Сб, 23.09.2017, 05:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » использование учителями-предметниками кабинета информатики
использование учителями-предметниками кабинета информатики
JKMZ Дата: Пн, 28.12.2009, 17:22 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
используют ли другие учителя-предметники кабинет информатики? насколько часто?каким образом? в каких документах это отражается?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:24
PanPete Дата: Вт, 11.01.2011, 01:56 | Повідомлення № 31
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Allina)
обов'язкове ведення журналу реєстрації проведених уроків з інших предметів, і їх має бути не менше 4 за день. Відповідає за цю дурню вчитель інформатики,

Також "не в'їхав". Якщо зав. кабінетом відповідає за ведення журналу - зрозуміло, якщо вчитель інформатики за проведення уроків з інших предметів - то з якого дива?
pet Дата: Нд, 06.01.2013, 13:15 | Повідомлення № 32
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
можливо трошки офтопік, але не хотілося створювати нову тему)
раніше я викладав математику та інформатику, за цей час було створено кабінет інформатики
рік назад інформатику віддали вчительці фізики, кабінет фізики є, але там постійно навчаєиться 9 клас. Цього року школа проходила атестацію і перевіркою було висловлено побажання щоб у кабінеті фізики не було класу, та щоб створили кабінет математики
Дирекція дала мені розпорядження на базі кабінету інформатики створити кабінет інформатики ТА математики, причому 9 клас переведуть туди на постійне "місцепроживання"
коли ж я запропонував щоб вчителька фізики створила на базі кабінету фізики кабінет фізики ТА інформатика мені сказали що це заборонено інструкцією)))
Мабуть я запутав Вас))
Питання- чи має право на життя кабінет фізики ТА інформатики???
а кабінет математики ТА інформатики?
в чому різниця що 1 заборонено, а 2 ні?

Додано (06.01.2013, 11:15)
---------------------------------------------

(pet)
в каких документах это отражается?
у нас є журнал роботи компьютерного класу, де повинні робитись записи такого плану- 12,00-12,45- урок малювання 7-Б вчитель Іванов В.П
а то що не завжди ці записи робляться це інша справа- записи робляться на предмет використання кабінету та для моніторингу "сбоїв" та поломок
gyra83 Дата: Сб, 15.02.2014, 02:41 | Повідомлення № 33
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго времени. У вас лутшая ситуация, я так понимаю. У меня учитель информатики, тоесть математик к компютерам подходит как пользователь. В класе проводятся уроки, потому что там сидит клас. Но компы используются редко. В основном перподавателями для интернета. Я после проверки, на "добровольных" началах переводил всё на Линух. В общем у меня учителя труда. В кабенете стоит большой монитор 21 дюйм который я купил себе. С ноута вывожу презенташки. ноут мой тоже работает под линуксом. Интернет у нас только в администрации. Потому я в друзей из соседнего здания по вайфаю беру. Скорость не очень но хватает чтоб конспекты готовить. Проблемы с програмным обеспечением на украинском языке. И также стем что рекомендовано моном. Если интересно то напишу как переводил всё на Линукс. ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » использование учителями-предметниками кабинета информатики
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.