Пн, 20.11.2017, 05:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 8«12678
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » ЛАБОРАНТ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ (Проблеми, поради, запитання, ділимся досвідом.)
ЛАБОРАНТ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ
НІКОЛЯ Дата: Сб, 29.08.2009, 21:42 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Шановні форумчани! В дані темі пропоную спілкуватись та обмінюватись досвідом, допомагати в різних питаннях людям яких одні називають лаборантами,
хоча правильніше називати їх сисадмінами з великої літери та більш широким кругозором. Тому що в той час як існує хоч якесь розмежування прав та обовязків з лаборанта вимагається знати й вміти практично все від ксерення та роздруковки до повного знання ОС, складових мережі, захист, особливості заліза та інше. Перелік дуже великий. А деякі тільки в ворді документи ліплять, навідь не пробуючи осягнути щось нове. Отож лаборантів є 2 типи. Секретар широкого профілю з вузьким розумінням та Друга категорія лаборант який виконує функції адміна.
Якщо сказати простіше то лаборант мусить знати і уміти практично все.
Прошу всіх лаборантів по всіх питаннях та проблемах які виникають звертатись в цю тему.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:21
gu2in Дата: Ср, 18.02.2015, 16:19 | Повідомлення № 106
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
Кожен працівник має отримати на руки та розписатися у журналі видачі інструкцій свої посадові обов'язки. Якщо ви просто вчитель - посадова інструкція вчителя, якщо ви ще й класний керівник - плюс до неї посадова інструкція класного керівника, якщо вам дали гурток - плюс посадова інструкція учтеля, який веде гурток і т.д.
У вас на руках мінімум повинні бути:
    посадова інструкція учителя інформатики;
    посадова інструкція лаборанта;
    копія наказу про призначення на посаду лаборанта.

Як ви вже з цим підійдете до свого директора - ваша справа.
milena Дата: Ср, 18.02.2015, 18:03 | Повідомлення № 107
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата swetikccc ()
Так яка у Вас посада на 0.5?
лаборант по інформатиці + я веду інформатику

Додано (18.02.2015, 18:03)
---------------------------------------------
дякую за відповідь!

Цитата gu2in ()
Кожен працівник має отримати на руки та розписатися у журналі видачі інструкцій свої посадові обов'язки. Якщо ви просто вчитель - посадова інструкція вчителя, якщо ви ще й класний керівник - плюс до неї посадова інструкція класного керівника, якщо вам дали гурток - плюс посадова інструкція учтеля, який веде гурток і т.д.У вас на руках мінімум повинні бути:

посадова інструкція учителя інформатики;
посадова інструкція лаборанта;
копія наказу про призначення на посаду лаборанта.
має отримати та, нажаль, не завжди все так як має бути...
swetikccc Дата: Чт, 19.02.2015, 08:50 | Повідомлення № 108
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Цитата milena ()
Інциденти з приводу моєї роботи трапляються частенько (бібліотекар пожалілась, що я не підійшла поглянуть комп'ютери (125-ий раз не показала як відкрити флешку - це не жарт, база даних - роблю - не збіглось - я винна, що не знаю кількість учнів і все в таке ж подібне).

Шановнв, а чому Ви не показали що ця 'дура' не вміє навіть елементарно забивати гвіздки.
Вас б'ють нижче пояса, бийте й ви. Не дають інформацію, вас підставляють, підставляйте й ви.

Спасение утопающих — дело рук самих утопающих.
milena Дата: Чт, 19.02.2015, 17:41 | Повідомлення № 109
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата swetikccc ()
'дура' не вміє навіть елементарно забивати гвіздки.Вас б'ють нижче пояса, бийте й ви.
я пояснювала, "лояльність" директора по відношенню до певних осіб не має меж. відпровідь від директора "вам, що важко підійти і показать????". тобто винна знову я.
Цитата swetikccc ()
Не дають інформацію, вас підставляють, підставляйте й ви.
... нажаль, я не вмію...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » ЛАБОРАНТ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ (Проблеми, поради, запитання, ділимся досвідом.)
Сторінка 8 з 8«12678
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.