Сб, 23.09.2017, 12:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 14 з 25«1212131415162425»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Документація, яка має бути в кабінеті інформатики
Bandalak Дата: Пт, 22.02.2008, 15:59 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
У кабінеті інформатики обов'язково має бути така документація:
1. Акт – дозвіл на проведення занять в кабінеті інформатики
2. АКТ введення в експлуатацію НКК
3. ГРАФІК РОБОТИ КАБІНЕТУ
4. ЖУРНАЛ ПРОВЕДЕННЯ ІНСТРУКТАЖУ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ
5. Матеріальна база кабінету інформатики
6. ІНСТРУКЦІЯ з охорони праці
7. ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОБОТИ КАБІНЕТУ

Також пропонується завантажити всю необхідну документацію http://school-viytivka.pp.net.ua/9_klas/Docs_informatiks.rar
І ще один варіант: скачати ч.1 скачати ч.2

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:23
chepo4ka Дата: Ср, 02.02.2011, 19:21 | Повідомлення № 196
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Lafa,
А що означає: "ОП, інст. №2,28. Л.р. ТЕМА"
Ruslan_Pr Дата: Ср, 02.02.2011, 20:46 | Повідомлення № 197
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Чи може хтось дати ссилку чи розмістити на форумі "Інструкцію по тушінню пожарів"?
Буду дуже вдячний!!!
Arim Дата: Пн, 07.02.2011, 14:06 | Повідомлення № 198
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Є тут, але потрібно зареєструватися
http://labtv.at.ua/load/okhorona_praci/16-1-0-17

A ще маю такі

У разі виникнення пожежі необхідно:

• вимкнути електромережу;
• вивести учнів з приміщення;
• повідомити пожежну охорону;
• зачинити вікна і двері, щоб вогонь не поширювався на сусіднє приміщення;
• приступити до ліквідації осередка вогню, при цьому легкозаймисті та горючі рідини та електропроводку слід гасити піском, вогнетривким покривалом, порошковим вогнегасником, знеструмлену електропроводку можна гасити водою або будь-якими наявними вогнегасниками.

Відредаговано: Arim - Пн, 07.02.2011, 14:11
gu2in Дата: Нд, 06.03.2011, 16:20 | Повідомлення № 199
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Колись у нас йшла мова про "Паспорт навчального кабінету" - що туди писати.
Ось ТУТ перелік і там же можна скачати електронний варіант (не скан, а оригінал).
Посилання для скачування доступне тільки для зареєстрованих.
russo Дата: Нд, 06.03.2011, 16:55 | Повідомлення № 200
Тут живе...
Рейтинг: 35
Спасибі, gu2in, за посилання. Вражає кількість документів! Ніасиліл...
gu2in Дата: Нд, 06.03.2011, 17:30 | Повідомлення № 201
Досвідчений учасник
Quote (russo)
Вражає кількість документів! Ніасиліл...

Та я вже давав посилання на цей сайт - Острів Тортуга - одне пірацтво))).
Дивно бачити на теренах України таку кількість посібників в одному місці. Або видавництва сплять, або самі приймають участь у безкоштовному поширені своєї продукції. ;)
russo Дата: Пн, 07.03.2011, 07:02 | Повідомлення № 202
Тут живе...
Рейтинг: 35
Я мав на увазі кількість документів для кабінета інформатики. А те, що багато посібників на шару - це зрозуміло, менталітет наш такий.
sergey1979 Дата: Вт, 08.03.2011, 20:54 | Повідомлення № 203
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Вже 3 роки на дверях кабінету висить табличка КІІКТ і меншими буквами Завідуючий кабінетом (прізвище)
Колеги! У нас з наступного дня починає працювати атестаційна комісія(атестація школи). В переліку документів які повинні бути в КІІКТ є пункт про копію наказу про призначення завідувача кабінетом.
Минулого тижня попросив секретаря зробити мені копію, вона сказала що пошукає, потім з'ясувалось що такого немає, а директор мотивує це тим, що клас інформатики не атестовано. Натомість вручила мені наказ про охорону праці та дотримання ТБ, де на мене покладено відповідальність як завкабінетом, також декілька років тому мені було видано посадову інструкцію завідуючого КІІКТ.
Поясніть будь-ласка чи справді чи я не можу бути завкабінетом через неатестацію, хоча з іншого боку на мене вішають відповідальність як такого. Я вже не питаю чи мені це все оплачувалось...

