Вт, 21.11.2017, 23:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Ремонт в кабинете информатики. (кто должен делать ремонт?)
Ремонт в кабинете информатики.
JKMZ Дата: Чт, 16.07.2009, 20:48 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Пришло лето и, следовательно, ремонт. В этом году я впервые в школе летом. Столкнулась с ситуацией - учителя сами в своих кабинетах белят, красят и т.д. Сказала завхозу - по должностной инструкции мне не положено это делать, если не сделаете - так и будет не побелено. Но меняли освещение, и пришлось им побелить. Намекали на шиколадку, пришлось скачать с инета должностную инструкцию уборщицы и доказывать, что, если я буду делать ремонт, они мне должны шиколадку...Аргумент завхоза - уборщицы делают только в каридорах, а заведующие кабинетом сами у себя. Так, говорит, во всех школах. Кстати, у нас директор школы сама парты красит... Дожились...
Кто у вас, коллеги, в школах делает ремонт?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Чт, 16.07.2009, 21:07
ihor_hontar Дата: Чт, 23.07.2009, 15:33 | Повідомлення № 16
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (anton_k)
Бо на кожну посаду у директора завджи є список альтернативних вчителів

Залежно в яких містах. Зараз молодь не дуже рветься в школу за ці гроші працювати. А якщо і приходять, то ті, що погано вчились у вузі. І такими спеціалістами робляться. Але цієї бодрості нга пів року гватає. Можливо ще рік можуть протриматись, а потім всетаки втікають зі школи.
JKMZ Дата: Чт, 23.07.2009, 19:57 | Повідомлення № 17
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Quote (ihor_hontar)
Можливо ще рік можуть протриматись, а потім всетаки втікають зі школи.

Да, это точно - такое же желание было и у меня. Как пришла в школу, да как поняла, какая это кака. Сказала - все, не вернусь после каникул никогда. Потом за лето поостыла, думаю - можно работать, если махнуть на некоторые вещи рукой. Вот только насчет денег туговато и, если подвернется работа с большими деньгами, наверное, уйду.
NataliyG Дата: Чт, 23.07.2009, 20:38 | Повідомлення № 18
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (JKMZ)
уборщицы делают только в каридорах, а заведующие кабинетом сами у себя.

Так не у всіх школах. Але бувають різні випадки всі ми люди і треба якось жити. І прибиральницям не просто і завгоспу, а як вже не просто директору знайти кошти на ремонт.
Я наприклад теж помагала прибиральницям робити ремонт в кабітеті (перед тим як все винисти треба ж було повідключати, прибиральниці за таке не беруться) потім я ще пилюку протирала помагала розставляти все на місця...
Quote (ihor_hontar)
Залежно в яких містах. Зараз молодь не дуже рветься в школу за ці гроші працювати

Оце вірно! залежно від місця, якщо цим місцем є село або маленьке містечко де крім школи, лікарні і двох магазинів ніде працювати то є багато бажаючих тим більше вищу освіту тепер здобуває 80% випускників, а де їм всім працювати?.

Додано (23.07.2009, 20:38)
---------------------------------------------

Quote (JKMZ)
Вот только насчет денег туговато и, если подвернется работа с большими деньгами, наверное, уйду.

На початку покинути школу хочуть багато молидих працівників. З власного досвіду: вчитель це не є така вже погана робота тим більше в сьогоднішній час для жінки.
На цій роботі кожен день може бути цікавим і новим завжди можна чогось навчитися щось переосмислити.
І ще є один вагомий плюс: Вас відпустять в дикретну відпустку і ніхто ніколи не буде докоряти вам що ви знову йдете на лікарняне бо у вас хвора дитина.
Повірте не на кожній роботі сьогодні є такі переваги.
filnick Дата: Чт, 23.07.2009, 22:34 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
З ремонту - про роботу вчителя. Як у анекдоті: на роботі - про п'янку, на п'янці - про роботу.
Quote (JKMZ)
Вот только насчет денег туговато и, если подвернется работа с большими деньгами, наверное, уйду.

