Пт, 19.10.2018, 19:33
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Оформлення кабінету інформатики (Все, що стосується оформлення кабінету інформатики)
Оформлення кабінету інформатики
Yura_Shrol Дата: Чт, 27.12.2007, 12:04 | Повідомлення № 1
Знаток супутникового інету
Нагороди: 3
Рейтинг: 67
Пропоную обговорити тему оформлення кабінету інформатики. Запропонувати свої цікаві вирішення.
Для початку пропоную своє.
Шкільна дошка (для крейди) є джерелом пилу, що шкідливо для здоров’я і комп’ютерів і вчителя...
Придбати "білу" сухостиральну дошку для маркерів нема за що. Фінанси проспівали романси.
Вирішив виготовити таку дошку сам. На ринку та в магазинах шпалер продається самоклеюча плівка (для обклеювання меблів та ін.), в тому числі є біла. Придбав таку плівку розміром 90*200 см (орієнтовна вартість 30-35грн.).
Наклеїв на стару дошку і ...
УВАГА!!! Хто вирішить поторити звертайте увагу на якість плівки. Придивіться до неї у відбитому світлі. Поверхня повинна бути гладенькою, не пористою. Інакше будуть проблеми із стиранням.
В кого є якісь інші вирішення, будь-ласка поділіться!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Нд, 08.06.2008, 00:06
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 13:24 | Повідомлення № 16
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Стифа, і підлогу треба здерти, бо дерево гарно горить biggrin . Це абсурд, стенди що, з бетону робити, бо він не горить? biggrin
Стифа Дата: Сб, 02.02.2008, 13:30 | Повідомлення № 17
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Я теж тієї думки, але проти перевірок не попреш. От і виходе, з я кого боку не глянь, все неправильно. wacko
Sasyk Дата: Сб, 02.02.2008, 13:35 | Повідомлення № 18
знаток тестуючих систем
Стифа, стенди завжди робили з фанери або двп, от і ви робіть, можна й пластикові, але це буде дуже дорого, а пластик, майбуть, більш займиста речовина ніж дерево
Newbie Дата: Сб, 02.02.2008, 14:27 | Повідомлення № 19
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Легкозаймисті речовини - це тверді, рідкі, газоподібні та пило-подібні речовини, які здатні спалахувати внаслідок дії незначних факторів, До них належать: самозаймисті речовини, які загоряються внаслідок контакту з атмосферним киснем, водою, іншими окислювачами (білий фосфор, металевий натрій, сірка і т.ін.); речовини, які загоряються від дією удару, стиснення (як правило, гази). Легкозаймистими є деякі вибухові речовини: рідини, з температурою спалаху парів до 28 °С включно; інші речовини (переважно, рідини) з температурою спалаху не більше 61о С.

Таким чином, легкозаймистими вважаються речовини, які здатні почати горіти внаслідок підвищення їх температури, іскри, інших чинників, тобто без ініціювання зовнішнім полум’ям. Тим більше вони загоряються внаслідок дії термічних факторів. Для таких речовин характерним є швидкий процес горіння і висока його температура. Це й зумовлює особливу небезпеку відповідних предметів та необхідність дотримання щодо них спеціальних правил перестороги.

Ви білим фосфором стенди оформлюєте?! surprised думаю, що ні wink

Добавлено (02.02.2008, 13:27)
---------------------------------------------
а от пастувати підлогу, розводячи пасту бензином - отого, вважаю, робити не можна! але ж економлять!!!

ssh Дата: Пт, 22.02.2008, 02:16 | Повідомлення № 20
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Quote (Yura_Shrol)
Вирішив виготовити таку дошку сам. На ринку та в магазинах шпалер продається самоклеюча плівка (для обклеювання меблів та ін.), в тому числі є біла. Придбав таку плівку розміром 90*200 см (орієнтовна вартість 30-35грн.).
Наклеїв на стару дошку і ...

