Вт, 21.11.2017, 19:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Ремонт в кабинете информатики. (кто должен делать ремонт?)
Ремонт в кабинете информатики.
JKMZ Дата: Чт, 16.07.2009, 20:48 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Пришло лето и, следовательно, ремонт. В этом году я впервые в школе летом. Столкнулась с ситуацией - учителя сами в своих кабинетах белят, красят и т.д. Сказала завхозу - по должностной инструкции мне не положено это делать, если не сделаете - так и будет не побелено. Но меняли освещение, и пришлось им побелить. Намекали на шиколадку, пришлось скачать с инета должностную инструкцию уборщицы и доказывать, что, если я буду делать ремонт, они мне должны шиколадку...Аргумент завхоза - уборщицы делают только в каридорах, а заведующие кабинетом сами у себя. Так, говорит, во всех школах. Кстати, у нас директор школы сама парты красит... Дожились...
Кто у вас, коллеги, в школах делает ремонт?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Чт, 16.07.2009, 21:07
W-w-W Дата: Чт, 16.07.2009, 20:55 | Повідомлення № 2

Quote (JKMZ)
кто у вас, коллеги, в школах делает ремонт?

В нашій школі ремонт в комп'ютерному класі робить техперсонал, але є інколи такі роботи, що мені легше самому зробити ніж довірити техперсоналу! :)
swetikccc Дата: Чт, 16.07.2009, 21:07 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Да ну этот ремонт к ........
я тепер буду робити так
Негорить лампочка завірену доповідну завгоспові , раз два а потім на стіл директору всі
Буде він бігати за мною а не я
Робили самі с дітьми , тільки тепер буде аргумент де сайт , а от він наклеїний на стіни ))))

Відредаговано: swetikccc - Чт, 16.07.2009, 21:13
W-w-W Дата: Чт, 16.07.2009, 21:11 | Повідомлення № 4

Quote (JKMZ)
Аргумент завхоза - уборщицы делают только в каридорах, а заведующие кабинетом сами у себя.

Це не правильно, весь ремонт в школі виконує техперсонал, а те, що завгосп так заявляє, то це не бажання робити його, і директор цьому сприяє.

Quote (JKMZ)
Кстати, у нас директор школы сама парты красит... Дожились...

Теж непогано, може скоро буде замість двірника все робить?

Quote (swetikccc)
Негорить лампочка завірену доповідну завгоспові , раз два а потім на стіл директору всі

це саме правильне рішення, в кожного є своя робота і свої обов'язки, якщо їх не виконувати, то виходить як пише JKMZ,
JKMZ Дата: Чт, 16.07.2009, 22:07 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Quote (Махновець_Ігор)
це саме правильне рішення, в кожного є своя робота і свої обов'язки,

вот именно, а у нас везде, не только в школе, все кому-то помогают, что-то делают, всюду панибратство, и никто не выполняет свои обязанности. да и не знают их. никто ( у нас в школе) не читал свои должностные инструкции. считается, что вся документация для галочки, что бы показать начальству. а живем мы как хотим...
filnick Дата: Чт, 16.07.2009, 23:05 | Повідомлення № 6
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Махновець_Ігор)
В нашій школі ремонт в комп'ютерному класі робить техперсонал, але є інколи такі роботи, що мені легше самому зробити ніж довірити техперсоналу!

Така сама ситуація. Правда, цього року ремонту як такого не робили. Пофарбували підлогу, підклеєли шпалери і все.
А ремонт у кабінетах, за якими закріплений той чи інший клас, роблять класні керівники. Не самі звичайно, а з допомогою батьків, або наймають тих, хто зробить ремонт. Гроші на ремонт кабінетів беруть з шкільного (класного) фонду.
pasichov Дата: Чт, 16.07.2009, 23:50 | Повідомлення № 7
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (filnick)
Така сама ситуація. Правда, цього року ремонту як такого не робили. Пофарбували підлогу, підклеєли шпалери і все.
А ремонт у кабінетах, за якими закріплений той чи інший клас, роблять класні керівники. Не самі звичайно, а з допомогою батьків, або наймають тих, хто зробить ремонт. Гроші на ремонт кабінетів беруть з шкільного (класного) фонду.

