Вт, 24.10.2017, 01:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Музей комп'ютерної техніки (МКТ) (У кожній школі можна створити МКТ. Яким він має бути?)
Музей комп'ютерної техніки (МКТ)
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 01:32 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
В нашій школі є КУВТ "КОРВЕТ", контрольно-діагностична система "КДС-2", калькультори МК-60, струменевий, лазерний та матричний принтери, два старі сканери. Ще є легендарні "Спеціаліст" та "Спектрум ZX-80", які я сам зробив у студенські роки. Також різні плати, вінчестери, дисководи, різні дискети всяких розмірів, магнітофони, програвачі грам-платівок, радіоли та інше. Якщо мені це вдастья списати то зможу з вами помінятися на щось інше!
Зараз вибиваю у директора окреме приміщення для музею.

А що є у вас? Чи плануєте створити музей комп'ютерної техніки (МКТ), чи у вас він вже є?
Яким повинен бути МКТ?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 23:50
Bandalak Дата: Пн, 09.01.2012, 12:02 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
monoxrom, на фото то і є "Електроніка", просто з захисним склом в чорній оправі. Можу подарувати блок дисководів, але не раніше березня. Зараз проходить процес списання-утилізації.
monoxrom Дата: Пн, 09.01.2012, 17:01 | Повідомлення № 32
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5
Дякую за гарні відгуки! Це піднімає мій дух і допомагає працювати над музеєм :)
Іду зараз збирати помиту амігу яка сушиться на батареї і ще планую сьогодні один системник серії IBM PS/2 підмалювати, а то стояв в сирому приміщенні і за нього взялася іржа, тепер треба прикласти руки до корпусу...

Bandalak,
Дякую за пропозицію! Але там діло в тому що контролер дисководів був тільки у так званих "вчительських" корветах, одним словом це модель 8820, а у мене корвет 8810, "учнівський" постий, до нього всеодно ті дисководи не законектиш
Тому мені або все або нічого :) Я можу купити сам якийсь корвет і з блоком дисководів і з монітором, вже щоб усе разом було..
Бо гріх як таке піде на утилізацію ((( Скільки я вже знаю таких історій (((

Щодо оплати-доставки то зараз є багато фірм перевізників, не знаю чи ви звязувалися, наприклад є така кантора як "нова пошта"
http://novaposhta.ua/

Вони відправляють грузи, до них тільки треба принести все запаковане в коробку, впринципі вони і за гроші самі можуть вивезти посилку :) Потім у них є така чудова можливість що посилка їде за рахунок отримувача (за мій) І в декларації ви можете зазначити скільки грошей потрібно вам повернути, тобто мені посилку не віддають поки я не заплачу гроші, а гроші їдуть вам назад і ви у них де відправляли посилку забираєте гроші, так що транспортування зараз це не проблема...

Я буду заглядувати сюди час від часу, списуйте компютери і головне щоб вони не пішли у сміття!
(Останнє що я спасав з одного учбового закладу вприницпі йшло не в сміття, а просто на залізо, по дві гривні за кілограм, жах ((( Але я встиг)
mouse Дата: Сб, 14.01.2012, 14:59 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Ось цікава інформація.
Колекція з 20 стареньких пк коштує 18 000 грн.
Тому monoxrom, збирайте - будете заможною людиною через кілька років :)

1. Atari 2600
2. Atari 800XL
3. Atari 65XE
4. Atari 1040STfm
5. ZX 80 - Timex Sinclair
6. ZX Spectrum
7. ZX Spectrum+
8. ZX Spectrum+2
9. Commodore VIC 20
10. Commodore Plus4
11. Commodore C64
12. Commodore Amiga 500 - на общем фото отсутствует.
13. Schneider CPC 6128 он же Amstrad CPC 6128
14. Sanyo MSX2
15. Texas Instruments TI-99/4A
16. Электроника МС 1502
17. Электроника БК 0010-01
18. ЭВМ Поиск 1
19. Львов ПК-01 - на общем фото отсутствует.
20. Отечественный клон ZX Spectrum 48k. - на общем фото отсутствует.
monoxrom Дата: Сб, 14.01.2012, 20:09 | Повідомлення № 34
Новий користувач
mouse, Ця інформація з аукціона аукро, я знаю, цей лот обговорювали всі кому не лінь. З кількох причин
по-перше продавця вважають неадекватною людиною по-друге ці компютери скільки не коштують (навіть якби всі були робочі, а вони там далеко не всі робочі).. Самого продавця цього товару я знаю, він у мене є в асьці..
Я йому говоив з цього приводу, він каже я собі продаю за скільки хочу, хто захоче той купиь а ні то ні..
А я кажу - що ти то продаєш, але не думаєш що цим лотом ти і такі як ти накручуєте людей і після цього всі кому не лінь луплять такі ціни за любе запорошене залізо, ніби воно стояло в гробниці тутанхамона і покрите золотом і брильянтами

Реальні, адекватні ціни на дані компютери будуть такі ще не скоро :)
Я уже приблизно рік купую старі компютери в америці на ебаї, там купувати ліпше, вибір великий і ціни за відповідне залізо пристойні, комплектація багата, техніка надійніша, тільки те що більшість всього на 110 вольт напрягає :)
mouse Дата: Нд, 15.01.2012, 01:02 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Quote (monoxrom)
купую старі компютери в америці на ебаї

А як з доставкою і оплатою?
monoxrom Дата: Нд, 15.01.2012, 19:47 | Повідомлення № 36
Новий користувач
mouse, Зараз є багато фірм які цим займаються.. Мені пощастило в тому що цим займаєтсья давно знайома людина
Купуючи лот ви платите його ціну, доставку поштою америки в склад в США, проценти за роботу і доставка в україну 10 доларів за кілограм літаком або 5 морем, мені виходить ще менше бо вага велика

