Вт, 07.04.2020, 05:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Прибирання в кабінеті інформатики
Прибирання в кабінеті інформатики
Хто прибирає у Вас в кабінеті інформатики?
1.Технічка[ 85 ][79.44%]
2.Діти[ 13 ][12.15%]
3.Вчитель[ 4 ][3.74%]
4.Інше[ 5 ][4.67%]
Усього відповідей: 107
takdiy Дата: Чт, 27.12.2007, 14:52 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Як на вашу думку хто повинен прибирати кабінет інформатики?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:26
Yura_Shrol Дата: Чт, 27.12.2007, 14:55 | Повідомлення № 2
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Уточніть biggrin ! Підлогу мити чи пилюку з комп'ютерів витирати? Шутка. А взагалі відчуваю , що не в одного мене така проблема!
takdiy Дата: Чт, 27.12.2007, 15:04 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (Yura_Shrol)
Підлогу мити чи пилюку з комп'ютерів витирати

Підлогу.

Newbie Дата: Чт, 27.12.2007, 15:16 | Повідомлення № 4
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
так прибиральниця прибирає, вчитель вчить, директор директорує... все ніби так має бути smile
у мене прибиральниця підлогою займається, компи - я сама, на літній практиці - учнів залучаю мишки почистити чи щось подібне
Ковшун Дата: Чт, 27.12.2007, 16:46 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (takdiy)
Як на вашу думку хто повинен прибирати кабінет інформатики?

Техпрацівниця! І тільки!
Адже присутність дітей в кабінеті інформатики без учителя заборонена!
SLKuty Дата: Чт, 27.12.2007, 23:44 | Повідомлення № 6
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Техпрацівниця, але слідкувати, що б вона не пересувала столи з включеними компами, не стукала шваброю по системних блоках і не терла мокрою тряпкою клавіатуру і монітори.
також винести всі вазони з класу, щоб не було зайвої вологості.
виганяти в коридор дітей з крекером, сухариками і т.д. менше буде прибирання
Newbie Дата: Пт, 28.12.2007, 07:55 | Повідомлення № 7
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (SLKuty)
Техпрацівниця, але слідкувати, що б вона не пересувала столи з включеними компами, не стукала шваброю по системних блоках і не терла мокрою тряпкою клавіатуру і монітори.

у нас прибиральниця навіть боїться під комп*ютерними столами підлогу витирати smile не те що по них чимось вазюкати. крім того, все це відбувається після уроків, машини вимкнені, столи прикручені до підлоги... особливо нашкодити складно
Quote (SLKuty)
також винести всі вазони з класу, щоб не було зайвої вологості.

не думаю. від техніки і так вологість падає, а для нормальної життєдіяльності для людини вона необхідна. єдине - не перестаратись з поливанням, зокрема біля комп*ютерів.
Quote (SLKuty)
виганяти в коридор дітей з крекером, сухариками

це однозначно закон smile
ihor_hontar Дата: Вт, 01.01.2008, 16:35 | Повідомлення № 8
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Ковшун)
Техпрацівниця! І тільки!
Адже присутність дітей в кабінеті інформатики без учителя заборонена!

Я цілком згідний! Тільки техпрацівниця має право прибирати в комп'ютерному класі. Не вчитель чи завкабінетом, а тим більше діти! Але раз в місяць приходиться помагати при генеральному прибиранні: висунути столи на середину класу; підняти системні блоки і монітори; правда клавіатуру чищу тепер сам і протираю монітори спецсалфетками для TFT моніторів. Одже, звідси, зробимо висновок: В КОЖНІЙ ШКОЛІ ПОВИНЕН БУТИ ЛАБЛРАНТв кабінеті інформатики, згідно санітарних нормативів, НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД КІЛЬКОСТІ УЧНІВ В ШКОЛІ. А вкого є в кабінеті інформатики ЛАБОРАНТ? На якій основі? Поділіться.
Yura_Shrol Дата: Пт, 04.01.2008, 11:23 | Повідомлення № 9
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
А хто має "прибирати" в системному блоці? Наприклад в мене комп'ютери ще на гарантії, опломбовані, а пилюки на кулері БЖ, і мабуть в середині хватає. Як поступити? Не везти ж їх у сервісний центр?!? Чекати коли закінчиться гарантія і тоді вскривати і чистити самому? А якщо щось пошкоджу? (Хоча в домашньому чистив і не переймався). А може взагалі не чистити. Робить і нехай? Був би лаборант то нехай би і чистив. А взагалі про лаборанта. Може бути в кабінеті фізики, то чому не може бути в кабінеті інформатики. Може потрібно це питання піднімати на рівні міністерства?
ihor_hontar Дата: Пт, 04.01.2008, 16:20 | Повідомлення № 10
Досвідчений вчитель
Quote (Yura_Shrol)
А хто має "прибирати" в системному блоці? Наприклад в мене комп'ютери ще на гарантії, опломбовані, а пилюки на кулері БЖ, і мабуть в середині хватає.

