Пн, 20.11.2017, 07:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Музей комп'ютерної техніки (МКТ) (У кожній школі можна створити МКТ. Яким він має бути?)
Музей комп'ютерної техніки (МКТ)
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 00:32 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
В нашій школі є КУВТ "КОРВЕТ", контрольно-діагностична система "КДС-2", калькультори МК-60, струменевий, лазерний та матричний принтери, два старі сканери. Ще є легендарні "Спеціаліст" та "Спектрум ZX-80", які я сам зробив у студенські роки. Також різні плати, вінчестери, дисководи, різні дискети всяких розмірів, магнітофони, програвачі грам-платівок, радіоли та інше. Якщо мені це вдастья списати то зможу з вами помінятися на щось інше!
Зараз вибиваю у директора окреме приміщення для музею.

А що є у вас? Чи плануєте створити музей комп'ютерної техніки (МКТ), чи у вас він вже є?
Яким повинен бути МКТ?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:50
monoxrom Дата: Пн, 19.01.2009, 00:24 | Повідомлення № 16
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5
ааа, пошукт, течуть слинки :)

Деякі "жуки" хочуть за перші пошуки від 100 баксів до 1200 гривень! :'( Але це просто жах, всьму винні ті КМ-ки :(
я так недавно плати ДО ЕС-1841 брав, за нормальну плату ціна 10 баксів, а з обкусаними каемками 10 грень :(

Якщо мені це вдастья списати то зможу з вами помінятися на щось інше!
Зараз вибиваю у директора окреме приміщення для музею.
А що є у вас? Чи плануєте створити музей комп'ютерної техніки (МКТ), чи у вас він вже є?
Яким повинен бути МКТ?

Було б супер чимось помінятися! Якщо щось пишіть мені на пошту alphatasm[песик]ukr.net...

А що є у вас?
тобто що в мнее є? З заліза все цікаве на сайті, а недуже цікавого ще назбирається кілька сотень кілограм ;) Музею немаю, крім сайту... Думаю може б то на старості організувати музей, до того часу ці комютери будуть вже взагалі артефактами...

Відредаговано: monoxrom - Пн, 19.01.2009, 00:29
VV Дата: Пн, 19.01.2009, 17:18 | Повідомлення № 17
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Про музей мрію давно! Але поки що – це виставка у шафі, та ще й без дверей. Але в мене там розібраний винт, дисковод, СД-дисковод, дискети 3,5’’ та 5.25’’, дві материн.плати, ОП, логарифмічна лінійка, калькулятор з акумулятором, дві рахівниці, а саме головне- гордість – АРИФМОМЕТР. В кладовці стоять старі компи, але для показу їх виставляти ніде.
Lafa Дата: Вт, 21.09.2010, 14:26 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Ну, удивили...поиски-КУВТы, у меня есть ДВК Аист! и списать невозможно, а 4-ка у нас еще работает (в смысле 486), и калькуляторы БЗ, в принципе, можно использовать. Арифмометр дети "закрутили" и он уже не считает :-(. Да еще стоит болгарский матричный принтер конца 80-х, его даже к поискам подключить не удалось- ни драйверов, ни разъемов...
mouse Дата: Вт, 21.09.2010, 14:37 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Маю дома Spectrum. Можливо хтось має схему його підключення до стандартного монитора? Хотілось би його "оживити". Буду вдячний.
gry Дата: Вт, 21.09.2010, 17:57 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (mouse)
Маю дома Spectrum. Можливо хтось має схему його підключення до стандартного монитора? Хотілось би його "оживити". Буду вдячний

Взагалі то мій домашній Spectrum підключався до звичайного телевізора (3УСЦТ) "Березка-7...", "Електрон-..." і т.д. (до цього часу лежить)... Але, якщо замучила ностальгія, що іноді і в мене буває, то -
http://mskd.ru/?id.40830.soft.Emylyator_3000,
або в Google запит "... емулятор ZX- Spectrum " і все, "... что было нажито непосильным трудом...." у Вас! Всі програми, які в мене були в той час, і не тільки - знайти/скачати/ можна. Багато цих емуляторів, які добре працюють під ХР. Не пам’ятаю, мабуть і Бейсік спектрумівський емулюється. І не тільки. Єдина порада - є різні емулятори, і різні в них витребеньки, але - нічого складного. Розберетесь.
Оживляйте сучасними методами...

