Вт, 19.09.2017, 18:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Ремонт в кабинете информатики. (кто должен делать ремонт?)
Ремонт в кабинете информатики.
JKMZ Дата: Чт, 16.07.2009, 21:48 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Пришло лето и, следовательно, ремонт. В этом году я впервые в школе летом. Столкнулась с ситуацией - учителя сами в своих кабинетах белят, красят и т.д. Сказала завхозу - по должностной инструкции мне не положено это делать, если не сделаете - так и будет не побелено. Но меняли освещение, и пришлось им побелить. Намекали на шиколадку, пришлось скачать с инета должностную инструкцию уборщицы и доказывать, что, если я буду делать ремонт, они мне должны шиколадку...Аргумент завхоза - уборщицы делают только в каридорах, а заведующие кабинетом сами у себя. Так, говорит, во всех школах. Кстати, у нас директор школы сама парты красит... Дожились...
Кто у вас, коллеги, в школах делает ремонт?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Чт, 16.07.2009, 22:07
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.08.2012, 12:07 | Повідомлення № 46
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
serbor забув домалювати смайлик :)
А тратити зароблені у школі гроші на ремонт цієї ж школи - справді дивно. Хоча, звичайно, якщо основне джерело прибутків - за межами школи, то Ви можете собі дозволити таку дрібничку. Є ж люди, що навіть своїм коштом утримують приватні навчальні заклади!
mendelson21 Дата: Чт, 13.09.2012, 16:38 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Рейтинг: 0
Один з виходів з цієї ситуації наприклад для сільської школи це або пошук спонсорів, або з батьківського фонду.
sib Дата: Чт, 13.09.2012, 18:28 | Повідомлення № 48
Тут живе...
Рейтинг: 2
Але у будь-якому разі - це справа директора школи.
Al1a Дата: Нд, 23.09.2012, 19:53 | Повідомлення № 49
Я тут недавно...
Рейтинг: 8
Quote (sib)
Але у будь-якому разі - це справа директора школи.

Це ви так вважаєте. Поки ми не будемо бігати за директор та завхозом, щоб він зробив ремонт, доти все буде стояти на місцях.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Ремонт в кабинете информатики. (кто должен делать ремонт?)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.