Нд, 25.02.2018, 19:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 20 з 27«1218192021222627»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Який фотоапарат краще придбати? І чому? (Обговорення переваг і недоліків цифрових фотокамер.)
Який фотоапарат краще придбати? І чому?
Bandalak Дата: Ср, 13.02.2008, 16:55 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 41
Рейтинг: 265
Дорогі друзі, шановні вчителі інформатики!
У багатьох з нас вже є цифрова фотокамера, а багато-хто має намір її придбати. Давайте поділимося досвідом один з одним.
Адже на сьгоднішній день вибір фотоапаратів на стільки широкий, що легко у ньому потонути і зробити покупку про яку будемо жаліти ще довгі роки.
Я з недовірою ставлюся до пропозицій продавців, вони рекламують те, що їм важко продати, те що в них ніхто не бере!
Давайте виділимо собі ключові характеристики, на які треба звернути увагу при виборі фотоапарата:
1) Кількість пікселів у матриці (для звичайного користувача - достатньо 3 Мпік);
2) Діаметр об'єктива (7 Мпік. камери з об'єктивами, діаметром до 1,5 см фотографують набагато гірше, чим 3-х Мпік. камери з великим об'єктивом);
3) Оптичний зум (чим більший, тим краще, не путати з цифровим зумом, який ніякого значення при виборі камери немає);
4) Батарея живлення (найкращий варіант - на батареях АА, або акамуляторах таких самих розмірів, бо вони завжди є в продажі);
5) Зручність меню і функціональних кнопок;
6) Ціна та наявність у продажу.
Для професійного користувача цей список можна розширити!

Я перепробував десяток різних фотокамер, тепер користуюся фотоапаратом Canon Power Shot A510. Купив його за 1400 грн. (зараз подібний йому, але А630 коштує 950 грн.). Враження у мене про нього дуже добре. Я і на паспорт ним фотографую, і на весіллях, і вінетки та альбоми в школі роблю. Одної зарядки акамуляторів АА 2400 А/год. мені вистачає до 250 кадрів із вспишкою. Кращим за нього я вважаю хіба-що фотоапарат класу Nikon D70, який коштує більше 6000 грн.

А ви чим фотографуєте? Діліться своїми враженнями!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ktara Дата: Сб, 28.09.2013, 19:04 | Повідомлення № 286
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
Цитата (Baba_Yaga)
Мужчины, ну конкретно, я чего-то не догоняю. Здесь была ссылка на статью по выбору фотоаппарата. Ее почему то удалили. Я задала по этому поводу вопрос.  Мой вопрос тоже удалили. Тема вопроса соответствует теме  этого топика. В чем состоит нарушение? Почему удаляют?
Вот удивляюсь - в профиле написано что Alex Rog [ Чоловік ]. а по тексту - женский род :) Там не один пост был удален а минимум 8 и все с рекламой, о чем и было поставлено в известность автора постов :) ну а чего удалили ваш пост - значит тоже было нарушение.
VasilVas Дата: Сб, 28.09.2013, 20:12 | Повідомлення № 287
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Вообще то ссылку на статью по выбору фотоаппарата давал я. Полагал, что она весьма полезна для целого ряда случаев, в том числе и в педагогической практике. Написана известным харьковским фотографом. Рекламы вроде бы нет. Вот, скорее всего, она: http://nosivka-syut.at.ua/news/jak_vibrati_fotoaparat/2013-02-19-123
Ktara Дата: Сб, 28.09.2013, 20:21 | Повідомлення № 288
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
ну когда одиночная ссылка - то нормально, а когда в каждой теме ссылка на один и тот же сайт - то не стоит так делать. Понимаю, что хочется всем продемонстрировать свой ресурс, но..... думаю достаточно один раз указать свой сайт - кому надо будет - поставит в закладки.
VasilVas Дата: Сб, 28.09.2013, 20:27 | Повідомлення № 289
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Понял.
Bandalak Дата: Пн, 11.04.2016, 11:20 | Повідомлення № 290
Лідер форуму
Так що краще, Нікон чи Кенон?
http://stelmakh.com/canon-vs-nikon-dorogoj-eksperiment/
В статті описано, ніби у Кенонів більш природні кольори, чим у Нікона.
З дзеркальними Canon, на жаль, ніколи не працював, тому нічого про них сказати не можу. А ось з Nikon деякий досвід роботи маю.

Кольори з мого Nikon D7100 18-140 2.8-5.6 мені чесно кажучи не подобаються!
Потім скину зразки.