З власного досвіду: думав попрацювати 3 роки після інституту і податися на нормальні гроші. Вже проробив 26 (!). Не раз пропонували роботу - банки, держадміністрація, бізнес-структури... Остання пропозиція - 12 годин тому. Але знову відмовився. І не тому, що як кажуть вчитель - це не професія, а діагноз. А робота з дітьми - це необхідність завжди залишатися молодим, це спілкування з майбутнім, це, накінець, і у своїх 50, відчувати себе молодшим. Тому повністю погоджуюся з NataliyG.
PS Заробляти та підробляти доводилось не раз. На форумі є навіть гілка http://informatic.org.ua/forum/14-166-1 (правда, у приваті).
А щодо ремонту, то чому б не привести у порядок свій кабінет, тим більше, що в якійсь мірі він тебе кормить...
Ogorodets Дата: Пт, 24.07.2009, 02:07 | Повідомлення № 20
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (filnick)
А щодо ремонту, то чому б не привести у порядок свій кабінет, тим більше, що в якійсь мірі він тебе кормить...

Для этого есть специально обученные люди. Почему бы техничке месяц уроки информатики не провести?
pasichov Дата: Пт, 24.07.2009, 11:41 | Повідомлення № 21
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (filnick)
А робота з дітьми - це необхідність завжди залишатися молодим, це спілкування з майбутнім, це, накінець, і у своїх 50, відчувати себе молодшим.

100%+. Школа якщо хочете, "консервує" в гарному розумінні цього слова! Плин часу не відчувається, ти здається, залишився таким, яким був (страшно сказати) - 35 років тому!
А ремонт... Мені вдалося переконати опікунську раду, цього року виділили кошти на ремонт комплексу вивчення інформатики. ремонт розпочався 4 червня, з 1-го липня я офіційно в відпустці, ще жодного дня, включаючи вихідні, на роботі не пропустив. Майстри не можуть демонтувати комунікації, а потім їх назад змонтувати, прокладати тимчасові...багато ще чого не можуть...

Відредаговано: pasichov - Пт, 24.07.2009, 12:21
filnick Дата: Пт, 24.07.2009, 14:28 | Повідомлення № 22
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ogorodets)
Для этого есть специально обученные люди...

Ви праві, але мені простіше самому повідключати ПК та мережу, ніж доручити цю справу техпрацівнику під час ремонту. Переконався у цьому ще при роботі з першим комп'ютерним класом (1990 р), коли доручив цю справу техперсоналу, а потім близько місяця ліквідовував наслідки аматорського демонтажу.
Quote (pasichov)
ще жодного дня, включаючи вихідні, на роботі не пропустив. Майстри не можуть демонтувати комунікації, а потім їх назад змонтувати, прокладати тимчасові...багато ще чого не можуть...

Це дійсні реалії нашої роботи. Надіюсь, що адміністрація Вашого закладу зможе Вам компенсувати дні "офіційної" відпустки. :)
mouse Дата: Вт, 04.08.2009, 03:04 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Розпочав ремонт ще у червні. Досі триває. У відпустці був три тижні. Гадаю, що коли ремонт логічно завершиться викладу фото. Роблю своїми силами. Руки молоток тримають, викрутку крутять, на кнопку "пуск" на дрелі натискають. %)
НІКОЛЯ Дата: Вт, 04.08.2009, 10:54 | Повідомлення № 24
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (filnick)
Ви праві, але мені простіше самому повідключати ПК та мережу, ніж доручити цю справу техпрацівнику під час ремонту. Переконався у цьому ще при роботі з першим комп'ютерним класом (1990 р), коли доручив цю справу техперсоналу, а потім близько місяця ліквідовував наслідки аматорського демонтажу.

