Нд, 29.11.2020, 18:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Оформлення кабінету інформатики (Все, що стосується оформлення кабінету інформатики)
Оформлення кабінету інформатики
Yura_Shrol Дата: Чт, 27.12.2007, 11:04 | Повідомлення № 1
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Пропоную обговорити тему оформлення кабінету інформатики. Запропонувати свої цікаві вирішення.
Для початку пропоную своє.
Шкільна дошка (для крейди) є джерелом пилу, що шкідливо для здоров’я і комп’ютерів і вчителя...
Придбати "білу" сухостиральну дошку для маркерів нема за що. Фінанси проспівали романси.
Вирішив виготовити таку дошку сам. На ринку та в магазинах шпалер продається самоклеюча плівка (для обклеювання меблів та ін.), в тому числі є біла. Придбав таку плівку розміром 90*200 см (орієнтовна вартість 30-35грн.).
Наклеїв на стару дошку і ...
УВАГА!!! Хто вирішить поторити звертайте увагу на якість плівки. Придивіться до неї у відбитому світлі. Поверхня повинна бути гладенькою, не пористою. Інакше будуть проблеми із стиранням.
В кого є якісь інші вирішення, будь-ласка поділіться!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 23:06
volodschool2 Дата: Нд, 17.08.2008, 19:02 | Повідомлення № 46
Досвідчений учасник
Нагороди: 16
Рейтинг: 377
Quote (Ковальчук_Олександр)
злодій, який залізе, розплачеться від такої конфігурації

Років з п'ять тому в мій клас забрались злодії. В класі були "Поиск-2", декілька модернізованих до 286 і один 386. Вкрали два "Поиск-2". Злодіїв спіймали і вони не змогли відповісти, чому не взяли 386. Тупняк - ось чому.

Відредаговано: volodschool2 - Нд, 17.08.2008, 19:06
mouse Дата: Пн, 18.08.2008, 00:50 | Повідомлення № 47
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Пробачте, що можу повторююсь, але ДУЖЕ потрібна інформація: де можна придбати пластикову дошку для маркерів? Бажана точна адреса.

Додано (18.08.2008, 00:50)
---------------------------------------------
Як зробити самороб дошку.
Берете скло 5 мм приблизно, під ним кладете білий папір. На склі пишите, маркери можна заправляти. Витерається сухою серветкою, продаються в АТБ (не реклама!). Сам бачив в одному закладі. Єдине - що вона не може бути дуже великою, бо скло важке, або має бути гарне кріплення. ^_^

kom_adm Дата: Пн, 18.08.2008, 17:34 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Quote (mouse)
Пробачте, що можу повторююсь, але ДУЖЕ потрібна інформація: де можна придбати пластикову дошку для маркерів? Бажана точна адреса.

Також цікавить це питання. Рік назад готовий був купити за власні кошти, бо наврят чи виділять.

У мене також кілька питань:
1. В вас в класах діти знаходяться в халатах?
2. Чи ведете ви журнал обліку робочого часу, який стоїть біля кожного комп’ютера і учні в ньому записують час роботи і ставлять підпис?
Справа в тому, що на запис часу тратиться деякий час уроку (1 хвилина це також багато). І другий нюанс, це те, що в ньому можуть понаписувати пошлостей (скажимо, відкривши наступну сторінку). За всіма не вслідкуєш. Словом, мені здається в цьому питанні потрібно шукати кращі варіанти.

argun Дата: Пн, 18.08.2008, 17:59 | Повідомлення № 49
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 47
У мене також кілька питань:
2. Чи ведете ви журнал обліку робочого часу, який стоїть біля кожного комп’ютера і учні в ньому записують час роботи і ставлять підпис?
Справа в тому, що на запис часу тратиться деякий час уроку (1 хвилина це також багато). І другий нюанс, це те, що в ньому можуть понаписувати пошлостей (скажимо, відкривши наступну сторінку). За всіма не вслідкуєш. Словом, мені здається в цьому питанні потрібно шукати кращі варіанти.

