Нд, 26.05.2019, 19:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Поділ на групи (Проблема)
Поділ на групи
VITALY Дата: Пт, 28.09.2007, 14:16 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В нашому районі економіст поділяє години з інформатики на теоретичні і практичні заняття. І в результаті поділ на класи відбувається тільки на практичних заняттях. Хоч в програмі сказано, що на кожному уроці клас поділяється на групи.
Підкажіть будь-ласка, як бути?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:27
Bandalak Дата: Пн, 03.03.2008, 09:32 | Повідомлення № 46
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (Ktara)
От би зробити 3 групи... Можна документик побачити?

У сусідньому районі в 11 класі 31 учень - їх реально ділять на 3 групи !!!!
(Між іншим, дружина директора цієї школи працює головним бухгалтером)
filnick Дата: Пн, 03.03.2008, 21:54 | Повідомлення № 47
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Тут ситуація зрозуміла. Їм легше поділити на три групи клас на уроки інформатики, ніж поділити клас на два класи (А та Б), що повинні були б зробити відповідно до наповнюваності класів.
Kasana Дата: Пн, 03.03.2008, 23:37 | Повідомлення № 48
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Quote (Bandalak)
У сусідньому районі в 11 класі 31 учень - їх реально ділять на 3 групи !!!!

А в мене в одному класі 35 чоловік і ділять на 2 групи, про три групи не може бути і мови.
Та я взагалі цього року ледве вибила поділ в класах де по 24-26 чоловік. Зате розклад в мене супер 1, 2 урок потім 7,8.
Сказали мені - Сама ж хотіла поділу то тепер маєш.
Стифа Дата: Пн, 03.03.2008, 23:38 | Повідомлення № 49
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
В мене виникло питання щодо розподілу класу на групи. В накзі МОН України (не пам'ятаю номер і дату) сказано чітко, що класи діляться на групи незалежно від кількості учнів в класі, але для проведення практичних робіт. Як в такому випадку бути з навантаженням? В навчальних програмах не має такої кількості практичних робіт, щоб ділити на групи на цілий рік, а якщо не так, то як проводити оплату за такі уроки? Може, хто-небудь зможе мені це пояснити, бо в нашій бухгалтерії правди добитися неможливо.
KulAlex Дата: Пн, 03.03.2008, 23:38 | Повідомлення № 50
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
А що зараз можна проводити теоретично інформатику. surprised Діляться на групи так шоб було не меньше 8 чоловік і щоб кожний учень сидів сам за компютером. А які це накази чи норми, напишу завтра, вдома такої документації не тримаю.
Newbie Дата: Пн, 03.03.2008, 23:38 | Повідомлення № 51
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Стифа)
В мене виникло питання щодо розподілу класу на групи. В накзі МОН України (не пам'ятаю номер і дату) сказано чітко, що класи діляться на групи незалежно від кількості учнів в класі, але для проведення практичних робіт. Як в такому випадку бути з навантаженням? В навчальних програмах не має такої кількості практичних робіт, щоб ділити на групи на цілий рік, а якщо не так, то як проводити оплату за такі уроки? Може, хто-небудь зможе мені це пояснити, бо в нашій бухгалтерії правди добитися неможливо.

діляться на групи на всіх уроках і у всіх класах. у нас - 2 вчителі інформатики, які ведуть заняття у двох кабінетах.

Quote (ihor_hontar)
За шкідливість колись платили до 15%, Якщо не помиляюсь до 2003 року. За обслуговування техніки з 1 січня - 10 %, а за уабінет платять? І скільки?

ще не знаю, грошей за січень ще не було smile за кабінет у моєму випадку теж мають платити з січня
Bandalak Дата: Вт, 04.03.2008, 12:11 | Повідомлення № 52
Лідер форуму
Quote (Стифа)
сказано чітко, що класи діляться на групи незалежно від кількості учнів в класі, але для проведення практичних робіт

Такого наказу нема і небуло. Усі заняття практичні!
Quote (Newbie)
За обслуговування техніки з 1 січня - 10 %, а за уабінет платять? І скільки?