Під час гарантійного терміну чистку системних блоків, моніторів має проводити фірма, яка постачала Вам комп'ютери, по визому, але за кошти школи чи райно (міськно), або спонсорів. Бо чистка не входить в поломку комп'ютера під час гарантії. І бломби зривати не можна. Так мені поянили в фірмі "ТЕХНІКА ДЛЯ БІЗНИСУ", від якої нам поставлено комп'ютерний клас. В іншому випадку гарантійний термін припиняється. А ось другий клас отримали літом, то тяжко до когось звернутись, бо в комп'ютерах встановлені браковані материнки. фірма "INCOM". Два зовсім не включаються, 5 зависають і т. д. В двох школах поміняли поміняли всі материнки, а кому оплачувати?....

Quote (Yura_Shrol)
А взагалі про лаборанта. Може бути в кабінеті фізики, то чому не може бути в кабінеті інформатики.

Ось це цікаве питання! Лаборантє в кабінетах фізики, хімії, біології і згідно з положенням "Про кабінет інформатики" повинен бути лаборант. Але наші економісти недопукають розширення шкільного штату, посилаються зараз на кількість учнів в школі, або інше. Хоча в нас в деяких школах вводять лаборантів в кабінетах інформатики різними шляхами: переводять з фізичного або хімічного кабінетів, або преводять ставку прибиральниці на лаборанта і т. д.
Ми вже багато років боримося з цією проблемою. Може хто знає інші способи введення в штан лаборанта кабінету інформатики. А він там конче потрібен для підготовки до уроку, на уроці, після уроку, і поза урочний час, некажучи технічне обслуговування класу. Це багато обов'язків не вчителя інформатики.
natasha78 Дата: Сб, 05.01.2008, 11:25 | Повідомлення № 11
Новий користувач
Рейтинг: 0
всім привіт. дуже гарно що такий сайт, я сьогодні тільки зареєструвалася. і хотіла б поділитися своїм маленьким опитом (вибачте, незнаю як буде на укр. мові) щодо лаборанта в каб. Інформатики. Я працюю в ліцеї, два роки тому зі мною почав працювати лаборант Л. спочатку начебто все було добре, за вийнятком деяких дрібничок (наприклад, я проводжу урок, він заходить у кабінет - і через півхвилини виходить з кабінету, діти ж звично Відволікаються!!! і так декілька разів) але з часом це починає набридати. далі ще стало краще, він мені говорить, що йому потрібно попрацювати з компютерами, а так як у мене майже увесь день машини зайняті, він пропонує залишити йому ключі від кабінету, щоб він міг працювати, після того, як умене закінчуться всі уроки. я була проти( так як на мені висить "цих матеріальних цінностей" аж на 120 тис.грн), я йому це пояснила, він образився і пішов до дирекції, директор йому сам видав ключі. так наш лаборант Л. почав працювати в позаурочний час. А я так і залишилася відповідальною за кабінет. одного ранку, як тільки я прийшла на роботу, до мене постукали в кабінет з перевіркою (директор, завгосп, і завуч), подивилися кабінет- порядок, зайшли у підсобку, а там на столі залишилася немита посуда (чашки, ложечки і т.п.) після чергової позаурочної роботи мого лаборанта, а у сейфі знайшли декілька бутилок та рюмки. і що мені робити? на щастя, мого лаборанта тоді не було ще на роботі, бо я бйому тоді таких надавала. ну а перед дирекцією я же тоді не стрималася, і висказала все що по цьому поводу думала. а ще мені залишалося робити? мені набридло заходити вранці у кабінет, а за мною слідом йдуть і діти, і бачити на моєму робочому столі чашки, і т.п. ; і взагалі, що це таке? я відповідаю за ці компи, а він після роботи що хоче там те і роботь, де гарантія того, що він не міняв комплектуючі системних блоків на інші? отак закінчилася наша "любов" і це я розповіла десяту частину тих "непорозумінь" які в мене були з лаборантом!. так що якщо будете просити у дирекції лаборанта собі у кабінет, згадайте мене і подумайте! звісно дуже важко працювати у комп. кабінеті самій, але я буду краще сама. smile
Ковшун Дата: Сб, 05.01.2008, 12:07 | Повідомлення № 12
Досвідчений учасник
Quote (natasha78)
всім привіт. дуже гарно що такий сайт, я сьогодні тільки зареєструвалася. і хотіла б поділитися своїм маленьким опитом (вибачте, незнаю як буде на укр. мові) щодо лаборанта в каб. Інформатики. Я працюю в ліцеї, два роки тому зі мною почав працювати лаборант Л. спочатку начебто все було добре, за вийнятком деяких дрібничок (наприклад, я проводжу урок, він заходить у кабінет - і через півхвилини виходить з кабінету, діти ж звично Відволікаються!!! і так декілька разів) але з часом це починає набридати. далі ще стало краще, він мені говорить, що йому потрібно попрацювати з компютерами, а так як у мене майже увесь день машини зайняті, він пропонує залишити йому ключі від кабінету, щоб він міг працювати, після того, як умене закінчуться всі уроки. я була проти( так як на мені висить "цих матеріальних цінностей" аж на 120 тис.грн), я йому це пояснила, він образився і пішов до дирекції, директор йому сам видав ключі. так наш лаборант Л. почав працювати в позаурочний час. А я так і залишилася відповідальною за кабінет. одного ранку, як тільки я прийшла на роботу, до мене постукали в кабінет з перевіркою (директор, завгосп, і завуч), подивилися кабінет- порядок, зайшли у підсобку, а там на столі залишилася немита посуда (чашки, ложечки і т.п.) після чергової позаурочної роботи мого лаборанта, а у сейфі знайшли декілька бутилок та рюмки. і що мені робити? на щастя, мого лаборанта тоді не було ще на роботі, бо я бйому тоді таких надавала. ну а перед дирекцією я же тоді не стрималася, і висказала все що по цьому поводу думала. а ще мені залишалося робити? мені набридло заходити вранці у кабінет, а за мною слідом йдуть і діти, і бачити на моєму робочому столі чашки, і т.п. ; і взагалі, що це таке? я відповідаю за ці компи, а він після роботи що хоче там те і роботь, де гарантія того, що він не міняв комплектуючі системних блоків на інші? отак закінчилася наша "любов" і це я розповіла десяту частину тих "непорозумінь" які в мене були з лаборантом!. так що якщо будете просити у дирекції лаборанта собі у кабінет, згадайте мене і подумайте! звісно дуже важко працювати у комп. кабінеті самій, але я буду краще сама.