На жаль, вона така УСЮДИ. А ось ці КЛАСНІ фонди... річ небезпечна. Все добре, поки хтось з батьків не поскаржиться, а ще, якщо вчитель ці гроші збирав...
Ми зробили так. Порадили батькам створити громадську організацію. Це зовсім неважко. Прийняли статут, відкрили рахунок, обрали опікунську раду. Вихначили суму внеску (цього року - 50 грн. в семестр). батьки самі збирають ці внески і кладуть на рахунок. Заідувачі кабінетів пишуть заяви на ім"я голови , що вони мають робити в кабінеті. заяви розглядаються і фінансуються по мірі можливостей. Розрахунки можуть бути як безготівкові, так і готівкові, для цього в гр.організації є відповідальний "бухгалтер". Вчителі НЕ ЗБИРАЮТЬ З ДІТЕЙ І БАТЬКІВ ГРОШІ ПІД НІЯКИМ ПРИВОДОМ.
А ремонт І В МОЇЙ "ЕЛІТНІЙ" (ЯК ТУТ НЕ РАЗ "ЗВУЧАЛО" з іронією чи без) гімназії роблять завідувачі кабінетів, якщо руки ростуть з потрібного місця - то самі. в відпустку, і я цього року ще не закінчив...) І про посадові інструкції не згадуємо... (до речі, так було і радянські часи, єдине що - матеріали давала школа, хоч задавись...
Ogorodets Дата: Пт, 17.07.2009, 03:28 | Повідомлення № 8
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
У меня в кабинете делает ремонт техперсонал. Хотя, по началу, хотели даже, чтобы я полы там мыл, так как я не классный руководитель. Я обычно говорю директору: давайте прозвоним в ГОРОО и узнаем че почем. На этом все заканчивается.
pasichov Дата: Пт, 17.07.2009, 12:17 | Повідомлення № 9
Наполегливий учасник
Quote (Ogorodets)
меня в кабинете делает ремонт техперсонал. Хотя, по началу, хотели даже, чтобы я полы там мыл, так как я не классный руководитель. Я обычно говорю директору: давайте прозвоним в ГОРОО и узнаем че почем. На этом все заканчивается

Вот полы у нас ни учителя, ни дети не моют нигде. Этим полностью занимается техперсонал. Детей привлекать к уборке строго запрещено уже лет 10.
ihor_hontar Дата: Пт, 17.07.2009, 14:47 | Повідомлення № 10
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (JKMZ)
Кто у вас, коллеги, в школах делает ремонт?

В нас ремонт по кабінетах роблять батьки за свої кошти.
А кабінети, де систематично не вчаться учні, роблять техпрацівники, інколи, з допомогою завкабінетом. Ось в комп'ютерному я з дітьми згортаю всі комр'ютери, виносимо в окремий кабінет, а решта: столи, парти на коридор. Білить майстер, малюють техпрацівники, меблі заносим самі і плюс комп'ютери. Від середини серпня обновлюю через інтернет антивірусні програми і ОС. Де потрібно перестановлюю деякі програми. Ось так готуємось до початку навчального року.
Quote (JKMZ)
у нас директор школы сама парты красит...

Досить похвально, показує приклад. Доречі, мій директор парти не красить, але підлогу в кабвнеті своєї дружини красить, оскільки він по спеціальності вчитель трудового навання, то часто передівається в робочу форму і з нами вчителями-мужчинами (окільки нас в школах мало) робить деякі роботи, особливо йому подобаються зварочні роботи, а також точильні, робота по дереву.
А все цьому винна держава. Якби було відповідне фінансування, то кожен би займався своїм напрямком.
JKMZ Дата: Пт, 17.07.2009, 15:44 | Повідомлення № 11
Часто заходить...
Quote (ihor_hontar)
Цитата (JKMZ )
у нас директор школы сама парты красит...

