Сб, 21.07.2018, 22:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Оформлення кабінету інформатики (Все, що стосується оформлення кабінету інформатики)
Оформлення кабінету інформатики
Yura_Shrol Дата: Чт, 27.12.2007, 12:04 | Повідомлення № 1
Знаток супутникового інету
Нагороди: 2
Рейтинг: 61
Пропоную обговорити тему оформлення кабінету інформатики. Запропонувати свої цікаві вирішення.
Для початку пропоную своє.
Шкільна дошка (для крейди) є джерелом пилу, що шкідливо для здоров’я і комп’ютерів і вчителя...
Придбати "білу" сухостиральну дошку для маркерів нема за що. Фінанси проспівали романси.
Вирішив виготовити таку дошку сам. На ринку та в магазинах шпалер продається самоклеюча плівка (для обклеювання меблів та ін.), в тому числі є біла. Придбав таку плівку розміром 90*200 см (орієнтовна вартість 30-35грн.).
Наклеїв на стару дошку і ...
УВАГА!!! Хто вирішить поторити звертайте увагу на якість плівки. Придивіться до неї у відбитому світлі. Поверхня повинна бути гладенькою, не пористою. Інакше будуть проблеми із стиранням.
В кого є якісь інші вирішення, будь-ласка поділіться!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Нд, 08.06.2008, 00:06
ssh Дата: Ср, 05.03.2008, 18:30 | Повідомлення № 31
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Ktara)
Цитата (ssh )
ТАкож вже використовую білу дошку протягом 3 років, крім спирту нічого не придумав, хіба що пробував засіб для миття вікон. ОДнак, до СПИРТУ й повернувся...
ну навіщо ж спирт витрачати! Купуєтє пляшку горілки, накручуєте розпилювач - і все. Горілку можна купувати найдевшу (воно й на краще) Користуюся уже декілька років

Підтасовка фактів. Шановна Ktara Це не я писав про спирт. А Могильная та bochik і цитата його.
Добро на вітер не витрачаєм.

Відредаговано: ssh - Ср, 05.03.2008, 18:31
LAM85 Дата: Вт, 11.03.2008, 18:20 | Повідомлення № 32
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Скажіть будь-ласка, яка орієнтовна ціна класної доски, що маркером писать? В комп.клас потрібна.
Sasyk Дата: Вт, 11.03.2008, 18:26 | Повідомлення № 33
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (ssh)
Так аракал. Я його ще оббив тоненькою планкою по контуру дошки, щоб по краях не задирався. 1 чорний маркер я придбав за 6 гривень (але потрібі спеціальні маркери для дошки, а не звичайні- бо потім не відітрете). Є ще набір маркерів і гумка від 30- 60 гривень (різна якість)

водяні маркери... дорогі... працювати так зручно, але дорого... він списується дуже скоро а коштує дорого
iruna_gnatuk Дата: Сб, 29.03.2008, 00:29 | Повідомлення № 34
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (bochik)
Щодо оформлення кабінету інформатики ілюстративним матеріалом, стендами, то у Харкові виданий хороший комплект плакатів (десь 12-14) з усіх тем - торік придбав на Форумі видавців у Львові, також, знаю ніби й на Петрівці в Києві можна придбати - класні стенди, навіть, якщо шурупами чи маленькими цвяшками до стіни!

їх 13, 11 горизонтальних, і 2 вертикальгих. Можна кріпити на двохсторонній скотч, правда якщо в класі буде холодно, через рік треба переклеювати. За те не буде заважати побілити стіни, що в нас роблять через рік.

amprig Дата: Нд, 27.07.2008, 00:32 | Повідомлення № 35
Часто заходить...
Какой должна быть входная дверь.
У меня была обшита железом, решётка. Дверь поменяли на бронированную, но убрали решётку. Раньше это было требование охраны, а теперь?
Uchinfo Дата: Нд, 27.07.2008, 19:58 | Повідомлення № 36
Часто заходить...
Рейтинг: 5
У нас тоже только бронированные двери в кабинетах. Решетки поснимали. Я так думаю, зачем решетка если дверь такая мощная?
А на окнах у вас решетки есть? У нас есть. Они мне, честно говоря, очень мешают - затрудняют проветривание кабинета.

