Пт, 15.12.2017, 08:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 8«125678»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » ЛАБОРАНТ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ (Проблеми, поради, запитання, ділимся досвідом.)
ЛАБОРАНТ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ
НІКОЛЯ Дата: Сб, 29.08.2009, 21:42 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Шановні форумчани! В дані темі пропоную спілкуватись та обмінюватись досвідом, допомагати в різних питаннях людям яких одні називають лаборантами,
хоча правильніше називати їх сисадмінами з великої літери та більш широким кругозором. Тому що в той час як існує хоч якесь розмежування прав та обовязків з лаборанта вимагається знати й вміти практично все від ксерення та роздруковки до повного знання ОС, складових мережі, захист, особливості заліза та інше. Перелік дуже великий. А деякі тільки в ворді документи ліплять, навідь не пробуючи осягнути щось нове. Отож лаборантів є 2 типи. Секретар широкого профілю з вузьким розумінням та Друга категорія лаборант який виконує функції адміна.
Якщо сказати простіше то лаборант мусить знати і уміти практично все.
Прошу всіх лаборантів по всіх питаннях та проблемах які виникають звертатись в цю тему.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:21
НІКОЛЯ Дата: Пт, 23.03.2012, 00:05 | Повідомлення № 91
Знавець вірусів
Quote (mikael_007)
А чи має лаборант друкувати різні документи, або створювати презентації для вчителів???? Чи входить це до його обов"язків????

[admin]Прочитайте попередні сторінки теми![/admin]
Техно-лаборант Дата: Чт, 09.08.2012, 21:27 | Повідомлення № 92
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 0
В мене є таке питанячко: "А чи може людина, яка закінчила пед. університет зі спеціальністю "вчитель інформатики", бути лаборантом кабінету фізики, хімії або біології?". Явважаю що це просто абсурд якийсь! Поясніть будь-ласка? ^_^
НІКОЛЯ Дата: Чт, 09.08.2012, 21:50 | Повідомлення № 93
Знавець вірусів
Quote (mikael_007)
А чи має лаборант друкувати різні документи, або створювати презентації для вчителів???? Чи входить це до його обов"язків????

Ажніяк!

Quote (Техно-лаборант)
В мене є таке питанячко: "А чи може людина, яка закінчила пед. університет зі спеціальністю "вчитель інформатики", бути лаборантом кабінету фізики, хімії або біології?". Явважаю що це просто абсурд якийсь! Поясніть будь-ласка?

Може! Якщо її дирекція недає годин з інформатики то варіантів два - 1 Звільнитись 2 пропрацювати в закладі до слідуючого року на тех посаді. Авось що зміниця на краще ;)
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 10.08.2012, 02:40 | Повідомлення № 94
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (mikael_007)

Питання містить відповідь :) Читайте посадову інструкцію "конкретного" лаборанта. Якщо туди вписали згадані "бонуси", значить це входить до його обов'язків.
Техно-лаборант Дата: Сб, 11.08.2012, 17:37 | Повідомлення № 95
Новий користувач
Нагороди: 1
Quote (НІКОЛЯ)
Може! Якщо її дирекція недає годин з інформатики то варіантів два - 1 Звільнитись 2 пропрацювати в закладі до слідуючого року на тех посаді. Авось що зміниця на краще

І як я можу бути лаборантом фізики, я мовчу за хімію, якщо я ніхчого незнаю що там треба і як за ним доглядати? Це то саме що дати в руки кельму Кіркорову! І при чому тут години від дирекції, які години?

З.І. Забув спитати, якщо у школі немає в одному класі (конкретно в 11-му) паралелі, то у лаборанта хіба не може бути ставки? У нас так, і мені врізали ставку на півставки!

Відредаговано: Техно-лаборант - Сб, 11.08.2012, 17:41
sib Дата: Ср, 26.09.2012, 06:58 | Повідомлення № 96
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
У школі 1,5 ст лаборанта. Працює 2 людини: 1 ст лаборанта - 1 працівник і 0,5ст догружено вчителя у якого навантаження 15 год. 1 ст у комп'ютерному класі, 0,5 ст лаборант де-юре, а де-факто особистий секретар директора. Лаборанта кабінету інформатики попередили, що за 2 місяці його вивільняють у зв' язку з скороченням 0,5 ст лаборанта у штатному розписі. Секретаря залишають. Що порадите? Як можна відстояти ставку лаборанта?

Відредаговано: sib - Ср, 26.09.2012, 07:00
PTetyana Дата: Ср, 26.09.2012, 14:25 | Повідомлення № 97
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Quote (sib)
Що порадите? Як можна відстояти ставку лаборанта?

