Вт, 01.12.2020, 19:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Документація, яка має бути в кабінеті інформатики
Bandalak Дата: Пт, 22.02.2008, 14:59 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
У кабінеті інформатики обов'язково має бути така документація:
1. Акт – дозвіл на проведення занять в кабінеті інформатики
2. АКТ введення в експлуатацію НКК
3. ГРАФІК РОБОТИ КАБІНЕТУ
4. ЖУРНАЛ ПРОВЕДЕННЯ ІНСТРУКТАЖУ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ
5. Матеріальна база кабінету інформатики
6. ІНСТРУКЦІЯ з охорони праці
7. ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОБОТИ КАБІНЕТУ

Також пропонується завантажити всю необхідну документацію http://school-viytivka.pp.net.ua/9_klas/Docs_informatiks.rar
І ще один варіант: скачати ч.1 скачати ч.2

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:23
filnick Дата: Вт, 25.03.2008, 21:53 | Повідомлення № 61
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (svetik)
сэс очень нам, учителям, помогает, их предписания, заставляют власти вкладывать

Мені чомусь завжди здавалося, що не СЕС заставляє владу щось робити, а влада з допомогою СЕС намагається з кимось розібратися.
svetik Дата: Ср, 26.03.2008, 19:33 | Повідомлення № 62
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Акты СЭС заставляют наши Районо и Гороно думать не только о своих нуждах, акты СЭС направлятся и МОН, с отчетом, что сделано чтоб устранить недостатки установленные в актах. Только благодаря этой службе иногда что-то делается. Нам купили кондиционер, жалюзи и ..... Главное работать нужно с пониманием к этой службе, они нам больше помогают, чем вредят.
filnick Дата: Ср, 26.03.2008, 22:59 | Повідомлення № 63
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (svetik)
Главное работать нужно с пониманием к этой службе, они нам больше помогают, чем вредят.

Я виступаю не проти СЕС, а за неї. Тільки вони такі ж підневільні перед владними чиновниками, як і освітяни.
svetik Дата: Чт, 27.03.2008, 19:43 | Повідомлення № 64
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Не скажите, чиновники к ним прислушиваются, и побоиваются. У них больше способов давления на наших чиновников. Госты и Санпины их никто не отменял - это законы даже для чиновника.
Кстати, наша проверяющая принесет в пятницу новые санправила и требования, я их в электоронный вид приведу и размещу.
Кому-нибудь поможет в работе.
makos Дата: Ср, 02.04.2008, 14:29 | Повідомлення № 65
Новий користувач
Рейтинг: 0
Доброго часу доби. Підкажіть у вирішенні проблеми: санстанція вимагає висновки держсанекспертизи на клас. Клас поставлений за державною програмою у 2003 році фірмою "Квазар Мікро" (таких на Україні багато). У Львові про висновки не знають, відіслали до Києва, у Києві в центральному офісі відповіли, що це компетенці МОНУ, кому далі дзвонити - не знаю. В райвно чіткої відповіді не можуть дати, підозрюю, що не знають... У кого шукати висновки?
Newbie Дата: Ср, 02.04.2008, 14:53 | Повідомлення № 66
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (makos)
санстанція вимагає висновки держсанекспертизи на клас

думаю ми маємо однакові накази в школах - так от, я зрозуміла, що то санстанція і має робити?? мені завуч показала наказ, сказала намалювати чи то план, чи то схему кабінету, з вказаними розташуваннями моніторів та їх типом. а на решту там є якісь телефони (за якими ОСОБИСТО я дзвонити не збираюсь), думаю то проблема завуча, завгоспа чи хто-там відповідальний.
як з*ясувалось мені за кабінет не платять, і не збираються, тож нехай самі собі і мастять голову smile
anton_k Дата: Ср, 02.04.2008, 19:00 | Повідомлення № 67
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (makos)
за державною програмою у 2003 році фірмою "Квазар Мікро" (таких на Україні багато). У Львові про висновки не знають, відіслали до Києва, у Києві в центральному офісі відповіли, що це компетенці МОНУ, кому далі дзвонити - не знаю. В райвно чіткої відповіді не можуть дати, підозрюю, що не знають... У кого шукати висновки?

Зараз в Академії пед.наук з’явився новий завідувач лабораторії навчання інформатики — Лапінський Віталій Васильович. Вважаю, що це людина на своєму місці. Він є розробником багатьох наказів щодо кабінетів інформатики, поставок техніки, тощо. тому він в курсі всіх вимог щодо облаштування кабінету. всі запитання можна відіслати йому на адресу: vit_lap@ua.fm

makos Дата: Чт, 03.04.2008, 17:58 | Повідомлення № 68
Новий користувач
Трішки спрощу запитання: у кого такі висновки є? Якщо є, то відскануйте і розмістіть, будь-ласка, на форумі, або вишліть на адресу makos@ukrpost.ua . Цього вистачить, бо перевіряючі сказали, що їм досить побачити копію. За інші поради дякую.

Додано (03.04.2008, 17:58)
---------------------------------------------
...виправлюсь, з вашого дозволу. Документ, який мені потрібний правильно називається "дозвіл Головної санепідемологічної станції" на компютерний клас. Про нього згадується в іншій вітці форуму, тільки не пояснюється, звідки брати.

