Пн, 24.11.2014, 02:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Єдина Країна! Единая Страна!
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 21«1234562021»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Документація, яка має бути в кабінеті інформатики
Bandalak Дата: Пт, 22.02.2008, 14:59 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 163
У кабінеті інформатики обов'язково має бути така документація:
1. Акт – дозвіл на проведення занять в кабінеті інформатики
2. АКТ введення в експлуатацію НКК
3. ГРАФІК РОБОТИ КАБІНЕТУ
4. ЖУРНАЛ ПРОВЕДЕННЯ ІНСТРУКТАЖУ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ
5. Матеріальна база кабінету інформатики
6. ІНСТРУКЦІЯ з охорони праці
7. ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОБОТИ КАБІНЕТУ

Бланки усіх цих документів я додав у приват!

Також пропонується завантажити всю необхідну документацію http://school-viytivka.pp.net.ua/9_klas/Docs_informatiks.rar
Ще кращий варіант: скачати ч.1 скачати ч.2

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:40
filnick Дата: Нд, 16.03.2008, 18:10 | Повідомлення № 46
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Для боротьби з бумаготворчістю чиновників, на мою думку, потрібно, щоб кожен вчитель чітко знав свої права та обовязки. По-друге, на місці повинна бути шкільна адміністрація. Вимагати те, що передбачене нормативними документами, а не придумувати щось своє. По-третє, можливо головне, - НЕ МОВЧАТИ. Останнє не означає що потрібно в грубій формі лаяти все і вся. Навпаки, ввічливо спитати перевіряючого на підставі якого нормативного документа вимагається те чи інше. При цьому під рукою завжди слід мати такі нормативні документи як Положення про кабінет, а також цікавий наказ МОНУ № 297 від 17 травня 2005р "Про подолання проявів бюрократизму в освіті" .
На всякий випадок викладу його.
Прикріплення: MON_297.rar(7Kb)
Няпо Дата: Вт, 18.03.2008, 11:38 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
А я у переліку документів зустрів ще таке: Положення про адміністративно-громадський контроль. Для чого це?
anton_k Дата: Вт, 18.03.2008, 11:50 | Повідомлення № 48
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (papariga2)
Дійсно єдиного переліку документації кабінету інформатики немає і думаю неповинно бути. На мою думку повинен бути перелік кількох обов'язкових для кожного класу документів

До речі такий перелік є. Цілком офіційний, з номерами наказів МОНУ. Читайте у збірці «Облаштування кабінету інформатики» від «Шкільного світу».

Додано (18.03.2008, 11:50)
---------------------------------------------

Quote (filnick)
А не вимагають роздруковувати щоденні зміни у файлах реєстру для кожного ПК?

Будемо сплдіватися, що чиновники не здогадуються про це, а то б вимагали smile .

Tanechka84 Дата: Вт, 18.03.2008, 12:53 | Повідомлення № 49
Новий користувач
Добрий день!
Добрий день колеги!
Допоможіть!!!!!!
Я викладач-новичок, працюю перший рік!
У мене виникла проблема зі складанням навчальної програми: В ОПП змістовий модуль називається "Контроль за правильністю надходження інформації", не можу зрозуміти, що саме включити до змісту цього модуля.
Уміння, що забезпечуються:уміти забезпечувати виконання графіків ведення робіт.
Дякую.
Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 14:53 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Quote (Tanechka84)
"Контроль за правильністю надходження інформації"

Опишіть детальніше, це треба програмку на мові програмування, чи Ви про навчальні плани говорете?
love Дата: Вт, 18.03.2008, 15:43 | Повідомлення № 51
Я тут недавно...
у меня из перечисленных документов в два раза меньше smile Я и не знала, что столько надо... Нужно доделать. спасибо.
filnick Дата: Вт, 18.03.2008, 18:33 | Повідомлення № 52
Мудрий вчитель
Quote (Tanechka84)
В ОПП змістовий модуль називається "Контроль за правильністю надходження інформації", не можу зрозуміти, що саме включити до змісту цього модуля.
Уміння, що забезпечуються:уміти забезпечувати виконання графіків ведення робіт.

