Вт, 24.10.2017, 07:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 15«123451415»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Поділ на групи (Проблема)
Поділ на групи
VITALY Дата: Пт, 28.09.2007, 15:16 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В нашому районі економіст поділяє години з інформатики на теоретичні і практичні заняття. І в результаті поділ на класи відбувається тільки на практичних заняттях. Хоч в програмі сказано, що на кожному уроці клас поділяється на групи.
Підкажіть будь-ласка, як бути?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:27
Bandalak Дата: Пт, 22.02.2008, 15:49 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Sasyk)
в мене наприклад їх 10, а підгрупа до 14 чоловік, тож якби не хотілося, але 1 ПК - 1 учень аж ніяк не вийде

Ми вийшли із ситуації таким чином:
1. У нас є два вчителя і два комп'ютерних класи по 10 машин..
2. Усіх класів є по 2, А та Б.
3. Поділ на групи ми робимо диференційовано. Перша група - 10 найкращих учнів, і друга - всі учні що залишилися в даному класі (наприклад 18).
4. Якщо у А-класі у мене краща група, то у Б - у мене гірша, а в мого колєги - навпаки!

Цей метод дає доступ по 1 учневі за 1 комп'ютер у кращі групі. В другій групі - по 2, а то й по 3, але у більшості випадків цим учням всерівно, хоч зовсім на уроки не ходитити.
Є і один недолік. Дирекція школи інколи каже про "Рівний доступ до знань". Але підтримку можна знайти у обласних інститутах післядипломної освіти.
У нас так уже 5 років. Ми працюємо на кращих учнів а не на середняка! (Не кричіть, що це не добре, сам розумію).

Quote (Newbie)
у мене сьогодні клас був - група 19 осіб (в класі їх 38 всього).

В законі не сказано, що груп має бути дві. Можна і більше, лиш щоб не менше 8 учнів у групі. Коли є 24 учні - це 3 групи, 32 - 4 групи!

Відредаговано: Bandalak - Пт, 22.02.2008, 15:51
Kasana Дата: Пт, 22.02.2008, 22:42 | Повідомлення № 32
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Quote (Bandalak)
Ми працюємо на кращих учнів а не на середняка!

А яким способом ви поділяєте учнів на середняків і кращих. І як на це реагують батьки середняків?
Bandalak Дата: Вт, 26.02.2008, 13:28 | Повідомлення № 33
Лідер форуму
Quote (Kasana)
А яким способом ви поділяєте учнів на середняків і кращих. І як на це реагують батьки середняків?

Перед початком кожного семестру ми проводимо публічне тестування для поділу на групи. Тести з інформатики і контрольне завдання з математики. (По прикладу ВУЗІВ). Результати оцінювання у рейтинговому вигляді завжди висять на стенді у школі. Склад груп може мінятися перед кожним семестром. Батьки мовчать, вони все бачать самі. Хоча випадки недовольства батьків бувають, але на щастя вони поодинокі!!!
Varkan Дата: Вт, 26.02.2008, 13:58 | Повідомлення № 34
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Bandalak)
Цей метод дає доступ по 1 учневі за 1 комп'ютер у кращі групі. В другій групі - по 2, а то й по 3,

По положеннях за одним ПК може займатися не більше 2 учнів.

Quote (Bandalak)
В законі не сказано, що груп має бути дві. Можна і більше, лиш щоб не менше 8 учнів у групі. Коли є 24 учні - це 3 групи, 32 - 4 групи!

В законі сказано, що поділ класу на групи проводиться тільки ящо в класі є більше 27 учнів.
Bandalak Дата: Вт, 26.02.2008, 14:07 | Повідомлення № 35
Лідер форуму
Quote (Varkan)
В законі сказано, що поділ класу на групи проводиться тільки ящо в класі є більше 27 учнів.

Varkan, Ви глибоко помиляєтеся!
Більше 27 - діляться на іноземні мови та трудове. На інформатику, при наявності техніки - не менше 8 учнів у групі.
Посилання на документ я відправлю завтра.
Sasyk Дата: Вт, 26.02.2008, 14:12 | Повідомлення № 36
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Bandalak)
Varkan, Ви глибоко помиляєтеся! Більше 27 - діляться на іноземні мови та трудове. На інформатику, при наявності техніки - не менше 8 учнів у групі. Посилання на документ я відправлю завтра.

Погоджуюся... Все правильно...
Quote (Bandalak)

Quote (Varkan)

А це точно дозволено? Це можливо зробити?
Бо в мене є в класах до 30 чоловік...
От би зробити 3 групи... Можна документик побачити? wacko
Varkan Дата: Вт, 26.02.2008, 14:25 | Повідомлення № 37
Викладач ВУЗу
Quote (Bandalak)
Посилання на документ я відправлю завтра.