Тут усе залежить від директора (такий, що простить чи вижене з роботи?). Можна спробувати не виконувати роботу саме лаборанта комп"ютерного. Рано чи пізно щось та зламається, щось потрібно буде заправити, щось оформити ... От коли попросять - спитати про ту ставку.
Можна, звичайно, судитися по закону, положеннях, але не знаю наскільки комфортно буде після цього працювати в школі.
sib Дата: Ср, 26.09.2012, 17:54 | Повідомлення № 98
Тут живе...
Рейтинг: 2
Лаборант (секретар) на 0,5 ст зовсім інша людина - вчитель, що має 15 год - і йому платять ще 0,5 ст за роботу секретаря (де юре лаборанта). йому усе зберігають. Скорочують з 1 ст на 0,5 - ставку лаборанта НКК.
Kozma Дата: Чт, 12.09.2013, 11:24 | Повідомлення № 99
Новий користувач
А за сайт школи хто у Вас відповідає?
milena Дата: Ср, 18.02.2015, 12:44 | Повідомлення № 100
Новий користувач
Доброго ранку, дня, вечора, ночі! Звертаюсь на форум тому що вже дуже дошкулило. Підкажіть будь ласка, якщо я працюю в школі на посаді учителя інформатики (що не так важливо)  та лаборанта (інформатики) на 0.5 ставки. В школі я не маю відношення до кабінету інформатики (окрім проведення уроків), а як лаборант обслуговую усі інші можливі комп'ютери (а це втричі більше ніж у кабінеті інформатики).
Крім цього на мені сайт школи, база даних, документація по інформатизації школи (щомісячна а то і частіше) ну, і звісно ж, підключення та налаштування апаратури до семінарів, відкритих уроків та і просто уроків. І знаходитись у школі я вимушена до 16 години (0.5 ставки).
Інциденти з приводу моєї роботи трапляються частенько (бібліотекар пожалілась, що я не підійшла поглянуть комп'ютери (125-ий раз не показала як відкрити флешку - це не жарт, база даних - роблю - не збіглось - я винна, що не знаю кількість учнів і все в таке ж подібне).
Безпідставні нарікання дуже набридли, я молодий працівник і їздять всі хто хотять, а директор нерозбираючись в ситуації вичитує мене.
До директора підійти і запитати свої конкретні посадові обов'язки я не можу, тому що він ще більше розізлиться на мене, приятелі-колеги радять не "не нариваться", щоб не нашкодить самій собі. Багато ще є нюансів відносно нарікань на мене з боку директора - на мою думку і думку людей, яким розповідаю - безпідставні.
Підкажіть будь ласка, як краще звернутись до директора, щоб не зробить собі гірше? Чи що взагалі робити в такій ситуації?
Дякую за будь-які коментарі!
volevikt Дата: Ср, 18.02.2015, 12:58 | Повідомлення № 101
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 225
Найпростіший вихід з ситуації - відмовитися від 0,5 ставки лаборанта.
Усіх грошей не заробиш, а от здоров'я можете зберегти.
milena Дата: Ср, 18.02.2015, 13:34 | Повідомлення № 102
Новий користувач
спасибі за відповідь!
gu2in Дата: Ср, 18.02.2015, 14:18 | Повідомлення № 103
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 252
Цитата volevikt ()
Найпростіший вихід з ситуації - відмовитися від 0,5 ставки лаборанта.

Гарна порада... ось тільки буває ситуація, що іншого підробітку немає, а виживати треба.

Цитата milena ()
До директора підійти і запитати свої конкретні посадові обов'язки я не можу

Зверніться до директора під приводом укомплектування папки з техніки безпеки і попросіть його видати Вам на руки Посадову інструкцію лаборанта та копію наказу про призначення Вас лаборантом. Це вимога з охорони праці - ці документи повинні бути у вас у кабінеті. А потім переглянете свої посадові обов'язки та вже будете відстоювати свої права.
Зверніть увагу, що офіціного документа "Посадова інструкція лаборанта кабінету інформатики" немає, а тому туди пишуть все, що заманеться. Почитайте тут на Форумі - вже обговорювали.
milena Дата: Ср, 18.02.2015, 15:45 | Повідомлення № 104
Новий користувач
Цитата gu2in ()
Гарна порада... ось тільки буває ситуація, що іншого підробітку немає, а виживати треба.

Дякую за відповідь!
Погоджуюсь, 400 грн все ж надходять.
Звернутись не вийде тому що я до кабінету інформатики не маю відношення, в тому то і справа. Я займаюсь усіма комп ютерами крім кабінету інформатики, ними займається завідувач кабінетом. Документи він мені через це і не дасть....
swetikccc Дата: Ср, 18.02.2015, 15:54 | Повідомлення № 105
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Цитата milena ()
Звернутись не вийде тому що я до кабінету інформатики не маю відношення,
Так яка у Вас посада на 0.5?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » ЛАБОРАНТ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ (Проблеми, поради, запитання, ділимся досвідом.)
Сторінка 7 з 8«125678»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.