Пн, 25.09.2017, 07:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » использование учителями-предметниками кабинета информатики
использование учителями-предметниками кабинета информатики
JKMZ Дата: Пн, 28.12.2009, 17:22 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
используют ли другие учителя-предметники кабинет информатики? насколько часто?каким образом? в каких документах это отражается?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 20:24
Scorpion Дата: Пн, 04.01.2010, 11:44 | Повідомлення № 16
Часто заходить...
Рейтинг: 16
У мене в кабінеті вчителі є завжди...... )))) І я цим пишаюся.....

Психолог, соціальний педагог демонструють навчальне і повчальне відео...
Вчителі географії, вчитель музики, та всі..... багато друкувати........

Додано (04.01.2010, 10:44)
---------------------------------------------
JKMZ!!!!!!!!!!!!!!

В яких документах це має відображатись.....
На нарадах, педрадах..... в усній формі.....
При атестації .....

Вчитель Дата: Нд, 10.01.2010, 15:57 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Quote (Ktara)
У нас только один кабинет информатики

Так вот, "Положення про кабінет..." писалось, исходя из реалий БОЛЬШИНСТВА школ Украины. А в них, для ПОЛНОЙ загрузки кабинета с компьютерами (специально не пишу "кабинета информатики", и не пишу точного (по Приказу) названия кабинета), часов было не более 12 в неделю (инвариантная составляющая УП). Поэтому в них и для учителя информатики ставка была проблемой, и была возможность одним кабинетом, худо-бедно перекрыть преподавание других предметов. Прошло несколько лет, нормативы нужно менять, давать проекторы и компьютеры в кабинеты физики, математики и др., а не втискиваться в кабинет с НКК! В этом Вы правы. Однако посильную помощь предметникам оказывать нужно. Как это происходит, можно посмотреть на сайте НВК2 г.Хмельницкого. Кстати, там в апреле будет конференция, на которой будут "показательные выступления" (уроки). ПРИГЛАШАЮ ПЕРСОНАЛЬНО!
ALEKS Дата: Вт, 19.01.2010, 16:37 | Повідомлення № 18
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
У нас в школі є один комп’ютерний клас в якому встановлено 15 ПК. В основному він використовується лише на уроках інформатики. Є різне ППЗ навчального призначення, яке нам надали. Але працювати в класі ніхто не поспішає. Лише інколи психолог приведе учнів на перегляд повчального фільму. Вчителі не дуже бажають оволодівати технікою. А ті курси, на яких вони бувають, не дають потрібних знань. І весь тягар лягає на плечі вчителя інформатики, так як ні зав кабінетом ні лаборанта не призначають. інколи працюють в кабінеті вчителі хії, історії, географії. Але біля них потрібно бути на підхваті. І ні в яких документах це не відображається.
nadya_hontar Дата: Вт, 19.01.2010, 17:10 | Повідомлення № 19
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (Ktara)
Причин может быть несколько .
Первая - а оно нам надо?
Вторая - нет времени куда можно поставить уроки (занято информатикой)
Третья - не владеем компьютером

В теме таж сама ситуація. Висновок, вчителі не мають бажання викоритовувати комп'ютерний клас, бо звісно до таких уроків потрібно більше готуватись.
Roman255 Дата: Вт, 19.01.2010, 19:27 | Повідомлення № 20
Тут живе...
Рейтинг: 9
Quote (nadya_hontar)
В теме таж сама ситуація. Висновок, вчителі не мають бажання викоритовувати комп'ютерний клас, бо звісно до таких уроків потрібно більше готуватись.

Та ні у нас у вчителів (можливо не у всіх) є бажання проводити уроки. Друга справа, що я не дуже заінтересований, щоб комп'ютери наповнювали матеріалом не пов'язаним з інформатикою - обслуговувати комп'ютери все одно нам.
Зараз навіть сільські школи мають по два комп'ютерних класи. Один для потреб інформатики, другий - для інших предметів.
В цьому другому комп'ютерному класі є свій зав. кабінетом і нехай там встановлює що йому потрібно і обслуговує їх. Якщо це буде вчитель інформатики то можливо отримуватиме за обслуговування 2 комп. класів.
vita Дата: Ср, 20.01.2010, 22:43 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Я вважаю, що для показу презентацій або фільмів комп'ютерний клас не потрібний, досить взяти ноутбук і проектор (які у нас в ліцеї для цього є) і можна показувати будь-де і не буде проблем де розмістити дітей (в кабінеті інформатики місць всього 16, а в класах дітей набагато більше). Я сама викладаю математику і на своїх уроках використовую свій кабінет. Але якість наявного у нас в Україні ППЗ мене не задовільняє. Беру дуже багато з російських сайтів цифрових освітніх технологій. Чому у нас не має такої можливості? Чому постійно вчитель повинен щось видумувати, викручуватись?
А більшість вчителів інших предметів вважають що комп'ютер сам повинен робити те що їм потрібно!
Поясню на прикладі. Підходить до мене вчителька і каже я сьогодні у вас в кабінеті проводжу тестування. Кажу добре, покажіть ваші тести. Відповідь вони у вас на комп'ютері в елктронному варіанті ( це був один файл в форматі pdf з сайту testportal.gov.ua). І дуже образилась коли я пояснила що для використання цих тестів комп'ютер потрібний тільки для того, щоб їх роздрукувати. Тому проводити урок в кабінеті інформатики не доцільно.
ALEKS Дата: Чт, 21.01.2010, 16:49 | Повідомлення № 22
Прописаний назавжди
Рейтинг: 44
Quote (vita)
Я вважаю, що для показу презентацій або фільмів комп'ютерний клас не потрібний, досить взяти ноутбук і проектор

