Сб, 18.11.2017, 17:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 8«1234578»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » ЛАБОРАНТ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ (Проблеми, поради, запитання, ділимся досвідом.)
ЛАБОРАНТ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ
НІКОЛЯ Дата: Сб, 29.08.2009, 21:42 | Повідомлення № 1
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Шановні форумчани! В дані темі пропоную спілкуватись та обмінюватись досвідом, допомагати в різних питаннях людям яких одні називають лаборантами,
хоча правильніше називати їх сисадмінами з великої літери та більш широким кругозором. Тому що в той час як існує хоч якесь розмежування прав та обовязків з лаборанта вимагається знати й вміти практично все від ксерення та роздруковки до повного знання ОС, складових мережі, захист, особливості заліза та інше. Перелік дуже великий. А деякі тільки в ворді документи ліплять, навідь не пробуючи осягнути щось нове. Отож лаборантів є 2 типи. Секретар широкого профілю з вузьким розумінням та Друга категорія лаборант який виконує функції адміна.
Якщо сказати простіше то лаборант мусить знати і уміти практично все.
Прошу всіх лаборантів по всіх питаннях та проблемах які виникають звертатись в цю тему.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 19:21
filnick Дата: Пт, 04.09.2009, 23:03 | Повідомлення № 31
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Питання з лаборантом вирішили таким чином. В кожній школі є т.з. штатний розклад, тобто перелік посад працівників, які не займаються педагогічною діяльністю. Переговорив з директором, пояснив ситуацію і дістав підтримку. Далі директор звернувся до начальника відділу освіти і за його погодженням написав наказ замістити таку-то посаду з штатного розкладу (техпрацівницю, секретарку, лаборанта, строржа і т.д.) на посаду лаборанта комп'ютерного кабінету (правда, не перевищуючи штатного окладу замішеного працівника). Вже четвертий рік маю лаборанта, який обслуговує техніку та допомагає у проведенні уроків з комп'ютерною підтримкою для вчителів інших предметів.
Bandalak Дата: Пт, 12.03.2010, 13:44 | Повідомлення № 32
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (ppima)
Лаборанта нема і не буде, бо вчителю доплата 10% за обслуговування, отак мирно і працюю.

Я раніше теж отримував ці 10% за обслуговування техніки. У цьому навчальному році нам дали СісАдміна (лаборанта), який реально виконує обов'язки "хлопчика на побєгушках". Шукає фонограми до відкритих заходів, носиться з проектором по школі, проводить дискотеки та вечори, виконує різні доручення начальства.
А основну його роботу по обслуговуванню техніки, як і раніше виконую я, але в цьому році вже безкоштовно!!!

sgrecords Дата: Пт, 12.03.2010, 14:18 | Повідомлення № 33
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
А ви довірили б обслуговування техніки комусь ? Так отож...
Я в цьому році "вибив" положену доплату 10%, правда дали 15% :)

Відредаговано: sgrecords - Пт, 12.03.2010, 14:19
Bandalak Дата: Пт, 12.03.2010, 14:28 | Повідомлення № 34
Лідер форуму
Quote (sgrecords)
А ви довірили б обслуговування техніки комусь ? Так отож...

Мене не питали. Поставили перед фактом, що є лаборант, а оплати за обслуговування немає.

Quote (sgrecords)
Я в цьому році "вибив" положену доплату 10%

А я позбувся, хоч робота залишилася.
gry Дата: Сб, 13.03.2010, 07:35 | Повідомлення № 35
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (Bandalak)
як і раніше виконую я, але в цьому році вже безкоштовно!!!

Аналогічно. Тому що на зарплату лаборанта людина хоча б із маленькою кваліфікацією не піде, ото ж і маємо те що иаємо...
НІКОЛЯ Дата: Сб, 13.03.2010, 08:21 | Повідомлення № 36
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Не всім так невезе бувають лаборанти які дають фору викладачам, головне що лаборанта можна завжди натаскати від а до я і матимите чудову допомогу, головне щоб він цього хотів. В мене теж змінивсь лаборант старий звільнивсь, дали іншого прийдеться все починати спочатку.
larisa2007 Дата: Сб, 13.03.2010, 08:53 | Повідомлення № 37
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Bandalak)
Мне завуч которая в курсе тарификации объяснила, что 10% надбавку за обслуживание компьютеров на школу начисляют вне зависимости от наличия лаборанта. Вопрос в том, кто её получает. В вашем случае наверное на вашего лаборанта плюс к его зарплате перечислили и эти 10% за обслуживание техники.
swetikccc Дата: Сб, 13.03.2010, 10:39 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Bandalak)

Поцікавтеся письмово чому (тільки зареєструйте)

Додано (13.03.2010, 10:39)
---------------------------------------------

Quote (Bandalak)
У цьому навчальному році нам дали СісАдміна (лаборанта)

Так лаборанта чи адміна
Ktara Дата: Сб, 13.03.2010, 10:43 | Повідомлення № 39
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
swetikccc, наверное 2 in 1
Bandalak Дата: Нд, 14.03.2010, 13:12 | Повідомлення № 40
Лідер форуму
Quote (larisa2007)
Мне завуч которая в курсе тарификации объяснила, что 10% надбавку за обслуживание компьютеров на школу начисляют вне зависимости от наличия лаборанта. Вопрос в том, кто её получает. В вашем случае наверное на вашего лаборанта плюс к его зарплате перечислили и эти 10% за обслуживание техники.

