Ср, 21.10.2020, 15:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Цифрові фотокамери (Поділ досвідом про те, який з цифровиків кращий)
Цифрові фотокамери
kom_adm Дата: Сб, 18.08.2007, 02:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Прохання залишати тут повідомлення, про те, яким цифровим фотоапаратом ви користуєтесь, чому вважаєте його гідним вашого вибору. Які цифровики варто купувати, які ні. Про ціни на цифровики, їх технічні параметри. Одним словом - все про цифрову фото техніку.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:39
Prag Дата: Ср, 26.09.2007, 15:59 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
У мене Canon IXUS50 і я цілком ним задоволений. Камера 5 мегапикселів, можна знімати відео поки пам’ять є. Але і стоїть відповідно...
Ковшун Дата: Ср, 26.09.2007, 16:10 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
У мене Olympus C-160.
Праює нормально. Добавив пам’яті.
Обирав по "кишені".
Prag Дата: Ср, 26.09.2007, 16:32 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Пройшло майже рік з того як я купив, і ціни на цифрові фотоопарати впали вже майже на 40%.
kom_adm Дата: Ср, 26.09.2007, 16:44 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
У мене Olympus Sp510 UZ. Купував 6 місяців назад за 1460 грн. Також купив дві карти пам’яті на 2 і 1 Гб відповідно (340 та 180 грн.). І зарядний пристрій (120 грн.). Разом віддав 2100 грн. Фотік на 7 мегапікселів, якість фотографій досить не погана. Хороша якість відео. На дві карти багато вміщується, проте дуже погано пише звук і це головний його мінус.
Тиждень назад придбали на школу також цифровий фотоапарат (райрада виділила 10000 грн. спонсорської допомоги). Фотоапарат називається Canon S3 IS. Цифровик просто звір. Фоткає дуже реально, якість - супер, значно кращий за мій. Оскільки зараз ціни сильно впали, то віддали ми за нього 2200 грн. (разом з зарядкою і картою на 1 Гб.) Але він точно вартий своїх грошей. Зараз директор сам його освоює, щоб потім навчити когось із персоналу школи фотографувати ним різні шкільні події.
Ковшун Дата: Ср, 26.09.2007, 17:01 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
...райрада виділила 10000 грн. спонсорської допомоги.

А кажете, що не допомагають.
На решту грошей можна і пам’ять купити....
Заздрю Вам. Нам би таких спонсорів!
kom_adm Дата: Ср, 26.09.2007, 17:49 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Мені на пам’ять потрібно не більше 1500 грн. Та ще й я казав, що сідіром поломаний. Із цих 10000 грн. на кабінет інформатики виділили 0,0 грн. На решту грошей купили акустичну систему для школи - 4 колонки по 200 ват + підсилювач + 4 мікрофони + дівіді плеєр. Та ще й принтер секретарю. Хоча можна було б і мультимедійний проектор купити, але я про це навіть і не говорив, оскільки директор досить твердий у своїх думках.
Ковшун Дата: Ср, 26.09.2007, 17:57 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
Мені на пам’ять потрібно не більше 1500 грн. Та ще й я казав, що сідіром поломаний. Із цих 10000 грн. на кабінет інформатики виділили 0,0 грн. На решту грошей купили акустичну систему для школи - 4 колонки по 200 ват + підсилювач + 4 мікрофони + дівіді плеєр. Та ще й принтер секретарю. Хоча можна було б і мультимедійний проектор купити, але я про це навіть і не говорив, оскільки директор досить твердий у своїх думках.

Зрозумів. А я думав, що це на кабінет інформатики таку спонсорську допомогу отримали.
Prag Дата: Чт, 27.09.2007, 20:41 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Хоча Вам на кабінет інформатики можна було і виділити 2000 грн.
Ковшун Дата: Чт, 27.09.2007, 22:09 | Повідомлення № 10
Досвідчений учасник
Quote (Prag)
Хоча Вам на кабінет інформатики можна було і виділити 2000 грн.

Звичайно можна було б.
Проте, є ще керівники, які іноді не то, що не хочуть допомагати, а навіть палиці в колеса вставляють.
Слава Богу, що в мене директор школи не з таких керівників.
Якщо і не допомагає, то і не мішає!
sergey1979 Дата: Пт, 28.09.2007, 05:51 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Вже понад 2 роки користуюсь "стареньким" Samsung-301, 3.2 мегапіксели, 128 Мб. Трохи жалкую що немає оптичного зуму. Але працювати можна і фото виходять зовсім не гірші ніж у більш сучасних моделей.