Quote (Bandalak)
Опишіть детальніше, це треба програмку на мові програмування, чи Ви про навчальні плани говорете?

ОПП -це освітньо професійна програма.
змістовий модуль - система навчальних елементів, що поєднанні за ознакою відповідності певному навчальному об'єктові
Це термінологія модульного навчання і, як я зрозумів Tanechka84, просить допомоги у форумчан по змісту наповнення модуля з темою"Контроль за правильністю надходження інформації". Якби ще знати назву навчальної дисципліни та профіль чи тип закладу.
svetik Дата: Ср, 19.03.2008, 18:57 | Повідомлення № 53
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Хочу поделится новой информацией о том, что теперь СЭС берет смывы и пробы с клавиатур! И на это есть официальный документ, новые санитарные нормы.
filnick Дата: Ср, 19.03.2008, 19:11 | Повідомлення № 54
Мудрий вчитель
Quote (svetik)
Хочу поделится новой информацией о том, что теперь СЭС берет смывы и пробы с клавиатур! И на это есть официальный документ, новые санитарные нормы

Дивного нічого немає - через мишу і клавіатуру проходить багато рук. Тому беремо ватку і періодично протираємо...
До речі, а чим, шановні форумчани, протираєте клавіатуру?
svetik Дата: Ср, 19.03.2008, 19:19 | Повідомлення № 55
Я тут недавно...
Спиртовыми салфетками из аптеки, такое требование СЭС. При этом проверяющая обещала дать новый норматив.
ViktoriaK Дата: Пн, 24.03.2008, 11:22 | Повідомлення № 56
Я тут недавно...
Рейтинг: 7
На цьому сайті можна знайти все, що стосується викладання інформатики(усі нормативні документи, в тому числі і по кабінету): www.ciit.zp.ua

Відредаговано: ViktoriaK - Пн, 24.03.2008, 11:30
filnick Дата: Пн, 24.03.2008, 17:50 | Повідомлення № 57
Мудрий вчитель
Quote (ViktoriaK)
На цьому сайті можна знайти все, що стосується викладання інформатики(усі нормативні документи, в тому числі і по кабінету): www.ciit.zp.ua

Це сайт запорізького центру інформаційно-комунікаційних технологій. Там є що подивитись. У нас навіть на форумі є люди які співпрацюють з цим інститутом. Нехай би вони поділились.
iruna_gnatuk Дата: Вт, 25.03.2008, 16:03 | Повідомлення № 58
Я тут недавно...
В нас була перевірка минулого року. Крім документів, які перераховані в положенні про кабінет пункт 5(НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КАБІНЕТУ). Журналів реєстрації з техніки безпеки має бути теж два: один в якому учні розписуються на початку семестрів(ввідний), а інший під час кожної проактичної роботи за компютером, правда я так і незрозуміла, чи коли ми пишемо тема уроку "практична робота", чи кожного разу як сідають за ПК(повторний). Я дотримуюсь І варіанту.

як Я ТІЛЬКИ ПОЧИНАЛА ПРАЦЮВАТИ ВОГНЕГАСН БУВ один, тепер 2, при чому питають як ними користуватися

А санстанція вимагала крім аптечки, спеціальні серветки для протирання клавіатури і екрану, два підписані відра, швабру, 3-банку з розчином хлорки, чи що там зараз його замінює, графік завірений директором і завгоспом вологого прибирання кабінету, графік провітрювання кабінету, всі парти класу повинні бути промарковані. Найбільше претензій було до витяжки і заставили дирекцію поставити в класі жалюзі, та ще й певного виду(тканяні не можна)

Bandalak Дата: Вт, 25.03.2008, 17:24 | Повідомлення № 59
Ветеран спілкування
Кожен сходить з розуму по-своєму! Користуйтесь положенням про кабінет!
svetik Дата: Вт, 25.03.2008, 19:03 | Повідомлення № 60
Я тут недавно...
Требования все справедливые, смотрите книгу учителя информатики
Кстати сэс очень нам, учителям, помогает, их предписания, заставляют власти вкладывать в кабинет информатики деньги: кондиционеры и прочее
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Сторінка 4 з 21«1234562021»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2014. Хостинг від uCoz