Нд, 19.08.2018, 23:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету (Наочність)
Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету
serg Дата: Нд, 18.11.2007, 22:43 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
При офорленні кабінету інформатики я зіткнувся з такою проблемою, де можна скачати ПЛАКАТИ?
Я бачив у продажі непогані плакати, але й ціна їх...

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:28
Lydysya Дата: Ср, 22.10.2008, 13:35 | Повідомлення № 151
Часто заходить...
Рейтинг: 11
Якщо комусь це також буде потрібно, я вирішила зупинитись на 7 портретах - Лєбєдєв, Глушков, К.Ющенко, Гейтс, Норберт Вінер, Нейман, Вірт. Зможу переслати.
Себе чіпляти напевно не буду.. :)
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 22.10.2008, 22:33 | Повідомлення № 152
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Портрети деяких інформатиків.
Эдсгер Вайб, Винер Норберт, Вирт Никлаус, Глушков, Ершов, Карцев Михаил, Кемени Джон, Кнут Дональд Эрвин, Конвей Джон Хортон.
1,26 Мб.
filnick Дата: Чт, 23.10.2008, 17:42 | Повідомлення № 153
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (WWW)
інструкцію посадову директора розклеїв би у збільшеному вигляді в компютерному класі, сама краща наочність в навчальному закладі, так на днях читав, то там ця посада-НЕБЕСНА!!!!!

Не приведи, Господи, займати цю посаду. Тоді звірами здаватимуться не лише учні, а й вчителі, батьки, відділ освіти та інші чиновники, які вважають, що мають право перевіряти школу.
gu2in Дата: Вт, 28.10.2008, 09:22 | Повідомлення № 154
Досвідчений учасник
Нагороди: 8
Рейтинг: 275
Я ткож попарився з портретами. Задавав Гуглю прізвища і заходив на малюнки. Середніх розмірів вибрав та роздрукував на ч/б лазерному принтері, вставив у файли та й повісив на стінці, близько 8 портретів - дуже багато також недобре. Але краще було б їх наклеїти на білу картонну основу - стильно.
З портретом президента також історія: раніше можна було легко купити, а тепер ніде немає. Роздрукував на кольоровому принтері, портрет брав з інета. Ось трохи розсортую свій матеріал та викладу на сайт.
Newbie Дата: Вт, 28.10.2008, 10:59 | Повідомлення № 155
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (filnick)
Не приведи, Господи, займати цю посаду. Тоді звірами здаватимуться не лише учні, а й вчителі, батьки, відділ освіти та інші чиновники, які вважають, що мають право перевіряти школу.

розумію Вас, і повністю погоджуюсь! керівні посади - це далеко не мед, і в них стільки нюансів, що не кожна людина подужає навіть частину того робити
АЛЕ ніхто не змушує бути керівником!!! від цього можна відмовитись, але тоді доведеться придушувати якісь амбіції... для деяких людей це страшніше, ніж всі пожежники і санстанції разом взяті...
тому з одного боку мені шкода керівників, а з іншого - це їхній вибір, і вони чудово знали на що йдуть. ще не чула про рабів-директорів :)
filnick Дата: Вт, 28.10.2008, 15:00 | Повідомлення № 156
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Newbie)
з одного боку мені шкода керівників, а з іншого - це їхній вибір

В нормальних країнах директор - це менеджер, управлінець. У нашій - цепний пес.
savitoleg Дата: Пн, 10.11.2008, 15:53 | Повідомлення № 157
Я тут недавно...
Рейтинг: 11
Quote (KulAlex)
Ми могли б подивитися на Ваші плакати, оцінити, доробити

Завантажити

Выслушаю все предложения

Vitel Дата: Пт, 14.11.2008, 19:01 | Повідомлення № 158
Новий користувач
Рейтинг: 0
Я вважаю що краще самому розробити ці плакати, тому що тоді їх можна виготовити саме такими які вам потрібні за розмірами та виглядом.
mouse Дата: Чт, 20.11.2008, 12:23 | Повідомлення № 159
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (savitoleg)
Цитата (KulAlex )
Ми могли б подивитися на Ваші плакати, оцінити, доробити
Завантажити
Выслушаю все предложения

Моя думка. Більш якіснішого ще не бачив! Дуже сильно. Можна сперечатись за змістом, але це класно!!!!
Дуже Вам дякуємо! Оце б ще у поліграфію віддати! І можна гроші заробляти!
П*ять раз дякую! :o
ceti Дата: Пт, 28.11.2008, 21:58 | Повідомлення № 160
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Quote (savitoleg)
Выслушаю все предложения

Клас! Які тут можуть буди пропозиції? Ви талант!
Quote (mouse)
Оце б ще у поліграфію віддати! І можна гроші заробляти!

Раджу подумати над цим
Viktoriya Дата: Вт, 02.12.2008, 18:26 | Повідомлення № 161
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Так, що вже безкоштовно плакати не можна переглянути?
цікаво--о-о.... <_<
teruk Дата: Сб, 27.12.2008, 17:53 | Повідомлення № 162
Новий користувач
Панове ..
плакати можна подивитись на цьому форумі в розділі "Фото кабінетів інформатики"
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 27.12.2008, 22:10 | Повідомлення № 163
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Quote (Viktoriya)
Так, що вже безкоштовно плакати не можна переглянути? цікаво--о-о....

Можна. Перезалив в приваті.
Вам сюди. Жалко, що в jpg, от би в psd
base007 Дата: Ср, 06.05.2009, 00:06 | Повідомлення № 164
Новий користувач
Добридень, шановні.
В мене "на носі" атестація кабінету, і мене теж озадачили портретами видатних вчених, да ще й відчизняних... Я розумію, що це повна маячня, но "директива сверху" - треба підкорятися :(
Лєбєдєв, Глушков, Ершов, Карцев, К.Ющенко - цих я знайшов. Не підкажете ще пару відчизняних кандидатів у рамочку?
NatVovk Дата: Ср, 06.05.2009, 00:29 | Повідомлення № 165
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (base007)
Лєбєдєв, Глушков, Ершов, Карцев, К.Ющенко - цих я знайшов. Не підкажете ще пару відчизняних кандидатів у рамочку?

А Ви знаєте, що нашим було набагато складніше розробляти комп’ютери тоді. Уявіть собі 1948 рік. Післявоєнний Київ, який лежав у руїнах (не було де жити), людям не було чого їсти (картки тоді ще не відмінили), не було у що вдягнутися (у чому з фронта прийшли — у тому й ходили), їздили у кузові вантажівки (по болоті кожного дня) аж у Феофанію (це у лісі під Києвом), там у бувшому монастирі створювали те, чого ніколи не бачили, а кожного вихідного дня не відпочивали, а їздили на Хрещатик вручну завали розбирати. Відмовитися не могли (1948 рік, це Вам не жарти. До речі, хочу сказати, що з команди Лєбєдєва жодна людина ніколи не була репресована). Наш перший комп’ютер був по всім своїм параметрам прогресивніше американських (на 15 років прогресивніший). Інша справа, що політики у цьому питанні обрали неправильно стратегію. А у американців не було таких жахів. Їм було набагато легше. І Білли Гейтси у нас неможливі ані тоді, ані зараз, і не тому, що у нас їх не народжується, а тому що умови інші.
Отже, треба поважати всоїх співвітчизників, якщо Ви хочете, щоб і Вас поважали.
Тим більше, що люди на це заслуговують.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету (Наочність)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.