Чт, 14.12.2017, 12:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Створення віньєток. (Про шкільні віньєтки, віньєтки для дитсадків...)
Створення віньєток.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 08.11.2008, 23:17 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Форумчани Bandalak, Ogorodets, ssh та деякі ін. говорили, що займаються виготовленням вінєток для школи та дитсадка.
Тому саме від них в цій темі хотілося б почути про секрети їх виготовлення. Технічний аспект (обробка в Фотошопі) мені практично відомий. Хочеться поговорити саме про правильну постановку учнів при фотографуванні. Будь-ласка, опишіть секрети правильної портретної зйомки максимально детально або залишайте посилання на відповідні інтернет-ресурси, де можна про це прочитати і пройти віртуальні уроки. Я багато дивився фотографій, вінєток, зроблених професійними фотографами, але мені рідко вдається зробити таку фотографію, яка б мені по-справжньому сподобалась. Інколи роблю по 20 дублів і все марно.

Також прохання завантажити зразки своїх вінєток в форматі jpg для ознайомлення.

Приклади вінєток:

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

sgrecords Дата: Чт, 24.06.2010, 23:13 | Повідомлення № 46
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
На Студии Форма есть планшеты под фото. Например http://www.forma-studio.com/cproduc....cid=137
Кто брал, скажите, какой размер фото под портрет ?
Romek Дата: Нд, 18.07.2010, 08:11 | Повідомлення № 47
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
швидше за все 13х18

Додано (18.07.2010, 08:11)
---------------------------------------------

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Створення віньєток. (Про шкільні віньєтки, віньєтки для дитсадків...)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.