Цікаво, я такого не чув, щоб за обслуговування платили. Мені - лише 13% за кабінет і все!
filnick Дата: Вт, 04.03.2008, 19:05 | Повідомлення № 53
Мудрий вчитель
Quote (Стифа)

Клас на групи можна ділити при наявності не менше 16 учнів. Наказ, на який Ви спираєтесь вже не діє більше трьох років.
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 06:35 | Повідомлення № 54

Я питав у районі за поділ класу спираючись на інформаційні збірники та накази МОН, але вони мені зовсім по своєму співають і керуються зовсім іншими розпорядженнями, хоч в нас школа вважається малокомплектна 186 учнів, але 10 кл. становить 19 учнів
Bandalak Дата: Пн, 10.03.2008, 12:51 | Повідомлення № 55
Лідер форуму
Quote (WWW)
але вони мені зовсім по своєму співають

Подайте на них до суду, вони не праві!
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 13:26 | Повідомлення № 56

Я ще раз заїду в район постараюсь по мирному вирішити з начальником відділу освіти, а там вже буде видно
filnick Дата: Пн, 10.03.2008, 21:07 | Повідомлення № 57
Мудрий вчитель
Quote (WWW)
але 10 кл. становить 19 учнів

Зараз Ви нічого не зміните - навчальний план затверджений і за ним будете працювати до кінця навчального року. Але десь у травні, коли буде складатися Вашою дирекцією навчальний план на 2008-2009 н.р., зверніться до них. Зсилайтеся Лист МОН N 1/9-83 від 18.02.2008 "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів на 2008/2009 навчальний рік" (на сайті МОНУ.
bochik Дата: Пн, 10.03.2008, 21:17 | Повідомлення № 58
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (Kasana)
А в мене в одному класі 35 чоловік і ділять на 2 групи, про три групи не може бути і мови.Та я взагалі цього року ледве вибила поділ в класах де по 24-26 чоловік. Зате розклад в мене супер 1, 2 урок потім 7,8.Сказали мені - Сама ж хотіла поділу то тепер маєш.

1) Підкажіть якісні і різноманітні варіанти поділу на групи з точки зору того, хто складає розклад, бо проблема в тому, що 1 комп. клас 6+1, а наступного року звільняється вчитель другий, я один залишаюсь, але не хочу втрачати години і допомогти завучу скласти пристойни розклад!!!! Окрім варіанту з 0,1 і 7,8 уроками????

2) як можна ділити з трудовим навчанням, якщо воно ділиться за умови 28 і більше учнів за законом???

Quote (Bandalak)
За обслуговування техніки з 1 січня - 10 %, а за кабінет платять? І скільки?
Цікаво, я такого не чув, щоб за обслуговування платили. Мені - лише 13% за кабінет і все!

3) киньте, якщо в когось є посилання щодо плати за кабінет (офіційні номативні документи) та з 1 січня за обслуговування техніки - чи є посилання на цю норму???

4) і, нарешті, читав десь тут на форумі, що посада лаборанта комп.класу вводиться незалежно від ставок лаборантів на хімію та фізику, а чи є посилання на конкретні документи з цього приводу???

Додано (10.03.2008, 21:17)
---------------------------------------------
Щодо поділу на групи, коли є один комп. клас та два вчителі інформатики, то в нашій школі ми ділимо всі класи, уроки два дні на тиждень, у Вівторок, наприклад, працює мій колега з комп*ютерами, а в четвер - Я, паралельно працюємо теоретично в якомусь з вільних за розкладом класів.
Адміністрацію і нас поки влаштовує

W-w-W Дата: Вт, 11.03.2008, 15:36 | Повідомлення № 59

Quote (filnick)
Зараз Ви нічого не зміните - навчальний план затверджений і за ним будете працювати до кінця навчального року. Але десь у травні, коли буде складатися Вашою дирекцією навчальний план на 2008-2009 н.р., зверніться до них. Зсилайтеся Лист МОН N 1/9-83 від 18.02.2008 "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів на 2008/2009 навчальний рік" (на сайті МОНУ.

Так я зараз нічого не доб'юсь, але тепер знатиму як поступити в слідуючий раз та врахувати при поділі всі особливості
Sasyk Дата: Вт, 11.03.2008, 15:52 | Повідомлення № 60
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Ktara)
А поясніть мені тоді як ви робите записи в журналі. Що ви кожного семестру пишете новий поділ на групи чи пишете загальний список, а тоді вибираєте?

Журнал пишеться по підгрупах... ведеться на окремих сторінках
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Поділ на групи (Проблема)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.