Ср, 27.05.2020, 18:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Прибирання в кабінеті інформатики
Прибирання в кабінеті інформатики
Хто прибирає у Вас в кабінеті інформатики?
1.Технічка[ 85 ][79.44%]
2.Діти[ 13 ][12.15%]
3.Вчитель[ 4 ][3.74%]
4.Інше[ 5 ][4.67%]
Усього відповідей: 107
takdiy Дата: Чт, 27.12.2007, 14:52 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Як на вашу думку хто повинен прибирати кабінет інформатики?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:26
LAM85 Дата: Чт, 06.03.2008, 23:38 | Повідомлення № 31
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
обов’язки обов"язками, а є школи де на місці лаборанта поставлена техпрацівниця, яка прибирає класи!!! Хоча і є вчитель, і клас копютерний в належному стані.
amprig Дата: Сб, 08.03.2008, 16:36 | Повідомлення № 32
Часто заходить...
Рейтинг: 0
Последняя проверки санстанции - влажная уборка кабинета после каждых 2-3 уроков, у меня спрашивали где ведро и швабра для кабинета, за это тоже отвечает учитель - он должен организовать уборку.
W-w-W Дата: Нд, 09.03.2008, 01:32 | Повідомлення № 33

Quote (amprig)
Последняя проверки санстанции - влажная уборка кабинета после каждых 2-3 уроков, у меня спрашивали где ведро и швабра для кабинета, за это тоже отвечает учитель - он должен организовать уборку.

дані речі, про які наголошує санстанція, не стосуються вчителя, в школі є прибиральниця і чіткі інструкції з обов'язками
filnick Дата: Нд, 09.03.2008, 08:29 | Повідомлення № 34
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (amprig)
за это тоже отвечает учитель - он должен организовать уборку

У посадові обовязки вчителя не входить організація прибирання
Quote (WWW)
школі є прибиральниця і чіткі інструкції з обов'язками

Дійсно, всі штатні працівники підпорядковуються інструкціям та посадовим обовязкам, з якими ознайомлюються на початку навчального року. Для цього директор щороку у кінці серпня видає наказ по школі приблизно з такою назвою "Про розподіл посадових обовязків працівників школи".
ViktoriaK Дата: Пн, 24.03.2008, 10:52 | Повідомлення № 35
Часто заходить...
Рейтинг: 7
В мене клас прибирає прибиральниця. На тому тижні була перевірка санепідемст. Зауваження було одне: все, чим прибирають комп. клас, повинно знаходитись в самому комп. класі. Хоча це зауваження було адресовано не вчителю, а заступнику начальника з МТЗ.
filnick Дата: Пн, 24.03.2008, 17:34 | Повідомлення № 36
Мудрий вчитель
Quote (ViktoriaK)
Зауваження було одне: все, чим прибирають комп. клас, повинно знаходитись в самому комп. класі.

Точніше формулювання мало бути таким: те, чим прибирають в комп'ютерному класі, не можуть прибирати більше ніде. (таке положення існує для шкільних їдалень). Взагалі під комп'ютерний кабінет треба мати підсобку. Але це проблема не вчителя, а дирекції.
Rus Дата: Вт, 25.03.2008, 21:14 | Повідомлення № 37
Новий користувач
Рейтинг: 1
Quote (natasha78)
на щастя, мого лаборанта тоді не було ще на роботі, бо я бйому тоді таких надавала. ну а перед дирекцією я же тоді не стрималася, і висказала все що по цьому поводу думала. а ще мені залишалося робити?

Да, не заздрю я такому лаборанту, у якого такий жорсткий "Шеф", який здає дирекції, та не може знайти спільної мови з своїм підлеглим!!!

Додано (25.03.2008, 21:14)
---------------------------------------------

Quote (amprig)
ставити системний блок на стіл забороняє санстанція, і столи компютерні на це не разраховані.

Абсолютно з Вами не погоджуюсь. В у нас кабінеті компютерні столи розраховані на розташування на них системних блоків, і при перевірці санстанції ніяких зауважень щодо їх розташування не було!!!
Escuela Дата: Ср, 09.04.2008, 15:08 | Повідомлення № 38
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Quote (Rus)
В у нас кабінеті компютерні столи розраховані на розташування на них системних блоків,

Майте на увазі!
Перевірка електромагнітного фону (як виявилося між системним блоком і монітором) показала завищений показник.
Результат АКТ.
Маємо місяць часу на виправлення.
Bay-bay!
Angel Дата: Ср, 10.09.2008, 23:45 | Повідомлення № 39
Новий користувач
Прибирає в класі прибиральниця, тому більшість із описаних вище проблем мені відома, були лаборанти, але вони скоріше заважали мені працювати чим допомагали. Хочеш щось зробити добре, зроби це сам.
viki1970 Дата: Сб, 13.09.2008, 21:51 | Повідомлення № 40
Новий користувач
Хотілося б дізнатися, згідно яких законодавчих положень у школі може працювати лаборант в кабінеті інформатики.
Ktara Дата: Нд, 14.09.2008, 10:05 | Повідомлення № 41
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Не знаю, у нас лаборант є в кожному кабінеті інформатики. Вони нам не заважають працювати,а навпаки - допомагають. Я можу вийти з кабінету і буду знати, що там нічого не трапиться, студенти під наглядом.
TetyanaT Дата: Нд, 14.09.2008, 11:40 | Повідомлення № 42
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 12
А в когось є посилання на документ, де чітко сказано, що адміністрація школи має організувати прибиральниць для 2-3 разового вологого прибирання кабнету інформатики миючими засобами і інструментами :), які використовуються тільки для кабінету інформатики?
дякую.

Відредаговано: TetyanaT - Нд, 14.09.2008, 11:41
takdiy Дата: Пн, 15.09.2008, 11:40 | Повідомлення № 43
Тут живе...
Рейтинг: 4
Я в минулому році вирішив цю проблему разом з РКШ (Регіональною комп’ютерною школою). РКШ платить прибиральниці гроші і вона прибирає в кабінеті. Підмітає підлогу і миє пол. А пилюку з інших місць - доводиться долати власними силами і силами деяких учнів(
filnick Дата: Пн, 15.09.2008, 18:14 | Повідомлення № 44
Мудрий вчитель
Quote (viki1970)
Хотілося б дізнатися, згідно яких законодавчих положень у школі може працювати лаборант в кабінеті інформатики.

Можна спиратись на Наказ МОНУ № 557 від 26 вересня 2005 р.
"Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ", відповідно до якого формується Штатний розклад навчального закладу і затверджується на початок календарного року.
gu2in Дата: Чт, 30.10.2008, 08:35 | Повідомлення № 45
Досвідчений учасник
Нагороди: 8
Рейтинг: 308
В мене прибирає кабінет технічка, ключі в мене і директора. Згідно посадовим інструкціям технічки миють підлогу та витирають пил зі столів та вікон. Монітори, клавіатуру та мишки та інше додаткове обладнання прибираю я сам. Лаборанта не маю. Пошили учні мені покривала на монітори та клавіатуру, тому після уроків усе накриваю ними - менше пилу збирається. В цьому році нам за державні кошти встановили мультимедійну дошку, так я викинув з класу звичайну дошку, щоб менше було пилу від крейди, усе пишу на ММ дошці. Правда не знаю, чи заставлять мене повернути стару дошку згідно документу про обладнання кабінетів інформатики. Буду відстоювати сій варіант.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Прибирання в кабінеті інформатики
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.