Вт, 24.10.2017, 01:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » аттестация школы - проверка класса информатики (проверка класса информатики)
аттестация школы - проверка класса информатики
JKMZ Дата: Ср, 14.10.2009, 12:31 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
В этом году все школы нашего района проходят аттестацию. поделитесь информацией, что будут проверять у меня, как у информатика?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
W-w-W Дата: Ср, 14.10.2009, 20:48 | Повідомлення № 2

Quote (JKMZ)
поделитесь информацией, что будут проверять у меня, как у информатика?

Відповісти на це питання важкуватого, з того погляду з яким "настроєм" їде перевіряти школу комісія!
В нас, наприклад, коли була атестація школи, то перевірили спочатку в мене за якою програмою я веду уроки, потім факультативи і чи відповідають назви програм факультативів, що я обрав тим, що рекомендоавані МОН і є в навчальному плані!

Потім поверхово поцікавились, що використовую з програмного забезпечення як прикладного так і навчального!
Поцікавляться чи є документи: акт-дозвіл на проведення практичних робіт в комп'ютерному класі, санітарний паспорт, акт введення в експлуатацію комп'ютерного класу!

Ну в мене все пройшло нормально! Напевно повезло раз в житті! :) :$

RUTA Дата: Чт, 15.10.2009, 09:58 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
В прошлом учебном году я была в составе аттестационной комисси по проверке в одной из школ.
Вот перечень пунктов, по которым пишется отчет о состоянии преподавания предмета (его мне дали в нашем управлении образования):

1. Данные об учителе (стаж преподавания, квалификация, образование).
2. С какого класса ведется преподавание предмета.
3. Тематическое планирование (на основе чего составлено, включает ли все необходимые темы для изучения предмета, на что больше ориентировано).
4. Журнал (записи уроков в журналах, соответствие тематического плана с самим уроком, домашнее задание, система оценки знаний учащихся, дифференцированный подход к учащимся).
5. Конспекты уроков.
6. Тетради учащихся.
7. Посещение уроков, с целью выявления всегда ли указанные в тематических планах формы уроков соответствуют выбранным методам, а также возрастным особенностям учащихся.
8. Мониторинг качества знаний учащихся по информатике, его анализ.
9. Банк электронных документов.

filnick Дата: Чт, 15.10.2009, 18:35 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
У мене, крім згаданого Махновець_Ігор та RUTA, перевірили:
- Наявність ліцензійного ПЗ
- План та графік роботи кабінету
- Використання кабінету вчителями інших предметів.
Ogorodets Дата: Чт, 15.10.2009, 22:58 | Повідомлення № 5
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
А мне подфортунило. В моем кабинете был их банкетный штаб. Особого контроля за мной не было. Ну, поурочку и календарные проверили. :)
GаrDArik Дата: Пт, 06.11.2009, 02:29 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
У мене на минулому тижні закінчилась атестація. Так методист перевірили Журнал інструктажів, подивилась 1 журнал і наявність Інструкції з ТБ в класі. Все)
whiterose Дата: Пт, 06.11.2009, 19:46 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Рейтинг: 3
У мене пройшло все ОК - перевірили наявність документації (кал. плани, поурочні, ТБ), були на декількох уроках+к.р. і на 10 років спокою. %)
Newbie Дата: Ср, 11.11.2009, 21:59 | Повідомлення № 8
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
питання на злобу дня :)
Quote (GаrDArik)
Так методист перевірили

власне кажучи - а хто це перевіряє все?

ihor_hontar Дата: Ср, 11.11.2009, 22:18 | Повідомлення № 9
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (GаrDArik)
Так методист перевірили

Quote (Newbie)
власне кажучи - а хто це перевіряє все?

І начальник райво зі всіма методистами та директорами і заучами.
kmrf0703 Дата: Вт, 12.01.2016, 00:03 | Повідомлення № 10
Новий користувач
Рейтинг: 0
В грудні 2016 буде перевірка на атестацію шкільної інформатики в ПТУ. Можливо хтось підкаже, що має бути в кабінеті, як з новими програмами, ліцензіями?
volevikt Дата: Вт, 12.01.2016, 00:50 | Повідомлення № 11
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Готуватися потрібно по максимуму.
В першу чергу, це всі програми, за якими Ви викладаєте в ПТУ, затверджені Міністерством, та календарні плани, складені на їх основі, а також методичні рекомендації щодо викладання інформатики у цьому навчальному році.
По-друге, це документація з охорони праці (для вчителя) та безпеки життєдіяльності (для учнів), у тому числі журнал реєстрації інструктажів для учнів, журнал адміністративного контролю та інші (якщо від Вас їх вимагають), акт-дозвіл на проведення занять в кабінеті інформатики, санітарний паспорт тощо.
По-третє, це документи, що підтверджують ліцензійність програм, встановлених на Ваші комп'ютери.
А далі... дивлячись, які вимоги у Вашої атестаційної комісії.
У нас в школі, окрім цього, дивилися портфоліо вчителя, дидактичні матеріали, словом, всі напрацювання вчителя, які він бажає продемонструвати.
maks_3800 Дата: Чт, 28.04.2016, 11:58 | Повідомлення № 12
Новий користувач
Рейтинг: 0
В грудні 2016 буде перевірка на атестацію шкільної інформатики в ПТУ. Можливо хтось підкаже, що має бути в кабінеті, як з новими програмами, ліцензіями?
Pentiume Дата: Чт, 28.04.2016, 15:08 | Повідомлення № 13
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
в нас планують до такої перевірки всі школи перевести на Люникс Убунту
gry Дата: Сб, 30.04.2016, 07:36 | Повідомлення № 14
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
http://osvita.ua/school/44418/ - може згодиться під час перевірки.  ;)
Apice Дата: Ср, 22.06.2016, 09:01 | Повідомлення № 15
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 24
Цитата Pentiume ()
перевести на Люникс Убунту
GNU/Linux - Лінукс або Лінакс.
І нічого в ньому страшного немає!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » аттестация школы - проверка класса информатики (проверка класса информатики)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.