Вт, 28.09.2021, 03:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Документація, яка має бути в кабінеті інформатики
Bandalak Дата: Пт, 22.02.2008, 14:59 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
У кабінеті інформатики обов'язково має бути така документація:
1. Акт – дозвіл на проведення занять в кабінеті інформатики
2. АКТ введення в експлуатацію НКК
3. ГРАФІК РОБОТИ КАБІНЕТУ
4. ЖУРНАЛ ПРОВЕДЕННЯ ІНСТРУКТАЖУ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ
5. Матеріальна база кабінету інформатики
6. ІНСТРУКЦІЯ з охорони праці
7. ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОБОТИ КАБІНЕТУ

Також пропонується завантажити всю необхідну документацію http://school-viytivka.pp.net.ua/9_klas/Docs_informatiks.rar
І ще один варіант: скачати ч.1 скачати ч.2

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:23
kapka Дата: Пн, 01.09.2008, 11:59 | Повідомлення № 76
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Учні повинні записати інструкцію з ТБ в своїх зошитах? Чи достатньо лише підписа в журналі з ТБ?
Журнал (роздрукований на листках А4) має бути прошитий та опечатаний? Дякую!
filnick Дата: Сб, 06.09.2008, 00:00 | Повідомлення № 77
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (kapka)
Учні повинні записати інструкцію з ТБ в своїх зошитах?

Ні. Можете повісити інструкцію в кабінеті.
Quote (kapka)
Журнал (роздрукований на листках А4) має бути прошитий та опечатаний?

Так. Ще потрібно пронумерувати сторінки.
kom_adm Дата: Сб, 06.09.2008, 00:50 | Повідомлення № 78
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Quote (kapka)
Журнал (роздрукований на листках А4) має бути прошитий та опечатаний? Дякую!

Скиньте будь-ласка на informatics@ukr.net журнал в електронному вигляді. Хочу порівняти з своїм.
filnick, до вас таке ж прохання (можна прикріпити файл).
Boris_A Дата: Сб, 06.09.2008, 09:22 | Повідомлення № 79
Я тут недавно...
У нас, в Дзержине информатике уделяют 0/хрен десятых, то че я должен париться насчет документов класса, и так проблем хватает (обучить бухгалтеров, секретаря и т.д. элементарным тыканьям по "клаве"), дык я и не парюсь: уволят - значит так надо)))

Додано (06.09.2008, 09:22)
---------------------------------------------
...добавляю: у нас иформатика раньше велась при помощи жестов (модератор, не посчитайте за флуд), шо таке комп (не кажучи про алгоритми), я був повинен виконувати біля дошки, малюючи крейдою.

kapka Дата: Вт, 09.09.2008, 11:09 | Повідомлення № 80
Новий користувач
Quote (Ковальчук_Олександр)
Скиньте будь-ласка на informatics@ukr.net журнал в електронному вигляді. Хочу порівняти з своїм.

Журнал брав з посилань на цьому сайті, в колег з якими спілкуюся щось подібне.
NAW1977 Дата: Вт, 09.09.2008, 15:07 | Повідомлення № 81
Я тут недавно...
Рейтинг: 2
Як вже зазначалося раніше - я новачок, але ія спіткнувся з проблемами документації класу, щоправда дещо знайшов в мережі, але не все, більшість на цьому сайті, за що глибоко вдячний всім колегам, що виклали даний матеріал.
al-kov Дата: Ср, 10.09.2008, 12:06 | Повідомлення № 82
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Хто знає скільки повинно бути журналів реєстрації інструктажів ? Мені перевіряючий сказав, що потрібні два журнали первинного, повторного та вступного інструктажу. Скільки таких інструктажів повинно бути на рік ? Якщо журнал вступного інструктажу оформити так як це вказано у збірнику нормативних документів, то що записати в колонці "професія, посада особи, яку інструктують, її вік" ? ( Хіба учень це професія ?)

Відредаговано: al-kov - Ср, 10.09.2008, 12:49
filnick Дата: Ср, 10.09.2008, 15:55 | Повідомлення № 83
Мудрий вчитель
На кабінет інформатики Вам потрібен ОДИН журнал. В ньому є розділи для первинного, поточного та повторного інструктажу. Учні розписуються в цьому журналі один раз на рік при проходженні первинного інструктажу. Журнал. про який згадував перевіряючий стосується директора школи або відповідального з охорони праці у закладі.