скажіть будь-ласка який документ це вказує, а то в мене уже немає сил сваритися з дирекцією.

W-w-W Дата: Ср, 27.02.2008, 02:58 | Повідомлення № 38

Quote (Bandalak)
Посилання на документ я відправлю завтра

Quote (Varkan)
скажіть будь-ласка який документ це вказує

Якщо можна, то будь ласка скиньте в приват даний матеріал, оскільки багатьом вчителям він стане в нагоді по відстоюванню своїх прав
Kasana Дата: Ср, 27.02.2008, 13:44 | Повідомлення № 39
Часто заходить...
Quote (Bandalak)
Склад груп може мінятися перед кожним семестром.

А поясніть мені тоді як ви робите записи в журналі. Що ви кожного семестру пишете новий поділ на групи чи пишете загальний список, а тоді вибираєте?
Ktara Дата: Ср, 27.02.2008, 23:59 | Повідомлення № 40
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Sasyk)
А це точно дозволено? Це можливо зробити?
Бо в мене є в класах до 30 чоловік...
От би зробити 3 групи... Можна документик побачити?

Зробити то можна. тільки хіба ж адміністрація дозволить. Це ж ще за години платити потрібно smile

Добавлено (27.02.2008, 22:59)
---------------------------------------------

Quote (Kasana)
А поясніть мені тоді як ви робите записи в журналі. Що ви кожного семестру пишете новий поділ на групи чи пишете загальний список, а тоді вибираєте?

Я пишу журнал по підгрупам

Rus2007 Дата: Чт, 28.02.2008, 03:20 | Повідомлення № 41
Я тут недавно...
В нас під час практичних робіт групи діляться по 15 чоловік. Саме по 15 компів учнівських стоїть в кожному класі
Bandalak Дата: Пт, 29.02.2008, 17:30 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Усі навчальні програми з інформатики (крім безмашинного варіанту) розраховані на вивчення інформатики за умов постійного доступу учнів до комп’ютерів. На кожному уроці інформатики класи діляться на підгрупи так, щоб кожен учень був забезпечений індивідуальним робочим місцем, але не менше 8 учнів у підгрупі (наказ Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002 року №128).
За рішенням місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування класи можуть ділитися на групи і при наповнюваності, меншій від нормативної, за рахунок бюджетних асигнувань та залучення додаткових коштів (лист Міністерства освіти і науки України від 07.05.2004 року №1/9-252).

Quote (Kasana)
А поясніть мені тоді як ви робите записи в журналі.

На початку 1 семестру я пишу списки лише підгруп. Перед другим семестром я в кожен список дописую учнів, котрих переведено в дану групу, а напроти тих, що перевелися із даної групи - пишу "Переведено в групу №1"
Прикріплення: Metodlist_INF_2.rar(25Kb)

Відредаговано: Bandalak - Пт, 29.02.2008, 17:31
Kasana Дата: Пт, 29.02.2008, 20:42 | Повідомлення № 43
Часто заходить...
Quote (Bandalak)
На початку 1 семестру я пишу списки лише підгруп. Перед другим семестром я в кожен список дописую учнів, котрих переведено в дану групу, а напроти тих, що перевелися із даної групи - пишу "Переведено в групу №1"

Дуже цікаво. Але мені здається що це просто забагато мороки. Але якщо результати є то можливо воно того варте.
Bandalak Дата: Сб, 01.03.2008, 00:05 | Повідомлення № 44
Лідер форуму
Quote (WWW)
Якщо можна, то будь ласка скиньте в приват даний матеріал, оскільки багатьом вчителям він стане в нагоді по відстоюванню своїх прав

Quote (Varkan)
скажіть будь-ласка який документ це вказує, а то в мене уже немає сил сваритися з дирекцією.

Дивіться прикріплення у попередньому моєму повідомлені!

Відредаговано: Bandalak - Сб, 01.03.2008, 00:08
filnick Дата: Сб, 01.03.2008, 00:45 | Повідомлення № 45
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
Ми працюємо на кращих учнів а не на середняка!

З точки зору громадянських прав - це кримінал, але де-факто, якщо вчителю не орієнтуватися на сильного учня - вчитель зупиниться в творчому зростанні. Академік І.Р.Юхновський наводив показник середньоєвропейского стандарту результату роботи вчителя - 5% учнів з високим рівнем підготовки.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Поділ на групи (Проблема)
Сторінка 3 з 15«123451415»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.