Чт, 26.04.2018, 14:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » як можна "вибити" кошти на новий комп"ютерний клас??? (для вчителів і не дуже))
як можна "вибити" кошти на новий комп"ютерний клас???
nastya Дата: Чт, 22.10.2009, 15:07 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Допоможіть свіжими ідеями!!!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Ковшун - Пн, 26.10.2009, 10:07
Ковшун Дата: Чт, 22.10.2009, 16:10 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (nastya)
Допоможіть свіжими ідеями!!!)

Знайти спонсора... ;)
whiterose Дата: Чт, 22.10.2009, 16:40 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Я скажу так: якщо керівництво школи не зацікавлене, то нічого не вийде. Висновок - зацікавте керівництво і все знайдеться...
Ковшун Дата: Чт, 22.10.2009, 17:55 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Quote (whiterose)
Висновок - зацікавте керівництво і все знайдеться...

Оце правильно!!!
У нас в районі один директор школи (а школа була хоч і середня....та дуже малокомплектна і на ті часи комп.клас їй не світив) достукався до МОНУ і школа отримала клас.

Другий приклад:
Коли районна гімназія захотіла мати другий комп. клас, знайшли спонсора і отримали.

filnick Дата: Чт, 22.10.2009, 20:01 | Повідомлення № 5
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (nastya)
Допоможіть свіжими ідеями!!!

Ідея не дуже свіжа, але періодично спрацьовує: використайте виборчу кампанію. У школи приходитимуть кандидати (довірені особи, групи підтримки) - нехай допоможуть.
Ковшун Дата: Нд, 25.10.2009, 15:20 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Quote (filnick)
...використайте виборчу кампанію. У школи приходитимуть кандидати (довірені особи, групи підтримки) - нехай допоможуть.

Підтримую цю ідею.
Таким чином одна школа у нас в районі отримала мультимедійний проекційний апарат.
Дві інші школи - компютерні класи.
Наша школа отримала ксерокс, сканер, принтер.
Scorpion Дата: Вт, 06.07.2010, 15:57 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Рейтинг: 16
Треба спробувати...
volevikt Дата: Вт, 06.07.2010, 21:48 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 230
Я "вибила" собі другий комп'ютерний клас завдяки своїй праці: щорічні районні семінари, тренінги курсів за вибором; випустила 3 групи по "Партнерству". :)
Мабуть ще довго відпрацьовуватиму цей подарунок. В спокої мене точно не залишать. B)
weriga Дата: Чт, 19.05.2011, 16:16 | Повідомлення № 9
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (whiterose)
Я скажу так: якщо керівництво школи не зацікавлене, то нічого не вийде. Висновок - зацікавте керівництво і все знайдеться...

чим реально зацікавити керівництво, коли живемо в селі, і 80 % випускників в ньому і зостаються, половина з них навіть не йдучи до пту... а ті декілька дітей, котрі можуть і хочуть - не мають на чому навчитися, хіба на пальцях

Пилипчук_О_П Дата: Чт, 19.05.2011, 18:02 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 357
Quote (volevikt)
Я "вибила" собі другий комп'ютерний клас

Бажання отримати перший комп'ютерний клас - розумію, а от другий... Вам справді не вистачало одного класу?

А тепер по темі: треба, принаймні, не чекати, а намагатися щось робити. Звертатися до всіх, хто може допомогти. Набридати директору. іншому начальству. Під лежачий камінь вода не тече...

Bandalak Дата: Чт, 19.05.2011, 20:14 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Quote (Пилипчук_О_П)
Вам справді не вистачало одного класу?

Правда, чи чутки що з нового навчального року один й той самий вчитель не матиме права викладати в обох підгрупах одного класу, при наявності двох кабінетів інформатики у школі?
W-w-W Дата: Чт, 19.05.2011, 21:35 | Повідомлення № 12

Quote (Пилипчук_О_П)
Бажання отримати перший комп'ютерний клас - розумію, а от другий... Вам справді не вистачало одного класу?

ну тут і так все зрозуміло, новий клас є новий клас, в ньому можна декілька років працювати і не заглядувати, а з старим весело буде, там все працює на божому слові.

Quote (Bandalak)
Правда, чи чутки що з нового навчального року один й той самий вчитель не матиме права викладати в обох підгрупах одного класу, при наявності двох кабінетів інформатики у школі?

я ніби такого ніде не чув, взагалі мені подобається як все зверху придумують, ну просто бездоганно
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 20.05.2011, 02:59 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Quote (Махновець_Ігор)
новий клас є новий клас

Ага! Ось в чому фішка... Я просто намагався цю ідею якось спроектувати на свою ситуацію. Я, наприклад, працюю в невеликій сільській школі. Наявного класу (11+1) цілком вистачає (про апгрейд скромно мовчимо) для реалізації прожиткового мінімуму

Quote (Bandalak)
один й той самий вчитель не матиме права викладати в обох підгрупах одного класу

Дискримінація учнів, які хотіли б вчитися в конкретного вчителя

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Пт, 20.05.2011, 12:36
Ковшун Дата: Сб, 21.05.2011, 12:43 | Повідомлення № 14
Досвідчений учасник
Quote (Bandalak)

Але ж вчитель інформатики в школі один ;)
Нового не призначать, бо інформатики всього по школі десь годин 7.
Значить це просто чутки!
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 21.05.2011, 13:49 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Але ж вчитель інформатики в школі один

А як тоді виникає така "тривога":
Quote (Bandalak)
Правда, чи чутки що з нового навчального року один й той самий вчитель не матиме права викладати в обох підгрупах

?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » як можна "вибити" кошти на новий комп"ютерний клас??? (для вчителів і не дуже))
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.