Чт, 17.08.2017, 02:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Комплектація комп'ютерного класу (правові аспекти та нормативна база)
Комплектація комп'ютерного класу
Apice Дата: Чт, 21.01.2010, 18:03 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
У 2004 році отримали комп'ютерний клас. Крім процесорів - усе "по-скромному". ОЗП - 512М, вінчестери - 40 Г (на дві ОС - Win & Lin), монітори слабенькі тощо.
У минулому році колишній учень подарував трошки краший ПК - ОЗП 1Г, вінчестер 160Г SATA, монітор LCD. Я на радощах поставив його замість центрального вчительського ПК, зробив з нього сервер на базі LINUX, а колишній вчительський - зі складу НКК - передав секретарю директора школи.
Підкажіть, чи будуть до мене претензії зі сторони КРУ? Адже секретарський ПК перебуває у приміщенні школи і його я завжди зможу показати перевіряючим.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 22:41
gromko Дата: Чт, 21.01.2010, 19:00 | Повідомлення № 2
Лінуксоїд
Нагороди: 23
Рейтинг: 305
Надто великого "криміналу" тут немає.
Робота кабінету інформатики регламентована наказом МОН України N 407 від 20.05.2004, де обумовлено багато питань щодо специфікації технічних засобів КІКТ. Щодо Вашого випадку, то, якщо обладнання кабінету не було обліковано неподільним майновим комплексом з записом у інвентарній картці виду "Комплект обладнання кабінету інформатики, вартість 35 785 грн. 23 коп.", а було (як це звичайно робиться) розписано по кожному предмету (комп’ютер, монітор, або комп’ютер у комплекті), то не існує принципової заборони для того щоб передати комп’ютер до іншого структурного підрозділу Вашої школи. Бажано щоб був відповідний наказ по школі та акт прийому-передачі - у цьому випадку Ви застрахуєте себе від будь-яких неприємностей з боку КРУ. Копії відповідних документів збережіть про всяк випадок.
Apice Дата: Пн, 25.01.2010, 12:29 | Повідомлення № 3
Тут живе...
В тому і проблема - обліковано одним комплексом. Але з іншого боку - всі елементи комплексу наявні в закладі, ніде вони не зникли...
vinohodov Дата: Пн, 25.01.2010, 13:04 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Quote (Apice)
В тому і проблема - обліковано одним комплексом. Але з іншого боку - всі елементи комплексу наявні в закладі, ніде вони не зникли...

Якщо так, то все повинно стояти в класі, мені колись так КРУ пояснила, і комп'ютер з прийомної директора прийшлось переставляти назад у клас :)
Apice Дата: Ср, 27.01.2010, 15:13 | Повідомлення № 5
Тут живе...
І то шо він не відповідає сучасним специфікаціям відповідно до Наказу МОН № 507 від 12-06-09 нікого не хвилює :p
Жалько...
swetikccc Дата: Ср, 27.01.2010, 17:51 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Ппроблема з одним монітором тільки, а в ситемному завжди можна облуду поміняти.
Andrey123q Дата: Вт, 08.06.2010, 18:58 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Нас директор такой отличной новостью обрадовал по поводу комплектации нашего класса. Краткая предистория: в январе купили нам в кабинет новые ПК (3и системника - по 2 тыс грн и 2а монитора - по 1 тыс грн) за счет благотворительных взносов поступающих (деньги собирались именно на новый компьютерный класс - сейчас у нас есть 18 ПК, нужно хотя бы 28 - 14 из них должны тянуть 3ds Max). Сегодня нам директор заявляет мол у бухглатерии старые компьютеры глючат, иногда сами выключаются и т.п.- и они у нас забирают 2а новых ПК, а нам отдают свое старье, точнее только один компьютер. Хотя их ПК как раз для бухгалтерских целей - проц 1,6 ГГц, 1 Гб ОЗУ. Проблема этих ПК скорее в программном обеспечении. Мы им обьясняем, что у них и новые через пару месяцев будут тормозить по страшному.