Відредаговано: sergey1979 - Пт, 28.09.2007, 05:52
Prag Дата: Пт, 28.09.2007, 20:19 | Повідомлення № 12
Я тут недавно...
Quote (sergey1979)
Вже понад 2 роки користуюсь "стареньким" Samsung-301, 3.2 мегапіксели, 128 Мб. Трохи жалкую що немає оптичного зуму. Але працювати можна і фото виходять зовсім не гірші ніж у більш сучасних моделей.

Я вам раджу купити новий. Тому, що з камерою 3.2 це не дуже. Вже быльшість мобльників з камерою 2 та 3 мегапикселі.
sergey1979 Дата: Сб, 29.09.2007, 04:45 | Повідомлення № 13
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Я й сам не проти нового cool
Але з теорії - 3.2 мегапіксели достатньо щоб робити деталізовані великі фотографії - практика це підтверджує.
10 МГп можна друкувати детальні бігборди, але навіщо воно мені biggrin
В руках тримав, а також бачив результати роботи інших апаратів - не набагато кращі.
В Sony як завжди на висоти оптика (особливо коли ще й Цейсівська), але за імя треба відповідно платити , в Olympus та Panasonic - неприємні аберації (ціна правда відповідна якості).
Якщо буду брати, то скоріше зеркальний.
А поки "финанси - поют романси "
PS. Бачив результат роботи фото з мобільного SonyEricson - також 3.2 , але видно бідна оптика телефона да є про себе знатb - фото в основному гірше, чим з мого Samsung'a.
kom_adm Дата: Сб, 29.09.2007, 13:15 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Я також бачив, як фотографує SonyEricson к800і з камерою 3.2 мегапікселі. І цілком впевнений, що якість з цього телефону гірша за якість з вашого цифровика. У фотоапараті основну роль відіграє далеко не кількість мегапікселів. Для прикладу: у мене власний фотоапарат Оlympus SP 510 (7 мегапікселів), в школі - Canon S3 IS (6 мегапікселів). Але я визнаю, що шкільний фотографує значно якісніше ніж мій домашній. Насамперед менше шумить. Хоча шум, навіть дуже великий та різні аберації можна усунути за допомогою Photoshоp’а, але все ж таки оптика у Кенон на висоті і це відображається на якості. Чесно вам скажу, я трохи жалкую що купив дану модель олімпуса, потрібно було брати дорожчий з кращими показниками. Ну а роздільна здатність матриці 6-7 мегапікселів - більш ніж достатньо для потреб користувача. При виборі цифровика також потрібно звертати увагу на фізичний розмір матриці - чим він більший тим кращий. Також потрібно, щоб у цифрового фотоапарата була оптична стабілізація зображення. У мого нажаль - цифорова. Виходячи з вищесказаного рекомендую вам серед недорогих фотоапаратів вибрати одну із двох моделей: Оlympus SP 510 (ціна з картою пам’яті на 1 Гб та зарядним пристроєм приблизно 1700-1800 грн.) або більш якісний Canon S3 IS (ціна з картою пам’яті на 1 Гб та зарядним пристроєм приблизно 2200-2300 грн.). Проте можете вибрати будь-який інший, адже різних моделей виробляють чимало. Дуже не рекомендую брати дешеві мильниці типу Оlympus FE 190, canon powershot А540 і т.д. Опис будь-якої моделі цифоровика та приблизні ціни можна знайти через пошуковик.
mouse Дата: Чт, 08.11.2007, 16:46 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Вітаю! Всіх у кого є фотокамери! biggrin
Поділюся і я. Придбав собі Olympus C7070. Коштував на лютий 2006 року 2500 грн. Багатенько.
Як його можна уявити. По суті - цифрова мильниця. Оптика стаціонарна. Сенсор - 8 Мегапікс., але за геометричними розмірами 5Мп - все інше шаманство і дива електроніки і ПЗ фотокамери. Купа налаштувань в меню. А також самі головні на корпусі - як кнопки (спалах, серія, запамятати експозицію тощо). Дає можливість зрозуміти, хоча і не повністю - чи варто переходити на цифродзеркалку. Основний недолік - при недостатній освітленності - думає довгенько. І звичайно самий простий Зеніт - робить знімок швидше за моє чудо японської техніки. Для себе вистачає. Але знімати відповідальні сюжети - як весілля і т.ін. - можна щось і не встигнути. Як розумієте повторити деякі (а для фотографів дуже багато таких) моменти практично неможливо. cry
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Цифрові фотокамери (Поділ досвідом про те, який з цифровиків кращий)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.