нашкодити здоров*ю. але психологічно для Вас було значно більше навантаження за ці уроки, тому погане самопочуття цілком закономірне. до речі, діти-то можуть бути у захваті на Вашому уроці, але не факт, що на наступних уроках чи вдома у них не було якигось проблемок чи надмірної втоми...
Viktoriya Дата: Вт, 01.04.2008, 21:53 | Повідомлення № 24
Часто заходить...
Сьогодні запитувала колег, вони теж відмітили, що відчувають недомагання, саме під час роботи в кабінеті з МД... мда...
Rus2007 Дата: Вт, 01.04.2008, 22:51 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Рейтинг: 6
В нас такого чуда нема, але брав на прокат в одній школі для проведення відкритого заняття (атестуюся) - то всі були в захваті. Але як на мене, то краще купити 3 ноута+проектори аніж 1 дошку.
SanSanych Дата: Вт, 08.04.2008, 16:44 | Повідомлення № 26
Новий користувач
Маємо інтерактивну дошку SmartBoard в двох школах району (в усіх я працював особисто). З моменту поставки пройшло близько 3-х років. І от віднедавна помітив в роботі страшенний недолік - при використанні маркера лінії виходять "обривисті", кінці "відстрибують" в різні сторони (вибачте, можливо не зовсім коректно передаю проблему), не завжди вдається відкалібрувати дошку - застряє на одній і тій же точці. Можливо хто може щось порадити. Буду вдячний за відповіді.
P.S. Програмне забезпечення перевстановлювати пробував, включаючи ОС. Параметри ноутбука: ф.в. Acer, AMD 1.5 Ггц, ОЗУ 256, відео 64 (інтегроване). Сигнал передається через інфрачервоний передавач.
ktyd Дата: Вт, 08.04.2008, 17:46 | Повідомлення № 27
Я тут недавно...
Quote (Rus2007)
3 ноута+проектори аніж 1 дошку.

Если так то интересно склько же стоит эта доска?

Kasana Дата: Вт, 08.04.2008, 20:36 | Повідомлення № 28
Часто заходить...
Quote (Viktoriya)
страшенний головний біль і дивний дискомфорт в районі серця, невже так дошка впливає? Раніше використовувала її, як екран просто, і таких проблем не було.

В мене точно те саме тільки після використання проектора. Голова болить старшенно особливо коли сиджу біля нього і пояснюю тему.
Yura_Shrol Дата: Ср, 09.04.2008, 10:38 | Повідомлення № 29
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
А якщо направити проектор на протилежну стіну. Правда прийдеться відмовитись від можливостей мультимедійної дошки (якщо така є), при цьому можна обійтись простим екраном. Здоров'я дорожче.
zagrelena Дата: Чт, 06.11.2008, 00:27 | Повідомлення № 30
Я тут недавно...
Пользуюсь МД практически год, с проектором вместе. Достаточно удобно. Проектор стацигнарно закреплен на потолке. Для письма на доске использую сенсорные маркеры, по сути выполняющие роль мышки в режиме рабрты доски, можно ими и писать, и рисовать, хотя и не очень это удобно - быстро садится заряд, но, благо, что их два, так что на урок хватает.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » мультимедійна дошка
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.