Але Ви повинні бути господарем кабінету!
І не допускати того, що лаборант влаштовував там пік-нік.
В противному разі треба ставити питання про його звільнення, і НЕГАЙНО!!!

natasha78 Дата: Нд, 06.01.2008, 22:24 | Повідомлення № 13
Новий користувач
Рейтинг: 0
я декілька раз говорила йому про його поведінку, але він ніяк на мене не реагував. йому дал волю сам директор, а потім як на власні очі побачив, тоді у нього забрали ключі і він працював тільки при мені. але через деякий час він звільнився. не подобався йому контроль.
Ковшун Дата: Пн, 07.01.2008, 15:36 | Повідомлення № 14
Досвідчений учасник
Quote (natasha78)
я декілька раз говорила йому про його поведінку, але він ніяк на мене не реагував. йому дал волю сам директор, а потім як на власні очі побачив, тоді у нього забрали ключі і він працював тільки при мені. але через деякий час він звільнився. не подобався йому контроль.

Правильно і зробив, що звільнився!
Моя думка така:
Хай вчитель інформатики е й отримує заробітну платню за виконання обов’язуів лаборанта.
Тоді все працюватиме надійно, і кабінет не перетворюватиметься на шинок!!!
ihor_hontar Дата: Нд, 13.01.2008, 15:39 | Повідомлення № 15
Досвідчений вчитель
Quote (Ковшун)
Хай вчитель інформатики е й отримує заробітну платню за виконання обов’язуів лаборанта.
Тоді все працюватиме надійно

Так погоджуюсь з Вами, я колоись так теж пропонував, але зустрівся з фінансовими проблемами:
По-перше, кожен вчитель, якщо він призначений на повне навантаження, повинен мати не менше 18 годин в тиждень. А якщо є ще бвльше уроків, (22-25 уроків)? І ще дати хоч ставку лаборанта, то фінансисти не пропусять. По їхніх законах не можна більше 1,5 ставки. Другого вчителя не вигідно брати. Не має навантаження на дві ставки. Тоді беруть вчителя на неповне навантаження і дають йому ставку лаборанта. Але і тут економісти причепляться. Бо штат лаборантів залежить від кількості учнів в школі. В велеких школах легше. А ось в малих школах (до 300 учнів в школі, колись було 680 учнів).
По-друге, якщо взяли вчителя на неповне навантаження, то при скорочені учнів, скоротять і вчителя з пеповним навантаженням, о отже, і лаборанта.
По-третє, відносно обов'язків лаборанта, виходячи з положення про кабінет Інформатики, маємо:
До обов’язків лаборанта входять:
- забезпечення в приміщенні навчального кабінету чистого повітря, порядку розміщення засобів навчання та обладнання, справності та своєчасного їх ремонту, збереження в належному порядку протипожежних засобів і засобів першої медичної допомоги та вміння надати першу допомогу при нещасних випадках;
- ведення під керівництвом завідувача кабінету інвентаризаційних записів, своєчасне внесення змін до них про надходження та витрати матеріальних цінностей;
- забеспечення безвідмовної роботи навчального обладнання, повної безпеки їх під час виконання учнями лабораторних і практичних робіт;
- допомога вчителеві в організації і проведенні навчальних демонстрацій, позаурочної роботи з предмету;
- щоденне наведення загального порядку в кабінеті після закінчення навчальних занять і дотримання правил експлуатації електрообладнання.

По-четверте, лаборантом має бути спеціаліст вищої освіти, а оплачують, як технічному персоналу (мінімальна ставка техробітниці). Ось тут і всі проблеми. Як держава дбає так і маємо!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Прибирання в кабінеті інформатики
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.