1. Без халатів, у звичайному одягу. навряд всі батьки згодяться купувати ще й халат на інформатику.
2. Журнал ведеться. Було декілька спроб понаписувати, пару років назад. Зараз все нормально. Учні звикли, інколи забуду нагадати, самі запитують про запис.
kom_adm Дата: Пн, 18.08.2008, 20:13 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Quote (argun)
Було декілька спроб понаписувати, пару років назад. Зараз все нормально. Учні звикли, інколи забуду нагадати, самі запитують про запис.

От в мене точно також. Тільки я вважаю це не зручно ні для мене, ні для учнів.
Quote (argun)
Без халатів, у звичайному одягу. навряд всі батьки згодяться купувати ще й халат на інформатику.

У мене також. А сьогодні перед об’їздом директор прийшов і заявив, щоб я говорив учням про закупку халатів за їх кошти. Мовляв він прочитав про таку вимогу в якомусь журналі. Я йому відповів, що батьки будуть категорично проти тратити 50-60 грн. на халат. Але учнів я повідомлю.
Newbie Дата: Вт, 19.08.2008, 11:58 | Повідомлення № 51
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91

халати?!?! :? а хм, маски на обличчя і рукавички?? згадується анекдот:
- я ото в магазин ходив, купив коврики для мишок
- ну ти даєш, ти б ще тапочки для тараканів придбав! :)

багато років назад, коли була проблема із змінним взуттям, була спроба в кабінеті зробити "тапочки", такі чохли, які взувались поверх власного взуття. пилюки з ними було, на жаль, не менше!!! зараз проблеми бруду в кабінеті практично нема, тому халати виглядають необгрунтовано.
ну але то таке - у нас колись і для вчителів хотіли форму ввести :) запротестували вчительки, які до роботи в громадському транспорті добирались, казали, що як двоє-троє вчительок в однакових піджаках зайдуть в один автобус - буде конфуз :)

крім того, на хімії/фізиці/праці халати потрібні для захисту одягу дітей від різних впливів, тобто батькам краще платити за зіпсутий халат 50 гривень, а не за нові джинси 200. а у нас получається ми комп*ютери від них захищаємо? який від того зиск батькам?
крім того, якщо в дитини є халат на хімію (переважно є, і в родині передається з покоління в покоління), то я б була категорично проти, щоб в ньому заявлялись мені в кабінет!! :Q які там речовини побували залишається лише здогадуватись :)

у мене такого не було, зізнаюсь чесно. але з цього року планую запровадити! є хороший привід - поставили нову техніку, тож нововведення буде логічним.
я таку схему спробувала на літньому таборі, коли в кабінет приходили малюки, я їх ні імен не знала (щодня фактично інші), ні класу, тож мені було дуже зручно, коли вони записувались на спец.листочках.

Quote (mouse)
Як зробити самороб дошку.
Берете скло 5 мм приблизно, під ним кладете білий папір.

не думаю, по склу погано писати!
Borick Дата: Вт, 19.08.2008, 14:49 | Повідомлення № 52
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я звичайно може не в тему але у мене виникло таке питання
Яка всетаки документація має бути писутня в кабінеті інформатики щоб за ньго платили гроші?? В районному відділі РДА мене відсилають до дирекції школи а дирекція командирує в район з пропозицією зайти в бугалтерію... Куди мені звернутися по допомогу?? ^_^
kom_adm Дата: Вт, 19.08.2008, 16:39 | Повідомлення № 53
Ветеран спілкування
Borick, а навіщо ж тема "Документація в кабінеті інформатики"? Вона містить 6 сторінок відповідей! В ній ви можете знайти відповідь на більшість питань. Скільки вас попереджувати: пишіть по темі і не флудьте!!!
VV Дата: Ср, 20.08.2008, 16:43 | Повідомлення № 54
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Відпрацювала 13 років - халати не носили жодного дня і не збираємось!
Журнали реєстрації зробили перед перевіркою закладу - але протягом року, то я забуду нагадати записатись, то дітям за роботою ніколи. А взагалі в кабінеті тільки я і, якщо хтось щось зробив на попердньому уроці, то воно одразу ж "спливає" і по гарячому всі питання вирішуються.
Школа придбала в цьому н.р. проектор - чудова річ. Не знаю як я раніше обходилась без нього?! Раджу всім. Хоч і дорого, але умовити директора можна. Це ж так по сучасному!!!
І трохи не в тему - так приємно спілкуватися з Вами українською мовою. %)
І так вже хочеться до уроків... :)
kom_adm Дата: Ср, 20.08.2008, 21:25 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Quote (VV)
Хоч і дорого, але умовити директора можна.

