Сб, 18.11.2017, 10:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Списання старої техніки (Це реальність чи міф?)
Списання старої техніки
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 00:22 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
На мені числиться 13 корветів, разом - 160 тис. грн.,
кодоскоп, кінокамера Лада, якої реально немає, проектор Луч-2 та всяке дрантя - разом 43 тис. грн.

Чи реально все че списати? Чи продавати хату і віддавати гроші?

Хоч комусь удалося списати стару техніку? Як це реально робиться? Відгукніться.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 23:15
filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 00:22 | Повідомлення № 2
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (WWW)
Викинути їх не можна, оскільки стоять на балансі районної бухгалтерії, і ремонту не підлягають.

Складіть акт про списання ( в двох примірниках). Акт завірте печаткою директора та підписами трьох-чотирьох членів комісії. Один примірник передайте в бухгалтерію райво і вони знімуть з балансу.
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 00:58 | Повідомлення № 3
Лідер форуму
Quote (filnick)
Складіть акт про списання

Дайте, будь-ласка зразок такого акту.
А ще кажуть, що все що дорожче 5 тис. треба подавати на районну раду.
filnick Дата: Сб, 29.03.2008, 01:16 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
Дайте, будь-ласка зразок такого акту.

В понеділок візьму у школі і тоді відправлю.
Bandalak Дата: Сб, 29.03.2008, 01:18 | Повідомлення № 5
Лідер форуму
Quote (Bandalak)
А ще кажуть, що все що дорожче 5 тис. треба подавати на районну раду.

Quote (filnick)
В понеділок візьму у школі і тоді відправлю.

І ще може є у Вас законодавчий документ, що це регламентує?
svetik Дата: Сб, 29.03.2008, 08:33 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Сначало обратитесь в какую-нибудь компьютерную фирму расположенную рядов с вашим учебным заведением и пусть они составят Акт и напишут справку о том, что это оборудование не работает и не может далее применять в работе, поставят как можно больше печатей. Только при таких условиях вы дальше можете начать списание техники через бухгалтерию, я этот путь прошла. Удачи ВАМ в этом нелегком деле! А документ это инструкция по бухлалтерии, обратитесь в бухгалтерию районо или гороно.
filnick Дата: Пн, 31.03.2008, 20:57 | Повідомлення № 7
Мудрий вчитель
svetik, права. Сьогодні виясняв у бухгалтерії райво порядок списання коштовної техніки. Процедура виглядає таким чином:
1. У телевізійному чи комп'ютерному ательє, що займається ремонтом техніки, необхідно взяти довідку про непридатність у використанні кожного пристрою (ПК, старого телевізора, магнітофону тощо). Причому довідка дається на кожний пристрій окремо (скажімо на 10 ЕОМ типу Корвет потрібно 10 довідок). На цих довідках ставляться печатки ательє, підписи. Мало того за кожну довідку їм потрібно заплатити ( у нас по 15 грн за примірник).
2. Наказом директора у школі створюється комісія, яка складає та підписує АКТ про списання цієї техніки на підставі довідок з п.1. (форма акту дає бухгалтерія відділу освіти).
3. Після подачі акту в бухгалтерію, видається ще один наказ по школі, в якому передбачається списану техніку в цілому чи розібраному виді передати для потреб гуртка, музею, на металолом, тощо.

Цього тижня ми звернулися в обласне КРУ за роз'ясненням цієї процедури списання застарілої техніки. Нам пообіцяли представити необхідні зразки документів та норми законодавства. Тоді, як отримаємо, викладу на форум.

Oxana_cher Дата: Вт, 01.04.2008, 08:01 | Повідомлення № 8
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
К стати, я пришла на работу на место коллеги Иващенко Алексея Игоревича, которого выгнали с работы за то, что у него не оказалось двух мониторов от старой БК002. Наш директор уже и в министерство ездил, и в суды давал. Кру постановило отстранить от "матеріально відповідальної посади". Единственное чего удалось избежать, так єто 3-х лет условно. Помогли депутаты ВР.
Он мониторы уже нашёл в Киеве на Караваевых дачах. Но Кру не принимает, говорят серийные номера не сходятся. Сейчас всё это переписали на меня.
Можно ли списать БК, если недостаёт 2 из 15 мониторов?
Bandalak Дата: Вт, 01.04.2008, 10:39 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
Quote (Oxana_cher)
которого выгнали с работы за то, что у него не оказалось двух мониторов от старой БК002.

У мене теж десь пропав 1 монітор від Корвета. Що зробити щоб мене не вигнали з роботи?
filnick Дата: Вт, 01.04.2008, 23:48 | Повідомлення № 10
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
Що зробити щоб мене не вигнали з роботи?

Поки не признаватися, ло кінця місяця, думаю, з'ясуємо.
Yura_Shrol Дата: Ср, 02.04.2008, 12:24 | Повідомлення № 11
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
А якщо від старого монітора осталась тільки коробка з кінескопом. Все інше, в свій час, було виковиряно для ремонту інших моніторів. Спалені частини десь валялись і погубились. А один комп’ютер ще досі не прийшов з ремонту, також є тільки коробка.
Між іншим, точно не пригадую, але в цьому навчальному році в інвентарній книзі (в нас її веде відділ освіти, а ми тільки звіряємось) мого стар’я вроді уже не було. То получається раз нема в книзі - значить нема в школі. Будемо виковирювати метали.
Varkan Дата: Ср, 02.04.2008, 12:38 | Повідомлення № 12
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Bandalak)
Хоч комусь удалося списати стару техніку? Як це реально робиться?

Quote (filnick)
Складіть акт про списання ( в двох примірниках). Акт завірте печаткою директора та підписами трьох-чотирьох членів комісії. Один примірник передайте в бухгалтерію райво і вони знімуть з балансу.

Реально.
В листопаді 2003 року починав працювати лаборантом у школі. під кінець року проводилося списання компкласу (пошуки1)
тоді завкабінетом саме так і зробив, правда в членах комісії мали бути не тільки вчителі нашої школи а і вчителі інших шкіл.

Bandalak Дата: Ср, 02.04.2008, 16:47 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
Quote (Varkan)
Реально.

Опишіть детально весь процес!
anton_k Дата: Ср, 02.04.2008, 20:02 | Повідомлення № 14
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (Varkan)
проводилося списання компкласу (пошуки1)
тоді завкабінетом саме так і зробив, правда в членах комісії мали бути не тільки вчителі нашої школи а і вчителі інших шкіл

Списання Пошуків пов’язане з наявністю в них драгметалів, а списання сучасних ПК трішки інакше. Найновішу інформацію щодо цього знає новий завідувач лабораторії навчання інформатики АПН України — Лапінський Віталій Васильович. Запитання можна писати на адресу: vit_lap@ua.fm .

Uchinfo Дата: Чт, 24.07.2008, 18:02 | Повідомлення № 15
Часто заходить...
Рейтинг: 5
А у нас Поиски списали мирно, без каких-либо проволочек, хотя половина системников была раскурочена на запчасти.

Коллеги, подскажите, можно ли списывать ПО и через сколько лет эксплуатации?

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Списання старої техніки (Це реальність чи міф?)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.