Якби Ви ще сказали де б їх взяти? Для мене це недосяжна мета. І чути про неї ніхто не бажає. Хоча дехто погоджується, коли їм роз’яснити всі можливості даної техніки, що не погано було б мати таке і в нас. Але поки що це мрії. :p
filnick Дата: Чт, 21.01.2010, 19:28 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (vita)
Беру дуже багато з російських сайтів цифрових освітніх технологій. Чому у нас не має такої можливості? Чому постійно вчитель повинен щось видумувати, викручуватись?

Ви згадали про одну з найболючіших проблем сучасної інформатизації (на інших гілках форуму її вже не раз обговорювали). Низька ефективність вітчизняних навчальних програм пояснюється тим, що відсутні єдині вимоги для розробників цього продуку з боку МОНУ. Не враховуються відповідність їх до навчальних програм з предмету. Процес відбувався за схемою: хлопці склепали - через своїх людей пробили лайбу від Міністерства освіти - заробили гроші.
Кілька років тому я отримав пакет навчального ППЗ для апробації в школі. Направив, як було домовлено, свої побажання, зауваження, рекомендації. Аналогічно зробили інші вчителі області, які тестували дане ППЗ. Яке було наше здивування, коли наступного року вже всі школи отримали ці самі навчальні програми (навіть на таких же дисках) з абсолютно тими самими програмами, в які не було внесено жодних поправок чи змін. Зате вже стояв знак - "Рекомендовано Міністерством освіти та науки України". Як виявилося ці програми були цільовим способом викуплено МОНУ за рахунок державних коштів (очевидно не малих).
А тепер швидше за все риторичне питання: Чи не нагадує це ситуацію з вітчизняними підручниками?
Вчитель Дата: Вт, 26.01.2010, 12:48 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
Кілька років тому я отримав пакет навчального ППЗ для апробації в школі. Направив, як було домовлено, свої побажання, зауваження, рекомендації. Аналогічно зробили інші вчителі області, які тестували дане ППЗ. Яке було наше здивування, коли наступного року вже всі школи отримали ці самі навчальні програми (навіть на таких же дисках) з абсолютно тими самими програмами, в які не було внесено жодних поправок чи змін. Зате вже стояв знак - "Рекомендовано Міністерством освіти та науки України". Як виявилося ці програми були цільовим способом викуплено МОНУ за рахунок державних коштів (очевидно не малих). А тепер швидше за все риторичне питання: Чи не нагадує це ситуацію з вітчизняними підручниками?

А можна более подробно - это будет тема для разговора не на форуме, а на уровнях, более существенных. Какое ППС, кто изготовитель, откуда (за чьей подписью, с какими анкетами) пришли образцы на апробацию?
Если Вам это небезразлично - напишите мне в приват, чтобы не кричать на всю Украину. Порочную систему нужно РЕМОНТИРОВАТЬ (Боже упаси ЛОМАТЬ - уже наломались!)...
pet Дата: Нд, 14.02.2010, 16:13 | Повідомлення № 25
Патріот
Рейтинг: 23
Шестопалов, два рази намагався відправити листа, без результату-Это письмо отправлено почтовым сервером yandex.ru

К сожалению, мы вынуждены сообщить Вам о том, что Ваше письмо не может
быть отправлено одному или нескольким адресатам. Причины указаны ниже.

Пожалуйста, не отвечайте на это сообщение.