Різні директори бувають. І далеко не кожного можна умовити. ;) :'(
Погоджуюсь, що мультимедійний проектор чудова річ і чудова обуза для вчителя. Зразу почнуть частенько в актовий зал тягати, різні презентації потрібно буде робити, звукове оформлення, відеоролики і ін. В нас в кабінеті біології інтерактивна дошка, вона на щастя не переносна.
А мультимедійний проектор добре носити в парі з ноутбуком. Імхо зараз ноутбук середній коштує 3,5 тис. грн., а проектор десь тис. дол.
Торік нам виділили 10 тис. грн. на школу, але придбали ми в школу аудіосистему потужну. Другий раз наврят чи виділять. Для мене одне з важливих питань - модернізація кабінету. За всі роки ні копійки не виділялось. Комп’ютери з 128 ОЗУ вже сильно морально устарівші. Раніше комп’ютерний клас викликав у всіх гордість, зараз - співчуття.
volodschool2 Дата: Чт, 21.08.2008, 10:15 | Повідомлення № 56
Досвідчений учасник
Нагороди: 16
Рейтинг: 377
Різні директори бувають

У нас директор в питаннях розумної модернізації кабінету не відмовляє. Маю в кабінеті проектор (прибаний в минулому н.р.), в цьому році придбали в кабінет вертикальні жалюзі. Звідки кошти? Слізно випрошені в підприємців-колишніх випускників школи.
VV Дата: Вт, 26.08.2008, 23:56 | Повідомлення № 57
Часто заходить...
Рейтинг: 1
"Зразу почнуть частенько в актовий зал тягати, різні презентації" -
а як для проведення Краєзнавчого форуму 8 ПК по школі рознести -Вам слабо?!
Так що актовий зал я переживу.
Доречі, про оформлення кабінету. Нарешті придбала фабричні таблиці з алгоритміки, а то все використовувала намальовані учнями на ватманах -прогрес!! ;)

Відредаговано: VV - Ср, 27.08.2008, 00:01
Borick Дата: Ср, 27.08.2008, 18:09 | Повідомлення № 58
Новий користувач
А у нашій школі інтерактивну дошку в парі з ноутом подарували....... от тільки незнаю куди воно все поділося....... Бо стояло в кабінеті а після літа дик і нема і ніхто не знає кому на користь держави і освіти це добро працює.... <_<
kom_adm Дата: Чт, 28.08.2008, 00:37 | Повідомлення № 59
Ветеран спілкування
Quote (Borick)
А у нашій школі інтерактивну дошку в парі з ноутом подарували....... от тільки незнаю куди воно все поділося....... Бо стояло в кабінеті а після літа дик і нема і ніхто не знає кому на користь держави і освіти це добро працює....

Казки якісь. Куди така річ могла подітися таємно? Запитайте директора, нехай проінформує.
В нас, коли привезли інтерактивну дошку, то тривалий час вирішували питання, чи залишиться вона в нашій школі, чи поїде в одну з районних, потім вирішили створити мультимедійний клас і розташували в кабінеті біологїї. На днях сфотографую.
Gurin Дата: Чт, 28.08.2008, 14:12 | Повідомлення № 60
Новий користувач
[size=14][font=Times]Допоможіть розробити стенди в кабінет. Дякую.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Оформлення кабінету інформатики (Все, що стосується оформлення кабінету інформатики)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.