Додано (27.07.2008, 18:58)
---------------------------------------------

Quote (Varkan)
А от друга проблема.
У мене в нз в аудиторії стоїть 15 пк на яких займаються по 6-8 пар в день. після 3 пари уже неможливо зайти в аудиторію яке рішення ви запропонуєте?
Мені пропонували поставити кондиціонери, але вони дорогі.
Взагалі що ви скажете про кондиціонери в аудиторії чи класі?

Нам спонсоры подарили кондиционер. Стоит уже 6 лет. В жару выручает здорово! Но, действительно, сидеть возле него нельзя - сильно дует. Я включаю тогда, когда дети сидят за партами, а не за компьютерами. Когда детей мало, то пересаживаю подальше и кондиционер работает постоянно.

При 16 компьютерах в кабинете я н знаю как бы могла работать без кондиционера. Да и осенью, пока батареи не затопят, его можно на обогрев включить.

amprig Дата: Пн, 28.07.2008, 00:38 | Повідомлення № 37
Часто заходить...
Кондиционер - принудительная вентиляция - является обязятельным по сан.нормам. Дорого и поэтому мало у кого есть, но это в принципе необходимо, летом можно проветрить, а вот зимой наши огромные окно открывать сложно - воздух очень тяжёлый.
Решётки на окнах обязательны, хотя при наличии современных лестниц не спасают, в соседней школе отогнули решётку на 2 этаже. Мало того она должна открываться - и это тоже опасно - открывают при желании. По нормам и раньше у нас была решётка внутри и снаружи, сейчас только снаружи.
GаrDArik Дата: Вт, 29.07.2008, 21:06 | Повідомлення № 38
Прописаний назавжди

В мене директор купив роки 2 тому таку дошку (я не наполягав), коштувала десь біля штуки помоєму. Маркери Вайт Боард Маркер в універмагах - 3-4грн.
Про вимоги до каб. інформатики - їх дуже багато. Я вже в якійсь темі пропонував, щоб хтось написав ЄДИНИЙ список порібного в кабінеті, санітарні норми і т.ін. Але... Поки що не бачив. Через те, що вимог багато і вони не систематизовані, будь-яка перевірка може "причепитись" і штрафанути.. Ще раз пропоную - хто добре зна законодавчі і нормативні акти - напишіть (1, 2, 3, ..., 127, ...) вимоги до кабінету інформатики (що має бути - документація, обладнання, сан. норми і т.ін.). Гадаю, всі будуть вдячні.
Quote (Ktara)
Купуєтє пляшку горілки, накручуєте розпилювач - і все. Горілку можна купувати найдевшу (воно й на краще) Користуюся уже декілька років
а якщо раптом перевірка?!)))
Quote (Uchinfo)
А на окнах у вас решетки есть?
В мене стояли досить красиві грати на вікнах. Але, прийшов наказ, щоб познімати всі грати і спиляли - сказали, щоб коли пожежа діти у вікно втигли вистрибнути!(((
Ktara Дата: Вт, 29.07.2008, 23:28 | Повідомлення № 39
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
Quote (GаrDArik)
а якщо раптом перевірка?!)))

