Вт, 21.11.2017, 12:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 11 з 25«129101112132425»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Документація, яка має бути в кабінеті інформатики
Bandalak Дата: Пт, 22.02.2008, 14:59 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
У кабінеті інформатики обов'язково має бути така документація:
1. Акт – дозвіл на проведення занять в кабінеті інформатики
2. АКТ введення в експлуатацію НКК
3. ГРАФІК РОБОТИ КАБІНЕТУ
4. ЖУРНАЛ ПРОВЕДЕННЯ ІНСТРУКТАЖУ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ
5. Матеріальна база кабінету інформатики
6. ІНСТРУКЦІЯ з охорони праці
7. ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОБОТИ КАБІНЕТУ

Також пропонується завантажити всю необхідну документацію http://school-viytivka.pp.net.ua/9_klas/Docs_informatiks.rar
І ще один варіант: скачати ч.1 скачати ч.2

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:23
Ostrenko_Aleks Дата: Пт, 20.11.2009, 09:47 | Повідомлення № 151
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (Bandalak)
чи потрібен в кабінеті акт від енергонагляду про підключення комп. класу

Мені вже 3 роки оплачують кабінет. Вимагають багато чого, але такий акт ще не вимагали. Обов`язково потрібен акт (навіть не акт а протокол) "Вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземлюваннях магістралей і устаткування", де повинен бути вказаний і ваш комп`ютерний кабінет. Такий акт повинен обов`язково бути у вашого завгоспа. Необхідно у нього взяти і зробити собі у кабінет копію.
А що стосується того акту який ви згадували, то у нас клас змонтували, а підключати відмовилися. Сказали що їм це не оплачували. Директору сказали що за піключення візьмуть 400 грн. Грошей звісно не було і я підключав сам.

gry Дата: Пт, 20.11.2009, 18:50 | Повідомлення № 152
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (Ostrenko_Aleks)
то у нас клас змонтували, а підключати відмовилися. Сказали що їм це не оплачували.

У нас же і змонтували і підключили. Оплачувало все райво. По логіці повиннне райво, як замовник робіт, узгоджувати всі питання з енергонаглядом.
А акт
Quote (Ostrenko_Aleks)
Вимірювання опору розтікання

то цей є.
Вчитель Дата: Нд, 06.12.2009, 23:49 | Повідомлення № 153
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Quote (Bandalak)
Повірте з МОНу наш форум ніхто детально не вивчає і нашими думками не цікавиться. Всі іновації породжуються виключно у офіційних установах і просуваються по офіційній лінії!

ЧИТАЮТЬ! Я запитую про специфікацію НКК, яку вже років десять поновлюю. Якщо хочете полаяти "Положення про кабінет ..." - лайте мене, бо то я його писав... Щоправда я не працюю в МОН, але вже багато років є членом (а трохи побув і головою) комісій МОНу, які надають грифи...
На форму захожу не из праздного любопытства, а для того, чтобы видеть проблемы и, по мере возможности, помогать их преодолевать...
Форум информатиков - ДА!

Відредаговано: Вчитель - Нд, 06.12.2009, 23:52
vkravchuk Дата: Пн, 07.12.2009, 10:57 | Повідомлення № 154
Новий користувач
Рейтинг: 0
Давно читаю матеріали форуму, але участь беру вперше. Можливо, когось зацікавить мій зразок журналу реєстрації інструктажів з техніки безпеки. Журнал можна використовувати у будь-якому кабінеті, де він має бути згідно положення.
Прикріплення: 9382326.rar(39Kb)
mio Дата: Пн, 07.12.2009, 17:23 | Повідомлення № 155
Тут живе...
Рейтинг: 19
Quote (vkravchuk)
мій зразок журналу реєстрації інструктажів з техніки безпеки

Все вірно. Є такий і у мене, але, на скільки знаю, ще повинен бути окремий журнал вступного інструктажу. Недавно перевірка району була - на безпеку роботи особливу увагу звертали. Трохи дісталось і мені "на горіхи".
vkravchuk Дата: Вт, 08.12.2009, 10:10 | Повідомлення № 156
Новий користувач
Quote (mio)
ще повинен бути окремий журнал вступного інструктажу

На сторінці першій пропонованого журналу у витязі з наказу МОНУ п. 8.3 "Запис про вступний інструктаж робиться на окремій сторінці журналу обліку навчальних занять.". Тобто у класному журналі. Чи не так?
Bandalak Дата: Вт, 08.12.2009, 10:57 | Повідомлення № 157
Лідер форуму
Quote (vkravchuk)
Тобто у класному журналі. Чи не так?

Це нововведення 2009-2010 н.р.
Раніще не було.
Nevirkovets Дата: Вт, 08.12.2009, 11:23 | Повідомлення № 158
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (Bandalak)
Раніще не було.

то це здається для класних керівників.... а інформатики це не стосується
vkravchuk Дата: Вт, 08.12.2009, 15:03 | Повідомлення № 159
Новий користувач
Quote (Bandalak)
Це нововведення 2009-2010 н.р.

