Пт, 19.04.2019, 14:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету (Наочність)
Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету
serg Дата: Нд, 18.11.2007, 21:43 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
При офорленні кабінету інформатики я зіткнувся з такою проблемою, де можна скачати ПЛАКАТИ?
Я бачив у продажі непогані плакати, але й ціна їх...

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:28
Newbie Дата: Ср, 12.12.2007, 17:18 | Повідомлення № 16
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (KulAlex)
Приватбанк давав для вичтелів карточки "ПОДІЯ" на рахунку 2 тис. грн. для вчителів і 5 тис. грн. для директора і заступників. Директор і заступник зняли гроші, купили проектор, а потім протягом 2 років вітдавали з батьківського і спонсорського фондів.

цілком ймовірно вони таким способом зекономили для фондів відсотки за кредит smile споживчі кредити досить дорогі, а карткові (особливо прив*язані до зарплатних карток) порівняно дешевші.

а щодо завідування кабінетом: у нас ситуація така, що грошей виділяють рівно на половину кабінетів. тому виходи є 2: влаштовувати внутрішньо-шкільний конкурс на гроші за завідування, або пів-року платити одній половині завідувачів, пів-року другій. ми обрали другий шлях. тому я отримуватиму гроші за завідування кабінетом з січня місяця. цікаво, до січня я можу "не утруждати" себе документацією?!? wacko

vitert Дата: Пт, 14.12.2007, 00:42 | Повідомлення № 17
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (mouse)
А у Вас випадково немає цифровика? Ми могли б подивитися на Ваші плакати, оцінити, доробити

Так, у менеє цифровик. Фотки таблиць я розмістив тут Table , якщо комусь цікаво можна більші і якісніші фото зробити. Та і взагалі оціните чи варто тратити 100 грн, чи друкувати самому, бо я не знав, що купляю і чекав більшого.
Тілки це не мої плакати, як я писав це ті, що я купив у кабінет, а то ще звинуватите в плагіаті.
Вчитель-з-Києва Дата: Нд, 16.12.2007, 12:38 | Повідомлення № 18
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Quote (serg)
При офорленні кабінету інформатики я зіткнувся з такою проблемою, де можна скачати ПЛАКАТИ? Я бачив у продажі непогані плакати, але й ціна їх...

"Прежде, чем ударить в колокола - посмотри в святцы" (Козьма Прутков).
НИ ОДНИМ директивным документом МОНУ не требуется и даже не рекомендуется оформление кабинета плакатами, таблицами и портретами!!!

На СД видавництва "Аспект" є електронний варіант книги "Вимоги до оформлення кабінету інформатики" з підбіркою директивних документів МОНУ, де в кабінеті інформатики рекомендується мати лише ОДИН стенд із змінною інформацією: правила ТБ, розклад занять, календарні плани тощо. І ВСЕ!!!
Для більшої наглядності на тому ж СД є папка "Оформлення кабінету" з фотографіями кабінетів інформатики Київського ОІППО, оформлених за всіма вимогами, які спрощенно зводяться до такого:
- ніяких "прикрас" на стінах у вигляді портретів, плакатів і таблиць (вся ШВИДКОПЛИННА інформація через дисплей або проектор);
- нічого зайвого біля комп’ютерів, крім дисків і підручників (в обгрунованих випадках зошитів і ручок);
- квіти. якщо вони є, ОКРЕМО ВІД КОМП’ЮТЕРІВ, щоб разом з квітами не полити водою монітор;
- системні блоки підняті над підлогою, щоб на вентилятори і механіку приводів не попадав пил;
- наявність стенду із змінною інформацією (див. вище).

Все інше від лукавого: "керівних тіточок". які бояться комп’ютерів.

Yura_Shrol Дата: Пт, 28.12.2007, 19:33 | Повідомлення № 19
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
З нормальними підручниками в нашій школі (а мабуть і не тільки в нашій) не склалося. Учні за свій кошт не завжди купують. Тому виготовив "Пам'ятку роботи на компютері" (24 стор.), в якій, згідно програми, у формі визначень, таблиць, приміток виклав програмовий матеріал за 10-11кл ЗОШ. Тільки основне. По одному екземпляру (кожен листочок у файлі щоб довше служило) поклав біля комп'ютера. Получився своєрідний довідничок. Учні користуються. Крім того деякі колеги просили роздрукувати їм примірник. Очевидно став в нагоді.
Ковшун Дата: Пт, 28.12.2007, 19:43 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Yura_Shrol)
З нормальними підручниками в нашій школі (а мабуть і не тільки в нашій) не склалося. Учні за свій кошт не завжди купують. Тому виготовив "Пам'ятку роботи на компютері" (24 стор.), в якій, згідно програми, у формі визначень, таблиць, приміток виклав програмовий матеріал за 10-11кл ЗОШ. Тільки основне. По одному екземпляру (кожен листочок у файлі щоб довше служило) поклав біля комп'ютера. Получився своєрідний довідничок. Учні користуються. Крім того деякі колеги просили роздрукувати їм примірник. Очевидно став в нагоді.