І при покупці таких лотів, ціни виходять в два рази дешевше ніж у цього продавця з аукро, список компютерів якого ви виклали
(бо він не тільки це продає)

Так що проблема тільки в одному, у грошах, а все решта вирішується :)
mouse Дата: Пн, 16.01.2012, 00:43 | Повідомлення № 37
Ветеран спілкування
monoxrom, дякую, буду вивчати попит.
monoxrom Дата: Пн, 16.01.2012, 01:55 | Повідомлення № 38
Новий користувач
mouse, А є пропозиція?
mouse Дата: Пн, 16.01.2012, 13:31 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
:) Можливо. Все в ОП.
GarryPotter Дата: Ср, 06.06.2012, 21:05 | Повідомлення № 40
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Нещодавно в одного нашого колеги бачи шкільний музей історії засобів обчислювальної техніки:
- чотири десятки калькуляторів 70-их-80-их років ХХ ст.,
- Корвет ПК 8010 і Корвет ПК 8020, ZX Spectrum 48K, Піонер, "Бліц", комп’ютер 1995 року з 8 Мб оперативної пам’яті (причому працює!), комп’ютер з Pentium 300 МГц
- логарифмічні лінійки, причому одна кругла!
- довідкові та розрахункові лінійки
- диск від ЄС ЕОМ на 7 Мб
- восьмидюймові та п’ятидюймові гнучнкі магнітні диски;
- системний блок і "розрізі", на стенді
- компоненти електронних схем - від реле і ламп до транзисторі і мікросхем
- різні комплектуючі до ПК 80-их-90-их років
- колекція рахівниць
- демонстраційний калькулятор і демонстраційна логарифмічна лінійка
- полігон логічних схем
- компоненти "великих" ЕОМ (панелі керування, плати, тощо)

Найближчим часом сфотографую, якщо кому цікаво - викладу на форумі.
Безбородько Дата: Пт, 08.06.2012, 15:18 | Повідомлення № 41
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Років десять тому назад , хотів створити музей ПК.
1. Відмовили в приміщенні.
2. Сказали, що бухгалтерія поставить на баланс.
Коли сказали, що поставлять на баланс. Я відмовився від своєї ідеї. Чому? Тому, що ПК "Пошук-1" на балансі в 250 разів більша вартість, ніж "Pentium-1".
Що можна сказати про "Рарітет".
Я розумію, що це повязано з бухгалтерським обліком та індексацією різних грошових одиниць (рублі, купони, гривні, курс долара). Але така реальність.
Scorpion Дата: Вт, 12.06.2012, 16:38 | Повідомлення № 42
Часто заходить...
Рейтинг: 16
Так, про це можна помріяти тільки))))))))))))))
monoxrom Дата: Пт, 10.08.2012, 13:28 | Повідомлення № 43
Новий користувач
З останнього найновішого
4 древні ноутбуки, розміри як гарний системний блок, вага біля 15-20 кг, дисплеї кіноскопні

http://cs407116.userapi.com/v407116124/13ee/YQMm3tGqfFU.jpg

Зліва направо:
-IBM 5155 (1984)
-Compaq Portable (1983)
-Panasonic Sr.Parther (1985) (+ встроєний принтер)
-Sanyo MBC-775 (1985) (кольоровий дисплей)
gromko Дата: Вт, 13.11.2012, 21:11 | Повідомлення № 44
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Фото нашої експозиції з історії обчислювальної техніки:

Раритет з 1996 року. Прцесор AMD386 , 8 Мбб Windows 95 - все працює!

КУВТ MSX (Ямаха), 1986 рік - на такому я освоював ази програмування (Бейсик, Асемблер, Паскаль)

Мікроша - 1990 рік, коробка зверху - змінна пам’ять, прототип сучасної флешки

Корвет ПК-8020 - з 1990 по 2006 рік - у нашій школі

Бліц - один з их ПК що випускалися в 90-их роках

Піонер - пропонувався для самостійної збірки, арифмометр "Фелікс", логарифмічні лінійки (одна -кругла), лічильні лінійки, калькулятор-органайзер (з сенсорним екраном - 2000 рік!).

І ще трішки калькуляторів (їх всього близько 50-ти - 1975-1995 роки)

Калькулятори, комп’ютер "Спектрум", джойстик до "Спектрума", системний блок до " Корвета" (і його материнська плата)

Стенд "Носії інформації" (і не тільки)

Стенд "Будова комп’ютера" і не тільки)

Раритети з 90-их (в одного відсутня оперативка, в іншого не працює БЖ)

Компоненти ЕОМ початку 70-их (оперативна пам’ять на магнітних сердечниках, ферит-транзисторні комірки, тощо, сучасна оперативка - для порівняння)

Великі експонати - демонстраційна логаримічна лінійка, демонстраційний калькулятор, полігон логічних схем, пульт ЕОМ початку 70-их (внизу праворуч), графопроектор - ніяк не спишуть

Є колекція комп’ютерних мишок, рахівниць, комплектуючі ЕОМ, периферійні пристрої та й калькулятори усі не показано.

Усе тільки на ентузіазмі та завдяки допомозі колег.
Жалкую за "Робіком" (перший домашній ПК), УК-НЦ, Агатом (не вспів - здали на утилізацію), БК-0010 (не можуть віддати - стоїть на обліку), Правец-16 (здали )...
novachok Дата: Пт, 16.11.2012, 21:49 | Повідомлення № 45
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Супер і респект
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Музей комп'ютерної техніки (МКТ) (У кожній школі можна створити МКТ. Яким він має бути?)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.