Нд, 19.11.2017, 23:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Проблема оновлення парку комп. техніки (або "чиновницький маразм крепчает")
Проблема оновлення парку комп. техніки
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.05.2013, 23:04 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
[admin]В цьому навчальному році писав заяву про вихід з ладу двох ПК в компютерному класі (з 11) і що інші функціонують на незадовільному рівні. Часто-густо учні через зависання не можуть виконати практичні роботи, уроки перетворюються в боротьбу з глючними "напівгробами". В відповідь обіцяли китайські ПК, але мрія розвіялась, коли їх привезли всього сім! штук на район (40 шкіл) і потрапили вони в іншу школу. На наступний рік інформаційні технології будуть в 2, 5, 9-11 класах. Виконувати державну програму на безкінченно глючних компютерах буде вкрай важко, не впевнений, що протягнемо ще один навчальний рік. Схоже, проблема хвилює тільки мене і директора, всі інші вдало її ігнорують.

Така проблема тільки в моїй школі? Прохання писати, що ви думаєте з цього приводу і чи нормальна ситуація в 2013-14 н.р. вивчати інформатику по нових стандартах, починаючи з молодшої школи на безнадійно устарівших морально і фізично, ледве дихаючих ПК?[/admin]

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
bgd Дата: Сб, 18.05.2013, 23:12 | Повідомлення № 2
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
На жаль така проблема не тільки у Вас. В нас в місті і районі теж така проблема є. Зате частину компів, які приходили у наш район і місто відповідно міські і районні відділи освіти забирали собі, бо бачте їм погано працювати на старих ПК (Ворд не запускається, ....а насправді для Інтернету і ВКонтакте, ...). Так багато компів пропадає в них, що навіть ніхто не знає. Та і гроші на оновлення ПК в принципіє в них є, самі собі монітори ЖК купляєть на відділи, особливо бухгалтерія. А для шкіл в них як завжди нічого не має.
swetikccc Дата: Сб, 18.05.2013, 23:19 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Цитата (Ковальчук_Олександр)
Схоже, проблема хвилює тільки мене і директора, всі інші вдало її ігнорують.
Питання в тому як хвилює?
Нашого якщо щось хвилює, то він їде в область, в міністерство і т. п.
bgd Дата: Сб, 18.05.2013, 23:31 | Повідомлення № 4
Досвідчений вчитель
Цитата (swetikccc)
Нашого якщо щось хвилює, то він їде в область, в міністерство і т. п.
Згоден, якщо насправді директора така проблема хвилює, він повинен всіма способами намагатися її вирішити, а так може робить вигляд, що це його хвилює.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.05.2013, 23:36 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Цікавий парадокс, хто приїжджає в гості або з перевіркою з області чи району завжди кажуть, що компютери старі, потрібно оновлювати і так далі. Але люди навчились слова викидати на вітер...
bgd Дата: Сб, 18.05.2013, 23:42 | Повідомлення № 6
Досвідчений вчитель
Цікавий парадокс, хто приїжджає в гості або з перевіркою з області чи району завжди кажуть, що компютери старі, потрібно оновлювати і так далі. Але люди навчились слова викидати на вітер...
Це називається Вас підбадьорити, що все під контролем і вони найближчим часом це вирішуть. А самі за ваш поріг і все забули. Це не тільки у вас так, так майже скрізь, навіть не тільки в освіті.
swetikccc Дата: Сб, 18.05.2013, 23:44 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370

Пане Ковальчук, ми Вам щиро співчуваємо.
Але ж далі кухні це не піде.
Тому ж хто стукає в різні двері, найчастіше дають у нас в ',,,,,,,,'

Відредаговано: swetikccc - Сб, 18.05.2013, 23:52
bgd Дата: Сб, 18.05.2013, 23:46 | Повідомлення № 8
Досвідчений вчитель
Цікавий парадокс

В наш теж був один цікавий парадокс (коли працював в сільській школі). Приїхав колись до нас в гості, колишній начальних Обласного відділу освіти і сказав, що привіз у Подарок 5 компів (купив), але не зміг вчасно до нас їх діставити, тому вони (компи) приїдуть пізніше, правда вже 7 років їдуть і ніяк доїхати не можуть!!
Мабуть заблукали, в них ж не має навігатора!!  ;)
W-w-W Дата: Сб, 18.05.2013, 23:51 | Повідомлення № 9

ситуація по всій державі катастрофічна, в нашому районі теж багато проблемникх шкіл, в яких компютерні класи можна сказати печерні вже насьогодні, керівництво на це очі закриває, оскільки прийняті закони, згідно яких за гроші, які виділяються має хтось відповідати, а це не кожний на себе візьме, бо треба буде рано чи пізно відповідати.
З оновленням пк дійсно важка ситуація, я часто прошу дітей, щоб приносили все що можна, потім перебираю і використовую деякі деталі, це часто рятує шкільні пк, оскільки дітям батьки купляють нові пк і вони часто мене питають чи не треба мені старі системні блоки, звичайно це не вихід, але іншого я не бачу, мені жодної гривні не виділяють на обслуговування, тому мушу сам якось крутитись.
На державу надіятись марно, оскільки відомо всім як приймався бюджет і яка його наповнюваність. Всім приходиться крутитись як можна, бо нічого не світить школам, хоча такі вже гасла чули, що й ну.
можливо ситуація пізніше зміниться, але це не скоро буде

Прохання писати, що ви думаєте з цього приводу і чи нормальна ситуація в 2013-14 н.р. вивчати інформатику по нових стандартах, починаючи з молодшої школи на безнадійно устарівших морально і фізично, ледве дихаючих ПК?

ситуація досить складна і вчити вам дітей за такими пк нереально, оскільки більшість з них мають пк і ноути вже з сучасною начинкою і ос, коли вони глянуть на такі черепки з 1 вересня знову то в них мотивації до навчання не буде зовсім.
bgd Дата: Нд, 19.05.2013, 00:02 | Повідомлення № 10
Досвідчений вчитель
Цитата (Махновець_Ігор)
З оновленням пк дійсно важка ситуація, я часто прошу дітей, щоб приносили все що можна, потім перебираю і використовую деякі деталі, це часто рятує шкільні пк, оскільки дітям батьки купляють нові пк і вони часто мене питають чи не треба мені старі системні блоки, звичайно це не вихід,

Це дійсно не зовсім вихід, оскільки в якийсь момент невдоволені діти можуть сказати, що Ви "вимагаєте" в них комплектуючі. Надіюсь такого не буде ніколи.

Додано (19.05.2013, 00:02)
---------------------------------------------

Цитата (Махновець_Ігор)
мені жодної гривні не виділяють на обслуговування, тому мушу сам якось крутитись. На державу надіятись марно, оскільки відомо всім як приймався бюджет і яка його наповнюваність. Всім приходиться крутитись як можна, бо нічого не світить школам, хоча такі вже гасла чули, що й ну. можливо ситуація пізніше зміниться, але це не скоро буде

Я в свій час робив інакше, мав знайомих які займаються комп'ютерною технікою (власники магазинів), підходив до них і просив або вони і самі давали чи привозили деякі комплектуючі, вони були не нові але робочі, це мені дуже допомагало.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Проблема оновлення парку комп. техніки (або "чиновницький маразм крепчает")
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.