Відредаговано: filnick - Чт, 11.09.2008, 16:50
Newbie Дата: Ср, 10.09.2008, 21:16 | Повідомлення № 84
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
сьогодні на методоб*єднанні району з*ясували, що повинен бути окремий журнал запису практичних робіт учнів з їх підписами про кожну з таких робіт... (за аналогією з фізикою, хімією і т.д.) але ж з інформатики кожен урок вважається практичним... чи робити таке лише для уроків, які в календарному плануванні визначені як "практичні роботи" (допустимо їх 10-20 на рік). якщо ж на кожен урок... у мене щотижня коло 300 учнів займається...
al-kov Дата: Чт, 11.09.2008, 05:51 | Повідомлення № 85
Часто заходить...
Рейтинг: 18
Quote (filnick)
Учні розписуються в цьому журналі один раз на рік при проходженні ввідного інструктажу

А що тоді писати в колонці "Назва інструктажу, інструкції" ? Ввідний чи первинний ?
А що означає
Quote (filnick)
В ньому є розділи для первинного, поточного та повторного інструктажу

Хіба записи про інструктажі мають бути розміщені в розділах?

Відредаговано: al-kov - Чт, 11.09.2008, 07:31
filnick Дата: Чт, 11.09.2008, 16:31 | Повідомлення № 86
Мудрий вчитель
4.3. Порядок проведення інструктажів для вихованців,
учнів, студентів
4.3.1. Вступний інструктаж проводиться на початку занять.
Інструктаж проводить працівник служби охорони праці, а за відсутності такого - особа, на яку наказом керівника ЗО покладені ці обов'язки.
Програма вступного інструктажу розробляється службою охорони
праці ЗО або призначеною керівником особою. Програма та тривалість вступного інструктажу затверджуються керівником закладу освіти.
Запис про проведення вступного інструктажу робиться в журналі реєстрації вступного інструктажу, який зберігається в службі охорони праці або в працівника, що відповідає за проведення вступного інструктажу.
4.3.2. Первинний інструктаж проводиться з групою вихованців ПЗО, учнів СЗО, ПТЗО чи студентів ВЗО. Тематика інструктажу та
порядок його проведення визначаються відповідними положеннями Міністерства освіти України.
4.3.3. Позаплановий інструктаж проводиться при виявленні порушень вимог безпеки вихованцями, учнями, студентами під час навчально-виховного процесу, при зміні умов виконання навчальних завдань з професії, лабораторних робіт, інших видів занять, передбачених навчальними планами.
4.3.4. Цільовий інструктаж з питань охорони праці проводять з групою вихованців, учнів, студентів. Обсяг і зміст інструктажу визначається в залежності від виду масових заходів.
Облік проведення цільових інструктажів здійснюється у відповідності з чинними положеннями Міністерства освіти в журналах обліку теоретичного і виробничого навчання.
4.3.5. Первинний, позаплановий, цільовий інструктажі проводять відповідні вчителі, вихователі, керівники гуртків, інструктори, тренери, майстри виробничого навчання або завідувачі кабінетів (лабораторій) тощо за відповідними інструкціями чи програмами.
4.3.6. Відмітка про проведення первинного та позапланового інструктажів робиться в журналах реєстрації інструктажів з питань охорони праці (додаток 10).
Детально про інструктажі можна прочитати тут
gu2in Дата: Чт, 30.10.2008, 08:18 | Повідомлення № 87
Досвідчений учасник
Нагороди: 9
Рейтинг: 335
Журнали також "малював" від руки та на принтері, потім колись заскочив у районну типографію та надибав віддруковані журнали вступного інструктажу, поточного та пожежного. Журнали товсті, сторінок по 120, кожен коштував 5-7 грн. Плюнув та й купив, років на 5 повинно вистачити.
Шановні колеги, я по іншій спеціальності хімік-біолог, збирав документацію на кабінет хімії, так от з нас вимагали тримати у кабінеті "Зошит реєстрації нещасних випадків на робочому місці" і дали зразок. Я звісно завів. Так ось чомусь згадування про такий зошит для кабінету інформатики я не зустрічаю. Яка ваша думка?
filnick Дата: Чт, 30.10.2008, 17:25 | Повідомлення № 88
Мудрий вчитель
Quote (gu2in)
вимагали тримати у кабінеті "Зошит реєстрації нещасних випадків на робочому місці" і дали зразок. Я звісно завів. Так ось чомусь згадування про такий зошит для кабінету інформатики я не зустрічаю. Яка ваша думка?

Серед шкільної документації обов'язковим є Журнал реєстрації нещасних випадків. Його веде призначена відповідним наказом по закладу особа. Там реєструються всі випадки, що трапилися з учнями під час навчального процесу (фізкультура, трудове навчання, хімія. фізика , навчальна практика, екскурсії і т.д. а не тільки інформатика).
Ogorodets Дата: Нд, 02.11.2008, 21:45 | Повідомлення № 89
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Любі друзі, случаем, ни у кого нет инструкции по тушению пожаров в кабинете информатики и карты условий труда?
Оказывается, и такие бумажки должны быть.
kom_adm Дата: Нд, 02.11.2008, 23:32 | Повідомлення № 90
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Quote (Ogorodets)
инструкции по тушению пожаров в кабинете информатики

Такої не має. Є інстукція по пожежній безпеці (див. прикріплення).
Прикріплення: inst.rar(9.5 Kb)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.