Ср, 21.02.2018, 03:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 27«12345672627»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Який фотоапарат краще придбати? І чому? (Обговорення переваг і недоліків цифрових фотокамер.)
Який фотоапарат краще придбати? І чому?
Bandalak Дата: Ср, 13.02.2008, 16:55 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 41
Рейтинг: 265
Дорогі друзі, шановні вчителі інформатики!
У багатьох з нас вже є цифрова фотокамера, а багато-хто має намір її придбати. Давайте поділимося досвідом один з одним.
Адже на сьгоднішній день вибір фотоапаратів на стільки широкий, що легко у ньому потонути і зробити покупку про яку будемо жаліти ще довгі роки.
Я з недовірою ставлюся до пропозицій продавців, вони рекламують те, що їм важко продати, те що в них ніхто не бере!
Давайте виділимо собі ключові характеристики, на які треба звернути увагу при виборі фотоапарата:
1) Кількість пікселів у матриці (для звичайного користувача - достатньо 3 Мпік);
2) Діаметр об'єктива (7 Мпік. камери з об'єктивами, діаметром до 1,5 см фотографують набагато гірше, чим 3-х Мпік. камери з великим об'єктивом);
3) Оптичний зум (чим більший, тим краще, не путати з цифровим зумом, який ніякого значення при виборі камери немає);
4) Батарея живлення (найкращий варіант - на батареях АА, або акамуляторах таких самих розмірів, бо вони завжди є в продажі);
5) Зручність меню і функціональних кнопок;
6) Ціна та наявність у продажу.
Для професійного користувача цей список можна розширити!

Я перепробував десяток різних фотокамер, тепер користуюся фотоапаратом Canon Power Shot A510. Купив його за 1400 грн. (зараз подібний йому, але А630 коштує 950 грн.). Враження у мене про нього дуже добре. Я і на паспорт ним фотографую, і на весіллях, і вінетки та альбоми в школі роблю. Одної зарядки акамуляторів АА 2400 А/год. мені вистачає до 250 кадрів із вспишкою. Кращим за нього я вважаю хіба-що фотоапарат класу Nikon D70, який коштує більше 6000 грн.

А ви чим фотографуєте? Діліться своїми враженнями!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ogorodets Дата: Пт, 22.05.2009, 07:21 | Повідомлення № 61
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Следите за зоной фокусировки. Возможно, в настройках выставлена точечная или центровзвешенная фокусировка. Нужно переставить на широкую зону фокуса.
mouse Дата: Пт, 22.05.2009, 10:14 | Повідомлення № 62
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Я пробачаюсь за свою думку, але практично всі компактні камери - це просто цифрові мильниці.
Маю Olympus C7070. Але коли потримав в рикав кілька дзеркальних варіантів (olympus, canon, nikon,minolta) - це можна і не порівнювати: небо і земля. Всі цифрокомпакти - тормозять. Особливо це видно коли в кадрі діти або тварини.
Проведіть дослід: беремо 20 грн, тримаємо за один кінець на рівні очей, компакт фокусуєм, потім людина з грошіма відпускає купюру, а ви маєте "зловити" цей політ. А загальному випадку політ на кадрі був біля підлоги.
А дзеркальним не далеко від руки.
Тож робимо висновок.
А якщо на дзеркалку можна почіпити наші об*єктиви, то це велика економія грошей.
Я тут придбав МТО-1000 за 75$. Дає збільшення 20 крат, і якість пристойна.
bambuchia Дата: Пт, 22.05.2009, 12:55 | Повідомлення № 63
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
В мене Olympus SP 550-uz, із 18-х оптичним зумом + цифровий зум, фотографуючи на відстані 600 м. можна вільно бачити номера машини. Рекомендую, фотик супер. Але в оліках бувають проблеми із картами пам'яті, я вже 1 раз возив у сервіс.Зробили безкоштовно - по гарантії.
Ogorodets Дата: Пт, 22.05.2009, 22:30 | Повідомлення № 64
Назавжди з нами
Quote (mouse)
А загальному випадку політ на кадрі був біля підлоги. А дзеркальним не далеко від руки.

Нормальная зеркалка шлепает без вспышки 3 кадра в секунду. Тут можно весь процесс падения нафоткать: от разжатия пальцев до падения на пол.
Bandalak Дата: Пт, 22.05.2009, 22:56 | Повідомлення № 65
Лідер форуму
Quote (bambuchia)
фотографуючи на відстані 600 м. можна вільно бачити номера машини

Можете влаштуватися позаштатним працівником в ДАІ, будете машини фотографувати і потім на компі вдруковувати липовий факт перевищення швидкості! ;)
Я знаю вже кілька таких "фотографів", одному морду добряче набили!!! :p

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Хочу придбати Nikon D40. Висловлюйте всі за і проти!