А в мене всі учні придбали по комплекту посібників видавництва "Аспект" на 10 та 11 класи.
Тепер ніяких проблем немаю. Всі працюють і якісно!
Newbie Дата: Сб, 29.12.2007, 09:35 | Повідомлення № 21
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Yura_Shrol)
Получився своєрідний довідничок

цікава ідея! думала щось подібне робити, але я не вкладаюсь ні в яку кількість сторінок wacko
пробувала це саме реалізувати у вигляді сайту, який би був доступний на кожному комп*ютері без Інтернету. тобто сайт просто записаний на жорсткі диски. але наразі зроблено це у вигляді підбірки завдань, теорію (чи пояснення) поки не розміщувала. може на канікулах цим займусь. з іншого боку - шкода роботи, коли є справді хороші посібники (тільки не в школах! sad )
SLKuty Дата: Нд, 30.12.2007, 00:21 | Повідомлення № 22
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Вчитель-з-Києва)
- ніяких "прикрас" на стінах у вигляді портретів, плакатів і таблиць (вся ШВИДКОПЛИННА інформація через дисплей або проектор);- нічого зайвого біля комп’ютерів, крім дисків і підручників (в обгрунованих випадках зошитів і ручок);- квіти. якщо вони є, ОКРЕМО ВІД КОМП’ЮТЕРІВ, щоб разом з квітами не полити водою монітор;- системні блоки підняті над підлогою, щоб на вентилятори і механіку приводів не попадав пил;- наявність стенду із змінною інформацією (див. вище).

Браво Володимир Ілліч!!!
аж тут я з вами повністю згідний і давно керуюся цими правилами.
Плакати прийдеться міняти щороку

Єдине, що я зробив це стенд на якомму розібраний комп*ютер. Діти можуть підійти почитати підписи під різними платами, покрутити пальцем диски в розібраному вінчестері, подивитися на лазерну пушку в СДРОМі

учням цікаво особливо хлопцям
Деталей в мене повно бо займаюся ремонтом і до мене приносять всяке залізо і я періодично замінюю на стенді старі компоненти на трохи новіші.
один раз, правда зняв пам*ять ДІМ зі стенду вчепив людям до старого компа і все запрацювало і всі довольні.

ihor_hontar Дата: Нд, 30.12.2007, 18:19 | Повідомлення № 23
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Я Вважаю сама більша наочність на уроках інформатики - це комп'ютери, а ще була б інтеративна дошка, або хоч відеопроектор, під'єднаний до вчительського комп'ютера і не потрібно ніякої наочності. До речі різні плакати на стінах, особливо із стіула і дерева не рекомендується вішати на стінах в комп'ютерному класі з точки зору санітарії. По-перше всі, в основному, комп'ютери розташовані по перимету стін, скло відбиває радіоактивні елементи. По-друге, представте, що час від часу стенди падають, і куди, практично на комп'ютер в якому є TFT, а ще гірше трубчастий монітор. Получається взив на уроці чи на занятті. Хто Винен? А не захищені стіни швидше поглинають радіоактивні промені. Враховуючи, що не всі класи обладнані іонізаторами (4-8 шт. на клас), а навіть кондиціонерами. І т. д.
Ковшун Дата: Пн, 31.12.2007, 09:25 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (ihor_hontar)
Я Вважаю сама більша наочність на уроках інформатики - це комп'ютери, а ще була б інтеративна дошка, або хоч відеопроектор, під'єднаний до вчительського комп'ютера і не потрібно ніякої наочності. До речі різні плакати на стінах, особливо із стіула і дерева не рекомендується вішати на стінах в комп'ютерному класі з точки зору санітарії. По-перше всі, в основному, комп'ютери розташовані по перимету стін, скло відбиває радіоактивні елементи. По-друге, представте, що час від часу стенди падають, і куди, практично на комп'ютер в якому є TFT, а ще гірше трубчастий монітор. Получається взив на уроці чи на занятті. Хто Винен? А не захищені стіни швидше поглинають радіоактивні промені. Враховуючи, що не всі класи обладнані іонізаторами (4-8 шт. на клас), а навіть кондиціонерами. І т. д.