Ще 2004р. зробив теж саме. Досі все нормально. Один недолік - в кабінеті проводиться досить багато відкритих уроків, обласних семінарів іншими вчителями(вірніше я забезпечую використання комп’ютерної техніки та ППЗ на їхніх уроках), які приклеюють деякі матеріали скотчем до дошки, доводиться використовувати "жыткость для снятия лака" яка пошкоджує плівку.
Sasyk Дата: Вт, 26.02.2008, 15:35 | Повідомлення № 21
знаток тестуючих систем
І я вже рік думаю так зробити...
Quote (ssh)
На ринку та в магазинах шпалер продається самоклеюча плівка

напевне ви говорите про аракал
скоро зроблю...
Тільки проблема в маркерах... їх доведеться самому купувати, а це "нормальні гроші" angry
ssh Дата: Чт, 28.02.2008, 23:43 | Повідомлення № 22
Quote (Sasyk)
напевне ви говорите про аракал
скоро зроблю...
Тільки проблема в маркерах... їх доведеться самому купувати, а це "нормальні гроші"

Так аракал. Я його ще оббив тоненькою планкою по контуру дошки, щоб по краях не задирався. 1 чорний маркер я придбав за 6 гривень (але потрібі спеціальні маркери для дошки, а не звичайні- бо потім не відітрете). Є ще набір маркерів і гумка від 30- 60 гривень (різна якість)
W-w-W Дата: Пн, 03.03.2008, 00:42 | Повідомлення № 23

В мене теж була думка створити дошку використовуючи плівку, але я зрозумів одне єдине, що комп'ютерним класом всі користуються, а купувати маркери та рідини для змиття мені прийдеться, бо з фінансами і так туго, тому такий варіант мене не влаштовує.
Ktara Дата: Пн, 03.03.2008, 09:55 | Повідомлення № 24
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 351
Quote (WWW)
В мене теж була думка створити дошку використовуючи плівку, але я зрозумів одне єдине, що комп'ютерним класом всі користуються, а купувати маркери та рідини для змиття мені прийдеться, бо з фінансами і так туго, тому такий варіант мене не влаштовує.

проблему з маркерами ми вирішили наступним чином - кожен клас на початку навчального року приносить декілька маркерів. Ними ми й користуєиося
Varkan Дата: Вт, 04.03.2008, 14:06 | Повідомлення № 25
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Наскільки я зрозумів, то з дошками розібралися. Як завжди все лягає на плечі учителя.
А от друга проблема.
У мене в нз в аудиторії стоїть 15 пк на яких займаються по 6-8 пар в день. після 3 пари уже неможливо зайти в аудиторію яке рішення ви запропонуєте?
Мені пропонували поставити кондиціонери, але вони дорогі.
Взагалі що ви скажете про кондиціонери в аудиторії чи класі?
anton_k Дата: Вт, 04.03.2008, 21:11 | Повідомлення № 26
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (polol)
В мене запитання скільки має бути за нормами комп'ютерів в класі? Це залежить від площі і об'єму? І ще Чи є перелік необхідного обладнання кабінету інформатики і кількість?

Quote (ihor_hontar)
Санітарних нормативів, необхідного обладнення в кабінеті інформатики за свою практику

«Шкільний світ» вже друкував збірку «Облаштування кабінету інформатики» там всі роз’яснення, нормативи та документи розписані. В їхній бібліотечці на 2008 рік я бачив книжку «Облаштування кабінету інформатики». вона виходить десь навесні. я вже передплатив, щоб з комісіями боротися.

Добавлено (04.03.2008, 20:11)

Quote (Varkan)
У мене в нз в аудиторії стоїть 15 пк на яких займаються по 6-8 пар в день. після 3 пари уже неможливо зайти в аудиторію яке рішення ви запропонуєте?

