Чт, 17.08.2017, 18:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Подарунок кабінету (Як оформити?)
Подарунок кабінету
Rowi Дата: Ср, 01.08.2012, 00:22 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Доброго дня всім!
Маю таку ситуацію. Батьки мого класу, що випустився, подарували кабінету (читай школі) маркерну дошку. Але ніяких документів до неї немає (накладна, рахунок-фактура тощо).
А завгосп з директором вимагають такі документи аби поставити на прихід. Кажуть, що без документів це неможливо... ^_^

Що робити в цьому випадку?

P.S. Якщо не дійду згоди з начальством, плюну, заберу дошку (поки вона не оформлена) та продам! Хоча дуже б цього не хотілося б робити...

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 22:30
Шестопалов Дата: Ср, 01.08.2012, 12:03 | Повідомлення № 2
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 148
Quote (Rowi)
А завгосп з директором вимагають такі документи аби поставити на прихід. Кажуть, що без документів це неможливо...

Що робити в цьому випадку?

Визначить спочатку "правове поле" подарунку, як відбувалася ця подія! Якщо "вночі" дошку принесли у кабінет інформатики і Ви її прийняли без СВІДКІВ і акту передачі, то дирекція права. Але якщо під час урочистих зборів голова батьківського комітету класу на сцені ПРИ СВІДКАХ вручив дошку ШКОЛІ в особі директора, то тим самим він (директор) взяв на себе всі правові і майнові проблеми. Ви тут ні до чого! Свого часу при моєму звільненні за власним бажанням директор школи спробував вимагати від мене здачу за актом техніки кабінету інформатики, на що я сказав: "Будь ласка! Почнемо з того документу, де записано, яку саме техніку я приняв під особисту відповідальність." А такого документу не було, і я одержав волю.
Опишіть, як проводилась процедура подарунку, і ми разом подумаємо.

Відредаговано: Шестопалов - Ср, 01.08.2012, 12:06
tana256 Дата: Чт, 02.08.2012, 16:57 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Нагороди: 3
Рейтинг: 7
Свого часу при моєму звільненні за власним бажанням директор школи спробував вимагати від мене здачу за актом техніки кабінету інформатики, на що я сказав: "Будь ласка! Почнемо з того документу, де записано, яку саме техніку я приняв під особисту відповідальність." А такого документу не було, і я одержав волю.

І в нас була така ж ситуація
Я прийшовши на роботу запитала свого попередника, що звільнився чи він вже все оформив. Він відповів, що нічого не отримував. Коли кабінет з обладнанням привезли в школу все офрмив на себе директор.

А завгосп з директором вимагають такі документи аби поставити на прихід.

А не краще, щоб батьки (хто купляв) все-таки передали рахунок чи чек
Шестопалов Дата: Чт, 02.08.2012, 18:13 | Повідомлення № 4
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 148
Quote (tana256)
не краще, щоб батьки (хто купляв) все-таки передали рахунок чи чек

Кому? Тому, хто прийняв подарунок!
Rowi Дата: Пн, 15.10.2012, 11:08 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
На щастя, проблема вирішилася.
То напевно, у начальства був поганий настрій )).
Бо пізніше з'ясувалося, що завгоспу було потрібно тільки правильна назва дошки та її ціна. Цього їй вистачило, аби поставити на прихід.

Але щоб роз'яснити ситуацію, відповідаю на питання.
Визначить спочатку "правове поле" подарунку, як відбувалася ця подія! Якщо "вночі" дошку принесли у кабінет інформатики і Ви її прийняли без СВІДКІВ і акту передачі, то дирекція права. Але якщо під час урочистих зборів голова батьківського комітету класу на сцені ПРИ СВІДКАХ вручив дошку ШКОЛІ в особі директора, то тим самим він (директор) взяв на себе всі правові і майнові проблеми.

Дошку вручили особисто мені (як завідувачу кабінетом), бо знали, що я мріяв про таку штуку. Це зробили дві мами з батьківського комітету в присутності всього класу. То вже я (дурний )))) похвастався директору, що тепер у школі є маркерна дошка.
На жаль ані батьки, ані я не знали, що потрібні якісь документи. Вони заказували дошку через Інтернет і ніяких документів не зберегли.

Але ж може бути таке, що школі подарують наприклад щось, що вже було у вживанні! Скажемо, старий комп'ютер. І школі він потрібен! Які тут можуть бути документи?
Це так, наперед, про всяк випадок... Повторюю, проблема з дошкою вирішена. Всім дякую.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Подарунок кабінету (Як оформити?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.