Повністю з Вами погоджуюсь!!!
Не потрібно у кабінеті інформатики влаштовувати картинну галерею!!!
LAM85 Дата: Нд, 20.01.2008, 17:43 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Підкажіть адресу електроного варіанту плакатів чи готових стендів?
Irina1 Дата: Чт, 31.01.2008, 16:45 | Повідомлення № 26
Новий користувач
Рейтинг: 0
Уважаемые учителя информатики!
Харьковское представительство издательства РАНОК совместно с учителями Харькова создали серию плакатов (13 штук) по 11 темам школьного курса информатики+ плакат "клавиатура" + плакат "системный блок" + методичка. Плакаты на украинском языке, яркие, красочные, на картоне, стилизованные под "оконную систему". только размерчик хотелось-бы побольше.

К нам в школу принесли их представители издательства. Я купила (стоимость - примерно 70-80 грн.), на стены развесила (у нас 2 кабинета информатики) и горя не знаю :-)
Чего и вам желаю!
Удачи на просторах информатики!!!

Sasyk Дата: Чт, 31.01.2008, 18:00 | Повідомлення № 27
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Нещодавно на сайт www.inforoom.h.com.ua закинули програму, що прекрасно друкує великі форматик на стандартних... На А4 тощо... Сам я її не пробував... Але ось її опис:
Програма призначена для друку плакатів стандартного (А0, А1, А2...) чи заданого користувачем формата на листках, менших форматів. Програма автоматично розміщує інформацію на потрібну кількість сторінок. (портативна версія, не потребує встановлення). Думаю дана програма стане в пригоді при створенні стендів...

Пробуйте, оцінюйте biggrin

Добавлено (31.01.2008, 18:00)
---------------------------------------------

Quote (Ковшун)

Звичайно не потрібно... Але, якщо є декілька корисних стендів, наприклад вікно Word чи Excel, з яких можна наочно і красиво продемонструвати чи показати певні об'єкти, то це супер!!!
Компютер - наочність, це абсурд, закрив програму і наочність пропала, а стенд, якщо він дійсно корисний є завжди...
Якщо потрібно щось підказати дітям, то не доцільно підходити, завантажувати на ПК "наочність", зручніше підійти до стенда і гарно показати й розказати...
Ktara Дата: Пт, 01.02.2008, 10:33 | Повідомлення № 28
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Quote (Sasyk)

В мене такий кабінет. що плакати і повісити немає куди (одна стіна - багато вікон. друга стіна - дошка, на третій стіні - дерев'янв стінка) :). Тому дуже гарно користуватися комп'ютером як наочністю

oleg_teacher Дата: Пт, 01.02.2008, 10:49 | Повідомлення № 29
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (KulAlex)
На уроках інформатики не використовую таблиць, плакатів і NetOp, вже два роки користуюся проектором. Проектор куплений за рахунок школи (батьківського і спонсорського фондів), але куплений дуже цікаво: Приватбанк давав для вичтелів карточки "ПОДІЯ" на рахунку 2 тис. грн. для вчителів і 5 тис. грн. для директора і заступників. Директор і заступник зняли гроші, купили проектор, а потім протягом 2 років вітдавали з батьківського і спонсорського фондів.

Молодці. Хорошо придумали. За проекторами майбутнє. Давайте дружно скажемо "... а навіщо нам ті плакати (зі стаціонарним зображенням). Ми розвиваємося і вдосконалюємося постійно і перемальовувати плакати не будемо

Sasyk Дата: Пт, 01.02.2008, 11:07 | Повідомлення № 30
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (oleg_teacher)
Молодці. Хорошо придумали. За проекторами майбутнє. Давайте дружно скажемо "... а навіщо нам ті плакати (зі стаціонарним зображенням). Ми розвиваємося і вдосконалюємося постійно і перемальовувати плакати не будемо

Як тільки в мене в школі буде проектор чи мультимедійна дошка, відразу так і скажу biggrin biggrin biggrin wacko wacko wacko
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету (Наочність)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.