Відредаговано: gry - Вт, 21.09.2010, 18:06
mouse Дата: Вт, 21.09.2010, 20:09 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Дякую. Знайшов. Згадалися дитячі роки. На ньому Бейсик і вчив. Саме цікаво - самостійно. Інформатика в школі майже нічого не дала.
А в емуляторі дійсно працює Бейсик. Маю свою програму - гру "Вгадай 4-х цифрове число". Тільки вона на касеті, можливо зможу записати її у файл. Я так зрозумів, там є така можливість.
Цікаво, що ця махіна перегружається за 1.5 секунди!!!!! От би Вінді так!
monoxrom Дата: Сб, 07.01.2012, 21:24 | Повідомлення № 22
Новий користувач
От і пролетіли 3 роки від мого першого повідомлення тут, як швидко іде час..
Сайт www.retro-pc.net кілька раз оновляв, останній раз в кінці літа http://www.retro-pc.net/new.htm

Нової техніки дуже багато, не вистачає на все часу, а ще життєві проблеми і питання заважають повністю посвятити себе хобі :)
Крім того що є на сайті, є ще десь так половина компютерів які ще там не виставлені, всього у мене вже десь точно більше 50 брендових компютерів і 50-ти ноутбуків, а різних плат тонни...

Ось такі "музеї" довелося зустрічати на своєму шляху

http://cs10842.vkontakte.ru/u4257124/126917636/y_8c8a9912.jpg
http://cs10842.vkontakte.ru/u4257124/126917636/y_726a533d.jpg

Надіюся у вас не так :)

Загалом техніки так багато що немає куди складувати.. Недавно вицапав такого монстра, ніхто навіть точно не знає що це, кажуть машина класу СМ-1803
поки що навіть не знаю як його стартанути

http://cs4287.vkontakte.ru/u4257124/123839091/y_99e81c99.jpg

Дисководи тут на 8 дюймів,
як пів холодильника в висоту, дисководи або системний блок одному не підняти, ми з сусідом ледве то відтарабанили це до мене на стрих

Відео пробного запуску, коли вже переніс додому:
http://www.youtube.com/watch?v=4QY2lqdypxk

Власне в мене такі питання, я би хотів мінятися залізом, є дещо подвійне, або можу щось прийняти в дар (з великою радістю) чи купити за адекватні гроші.
Цікавить різна техніка, пропонуйте :)

А от чисто конкретно я шукаю таке:
- Модуль КСМ від ДВК3 (одна плата) бо сам компютер є але ця плата неробоча :( Та і внутрішні шлейфи до дисководів також би згодилися
- Приводи ZIP але НЕ на 100 мегабайт, а на 750
- Робочий Компютер Поиск-2
- Компютер Поиск-3 або хоч якісь деталі від нього в любому стані
- Корпус, або хоча б верхня кришка від компютера електроніка 85 (МС 0585)
http://ru.wikipedia.org/wiki....0%B0_85

Відредаговано: monoxrom - Сб, 07.01.2012, 21:32
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 08.01.2012, 04:39 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Схоже скоро будемо їздити в музей на екскурсії... :)
monoxrom Дата: Нд, 08.01.2012, 14:14 | Повідомлення № 24
Новий користувач
На рахунок музею є реальні плани. Є навіть реальний варіант через кілька років отримати приміщення в центральній частині міста Івано-Франківськ
Хоча я думаю це і зараз було б реально, заснувати музей, у нас тут про туризм влада дуже багато говорить і хоче розвивати, а туристам треба щось показувати..