<aspekt@aspekt.in.ua>: host relay.dns.com.ua[62.149.2.57] said: 550 5.7.1 Mail
from 94.153.120.235 rejected - see
http://cbl.abuseat.org/lookup.cgi?ip=94.153.120.235 (in reply to end of
DATA command

Тому пишу тут:
Доброго дня Вам
на сайті інформатик.орг прочитав Ваше повідомлення:
Позвольте мне в качестве деда Мороза сделать подарок вашим учителям: 10 книг "Основи комп’ютерної грамотності" и тестирующую систему Test-W2 с солидным банком тестов: экономика, астрономия, биология, история, физика, математика... Есть редактор, можна создавать новые тесты или редактировать существующие.
Сообщите свои ФИО и почтовые реквизиты на мой адрес aspekt@aspekt.in.ua и ждите посылку.
Якщо Новий Рік ще не закінчився, то будь ласка допоможіть нам
Херсонська обл
Нововоронцовський р-н
с.Дудчани
вул. Чапаєва 48
школа директору Мельник Тетяні Володимирівні
будемо Вам вдячні)
електронна адреса школи schooldud@yandex.ru

Додано (14.02.2010, 15:13)
---------------------------------------------

Quote (Шестопалов)
Позвольте мне в качестве деда Мороза сделать подарок вашим учителям: 10 книг "Основи комп’ютерної грамотності" и тестирующую систему Test-W2 с солидным банком тестов: экономика, астрономия, биология, история, физика, математика... Есть редактор, можна создавать новые тесты или редактировать существующие.

Дозвольте мені НА ФОРУМІ подякувати Шестопалову за новорічний подарунок :$ . Скільки не домагався щоб ввели в молодших класах уроки інформатики- від дирекції нуль уваги, вже і вчителів- початківців підключав :$ .І ось після отримання посилки з видавництва "Аспект" ( а заявку я оформив на імя директора :) ) дано слово підняти тему введення уроків користувача та придбання відповідних підручників перед батьками на батьківських зборах :o
Так що ми отримали не тільки корисну інформацію, а ще й моральну підтримку, надіюсь що і видавництво отримає в нашому районі бонуси, оскільки директор повідомила районо про те, яке хороше це видавництво :)
До речі ми єдині в районі, а може і в області, хто скористувався такою нагодою, а це мого дирекитора дуже втішає
( таке солодке слово- шара))
Так що успіхів Вам шановний і наше велика подяка!

Відредаговано: pet - Нд, 14.02.2010, 16:16
Шестопалов Дата: Нд, 14.02.2010, 16:55 | Повідомлення № 26
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Quote (pet)
Дозвольте мені НА ФОРУМІ подякувати Шестопалову за новорічний подарунок

Будь ласка! Зверніть увагу, що посібник "Основи комп’ютерної грамотності" призначений "для ліквідації безграмотності вчительок", щоб не докучати вчителю інформатики. Кожному, хто звернеться із проханням "щось набрати", відповідайте: "Бери ось книгу і вчи сам!" До речі, на СД є календарний план для навчання вчителів-предметників роботі на комп’ютері.
Allina Дата: Пн, 10.01.2011, 02:01 | Повідомлення № 27
Я тут недавно...
Quote (JKMZ)
используют ли другие учителя-предметники кабинет информатики? насколько часто?каким образом? в каких документах это отражается?

Вибачте, що повторююсь. Перший раз написала повідомлення не в тому розділі(я ще новачок на форумі), Мене дуже цікавило, де іще крім Пирятинського району, Полтавської області обов'язкове ведення журналу реєстрації проведених уроків з інших предметів, і їх має бути не менше 4 за день. Відповідає за цю дурню вчитель інформатики, звичайно ж на громадських засадах, і раз гна два місяці возить у відділ освіти на перевірку. Мені цікаво, чи можна по закону від цього відмазатись?
swetikccc Дата: Пн, 10.01.2011, 10:35 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Allina)
Вибачте, що повторююсь. Перший раз написала повідомлення не в тому розділі(я ще новачок на форумі), Мене дуже цікавило, де іще крім Пирятинського району, Полтавської області обов'язкове ведення журналу реєстрації проведених уроків з інших предметів, і їх має бути не менше 4 за день. Відповідає за цю дурню вчитель інформатики, звичайно ж на громадських засадах, і раз гна два місяці возить у відділ освіти на перевірку. Мені цікаво, чи можна по закону від цього відмазатись?

Вибачаюсь за жаргон, я зовсім не в’їхав?
Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 10.01.2011, 12:21 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Прилітала племінниця на свята, розказувала, як вчать у США. Там вона (золота медалістка, переможець олімпіад і МАН) повинна провчитися 2 роки, щоб досягти американського стандарту середньої освіти і мати можливість поступити у коледж. Підручники тільки друковані ("читалки" не використовують) з високою кольоровою якістю і на відмінному папері. У кожного учня ноутбук під пахвою, всі роботи у файлах, завдання з Інтернету НА ВСІХ ПРЕДМЕТАХ. Для кожного учня і вчителя комп’ютер - звичний засіб навчання. Про інформатику, як окремий предмет, гадки не мають.
Allina Дата: Вт, 11.01.2011, 01:26 | Повідомлення № 30
Я тут недавно...
Quote (Вчитель-з-Києва)
Вибачаюсь за жаргон, я зовсім не в’їхав?

З чого роблю висновок, що такі чудеса з обов'язковістю використання НКК вчителями-предметниками і ведення спеціального журналу тільки у нас
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » использование учителями-предметниками кабинета информатики
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.