Досить похвально, показує приклад.

:p ну, если судить по ситуации в нашей школе, то ничего похвального не вижу - не умеешь организовать работу, делай сам. Не царское это дело. Если директор будет заниматься не своими делами, то когда она будет заниматься своими? При хорошо организованом производстве каждый занимается своим делом, даже при недостатке денег. :*
filnick Дата: Пт, 17.07.2009, 19:44 | Повідомлення № 12
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (pasichov)
А ось ці КЛАСНІ фонди... річ небезпечна. Все добре, поки хтось з батьків не поскаржиться, а ще, якщо вчитель ці гроші збирав...

Це абсолютна правда. Тому жоден вчитель в нашій школі до цих грошей відношення не має. Цим займаються виключно батьки (батьківський комітет) - збирають, розподіляють, витрачають, звітують.
anton_k Дата: Ср, 22.07.2009, 10:15 | Повідомлення № 13
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (filnick)
Тому жоден вчитель в нашій школі до цих грошей відношення не має. Цим займаються виключно батьки (батьківський комітет) - збирають, розподіляють, витрачають, звітують.

А у нас немає класних фондів, є лише загальношкільний, яким керує виключно батьк.комітет. У нього є розрахунковий рахунок на який батьки перераховують щомісячно гроші, тоді після закінчення навч.року накопичується сума грошей на ремонт. ремонт роблять фахівці з ремонтних бригад. Дуже якісно й сучасно. Вчителі до цього відношення не мають. З учителя вимагають якісно виконувати свої прямі професійні обов’язки. Бо на кожну посаду у директора завджи є список альтернативних вчителів з інших шкіл міста.

Dron Дата: Ср, 22.07.2009, 16:57 | Повідомлення № 14
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (anton_k)
ремонт роблять фахівці з ремонтних бригад. Дуже якісно й сучасно. Вчителі до цього відношення не мають.

Тих коштів що здають батьки в нашій школі ледь вистачає на придбання матеріалів для ремонту. Тому ми вимушені робити ремонт своїми силами (учні, вчителі та батьки). Кожного року чоловіча частина колективу разом з хлопцями 10 кл та на чолі з директором працює на благо школи :) Перебудовуємо, цементуємо, фарбуємо, клеїмо шпалери і т.ін. А іншого виходу немає техпрацівники це жінки та 1 чоловік, але щож він сам зробить, от і виходить - хочемо, щоб школа виглядала пристойно, самі це і робимо
pasichov Дата: Чт, 23.07.2009, 15:18 | Повідомлення № 15
Наполегливий учасник
Quote (anton_k)
З учителя вимагають якісно виконувати свої прямі професійні обов’язки. Бо на кожну посаду у директора завджи є список альтернативних вчителів з інших шкіл міста.

Ось це правильно! Так і повинно бути! Ніяк свого директора "напружити" на таке не можу. Дуже порядний, знаючий, але м'який та беззубий. Звик ховатися за широкими спинами "старої гвардії", яка працює вже років по ...(не менш 30), - вона не підводить, але фізично "відмирає", зменшується.... Приходить молодь, а вона зроблена "з іншого тіста". Чудово знає свої права, і значно гірше - обов"язки. В кращому випадку почуєш - "не вмію, навчіть". Доводиться розбиратися своїми силами, на рівні кафедр (у нас так називаютьмя традиційні МО учителів). З іншого боку, на роботу беріть лише за узгодженністю з зав.кафедрою, він має значні повноваження, особливо, як за це стали трошки платити. Але відправити "трударя" за те, що він ледащо НЕМОЖЛИВО - ЗАКОН!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.7 Кабінет інформатики » Ремонт в кабинете информатики. (кто должен делать ремонт?)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.