Я планую літом, вийти у місто і зробити опитування, опитати кілька сотень випадкових людей чи цікавить їх такий музей і чи згідні вони платити за вхід.
Отоді і буде видно що далі робити.. А якщо музей буде цікавий меншості ну тоді нічого не буде, буду вдома в себе всім цим милуватися :)

До-речі компютер пошук-3, готовий купити дорого, дам 1000 грн. Виглядати має отак
http://museum.blindage.org/wp-content/uploads/2008/04/poisk_p3.jpg
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 08.01.2012, 16:04 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (monoxrom)
Сайт www.retro-pc.net

Додаю до корисних посилань на своєму сайті
Bandalak Дата: Нд, 08.01.2012, 18:14 | Повідомлення № 26
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260

Маю декілька робочих Корветів з моніторами та БЖ (42в). Також маю багато ретро струменевих принтерів.
Є ще саморобний комп'ютер ЛІК (Спеціаліст), загрузка з магнітофона, вихід на телевізор.
Історія радянських ПК
mouse Дата: Нд, 08.01.2012, 22:54 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Ікар - схожий на Спектрум, мабуть це його клон. (їх так багато було на базі Z80)

Сайт Музей - це просто бомба! Звичайно, що хотілось би, щоб Ваша мрія про приміщення знайшла втилення!
Я вражений.

Додано (08.01.2012, 21:54)
---------------------------------------------
monoxrom, де ж Ви це все берете?!?!

Відредаговано: mouse - Нд, 08.01.2012, 22:51
monoxrom Дата: Пн, 09.01.2012, 00:38 | Повідомлення № 28
Новий користувач
Bandalak, Дякую за пропозицію, але корвет 8810 сам вже знайшов, правда тільки сам компютер, без блоку дисководів..
А монітори у вас які там електроніка такі як "дзвоники" чи якісь такі дикі як на цьому фото?
Теоретично цікаво, а практично не дуже... На обмін зараз є компютери "правець 8Д", "УКНЦ" і XT ноутбук "Toshiba T1200" без зарядного і не завжди стартує (((

mouse,
Так "ікар" це клон спектрума, їх тоді було багато, цей дуже гарно і якісно зроблений...
Дякую! але сайт на мій погляд далекий від досконалості, по-перше там багато помилок ((( По-друге я його хочу якось інакше переробити щоб було для простих людей зрозуміліше як все розвивалося.. Треба якусь історичну лінію зробити і відносно неї постити матеріали..

А де все шукаю, та всюди де тільки можливо, це і інтернет, тематичні форуми і не зовсім, всі які попадуться, сайти оголошень, аукціони, сайти газет. Місцевий ринок, місцеві скупщики електроніки на звязку, а також всі друзі і знайомі в курсі мого хобі. Багато чого за останні пів року купив на ебаї в америці, трачу майже всі гроші що вдається намолотити. Але я вважаю що у наш нестабільний час збирати макулатуру марна справа, ліпше накупити експонатів, бо такого вже ніхто ніколи не зробить :)
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 09.01.2012, 03:58 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Сайт дуже цікавий і пізнавальний.
Quote (monoxrom)
По-друге я його хочу якось інакше переробити щоб було для простих людей зрозуміліше як все розвивалося.. Треба якусь історичну лінію зробити і відносно неї постити матеріали..

Повністю згоден з ідеєю.
Величезний Вам респект за таку гарну і потрібну справу.
volevikt Дата: Пн, 09.01.2012, 08:01 | Повідомлення № 30
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
http://www.retro-pc.net - гарний сайт. Також додам в список корисних посилань на свій шкільний сайт.
Згадала старі добрі часи, коли працювала на ЕС-1841. :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Музей комп'ютерної техніки (МКТ) (У кожній школі можна створити МКТ. Яким він має бути?)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.