Я не зовсім зрозумів. Маєте на увазі, що у 2009-2010 році є щось нове, не передбачене наказом МОНУ № 563 за 2001 р.? По-моєму, вступний інструктаж проводить класний керівник, реєструється він у класному журналі, а форма реєстрації дійсно така, як вказано у додатку 1 названого наказу. У нашій гімназії вимоги саме такі.
volevikt Дата: Вт, 08.12.2009, 20:53 | Повідомлення № 160
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Вже років з 5, а може й більше (точно не пам'ятаю) в класних журналах нашої школи відводиться окрема сторінка "Інструктажі з техніки безпеки", де вчителі-предметники (фізика, хімія, інформатика, трудове навчання, фізкультура) роблять 4 записи на рік: дати кожного з цих записів по першому уроку кожної чверті.
Перший запис з інформатики: Вступний інструктаж з правил безпеки під час занять в кабінеті інформатики. Інструкції №8.1-8.4 (нумерація інструкцій затверджується адміністрацією школи).
В графі, де звичайно вчителі записують домашнє завдання, пишемо: Вчитель: ПІП та ставимо свій підпис.
2-4 записи відрізняються від першого тим, що не пишемо слово Вступний.
На відповідній сторінці відвідування записуємо ті ж дати та відмічаємо відсутніх.
До речі, на сторінці предмету також 4 рази на рік записуємо: Інструктаж з правил безпеки.... Інструкції №8.1-8.4. А потім дописуємо конкретну тему уроку.
Newbie Дата: Вт, 08.12.2009, 21:08 | Повідомлення № 161
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (volevikt)
на сторінці предмету також 4 рази на рік записуємо: Інструктаж з правил безпеки.... Інструкції №8.1-8.4. А потім дописуємо конкретну тему уроку.

ми пишемо "Інструктаж з техніки безпеки" щоразу, як в темі уроку пишемо "Практична робота". тобто якщо в програмі явно не виділені практичні, то слава Богу, менше писанини. якщо є виділена практична - то до неї інструктаж. правда без номеру. правда і перевірки давненько не було. мабуть ми вкотре робимо щось не так :)

класні керівники щось пишуть: перед канікулами, після канікул, перед екскурсіями, в них справді окремі сторінки журналу на це

vkravchuk Дата: Ср, 09.12.2009, 09:18 | Повідомлення № 162
Новий користувач
Ще раз про інструктажі з безпеки життєдіяльності. Згідно з наказом МОНУ від 01.08.2001 р. № 563 ^_^ таких інструктажів існує 4 види: вступний, первинний, позаплановий та цільовий. Вступний інструктаж проводять класні керівники один раз на рік (на початку року або при зарахуванні учня, який прибув протягом року), див. п. 8.2.
Часто із вступним інструктажем плутають первинний. Первинний проводиться вчителем, зокрема і вчителем інформатики. Але щодо первинного, то їх є два види: той, який проводиться на початку занять у кабінеті, наприкінці навчального року перед початком канікул, а також за межами закладу освіти, де навчально-виховний процес пов'язаний з використанням небезпечних або шкідливих для здоров'я факторів, та той, що проводиться перед початком кожної практичної роботи. Перший вид первинного (а також позаплановий та цільовий) облікується у спеціальному журналі, а другий вид - у класному журналі, на сторінці із предмета (див. п.п. 8.4-8.5).
Це стане зрозумілим якщо ретельно перечитати наказ, згаданий вище. Усе решта - наша самодіяльність. :)
Bandalak Дата: Ср, 09.12.2009, 13:41 | Повідомлення № 163
Лідер форуму
Quote (vkravchuk)
Маєте на увазі, що у 2009-2010 році є щось нове

Так у класному журналі з'явилися спеціальна сторінка для інструктажів, розграфлена відповідним чином. Але це для класних керівників.
Quote (vkravchuk)
а другий вид - у класному журналі, на сторінці із предмета (див. п.п. 8.4-8.5).

Та де саме це писати, там ж немає так багато місця? Чи тільки номер інструктажу?
vkravchuk Дата: Ср, 09.12.2009, 15:55 | Повідомлення № 164
Новий користувач
Quote (Bandalak)
Так у класному журналі з'явилися спеціальна сторінка для інструктажів, розграфлена відповідним чином.

Ось Ви про що! Я думав, що Ви маєте на увазі наказ або лист МОНУ. А в журналі справді з'явилася така сторінка, до речі розграфлена саме так, як вимагає додаток 1 до наказу.
Quote (Bandalak)
де саме це писати, там ж немає так багато місця?

Ось тут можу запропонувати тільки свою думку, без посилання на документ. Вважаю, що Ви праві, достатньо вказати номер інструкції.
Hmaruk_Ura Дата: Вт, 05.01.2010, 13:36 | Повідомлення № 165
Новий користувач
Шановні колеги! Скажіть, будь-ласка, чи є документи про те, що за кабінетом інформатики повине бути закріплений лаборант, і скажіть в кого є взагалі лаборант!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Документація, яка має бути в кабінеті інформатики (Перелік документів, та папок, їх оформлення)
Сторінка 11 з 25«129101112132425»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.