Ogorodets Дата: Сб, 23.05.2009, 02:17 | Повідомлення № 66
Назавжди з нами
Объектив слабоват, который в комплекте... Дотягивайте до D80

Відредаговано: Ogorodets - Сб, 23.05.2009, 02:23
Bandalak Дата: Сб, 23.05.2009, 12:41 | Повідомлення № 67
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
Объектив слабоват, который в комплекте... Дотягивайте до D80

Д80 - матрица со глюками, всё гонит в жёлто-красный цвет от которого избавиться не так просто!
Был у меня такой фотик, с трудом продал за полцены! Изображение в 100 раз хуже по цвету, чем в Д70, которого жаль уже нету нигде.
А объектив можна и другой купить. А уж если уже тянуться, то хотя-бы к Д200! Но деньги есть только на Д40, возможно ещё на объектив!
Ogorodets Дата: Сб, 23.05.2009, 18:50 | Повідомлення № 68
Назавжди з нами
А Сони альфа чем вам не нравится? Я балдею от нее. У меня 100-ка еще, а сейчас уже и 200 и 300 в продаже давно. И по цене они напорядок дешевле Никона.
Bandalak Дата: Сб, 23.05.2009, 21:30 | Повідомлення № 69
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
А Сони альфа чем вам не нравится? Я балдею от нее.

У него есть альфа канал ? Я не знаком совсем с таким фотиком!
sgrecords Дата: Пт, 29.05.2009, 13:06 | Повідомлення № 70
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (Bandalak)
Хочу придбати Nikon D40. Висловлюйте всі за і проти!

Щелкаю сейчас таким. Неплохой аппарат. Сложно сказать про все минусы и плюсы так как первая зеркалка. Однозначно круче чем всяческие мыльницы. Шума ненаблюдаю. Скорострельный, фокус срабатывает четко и днем и ночью. батарея держит долго. Не ощутил перелестей RAW формата. Nikon.Capture.NX предназначеный для обработки рава довольно таки тормозит. Как мне показалось, jpeg выганяте хуже чем сам фотоаппарат. Зимой сложно получить нормальный снимок на снегу, как не выставлял замер. Выходит все белое. Можно конечно в ручном режиме найти вариант, ну кто ж тебя будет ждать на морозе :). Объектив качественный, но з-х зума нехватает. В студии оптимальным вариантом стала съемка в режиме М с выдержкой 500, диафрагмой 8. (чем меньше света, тем больше резкости, деталей, но и темнее фото). Перед покупкой прочитал www.nadavi.ua/ru. Вообще фотом доволен. Да, замечено серое пятно на одном и том же месте фото, особенно видно на снимках сделаных на улице. Видимо матрица. При покупке проверить не было возможности, привезен под заказ. Боюсь сдавать в гарантию... Могу выставить фотки если надо.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 29.05.2009, 19:58 | Повідомлення № 71
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
sgrecords, очень интересно взглянуть. Выставте, пож., в несжатом виде.
sgrecords Дата: Вт, 02.06.2009, 10:47 | Повідомлення № 72
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (Bandalak)
У него есть альфа канал ? Я не знаком совсем с таким фотиком!

Ув. Bandalak, Ogorodets имел введу явно SONY Alpha. А вообще подняли настроение "альфаканалом" :)

Додано (02.06.2009, 10:47)
---------------------------------------------
Как просили, выставляю фото NiconD40 http://www.radikal.ru/users/sgrecords/nicon-d40

Bandalak Дата: Вт, 02.06.2009, 23:29 | Повідомлення № 73
Лідер форуму
Ці фото явно краще виглядають, чим з мильниці CanonPowerShot A510, але гірше ніж з Nikon D700 за 2500$.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 02.06.2009, 23:36 | Повідомлення № 74
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Фотки очень хорошие как по качеству, так и по постановке.
Я загорелся жиланием купить новый цыфровик. Нравиться Nicon D90, но боюсь не потяну по цене.
Также присматриваюсь к SONY Alpha A300.
Bandalak Дата: Вт, 02.06.2009, 23:48 | Повідомлення № 75
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Также присматриваюсь к SONY Alpha A300.

Ну шо за Соні, я щось не вірю що він може конкурувати з Ніконом. У кого є таке чудо - викладіть фотки!

Мій конкурент по відеозйомці фотографує SONY Alpha A100, так у нього фотки з весілля виглядають на порядок гірше, чим моєю мильницею CanonPowerShot A510.
Хоча зовні цей фотік круто виглядає!

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Який фотоапарат краще придбати? І чому? (Обговорення переваг і недоліків цифрових фотокамер.)
Сторінка 5 з 27«12345672627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.