Нд, 25.02.2018, 19:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Прибирання в кабінеті інформатики
Прибирання в кабінеті інформатики
Хто прибирає у Вас в кабінеті інформатики?
1.Технічка[ 85 ][79.44%]
2.Діти[ 13 ][12.15%]
3.Вчитель[ 4 ][3.74%]
4.Інше[ 5 ][4.67%]
Усього відповідей: 107
takdiy Дата: Чт, 27.12.2007, 14:52 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Як на вашу думку хто повинен прибирати кабінет інформатики?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:26
kiss_oli_ Дата: Ср, 23.01.2008, 19:12 | Повідомлення № 16
Новий користувач
Рейтинг: 0
У мене в кабінеті прибирає технічка. Оскільки ключі від кабінету маю тільки я, То часто із-зі прибирання я затримуюсь на роботі.
У нас новий компютерний клас із 15 компютерів. Оскільки системні чорного кольору, витирати їх потрібно дуже часто, особливо коли сонечко засвітить. З моніторами теж проблема. Монітори плоскі, а діти, як їм не кажи мають звичку тикати пальцями, сліди лишаються. От такі проблеми...
nadya_hontar Дата: Пт, 25.01.2008, 22:11 | Повідомлення № 17
Я тут недавно...
Я працюю в ВПТУ, то там всі кабінети прибирають діти і в тому числі кабінет інформатики. Але знаєте, як то діти прибирають, позаметають, помиють підлогу в все. А решту приходиться мені самій робити.
sem Дата: Пт, 01.02.2008, 12:08 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Ніякого лаборанта собі не хочу, хазяїн я!!! Підлогу миють на перервах технічки.
Ключі тільки у мене! У директора теж є, але він про це не знає - (на випадок якщо "я на Канарах" і "форсмажор" в класі - по мобілці він узнає, що в нього є ключі і де вони).
Сісадміновський пароль шкільної локалки з викручуваням рук, і биттям ногами по голові - не видав "нікому".
Для цього прийшлося написати 1 заяву про відмову від матеріальної відповідальності і 1 заяву про відмову обслуговувати мережу і компи тим хто хоче знати пароль, і 1 заяву на на себе 0,5ставки технічки за обслуговування техніки - порвали тільки перші 2 заяви :-).
(одна думає що знає пароль - та тільки і-нет у неї "чомусь" дуууууже повільний, і інколи комп перезавантажується. - чим не урок іншим).
Маю "години" + 0,5 технічки, вищу категорію і 12 років стажу.
Не маю проблем з технікою, колегами (хіба що бібліотекарша яка "знає" пароль).
oleg_teacher Дата: Пт, 01.02.2008, 12:11 | Повідомлення № 19
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (sem)
(хіба що бібліотекарша яка "знає" пароль).

А це вже дуже небезпечно!!
W-w-W Дата: Чт, 14.02.2008, 19:05 | Повідомлення № 20

В мене прибирає кабінет технічка, ключі в мене і директора, але він нічого в комп'ютерному не робить, пк всеодно заблоковані, оскільки дорожу інстальованими програмаи і даними, шкода буде коли хтось видалить надбане непосильною працею. І в загалі я вважаю, що вчитель інформатики це єдина особа, яка повинна відповідати і обслуговувати комп.клас, бути господарем, але в ніякому разі допускати будь-кого до свого робочого місця
Sasyk Дата: Чт, 14.02.2008, 19:08 | Повідомлення № 21
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (SLKuty)
Техпрацівниця, але слідкувати, що б вона не пересувала столи з включеними компами, не стукала шваброю по системних блоках і не терла мокрою тряпкою клавіатуру і монітори. також винести всі вазони з класу, щоб не було зайвої вологості. виганяти в коридор дітей з крекером, сухариками і т.д. менше буде прибирання

А ви системні блоки на стіл поставте, щоб тряпкою не била по ним...
Ім на столах місце... Це ж не пилосмоки, щоб всю пилюку з підлоги збирати... wink
Ktara Дата: Пт, 15.02.2008, 09:24 | Повідомлення № 22
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
В кабінеті прибирає технічка. Столи, клавіатуру кожного дня протирає лаборант. Таких проблем як у natasha78 з лаборантом в нас немає. Нас в кабінеті 3 викладача і 1 лаборант. Ми їй чітко пояснили. що вона може робити а чого ні. Тому ось уже декілька років ніяких проблем. Лаборант ніколи не вештається по кабінету під час уроків. Якщо є вільний комп - сидить працює. Якщо немає - буде працювати після уроків. У лаборанта робочий день до 17 години, ми уходимо після закінчення уроків. Інцендентів ніколи ніяких не було.
ssh Дата: Пн, 25.02.2008, 20:09 | Повідомлення № 23
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (sem)
Ніякого лаборанта собі не хочу, хазяїн я!!! Підлогу миють на перервах технічки.
Ключі тільки у мене! У директора теж є, але він про це не знає - (на випадок якщо "я на Канарах" і "форсмажор" в класі - по мобілці він узнає, що в нього є ключі і де вони).

