Вт, 23.04.2019, 12:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 15
  • 16
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету (Наочність)
Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету
serg Дата: Нд, 18.11.2007, 21:43 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
При офорленні кабінету інформатики я зіткнувся з такою проблемою, де можна скачати ПЛАКАТИ?
Я бачив у продажі непогані плакати, але й ціна їх...

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:28
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 18.11.2007, 22:45 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (serg)
При офорленні кабінету інформатики я зіткнувся з такою проблемою, де можна скачати ПЛАКАТИ?

А якщо ви скачаєте і роздрукуєте на фотопапері то вам дешевше обійдеться?
Відкладайте по трохи на "ничку" і придбайте собі якісні плакати. biggrin
Як варіант наочності можна використовувати презентації. У приватному форумі вже є деякі. А взагалі, було б добре мати розроблену презентацію на кожен урок. Показувати презентації можна по локальній мережі за допомогою програм net support school 8.1 та net op school 5
До речі, яка ціна тих плакатів, що ви бачили?
Ковшун Дата: Пн, 19.11.2007, 14:03 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
...До речі, яка ціна тих плакатів, що ви бачили?

Та мова повинна йти не про плакати!
Мабуть автор помилився, а мав на увазі таблиці з інформатики.
Існує таке унаочнення.
Sasyk Дата: Пн, 19.11.2007, 14:11 | Повідомлення № 4
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (serg)
При офорленні кабінету інформатики я зіткнувся з такою проблемою, де можна скачати ПЛАКАТИ?Я бачив у продажі непогані плакати, але й ціна їх...

Зробіть свої плакати, ви вчитель ІНФОРМАТИКИ... Я собі сам поробив... До речі, використайте малюнки з "Сходинок" і т д. Скопіюйте вікна прикладних програм... Це ж просто... і таких плакатів як у вас ні в кого більше не буде wacko
Ковшун Дата: Пн, 19.11.2007, 15:52 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (serg)
Я бачив у продажі непогані плакати, але й ціна їх...

Я зараз надішлю Ковальчуку Олександру Михайловичу керівні матеріали МОНУ щодо вивчення іеформатики для розміщення у приваті.
Там є все те, що повинно бути в кабінеті інформатики (положення про кабінет, зразок санітарного паспорту і т.ін)
mouse Дата: Пн, 19.11.2007, 16:50 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Ковшун)
Там є все те, що повинно бути в кабінеті інформатики

Та читали ми те.. там і Правила дорожнього руху, герб, прапор, гімн, купа інструкцій.
Але це добре впливає на дітей - це не погано.

Буде дуже вдячний за вказівку: де можна взяти (читай - в кого є?) портрети видатних людей, науковців, які працювали на благо науки - інформатики??????? Сам трохи маю, але коли їх друкуєш :'( хочеться.

Плакати з інформатики бачив сам. Коштували 2 роки назад 72 грн. (там їх 15 чи щось таке).

Quote (Ковальчук_Олександр)
А якщо ви скачаєте і роздрукуєте на фотопапері то вам дешевше обійдеться?

Якщо на фото папері - то буде дорожче в 2-3 рази. Але якщо на цупкому папері - то дешевше в разів 10. Якість буде нормальною, якщо не використовувати повноколірні зображення (типу фото).
До речі, є пропозиція на створення банку наочності!!!! biggrin

Newbie Дата: Пн, 19.11.2007, 18:08 | Повідомлення № 7
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
підтримую, дуже корисна тема

викладаймо все, що маємо!

в свою чергу можу поділитись посиланням на сайт http://www.teach-ict.com/teacher/displays/displays.htm !англомовний! де є деякі саме плакати (постери) для оформлення кабінету інформаційних та комунікаційних технологій.
там і відомі вчені, і цитати, і матеріали за темами - багато всього.
планую колись перекласти частину, роздрукувати на звичайних А4

serg Дата: Нд, 02.12.2007, 14:50 | Повідомлення № 8
Я тут недавно...
Дякую!
Ціна таких плакатів поверх 100 грн.
Пробував і сам створювати, непогано виходить!
mouse Дата: Нд, 02.12.2007, 21:14 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Э цікава ідея.
Створення різноманітних блок схем у Корелі. З нього можна збільшувати практично безмежно. На плакат вистачить. Знаходите кліпарти по темі і вперед.
Пропоную створити кожному учаснику по плакату і будемо мати повний набір!!!! biggrin
Тільки треба розподілити теми!!!! tongue

Пропоную Адмінам придумати назви до плакатів і кожен собі візме, або Адміни розподілять.

Як ідея???!!!!! surprised

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 02.12.2007, 22:47 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Ідея хороша! Але ви її запропонували - ви й реалізовуйте. Тепер ви - модератор всього форуму. Можете видаляти, переміщувати повідомлення, переміщувати цілі теми і т.д. Якщо маєте час - створіть окрему тему для реалізації ідеї. Активність користувачів на форумі слабенька загалом, тому розподілення буде між вузьким колом. Тобто 5% користувачів надактивні, інші 95% - мають в активі 0-5 повідомлень.

А як ці плакати друкувати на папері? У вигляді постера, який клеїти з 4-х листків?

mouse Дата: Пн, 03.12.2007, 20:43 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Те що я модератор всього форуму помітив одразу, навіть до повідомлення.

С приводу нової теми - втілю в життя.

