Вт, 24.10.2017, 01:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Музей комп'ютерної техніки (МКТ) (У кожній школі можна створити МКТ. Яким він має бути?)
Музей комп'ютерної техніки (МКТ)
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 01:32 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
В нашій школі є КУВТ "КОРВЕТ", контрольно-діагностична система "КДС-2", калькультори МК-60, струменевий, лазерний та матричний принтери, два старі сканери. Ще є легендарні "Спеціаліст" та "Спектрум ZX-80", які я сам зробив у студенські роки. Також різні плати, вінчестери, дисководи, різні дискети всяких розмірів, магнітофони, програвачі грам-платівок, радіоли та інше. Якщо мені це вдастья списати то зможу з вами помінятися на щось інше!
Зараз вибиваю у директора окреме приміщення для музею.

А що є у вас? Чи плануєте створити музей комп'ютерної техніки (МКТ), чи у вас він вже є?
Яким повинен бути МКТ?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 23:50
volevikt Дата: Пт, 16.11.2012, 23:46 | Повідомлення № 46
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
gromko, СУПЕР!!!
Цікаво, де Ви розмістили свої експонати: в кабінеті інформатики чи Вам виділили окремий кабінет?
monoxrom Дата: Пт, 16.11.2012, 23:53 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5
gromko, Непогано) Тільки би деякі експонати не були такі "зацапані" як от компакт диски) але то напевне діти все в руки тягнуть :)

От що я хочу знайти так це такий великий демонстраційни калькулятор! оце прикол, повісити собі вдома! продайте хтось, вони ж тільки в школах були(
Навіть у мене в школі такий висів :)
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 17.11.2012, 01:29 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Quote (monoxrom)
От що я хочу знайти так це такий великий демонстраційни калькулятор! оце прикол

На такому калькуляторі декілька років тому, заради символіки, ми на обласній олімпіаді з програмування підраховували підсумкові бали... Відчуття незрівнянні!
novachok Дата: Сб, 17.11.2012, 10:25 | Повідомлення № 49
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
У мене теж є деякі "експонати" які можуть бути в такому музеї, мабуть варто надіслати gromko
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Музей комп'ютерної техніки (МКТ) (У кожній школі можна створити МКТ. Яким він має бути?)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.