Згоден з Вами. Ситуація практично такаж у мене. В іншрму класі (у нас 2) є 2 вчителя. Хоч я і є матеріально-відповідальна особа за два класи але в їхню роботу не втручаюся. Всю комплектацію я і так знаю напам’ять.
amprig Дата: Пн, 25.02.2008, 21:05 | Повідомлення № 24
Часто заходить...
Шановний Sasyk ставити системний блок на стіл забороняє санстанція, і столи компютерні на це не разраховані.
filnick Дата: Пн, 25.02.2008, 21:15 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
В кожній школі є Посадові обов'язки штатних працівників. Так, оскільки кабінет інформатики відноситься до кабінетів загального призначення, його прибиранням займаються не діти, а штатні техпрацівники. Прибирати вони повинні безумовно під контролем вчителя - інакше понамотують на швабри всі мережеві проводи. Лаборант здійснює свої повноваження відповідно до посадових обовязків (читайте пост вище).
У нас планували з 01.01.2008 ввести посаду інженера з експлуатації інформаційно-комунікаційних засобів навчання. (з окладом 0,8 ставки директора школи). Але... вийшло як завжди. Перед виборами пообіцяли, після нового року - бюджет не дозволяє.
W-w-W Дата: Пн, 03.03.2008, 00:11 | Повідомлення № 26

Quote (filnick)
У нас планували з 01.01.2008 ввести посаду інженера з експлуатації інформаційно-комунікаційних засобів навчання. (з окладом 0,8 ставки директора школи). Але... вийшло як завжди. Перед виборами пообіцяли, після нового року - бюджет не дозволяє.

В мене й лаборанта нема, а про таку посаду тим більше мова не йде. В комп'ютерному технічка все прибирає, але проблема втому що після прибирання знову назбирується швидко пил, оскільки кабінет відвідує велика кількість людей
Kasana Дата: Пн, 03.03.2008, 00:29 | Повідомлення № 27
Часто заходить...
Рейтинг: 1
А в нас в школі два кабінети. Лаборантка завідувач другого кабінету. То можете собі уявити . в мене що лаборант є що його нема одинаково. роброту всю роблю я а гроші отримує інший. Але я вже6 привикла.
ssh Дата: Пн, 03.03.2008, 10:18 | Повідомлення № 28
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (WWW)
В мене й лаборанта нема, а про таку посаду тим більше мова не йде. В комп'ютерному технічка все прибирає, але проблема втому що після прибирання знову назбирується швидко пил, оскільки кабінет відвідує велика кількість людей

Якщо ви добре живете з директором і він цінить вашу роботу, то спробуйте як Sem
Quote (sem)
Сісадміновський пароль шкільної локалки з викручуваням рук, і биттям ногами по голові - не видав "нікому".
Для цього прийшлося написати 1 заяву про відмову від матеріальної відповідальності і 1 заяву про відмову обслуговувати мережу і компи тим хто хоче знати пароль, і 1 заяву на на себе 0,5ставки технічки за обслуговування техніки - порвали тільки перші 2 заяви :-).
(одна думає що знає пароль - та тільки і-нет у неї "чомусь" дуууууже повільний, і інколи комп перезавантажується. - чим не урок іншим).
Маю "години" + 0,5 технічки, вищу категорію і 12 років стажу.
Не маю проблем з технікою, колегами (хіба що бібліотекарша яка "знає" пароль).
W-w-W Дата: Пн, 03.03.2008, 15:50 | Повідомлення № 29

Quote (ssh)
Якщо ви добре живете з директором і він цінить вашу роботу, то спробуйте як Sem

На слідуючий рік щось буду думати, а зараз треба крім технічки інколи і самому пил витирати, щоб пальцями не вказували
filnick Дата: Пн, 03.03.2008, 19:19 | Повідомлення № 30
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (WWW)
проблема втому що після прибирання знову назбирується швидко пил, оскільки кабінет відвідує велика кількість людей

У мій кабінет діти заходять лише у змінному взутті. Навіть в правилах ТБ першим пунктом записано:
"1. Вхід у кабінет інформатики з чистими руками, ясною головою та у змінному взутті".
Попробуйте.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Прибирання в кабінеті інформатики
Сторінка 2 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.