Нд, 04.12.2016, 20:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 9 з 9«12789
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Чи вміємо ми фотографувати? (Описуємо основні прийоми фотозйомки, цікаві сюжети, тощо..)
Чи вміємо ми фотографувати?
Bandalak Дата: Вт, 19.02.2008, 21:48 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Багато хто, купивши фотоапарат будь-якого класу, думає що він великий фотограф-професіонал. А чи дійсно ми вміємо ще щось окрім як натискати на спускову кнопку? Можна визначити два основних моменти процесу фотографування, це технічна сторона та художньо-естетична. З технікою у нас ще так-сяк, за нас все робить автоматика фотокамери, хоча це не панацея, більшість прекрасних фото зроблено у ручному режимі, який спонукає до творчості. Художньо-естетична сторона перетворює фотографію на мистецтво. Тут професіоналами себе можуть назвати одиниці.
З появою прекрасних програм для обробки фотографій - мистецтво фотографувати набуло якісно нового змісту. Включивши свою фантазію під-час вибору сюжету, і уявивши, як це буде виглядати після фотомонтажу, можна зробити кадри, які стануть хоча і не твором мистецтва, то принаймні яскравим, незабутнім і колоритним фото - мрією кожної людини, що називає себе фотографом.

У цій темі будемо викладати сюжетні заготовки для таких фото. А також проводити лікбез для починаючих фотографів.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Пт, 19.08.2016, 21:41 | Повідомлення № 121
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Nikkor 50 1.8g

Бачу цей об'єктив малює набагато ліпше, чим мій Nikkor 50 1.8D.

Скільки дав за Д700? Як він в порівнянні з Canon 5D?

Тепер ще прикупити тобі Nikor 24-70 2.8 і можна знімати!
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.08.2016, 22:08 | Повідомлення № 122
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Цитата Bandalak ()
Бачу цей об'єктив малює набагато ліпше, чим мій Nikkor 50 1.8D.

Мабуть так. Ось ці фото, що я виклав, зробив буквально позавчора біля Нової пошти з метою потестувати фотоапарат. Об’єктив я прикупив раніше. З автофокусом толком не розібрався, досить все замудрено зроблено, але вже на тому рівні, що я фоткав динаміку бачу, що автофокус звірський в апараті.
Обійшовся мені це чудо техніки в 640$ із значним пробігом, а саме 130 тис. кадрів.
Можна було б взяти з пробігом лише 20-50 тис. кадрів, але на доларів 250-300 дорожче.
По відгуках на багатьох форумах, апарат часто доходить до 500 тис. і більше, бували правда випадки, коли затвор летів в проміжку 250-300 тис. Тут як повезе. До 250 тис. ще не чув, щоб накривався, а обшарив я не мало сайтів перед тим. Так що трохи ризикнув з пробігом, але буду надіятись, що буде служити довго мені цей автомат Калашникова.
А так фотоапарат подобається по всім критеріям. І скінтон видає хороший. Фотосесії варто знімати в Raw, який у D700 просто різиновий і великим плюсом є те, що в Camera Raw є велика кількість профілей, можна підібрати такий, що скінтон буде максимально наближений до реального.
Взагалі, картинку з Nikon d700 професіонали ставлять на рівні з Canon 5d mark 3, а це багато про що говорить.
Якщо знімати в jpeg, то про шум до ISO 3200 можна не думати, на ISO 6400 легкий шумок появляється.
Мінус, що тільки 12 Мпікс, хотілось би більше, хоча б 16, як у D4, але нічого, "жирний" піксель має теж свої переваги.
В порівнянні з Canon 5d виграє по картинці, шумам, про автофокс я взагалі мовчу, у Canon 5d/ 5d mark 2 він просто ущербний.

Цитата Bandalak ()
Тепер ще прикупити тобі Nikor 24-70 2.8

Без сумніву це класний об’єктив, але дорогий зараза.
А також дорогий Nikkor 85 1.8d, кажуть супер-портретник на рівні Canon 135L 2.0
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Чи вміємо ми фотографувати? (Описуємо основні прийоми фотозйомки, цікаві сюжети, тощо..)
Сторінка 9 з 9«12789
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.