Хоча в нормативах я читав, що треба встановлювати кондиціонери, але я вважаю, що діти через них більше хворіють. тому провітрюю відкриванням вікон на кожній перерві, кондиціонер не вмикаю, адже живемо не в африці, навчальний рік відбувається переважно не в жарку погоду.
Ви мені краще підкажіть як у вас лаборанти (інженери) з обслуговування кабінету оплачуються? про це ніде не написано.
papariga2 Дата: Вт, 04.03.2008, 23:21 | Повідомлення № 27
Новий користувач
Рейтинг: 0
Цікава ідея з наклеюванням плівки. треба буде спробувати самому. А які маркери потрібно купувати?
bochik Дата: Ср, 05.03.2008, 01:18 | Повідомлення № 28
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Щодо білих дошок:
Quote (Могильна)
Чищу спиртом, можливо Ви робите інакше, поділіться

ТАкож вже використовую білу дошку протягом 3 років, крім спирту нічого не придумав, хіба що пробував засіб для миття вікон. ОДнак, до СПИРТУ й повернувся...

Маю, натомість іншу проблему, можливо, хтось підкаже найкращц фірму маркерів для ВайтБОрд, оскільки ще жодна фірма за три роки мене не задовілнила - то не стираються, то швидко списуються???

Добавлено (05.03.2008, 00:16)

Quote (ssh)
Один недолік - в кабінеті проводиться досить багато відкритих уроків, обласних семінарів іншими вчителями(вірніше я забезпечую використання комп’ютерної техніки та ППЗ на їхніх уроках)

А от цікаво, яким чином оплачується час забезпечення використання комп’ютерної техніки та ППЗ на інтегрованих уроках інших вчителів, семінарах тощо, вчителю інфрматики???
Quote (anton_k)
Ви мені краще підкажіть як у вас лаборанти (інженери) з обслуговування кабінету оплачуються? про це ніде не написано.

В рамках і цього питання також.

Добавлено (05.03.2008, 00:18)
Щодо оформлення кабінету інформатики ілюстративним матеріалом, стендами, то у Харкові виданий хороший комплект плакатів (десь 12-14) з усіх тем - торік придбав на Форумі видавців у Львові, також, знаю ніби й на Петрівці в Києві можна придбати - класні стенди, навіть, якщо шурупами чи маленькими цвяшками до стіни!

Відредаговано: bochik - Ср, 05.03.2008, 01:08
ssh Дата: Ср, 05.03.2008, 02:16 | Повідомлення № 29
Quote (bochik)
А от цікаво, яким чином оплачується час забезпечення використання комп’ютерної техніки та ППЗ на інтегрованих уроках інших вчителів, семінарах тощо, вчителю інфрматики???

Словом - дякую! Та подякою у книгі наказів чи трудовій книжці.

Додано (05.03.2008, 01:16)

Quote (papariga2)
Цікава ідея з наклеюванням плівки. треба буде спробувати самому. А які маркери потрібно купувати?

Є спеціальні маркери різних кольорів для дошки від 6 гр. і вище. Або набори в комплект яких входить і гумка.
Ktara Дата: Ср, 05.03.2008, 11:20 | Повідомлення № 30
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 351
Quote (Varkan)

В нас стоїть кондиціонер. Звісно річ хороша. діти не хворіють. Але при "мінусовій" температурі ним користуватися не можна. Тому просто провітрюємо кабінет.

Quote (ssh)
ТАкож вже використовую білу дошку протягом 3 років, крім спирту нічого не придумав, хіба що пробував засіб для миття вікон. ОДнак, до СПИРТУ й повернувся...

ну навіщо ж спирт витрачати! Купуєтє пляшку горілки, накручуєте розпилювач - і все. Горілку можна купувати найдевшу (воно й на краще) smile Користуюся уже декілька років

Quote (bochik)
Маю, натомість іншу проблему, можливо, хтось підкаже найкращц фірму маркерів для ВайтБОрд, оскільки ще жодна фірма за три роки мене не задовілнила - то не стираються, то швидко списуються???

Швидко списуються, якщо погано закриті, вони швидко вивітрюються. Написали - зразу закрили

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Оформлення кабінету інформатики (Все, що стосується оформлення кабінету інформатики)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.