Escuela Дата: Чт, 03.04.2008, 18:23 | Повідомлення № 69
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (Newbie)
мені завуч показала наказ, сказала намалювати чи то план, чи то схему кабінету, з вказаними розташуваннями моніторів та їх типом.

Я якраз займаюсь цим питанням. Наказ прийшов (від нач. районного відділу освіти) вчора і містить дійсно певні пункти, типу подзвони, зв'яжися, з'ясуй, намалюй і т.д. .
Про хід моїх пригод - Дивіться у Наступних Випусках! happy
Pentiume Дата: Пт, 11.04.2008, 15:22 | Повідомлення № 70
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Шановні учасники форуму !!!! У мене була перевірка з безпеки життєдіяльності у кабінеті інформатики !!!! Ось перелік документів , які вони вимагали :
1. Акт-дозвіл.
2. Посадові інструкції:
- завідуючого кабінетом інформатики
- учителя
3. Інструкції з охорони праці:
- під час проведення навчальних занять у кабінеті інформатики .№ 1-
- з електробезпеки № 2 -
- з пожежної безпеки № 3 -
- надання першої медичної допомоги при ураженні електричним струмом № 4
- надання першої медичної допомоги при одержанні травм під час роботи на персональному комп’ютері. № 5 -
4. Орієнтовний перелік питань вступного інструктажу для учнів.
5. Програма первинного інструктажу з питань охорони праці з учнями в кабінеті
6. Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці.
7. Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів.
8. Положення про адміністративно-громадський контроль.
9. Граничні норми підіймання і переміщення важких речей неповнолітніми.
10. Санітарний паспорт.
11. Влаштування та обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на персональних комп’ю¬терах.
tongue але була проблема: не було інструкції з безпеки життєдіяльності , а саме

- надання першої медичної допомоги при одержанні травм під час роботи на персональному комп’ютері. № 5 -
Скиньте, або підкажіть де її дістати... Буду дуже вдячний!!!

Newbie Дата: Пт, 11.04.2008, 16:41 | Повідомлення № 71
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Pentiume)
надання першої медичної допомоги при одержанні травм під час роботи на персональному комп’ютері

http://astra.lviv.ua/cs/present/bezp/pershadopom.doc у мене є такий документ, не знаю чи він підходить. така перевірка має бути в нас після Пасхи...
в приватному форумі тут є досить багато матеріалів, в тому числі від тих, хто вже проходив через це!
GаrDArik Дата: Ср, 21.05.2008, 17:46 | Повідомлення № 72
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Скажіть будь-ласка відповідь, хто знає...
За нормами в класі повинен бути 1 комп на 4 кв.м. площі? Це стосується TFT-моніторів? Була перевірка з прокуратури і перевіряючі самі сказали, що ТФТ не враховуються (нема випромінювання електронно-променевої трубки). Хто компетентний в цих питаннях, підкажіть? Бажано з посиланням на норм. акт.
Quote (Newbie)
Ось перелік документів , які вони вимагали

Ого!))) В мене і половини нема. В кого є - можливо розмістити тут в архіві, якщо не жалко?) Бо за 6-7 років роботи інформатиком - чесно - про деякі документи чую впреше(
Denega_katya Дата: Чт, 19.06.2008, 15:47 | Повідомлення № 73
Новий користувач
Quote (Bandalak)
У кабінеті інформатики обов'язково має бути така документація:

А я так довго збирала всі види документів, а все можна класно знайти. Супер!!!

Відредаговано: Denega_katya - Чт, 19.06.2008, 15:48
volodschool2 Дата: Чт, 19.06.2008, 21:51 | Повідомлення № 74
Досвідчений учасник
Нагороди: 16
Рейтинг: 377
Я вже писав про цей сайт в іншій темі, а тут доречним буде це посилання, тут дійсно гора потрібної(?) для вчителя інформатики документації
http://www.ciit.zp.ua/menu_r2/cab/index.html

Додано (19.06.2008, 21:51)
або одним файлом з мого сайту
http://volodschool2.ucoz.ru/load/1-1-0-2

Uchinfo Дата: Сб, 16.08.2008, 21:09 | Повідомлення № 75
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Пока понаделаешь всех этих бумажек, то и уроки проводить не успеешь. У нас тоже в прошлом учебном гуду был поголовный переход на единуюю систему ведения документации в кабинетах. Администрация для этой цели позакупала по 10-15 толстенных папок в каждый кабинет(!!!) и мы наполняли их всяческими бумагами. Но, зато, когда приходила проверка и я доставала эти папки, то они просмотрели только штук 5 бумажек, а в остальном поверили на слово (видимо испугались количества и объема папок).
А вообще все это - маразм. Манистерство образования лучше бы занялось выпуском качественных учебников, а не размножением бумаг.

Додано (16.08.2008, 21:09)
Могу предложить тест по проверке правил ТБ для учеников, инструктаж-презентацию и комплексы упражнений для физкультминуток http://uchinfo.com.ua/kabinet.php

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.