ще без попередження жодна не приїхала smile

Грат у мене також немає. Можливо тому що у нас є охоронець smile

GаrDArik Дата: Чт, 31.07.2008, 03:21 | Повідомлення № 40
Прописаний назавжди
Quote (Ktara)
ще без попередження жодна не приїхала
Грат у мене також немає. Можливо тому що у нас є охоронець

А в мене колись без попередження! І одразу до мене в кабінет! Не все встиг сховати!( Так дійсно стояла порожня пляшка, вкрита пилом, в якій тримав спірт для моніторів. Так скільки зусиль коштувало довести шо там давно вже нічого нема і шо то для моніторів!(
А охоронець і у нас є. І сигналізація, яка не працює(((
Шестопалов Дата: Чт, 31.07.2008, 09:43 | Повідомлення № 41
Видавець посібників
Нагороди: 15
Рейтинг: 205
Quote (GаrDArik)
Про вимоги до каб. інформатики - їх дуже багато. Я вже в якійсь темі пропонував, щоб хтось написав ЄДИНИЙ список порібного в кабінеті, санітарні норми і т.ін. Але... Поки що не бачив. Через те, що вимог багато і вони не систематизовані, будь-яка перевірка може "причепитись" і штрафанути.. Ще раз пропоную - хто добре зна законодавчі і нормативні акти - напишіть (1, 2, 3, ..., 127, ...) вимоги до кабінету інформатики (що має бути - документація, обладнання, сан. норми і т.ін.). Гадаю, всі будуть вдячні.

Є така книга!
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Інформаційно-методичний відділ у 2005 році випустив брошуру "Положення про кабінет інформатики. Збірник нормативних документів", Шепетівка, «Аспект».
Книга давним-давно розійшлася, але є її електронний варіант, який разом з іншими матеріалами тиражується на СД. Може хто візьметься поновити її і підготувати до перевидання?
З повагою! Євген Шестопалов, "Аспект"

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 31.07.2008, 09:44
GаrDArik Дата: Пт, 01.08.2008, 13:13 | Повідомлення № 42
Прописаний назавжди
Quote (Шестопалов)
є її електронний варіант
от якби і в неті він був). А то через півмісяця прийомка шкіл - і знову все почнеться...

Додано (01.08.2008, 12:13)
---------------------------------------------
це воно? Про затвердження Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів

Шестопалов Дата: Пт, 01.08.2008, 13:46 | Повідомлення № 43
Видавець посібників
Нагороди: 15
Рейтинг: 205
Quote (Шестопалов)
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Інформаційно-методичний відділ у 2005 році випустив брошуру "Положення про кабінет інформатики. Збірник нормативних документів", Шепетівка, «Аспект».

Зміст брошури такий:
1. Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів.
2. Санітарний паспорт кабінету інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій.
3. Влаштування й обладнання кабінетів комп’ютерної техніки у навчальних закладах та режим роботи учнів на персональних комп’ютерах.
4. Правила безпеки під час навчання в кабінетах інформатики навчальних закладів системи загальної середньої освіти.
5. Поділ класу на групи для занять в кабінеті інформатики.
6. Положення про обласний пілотний загальноосвітній навчальний заклад комп'ютерної мережі загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області.
7. Посадова інструкція лаборанта кабінету інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання.
8. Посадова інструкція адміністратора комп’ютерної мережі навчального закладу.
9. Напрямки інформатизації та комп’ютеризації навчального процесу району (міста).
10. Критерії оцінювання кабінету інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій.
11. Критерії оцінювання рівня інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітнього навчального закладу.
12. Корисні ресурси Інтернету.
viki1970 Дата: Нд, 17.08.2008, 01:10 | Повідомлення № 44
Новий користувач
Підкажіть будь-ласка, якою в кабівнеті ІКТ повинна бути сигналізація?
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 17.08.2008, 19:32 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Quote (viki1970)
Підкажіть будь-ласка, якою в кабівнеті ІКТ повинна бути сигналізація?

В нас раніше якась була, але вже років 9 не працює. Я коли прийшов працювати в школу, застав її в неробочому стані.
Чесно кажучи, наші комп’ютери 2003 року я оцінюю по 200 дол. максимум. Правда вартість класу оцінюється більше 60 тис. грн. + в підсобці старих корветів ще на 120 тис. ;) Їх то треба берегти.
Жартома: злодій, який залізе, розплачеться від такої конфігурації B)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Оформлення кабінету інформатики (Все, що стосується оформлення кабінету інформатики)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.