Узнайте в завуча, на підставі яких нормативних актів 10% за обслуговування зберігається при наявності СисАдміна? Директор сказав, що або лаборант, або надбавка. Так як я не хотів друкувати всій школі різну фігню, а лаборант мусе, тому його і взяли!!!
Quote (swetikccc)
Так лаборанта чи адміна

У наказі - СісАдмін, хоча я великої різниці не бачу. І перший і другий - хлопчик на побігушках у директора!
Quote (НІКОЛЯ)
Не всім так невезе бувають лаборанти які дають фору викладачам

Наш СА теж хлопчик не тупий, вінду переставляє, віруси ловить руками і сітками, до лабораторної клас підготувати уміє (розіслати файли, надрукувати карточки, то-що). Але це теоретично, а практично на все це у нього просто не вистачає часу. Практично він хлопчик на побігушках у директора! А у мене "вистачає часу", бо діватись нікуди!!!
sgrecords Дата: Нд, 14.03.2010, 13:19 | Повідомлення № 41
Активний учасник
(абзац перший пункту 41 в редакції наказу
Міністерства освіти і науки України від 24.02.2005 р. N 118)
У школах, школах-інтернатах, училищах фізичної культури, вищих навчальних закладах I - II рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, в яких створені кабінети обчислювальної техніки, вчителям, викладачам та іншим працівникам, на яких покладено обслуговування цієї техніки, провадиться доплата в розмірі 5 - 10 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати). Конкретний розмір доплати встановлюється керівником закладу за погодженням з профспілковим комітетом.

Додано (14.03.2010, 13:22)
---------------------------------------------

Наказ Міністерства освіти України
від 15 квітня 1993 року N 102
I. Види робіт з важкими і шкідливими умовами праці,
на яких встановлюються доплати в розмірі до
12 відсотків.
.....
1.164. Робота за дісплеями ЕОМ.
.....

Bandalak Дата: Нд, 14.03.2010, 13:22 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Quote (sgrecords)
Міністерства освіти і науки України від 24.02.2005 р. N 118)
У школах, школах-інтернатах, училищах фізичної культури, вищих навчальних закладах I - II рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, в яких створені кабінети обчислювальної техніки, вчителям, викладачам та іншим працівникам, на яких покладено обслуговування цієї техніки, провадиться доплата в розмірі 5 - 10 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати). Конкретний розмір доплати встановлюється керівником закладу за погодженням з профспілковим комітетом.

Дайте повний текст, завтра буду тероризувати шефа.
sgrecords Дата: Нд, 14.03.2010, 13:24 | Повідомлення № 43
Активний учасник
Інструкція 102
Прикріплення: _102.rar(74Kb)
Bandalak Дата: Нд, 14.03.2010, 13:33 | Повідомлення № 44
Лідер форуму
Quote (sgrecords)
Наказ Міністерства освіти України
від 15 квітня 1993 року N 102
I. Види робіт з важкими і шкідливими умовами праці,
на яких встановлюються доплати в розмірі до
12 відсотків.
.....
1.164. Робота за дісплеями ЕОМ.

А це здається нікому не платять. Дайте повний текст, поцікавлюся в бухгалтерії.

Andrey123q Дата: Нд, 21.03.2010, 16:09 | Повідомлення № 45
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Может и мне попросить доплату 10%?
Не мог бы кто-то выложить документы про ставку системного администратора, особенно интерисует положение о нижнем лимите в 30 компьютеров.
Просто решил взяться за наладку и администрирование сети своего колледжа, в следующем году планируем открыть еще один комп класс. Настройкой контроллера домена и сервера терминалов занимаюсь только я, хотелось бы развести интернет по всему колледжу и т.д. и т.п. Но понятно это все на творческих началах, никто за это не платит, разве может премия какая-то иногда.
Как вы думаете реально выбить ставку? Или то что я делаю на сис админа не потянет?))

Відредаговано: Andrey123q - Нд, 21.03.2010, 16:17
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » ЛАБОРАНТ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ (Проблеми, поради, запитання, ділимся досвідом.)
Сторінка 3 з 8«1234578»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.