Влаживаешь влаживаешь силы в эти компьютеры и в учебный процесс, 10и летней давности компьютеры пытаешься восстановить, а тут приходят новое и то отбирают. Что и у меня уже даже руки опускаются.
Извините может не в тему. Может кто что посоветует?
gu2in Дата: Ср, 02.08.2017, 15:03 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 217
Прошу допомоги.
Комп.клас відпрацював 12 років, тепер дають кошти на новий ~ 75 000 грн. Почав складати для тендеру теххарактеристики машин. Зустрічає сьогодні директор і каже, що нас "схиляють" до одного продавця, який усім у районі встановлює класи на тонких клієнтах.
Викладаю зразок одного з таких тендерів. 
Тепер питання:
1 - хто вже працював з термінальними компкласами? В чому їх недоліки?
2 - які підводні камні мене чекають при встановлені програм та обслуговування сервера?
3 - чи буде впливати на швидкість роздачі Інтернету, якщо він всього 4 Мбіт/с по технології PPPoE?
Ніколи не працював з термінальним сервером. Переваги читав, але серед недоліків вказується: гальма при одночасній роботі з відео, з фоторедакторами, періодичне зависання сервера.
Не знаю - погоджуватись на те, що пропонують, чи гнути свою лінію.
Прикріплення: 1670951.jpg(94Kb)
Bandalak Дата: Ср, 02.08.2017, 15:07 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
Нагороди: 35
Рейтинг: 247
Я б не брав. Достатньо накритися серверу і весь клас перетворюється просто на купу заліза. Все таки ПК є ПК, а все решта - "слАбіє подОбіє"!
Якщо не схилятися до конкретного (кумівського) продавця - то за ці гроші можна купити достойний клас ПК 10+1.
Jokerz Дата: Ср, 02.08.2017, 15:12 | Повідомлення № 10
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Цитата Bandalak ()
Я б не брав. Достатньо накритися серверу і весь клас перетворюється просто на купу заліза. Все таки ПК є ПК, а все решта - "слАбіє подОбіє"!Якщо не схилятися до конкретного (кумівського) продавця - то за ці гроші можна купити достойний клас ПК 10+1.

Частично согласен, но все же 1 сервер проще обслужить, антивирус и резервные копии. А не 20 компов.
Да, согласен, точка выхода одна, и если сервер рухнет то рухнет все.
Bandalak Дата: Ср, 02.08.2017, 15:16 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
До речі, у мене клас 15+1 ще з 2004 року, всі комп'ютери працюють. Новий клас не обіцяють. В принципі до недавна мене все влаштовувало, хіба що монітори бажано поміняти на LCD.
Але бачу у новій програмі буде вивчення 3D графіки у 9 класі, не знаю як вони себе покажуть. Може пристосую!
mul44 Дата: Ср, 02.08.2017, 15:46 | Повідомлення № 12
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Цитата gu2in ()
нас "схиляють" до одного продавця
Тут мы в соседней теме обсуждаем почему страна в такой жопе, вот если бы вы могли, и передали своему директору мои слова: "Александр Александрович из Кривого Рога считает вас (директора) говном (за склонение) и может повторить это лично" (модератор, если слишком резко можете удалить)
И да, оратор выше прав: комп есть комп, всегда (почти) можно улучшить, добавить что-то. В общем, я за отдельно стоящие компы.
mul44 Дата: Ср, 02.08.2017, 15:47 | Повідомлення № 13
Наполегливий учасник
Цитата Bandalak ()
Але бачу у новій програмі буде вивчення 3D графіки у 9 класі, не знаю як вони себе покажуть. Може пристосую!
Если видео не инт. то даже блендер будет работать.
Bandalak Дата: Ср, 02.08.2017, 15:54 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Відео в більшості Інтел інтегроване, на деяких стоять відеокарти простенькі AGP, 64 Мб, 64 біт, Nvidia, якщо це рятує - спробую знайти такі відеокарти на всі компи.
mul44 Дата: Ср, 02.08.2017, 17:22 | Повідомлення № 15
Наполегливий учасник
Думаю будет работать блендер, все что проще него тоже будет работать.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Комплектація комп'ютерного класу (правові аспекти та нормативна база)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.