Відредаговано: sergey1979 - Вт, 08.03.2011, 20:56
Morty Дата: Нд, 17.07.2011, 13:34 | Повідомлення № 204
Новий користувач
Скажите, что такое аттестация кабинета информатики? В каком нормативном документе говорится об аттестации кабинета информатики? Что входит в эту самую аттестацию? Заранее благодарна м ответившим.
serbor Дата: Нд, 17.07.2011, 13:51 | Повідомлення № 205
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Morty)
В каком нормативном документе говорится об аттестации кабинета информатики?

Да не в каком. Это выдумки местных чиновников. А вот проверка кабинета дело обычное. У нас так.
swetikccc Дата: Нд, 17.07.2011, 14:06 | Повідомлення № 206
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (serbor)
Да не в каком. Это выдумки местных чиновников. А вот проверка кабинета дело обычное. У нас так.

Бред не бред , а понятиє атестации рабочего места ещё осталось.
serbor Дата: Нд, 17.07.2011, 16:33 | Повідомлення № 207
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (swetikccc)
понятиє атестации рабочего места ещё осталось

Цели аттестации рабочего места совсем иные. Аттестация рабочего места ориентирована на конкретного сотрудника.
Цель - приведение условий труда в соответствие с законодательством и нормами Конституции Украины, которые гарантируют каждому гражданину право на безопасные и здоровые условия труда, а также льготные условия и компенсационные выплаты в случае, если придерживаться норм безопасности не является возможным.
gu2in Дата: Нд, 17.07.2011, 17:22 | Повідомлення № 208
Досвідчений учасник
Атестація кабінету - це ЗВИЧАЙНА перевірка облаштування кабінету згідно нормативним вимогам. Положення про атестацію кабінету немає, але перевіряти повинні, тому деякі облІППО випустили рекомендації, щодо атестації кабінетів. В інтернеті з'явилися декілька бланків атестаційного листа кабінету, які не суттєво відрізняються. Можете скачати один із таких варіантів: Атестаційний лист навчального кабінету
------------------
Вже не пригадую, але ніби-то атестаційний лист кабінету інформатики зустрічається в одному з архівів, який викладено в шапці цієї теми...

Відредаговано: gu2in - Нд, 17.07.2011, 17:26
irishahom Дата: Пн, 18.07.2011, 12:47 | Повідомлення № 209
Новий користувач
Підкажіть, будь ласка, які правила та інструкції необхідно затверджувати у директора та профспілкі
Morty Дата: Пн, 18.07.2011, 12:48 | Повідомлення № 210
Новий користувач
Спасибо всем откликнувшимся по сообщение № 206.
Хочу описать ситуацию, которая сложилась у нас в городе с аттестацией кабинетов информатики.
В марте 2011 КРУ проводила проверку школ по разным вопросам. Меня и многих других учителей информатики оштрафовали (штраф от 700 до 1000 грн.) за то, что не было аттестации кабинета информатики. Кроме того, с сентября 2011 года школы должны подать заявку в городское управление образования на аттестацию кабинетов информатики. Кто будет проводить аттестацию - четких ответов мы не получили (якобы кто-то из области) и прохождение такой аттестации стоит около 300 гривен. Вот мне и интересно по каким-таким нормативным документам нас оштрафовали и почему я должна оплачивать аттестацию (пусть и не я лично, а деньги возьмут из фонда школы. Но вопрос почему мы должны оплачивать остается). Но и это ещё не все, если мы не пройдем аттестацию кабинетов, то нам, учителям информатики, не будут начислять в зарплату за обслуживание компьютеров (хотя обязаны и соответствующие нормативные документы имеются). Кто-нибудь сталкивался с такой ситуацией? И если, да - то подскажите как из неё выйти. Рада любым советам и комментариям.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Сторінка 14 з 25«1212131415162425»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.