Теж практикую такий варіант. Краще попередити проблему як викорінювати її наслідки . ;)
А що до поклейки оббоїв покраски та іншого то цим займались найняті працівники, на виділені школою кошти, що не дивно в цьому році не жмотились . :)
microsoft Дата: Вт, 04.08.2009, 17:30 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
Quote (НІКОЛЯ)
А що до поклейки оббоїв

Обої в кабінеті НКК заборонені
НІКОЛЯ Дата: Вт, 04.08.2009, 21:42 | Повідомлення № 26
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (microsoft)

Не знайшов ніде що до заборони оббоїв в кабінетах ННК наче передививсь всю документацію :Q
W-w-W Дата: Вт, 04.08.2009, 22:07 | Повідомлення № 27

Quote (microsoft)

В мене весною провіряла кабінет інформатики працівник санстанції, вона вказала мені, що шпалери заборонені і сказала замінити, я ж запитав чому не можна і де це вказано. Вона вказала на якісь там норми в книжці! Я попросив ознайомитись з тими нормами, що має саме санстанція, а не ті що в кабінетах на полицях залежались, вона з сумки витягує свою книгу з нормами і починає зачитувати, доходить до шпалер, а там вказано, що не можна клеїти в кабінетах миючі шпалери, оскільки вони є горючими, а про легкі ні слова нема.
Її відповідь: "Що не заборонене, то дозволене"

Тож microsoft, робіть висновки!

microsoft Дата: Вт, 04.08.2009, 22:07 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці слухачів на персональних комп'ютерах
Державні санітарні правила та норми
(ДСанПіН 5.5.6.009-98)

Вимоги до приміщень та розташування робочих місць з ПК
2.1. Приміщення, призначені для роботи з ПК, повинні мати природне освітлення. Орієнтація вікон повинна бути на північ або північний схід, вікна повинні мати жалюзі, які можна регулювати, або штори.
2.2. Не дозволяється розміщувати кабінети обчислювальної техніки у підвальних приміщеннях будинків.
2.3. Кабінети, обладнані комп'ютерною технікою, в навчальних закладах повинні розміщуватись в окремих приміщеннях з природним освітленням та організованим обміном повітря.
Площа на одного учня, який працює за ПК, повинна складати не менше 6,0 кв.м, об'єм - не менше 20 куб.м. Площа учбових приміщень з ПК повинна розраховуватися на півкласу учнів, але не більш як 12 чоловік.
2.4. Стіни, стеля і підлога та обладнання кабінетів комп'ютерної техніки повинні мати покриття із матеріалів з матовою фактурою з коефіцієнтом відбиття: стін - 40-50 %, стелі - 70-80 %, підлоги - 20-30 %, предметів обладнання - 40-60% (робочого столу - 40-50 %, корпусу дисплею та клавіатури - 30-50 %, шаф та стелажів - 40-60%).
2.5. Поверхня підлоги повинна мати антистатичне покриття та бути зручною для вологого прибирання.
2.6. Забороняється використовувати для оздоблення інтер'єру приміщень комп’ютерних класів полімерні матеріали (дерев'яно-стружкові плити, шпалери, що придатні для миття, плівкові та рулонні синтетичні матеріали, шаровий паперовий пластик та ін.), що виділяють у повітря шкідливі хімічні речовини, які перевищують гранично допустимі концентрації.
Вміст шкідливих хімічних речовин в повітрі дошкільних та учбових примішень з комп’ютерною технікою не повинен перевищувати середньодобові концентрації, що наводяться в "Переліку гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі населених пунктів" № 3086-84 від 27.08.84 р. та доповненнях до нього, які затверджені Міністерством охорони здоров'я.
2.7. При будівництві нових і реконструкції діючих загальноосвітніх шкіл, середніх спеціальних і вищих учбових закладів висота приміщень (від підлоги до стелі), в яких передбачено використання персональних комп’ютерів в навчальному процесі, повинна бути не менше 3,6 м, а площа на 1 робоче місце 6 м2 (ДБН В.2.2-3-97).

W-w-W Дата: Вт, 04.08.2009, 22:16 | Повідомлення № 29

Quote (microsoft)
шпалери, що придатні для миття

а я про що вам писав вище? тож прості шпалери дозволяється!
microsoft Дата: Вт, 04.08.2009, 22:27 | Повідомлення № 30
Я тут недавно...
Quote (Махновець_Ігор)
а я про що вам писав вище? тож прості шпалери дозволяється!

Прості шпалери заборонили пожежники - пожежонебезпечні
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Ремонт в кабинете информатики. (кто должен делать ремонт?)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.