Ср, 22.11.2017, 14:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Відділення об’єкту від фону! (Опис існуючих методів.)
Відділення об’єкту від фону!
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 15.06.2008, 21:27 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
В сусідній темі "Ази роботи в програмі Adobe PhotoShop cs2/cs3" мова йшла про засоби відділення фону від об’єкту. Часто бувають досить складні випадки (волосся людини), коли відділити фон засобами фотошопу являється досить важко. В допомогу прийде плагін Vertus Fluid Mask 3.0.8, який здатен якісно і оперативно відділити об’єкт від фону.

Також в даній темі можна говорити про відділення фону засобами PhotoShop

Кілька відеоуроків по роботі з Fluid Mask можна завантажити звідси!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 15.06.2008, 21:27 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
===========Повідомлення переміщено з теми "Ази роботи в програмі Adobe PhotoShop cs2/cs3"==============

Раніше вже йшла мова про використання плагіна Vertus Fluid Mask 3 для відділення об’єкту від фону - дуже зручного і ефективного засобу, що дозволяє досягнути прикрасних результатів при складному фоні, зберігши мілки деталі (наприклад, волосся).
Пропоную для ознайомлення з основами роботи відеоурок: Завантажити, 11,5 М
Текстову версію уроку можна прочитати тут: http://www.digital-photo.ru/articles/detail.php?ID=5417

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 15.06.2008, 21:47 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Також корисний архів, який містить інструкцію по користуванню плагіном Fluid Mask ТУТ (1,7 М)
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 24.06.2008, 20:22 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Раджу зайти на http://sountien.com/index.php?showtopic=32
Там є багато прекрасних плагінів до Фотошопу, в тому числі OnOne Mask Pro v 4.0 - ще один потужний інструмент для створення масок.
Допомога по користуванню OnOne Mask Pro v 4.0 знаходиться тут: http://depositfiles.com/files/3621516 або тут: http://rapidshare.com/files.....ru.rar (1,76 М).
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 24.06.2008, 23:54 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
OnOne Mask Pro v 4.1 та багато інших пречудових плагінів до Фотошопу є на форумі: http://bormotuhi.net
Для завантаження потрібно пройти реєстрацію.

Відеоуроки по використанню Mask Pro v 4.1:
Початок роботи (31 М)
частина 1 (~100 М)
частина 2 (~24 M)

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 25.06.2008, 02:23 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Ще один фільтр, який мені дуже сподобався по простоті роботи і чудовим результатам - SmartMask - v.2.0
Завантажте його з офіційного сайту: http://download.akvis.com/akvis-smartmask-setup.exe (11 М).
Також до фільтру пропоную завантажити чудовий флеш-урок: http://download.akvis.com/flash/smartmask-ru.swf (6 М).
Фільтр має пробний 10-денний період використання. Але це можна виправити...
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 26.06.2008, 02:46 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Із трьох запропонованих фільтрів для відділення об’єкту від фону мені найбільше сподобався SmartMask 2.0
Його переваги:
- немає перенасиченості інструментів.
- дуже простий у використанні (подивившись флеш-урок можна зразу ж добитись не поганих результатів).
- результат роботи нічим не гірший за OnOne Mask Pro v 4.1 та Vertus Fluid Mask 3.2
- вся обробка зображення складається з трьох простих етапів, які йдуть один за одним.
- досить сильний в збереженні дрібних деталей, в т.ч. волосинок.
- має чудовий м’який ластик для стирання фону.

Всі три плагіни ефективно діють лише тоді, коли зображення досить сильно відрізняється по контрасту від основного фону, в іншому випадку програми роблять багато помилок і прорахунків.
Можливості всіх плагінів досить солідні, але інколи користувачі розчаровуються в результатах, із-за не правильного їх використання, що базується на недостатку досвіду маскування.
Особисто я поєдную комплексно SmartMask 2.0 та Фотошоп (користуюсь для стирання не фоновим ластиком, а м’якою кистю в режимі "Очистка").
У мене самого перші рази виходило дуже погано. Обробивши кілька фото, результати стають дещо кращими:

volodschool2 Дата: Чт, 26.06.2008, 20:48 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Дуже хороший фільтр, шкода що
Quote (Ковальчук_Олександр)
ільтр має пробний 10-денний період використання. Але це можна виправити.

Можливо, підкажете адресу "виправлення".Буду дуже вдячний.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 26.06.2008, 21:42 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
volodschool2, читайте Особисте повідомлення.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 13.07.2010, 22:36 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Взяв в знайомого пофоткати Sony Alpha 350. Трохи червонить, але терпимо. По швидкості роботи пасе задніх. А от з різкістю в нього по краще, ніж в мого Canon 450D з кітом. З кітовим об’єктивом 18-70 / 3.5-5.6 результати по різкості не погані, при тому що там матриця 14 Мп.
Спробував відділити об’єкт від фону Smart Mask’ом - далеко не панацея, більше прийшлось м’якою кистю шурувати:

До речі, після застосування фільтру Shine Of (прибрати бліки) на волоссі появилась деяка жовтизна. Як її забрати?
Romek Дата: Ср, 14.07.2010, 07:26 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Якого розміру потім будуть друкуватись фото? якщо невеликі, то всього цього і так не буде видно. A щоб прибрати ореоли в фотошопі є, здається, пункт у меню layer-matting.

Я останні портрети робив на вулиці на фоні зелені, тільки макс. відкривав діафрагму (2,2)

Відредаговано: Romek - Ср, 14.07.2010, 08:09
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 14.07.2010, 08:37 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Фото будуть друкуватись 15х21.
В майбутньому я планую також на вулиці робити фото, для цього прикупив Canon 50/1.4, буду діафрагму відкривати десь до 2.0. Коротше кажучи, поки що точно сказати не можу, об’єктив привезуть в п’ятницю.
Але з фотографуванням на вулиці є проблеми, якщо дівчата більш менш відкривають очі, то хлопці в основному сплять, очі напіввідкриті і заставити їх відкрити максимально не можливо.
Romek Дата: Ср, 14.07.2010, 11:18 | Повідомлення № 13
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Фото будуть друкуватись 15х21.

на такому форматі швидше за все нічого не буде видно.
А де, якщо не секрет, брали 50/1,4?
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 14.07.2010, 15:05 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Брав тут: http://www.itkom.com.ua/product.php?id=canon_ef50
Ціна така як на сайті. Вибір на цей магазин впав, тому що інші (tehnotrade.com.ua, digitalvideo.com.ua) не доставляють по адресу, а тут новою поштою доставлять прямо до дому, щоправда і вибір об’єктивів в цьому магазині не великий, але потрібний мені був. Є пересторога, що може бути фронт/бек фокус і прийдеться віддвавати на юстіровку, але надіюсь, що все буде добре.
Ogorodets Дата: Ср, 14.07.2010, 16:41 | Повідомлення № 15
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
новою поштою доставлять прямо до дому

Во сколько обошлась доставка до дома?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Відділення об’єкту від фону! (Опис існуючих методів.)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.