Ср, 16.08.2017, 20:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 24«12342324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Документація, яка має бути в кабінеті інформатики
Bandalak Дата: Пт, 22.02.2008, 15:59 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 34
Рейтинг: 247
У кабінеті інформатики обов'язково має бути така документація:
1. Акт – дозвіл на проведення занять в кабінеті інформатики
2. АКТ введення в експлуатацію НКК
3. ГРАФІК РОБОТИ КАБІНЕТУ
4. ЖУРНАЛ ПРОВЕДЕННЯ ІНСТРУКТАЖУ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ
5. Матеріальна база кабінету інформатики
6. ІНСТРУКЦІЯ з охорони праці
7. ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОБОТИ КАБІНЕТУ

Також пропонується завантажити всю необхідну документацію http://school-viytivka.pp.net.ua/9_klas/Docs_informatiks.rar
І ще один варіант: скачати ч.1 скачати ч.2

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:23
Bandalak Дата: Вт, 26.02.2008, 13:19 | Повідомлення № 16
Лідер форуму
Quote (ssh)
Я так зрозумів кожен район чи то область сходить з розуму по-своєму.

Мабуть це правда! Вони видумують всяку муть, щоб лиш відмазатися від оплати.
Є глибокий сенс користуватися тільки положенням про кабінет, там усе написано, що треба мати у кабінеті.. Чого там не зазначено, значить того і не треба!!!! І нехай хтось доведе, що це не так!!!
А от зразки необхідної документації потрібно зібрати разом і викласти у приваті!
Думаю, що саме це зробить Ogorodets!
Ogorodets Дата: Вт, 26.02.2008, 13:29 | Повідомлення № 17
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Bandalak)
А от зразки необхідної документації потрібно зібрати разом і викласти у приваті!Думаю, що саме це зробить Ogorodets!

Уже давно лежит в привате в соответствующем разделе.
Varkan Дата: Вт, 26.02.2008, 14:05 | Повідомлення № 18
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (amprig)
Этот перечень нам выдали из городского методцентра. И надо полагать это не предел. Для своей безопасности надо иметь бумажку на которую можно сослаться, хотя они часто противоречат одна другой, и тут играет фантазия начальства. Удачи вам и нам в оформлении кабинета.

Знайома ситуація. да дійсно кожен начальник вимагає різні бумажки і чим менший начальник тим більше він вимагає, іноді доходить до абсурду і по моєму в райкіна була сатира на цю тему...
в нашому навчальному закладі був випадок, мали прийти перевіряючі із санстанції, по положенню на 1 пк має бути 6 кв.м. у нас 11 ПК і кабінет 62 квадрати. ми просто 1 ПК прибрали і все пройшло нормально, потім прийшли пожарники, у них по положенню на 1 ПК має бути 5 кв.м. на всякий випадок також один сховали, так вони запитали у нас чого не доставляємо ще ПК.

filnick Дата: Вт, 26.02.2008, 21:19 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Bandalak)
Є глибокий сенс користуватися тільки положенням про кабінет, там усе написано, що треба мати у кабінеті.. Чого там не зазначено, значить того і не треба!!!! І нехай хтось доведе, що це не так!!!

Це абсолютна правда. Ні один чиновник не зможе заставити користуватися придуманими ним формами документів. Це їх ініціатива. Тоді ваша ініціатива - виконувати тільки те, що записано в Положені про кабінет.
amprig Дата: Вт, 26.02.2008, 22:30 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Рейтинг: 0
Дело в том, что мой список документов тоже из "Положения...", а положений то несколько и оба за 2006, и там например - дидактический материал или поурочные планы, это ж можно писать и писать, по папкам, по темам...
Yura_Shrol Дата: Вт, 26.02.2008, 22:54 | Повідомлення № 21
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Я взагалі не розумію як так. Мої батьки також працювали в школі. Так їм в свій час привозили дидактичні матеріали і їм потрібно було лише його вирізати, згрупувати, скласифікувати і т.д. Тоді і вимагали різні картотеки наочності.
Тепер ми самі, за свої кошти то все клепаємо і ще мусимо для цього заводити картотеку, і недай бог щось пропаде з того, що вже записано. Це абсурд.
Я вважаю, що дали то і в картотеці повинно бути записано, а що ні - то моє, користуюся, але записувати його як обладнання кабінету не буду.
filnick Дата: Вт, 26.02.2008, 23:33 | Повідомлення № 22
Мудрий вчитель
Quote (amprig)
а положений то несколько и оба за 2006