Як друкувати?
Ну як що просто - звичайно з 4-х, з 6, 9-ти листків. В кого у місті є плотери, можна і там на папері типу ватман.

serg Дата: Нд, 09.12.2007, 17:55 | Повідомлення № 12
Я тут недавно...
Один із плакатів вже в мене є розроблений в Pablisher і роздрукований на тему -Інформація-
Непогано вийшло!
vitert Дата: Ср, 12.12.2007, 02:42 | Повідомлення № 13
Тут живе...
Рейтинг: 22
Я придбав у набір таблиць з інформатики поштовим переказом з Харківського видавництва. 12 плакатів розміром 100Х70 вартісттю близько 100 грн. Яскраві, красиві, по багатьом темам є інформація, змістове наповнення не найкраще, я чекав більшого, але в принципі нормально можна використовувати - це звичайно не те що ти роздрукуєш на принтері. Папір правда тоненький глянцевий - наклеїв на картонні старі таблиці повісив на стіну - завсім інший вигляд в кабінету. Нічого правда не було по ТБ. З портретами проблема, нещодавно купили в кабінет біологіїї портрети, недорого близько 30 грн, великі яскраві на картоні хотілося б такі в кабінет не знаю може є такі ж портрети і в кабінет інформатики.

Добавлено (12.12.2007, 02:42)
---------------------------------------------
Ще питання, щодо оплати кабінетів. Можливо це не в цьому розділі, але в нших цього питання не зустрів тому пишу тут.
Хотілося б дізнатися чи проводиться виплата в різних регіонах, чи кабінети у нас не оплачуюються взагалі. На методоб'єднанні не раз це питання піднімалось, але причина невиплат пояснювалась тим що щоден кабінет в районі не відповідає санітарним вимогам.
В положенні про кабінет (14 червня 2004 р N 730/9329) говориться що він повинен відповідати вимогам санітарних норм із документу ДСанПіН 5.5.6.009-98.
Кілька тез з цього документу:
Проектна документація на будівництво і реконструкцію навчальних приміщень для експлуатації ПК повинна бути погоджена з органами Державного санепіднагляду України. Відкриття кабінетів обчислювальної техніки узгоджується з органами держсанепіднаглядупісля проведення необхідних лабораторно-інструментальнихдосліджень. На кожний кабінет комп'ютерної техніки повинен заповнюватись санітарний паспорт.

Площа на одного учня, який працює за ПК, повинна складати не менше 6,0 кв. м, об'єм - не менше 20 куб. м. Площа учбових приміщень з ПК повинна розраховуватись на півкласу учнів, але не більш як 12 чоловік. Висота приміщень (від підлоги до стелі), в яких передбачено використання персональних комп'ютерів в навчальному процесі, повинні бути не менше 3,6 м, а площа на 1 робоче місце 16 кв. м

Там ще багато вимог до освітлення, випромінювання та іншого. Розмір мого кабінету 6 на 8 метрів, як і переважна більшість кабінетів у школі, площа близько 50 м кв. В мене 9 комп'ютерів а щоб забезпечити виконання санітарних норм повинно бути 3 бо на 1 комп 16 м кв. Я думаю, що знайдуться одиниці шкіл, у яких ця норма виконується, але ж там ще блицько півсотні інших вимог.

Ще одна цитата з наказу:
При порушенні "Санітарних норм і правил влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах та режиму праці учнів на персональних комп'ютерах" винні притягуються до дисциплінарної, адміністративної і кримінальної відповідальності згідно Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" dry

Мені здається що до відповідальності потрібно притягти того , хто складав ці норми і з 1998 року іх не поміняв, адже техніка за 9 років змінилась суттєво, і тих хто дозволяє працювати в кабінетах але не оплачує їх бо вони не відповідають саннормам. Чи може це старі норми і є нові.
Я маю 2 кабінетах у яких по 9 комп'ютерів і витрачаю велику кількість часу сил і здоров'я на те щоб все це нормально і швидко працювало і вчителям і учням було максимально комфортно при роботі. Рік назад я отримав клас в якому до мене працював не спеціаліст і з 9 комп'ютерів працювало лише 3. Я потратив 3 дні зранку і до вечора причому 2 із них вихідні, щоб все привести до ладу, і це за 8 років роботи не єдиний випадок коли приходилось сидіти і до 3 годин ночі вирішуючи якусь проблему.
В школі проводиться оплата за кабінет хіміїї, спортзал, майстерню, а кабінет інформатики кожного року подається на олату але він не відповідає санітарним нормам.
А що у вас?

mouse Дата: Ср, 12.12.2007, 10:24 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Quote (vitert)
Чи може це старі норми і є нові.

Може і є, але ніхто іх не бачив.
А техніка звісно виросла в плані безпечності.

Quote (vitert)
В школі проводиться оплата за кабінет хіміїї, спортзал, майстерню, а кабінет інформатики кожного року подається на олату але він не відповідає санітарним нормам.

Див. http://informatics.at.ua/forum/5-8-1 Пан Ковшун докладно розписав. Якщо Ви зав.каб. будь-якого то
<<3. Завідувачі навчальними кабінетами, лабораторіями, теплицями, навчально-дослідними ділянками - 5-7,5% з 1 травня 2007 р. та 10-15% з 1 січня 2008 р. >>
Тож вимагайте.
А у Вас випадково немає цифровика? Ми могли б подивитися на Ваші плакати, оцінити, доробити happy
KulAlex Дата: Ср, 12.12.2007, 11:12 | Повідомлення № 15
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
На уроках інформатики не використовую таблиць, плакатів і NetOp, вже два роки користуюся проектором. Проектор куплений за рахунок школи (батьківського і спонсорського фондів), але куплений дуже цікаво: Приватбанк давав для вичтелів карточки "ПОДІЯ" на рахунку 2 тис. грн. для вчителів і 5 тис. грн. для директора і заступників. Директор і заступник зняли гроші, купили проектор, а потім протягом 2 років вітдавали з батьківського і спонсорського фондів.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету (Наочність)
  • Сторінка 1 з 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 15
  • 16
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.