Яким нормативним актом МОНУ вони затверджені і зареєстровані Міністерством юстиції?
На сьогодняшній день чинним є "ПОЛОЖЕННЯ про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технолоій нвчання загальноосвітніх навчальних закладів". Затверджено наказом Міністерства освіти і науки України №407 від 20.05.2004 р. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.06.2004 р. №730/9329
Все інше - це творчість місцевих інститутів освіти чи методичних кабінетів. Тобто, матеріал, який несе методично-рекомендаційний характер, але не є нормативним документом.

amprig Дата: Чт, 28.02.2008, 00:57 | Повідомлення № 23
Часто заходить...
Совершенно верно, там есть "Додаток 1 до п. 5.3. розділ 5
Книга обліку стану навчально-методичного забезпечення кабінету на 200__ - 200__ навчальний рік", который неограничивает количество докуметов и даёт возможность разыграться фантазии руководства, и это только один раздел. Очень нехочется раздувать бумажную волокиту, а главное как удобнее систематизировать это всё для себя: по темам (например СУБД, ...) или по программе (тема 1, урок1 ...) или по виду работы (пр1, ткр ...)? Пишите ли вы конспект урока каждый год заново или как? Заранее спасибо.
Newbie Дата: Чт, 28.02.2008, 10:54 | Повідомлення № 24
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (filnick)
Все інше - це творчість місцевих інститутів освіти чи методичних кабінетів. Тобто, матеріал, який несе методично-рекомендаційний характер, але не є нормативним документом.

Ви кажете те, що я давно підозрювала. але всі мої питання до директора залишались з єдиною відповіддю "то не ми придумали, ми маємо це виконувати". як я можу заперечувати? на що посилатись?

Quote (amprig)
как удобнее систематизировать это всё для себя

у мене стоять окремі папки з вкладеними файликами по темам: Текстовий редактор, Електронні таблиці ... в кожному файлі - окреме завдання. по кожній темі - від 10 до 20 (а деколи й більше) різних роздаткових матеріалів (на кожну тему уроку фактично). оскільки у мене наприклад Ворд вчить 5 і 10 клас, то при такій організації дублювати матеріали не доводиться. але значно більше матеріалів зберігаю в електронному вигляді і при потребі друкую необхідну кількість копій.
конспект... не знаю шо то таке! писала 1 раз - для відкритого уроку на атестацію. для себе пишу схеми уроків, плани уроків, презентації до уроків, але формально конспектів не маю, і ніхто ніколи не вимагав. колись вчитель з 50-річним стажем сказав "от як зовсім не матиму пам*яті, то буду конспекти писати, а поки не треба" smile
filnick Дата: Чт, 28.02.2008, 21:24 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Quote (Newbie)
всі мої питання до директора залишались з єдиною відповіддю "то не ми придумали, ми маємо це виконувати". як я можу заперечувати? на що посилатись?

Зрозуміти директора можна - над ним стоїть відділ освіти і ціла низка інших "керуючих" інстанцій. Але є одне, що знає навіть директор-початківець. Обовязковими для виконання є лише ті директиви, які мають форму НАКАЗУ, відповідно письмово оформлменого (за №, датою) в межах навчального закладу. Усні розпорядження не можуть кваліфікуватися в навчально-виховному процесі як нормативні документи.
valkiria Дата: Пт, 29.02.2008, 17:00 | Повідомлення № 26
Новий користувач
скину в приват документы по кабинету, вообще -то, все документы регламентированы в "Положенні про кабінет", его тоже скину.
amprig Дата: Сб, 01.03.2008, 20:36 | Повідомлення № 27
Часто заходить...
Было бы желение поруководить, а фантазия будет:
Где тематические аттестации№1, №2..?, Где дидактичекий материал? Покажите раздаточный материал? и т.п. У меня оно стоит не в отдельной папке, а по темам, и в сборнике Шестопалова. Нам сказали, что Наказ в сборнике - это хорошо, но надо иметь распечатаный! Поэтому хочется выработать надёжную тактику защиты, или хотя для себя удобную систему работы.
filnick Дата: Сб, 01.03.2008, 21:11 | Повідомлення № 28
Мудрий вчитель
На жаль, вчитель значну частину своєї роботи змушений працювати на чиновника, а не на учня. В т.ч., виконуючи формальні приписи нескінчених перевірок.
Bandalak Дата: Пн, 03.03.2008, 10:27 | Повідомлення № 29
Лідер форуму
Давайте отримаємо відповідь на наше питання в обласних ІПДО і розставимо всі крапки над і !!!
filnick Дата: Пн, 03.03.2008, 23:05 | Повідомлення № 30
Мудрий вчитель
Звернутися в ІПДО можна, але навряд чи відповідь буде остаточна.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Сторінка 2 з 24«12342324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.