Говорять, що в історії Нікон були камери з дуже гарною кольоро-передачею, це D1, D70, D90, D200, D300, D700. Всі решта, починаючи від D80 і до D810 ніби мають жахливу кольоро-передачу. Ніби світлі тони зсунуті в пурпур, а темні в зелень.
Про D700 можу підтвердити, що кольори казкові. Одного разу працював на районному заході з одним фотографом із D700. В кінці він мені перекинув у ноутбук необроблені фото. Я був шокований, такої чудової якості ще ніколи не бачив. На D90 теж колись бачив приблизно такі самі кольори.
Сталося так, що два роки тому перевищий свої фінансові можливості і купив D800, потім через пару місяців продав знайомому бо дуже треба було гроші. Ось на ньому точно такі самі були брудні кольори, як зараз у мене з D7100. Я тоді думав, що так треба. В фотошопі правиться, інколи важкувато.
Тепер вийшов відносно новий апарат D750. Цікаво, його матриця має кольоро-передачу таку гарну, як в D700, чи все-таки бруднувату, ближчу до D610/D810?
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 11.04.2016, 20:49 | Повідомлення № 291
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Цитата Bandalak ()
Говорять, що в історії Нікон були камери з дуже гарною кольоро-передачею, це D1, D70, D90, D200, D300, D700.
Згоден. Слід додати ще Nikon D3, Nikon D4, там відмінна кольоропередача. Але і ціна...
Цитата Bandalak ()
Ніби світлі тони зсунуті в пурпур, а темні в зелень.
Ви вірно виразились - бруд.
Цитата Bandalak ()
В кінці він мені перекинув у ноутбук необроблені фото. Я був шокований, такої чудової якості ще ніколи не бачив.
Ну це ви вже перехвалюєте старичка. Апарат гарний, тільки він трохи здає свої позиції, а на вторинному ринку можна купити тушку за 800 у.о.
Цитата Bandalak ()
Сталося так, що два роки тому перевищий свої фінансові можливості і купив D800, потім через пару місяців продав знайомому бо дуже треба було гроші.
То була ваша помилка, треба було купувати D700.

Canon 6d візьміть для фото. Купіть його БУ з малим пробігом за 900$. В ньому чудова передача скінтону, матриця стоїть від 5d mark 3, лише система автофокусу трохи слабша, але і коштує майже в два рази дешевше за 5d mark 3. Це дуже хороше рішення на даний момент, щоб отримувати якісні фото. Правда до нього краще всього об’єктиви брати з червоним кільцем і позначкою L
Bandalak Дата: Пн, 11.04.2016, 21:05 | Повідомлення № 292
Лідер форуму
Цитата Ковальчук_Олександр ()
об’єктиви брати з червоним кільцем і позначкою L

Що це означає?
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 11.04.2016, 21:48 | Повідомлення № 293
Ветеран спілкування
Об’єктиви L-серії Canon мають надійний пиле-влаго захисний корпус, високі оптичні характеристики.

Объективы L-серии Canon. Часть 1 - Зум-объективы.
Объективы L-серии Canon. Часть 2 - Фиксы.
Bandalak Дата: Ср, 13.04.2016, 01:28 | Повідомлення № 294
Лідер форуму
SLKuty, що можна сказати про Nikon D750, у нього кольори такі ж гарні, як у Nikon D700, чи такі жахливі, як в Nikon D810?
Bandalak Дата: Чт, 14.04.2016, 22:48 | Повідомлення № 295
Лідер форуму
Думаю колись у майбутньому збути свій Nikon D7100 і купити повний кадр.
Як ви вважаєте, що ліпше Nikon D750 24-140, чи Canon 6D 24-105L?
Якщо буде використовуватися в основному для фото, інколи для відео другою камерою.
Bandalak Дата: Пт, 15.04.2016, 12:33 | Повідомлення № 296
Лідер форуму

Тут є приклад, як працює автофокус Nikon D750 у режимі відео.

http://fotoexperts.ru/articles/nikon-d750.html
Тут є зразки фотографій, у тому ж числі багато портретних.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Передивився уважно ці тести. Пишу що мені крайнє не сподобалося. З усім іншим можна миритися!
Не сподобалося:
1. Для відео. Експозиція на льоту вже регулюється, але... При фокусуванні точно так само, як у моєму D7100 починає гуляти не тільки фокус взад-вперед, а й зум. Це чітко видно на цьому відео. Залишається фокусуватися тільки вручну, але для ручного режиму тут немає, на жаль, фокус-пікінгу!

2. Для фото. Здається справджується те чого я боявся. Кольоро-передача зовсім не така приємна, як в D700 !!!
Фотографії пейзажів, архітектури, натюрмортів і т.д. виходять ідеально! Але тільки тоді, коли в кадрі немає обличчя людини!
А ось обличчя виходять із жахливим скін-тоном! Якісь червоно-фіолетові. Правити колір кожної морди в редакторі забере багато часу, а деякі відкоригувати нереально. Все точно так само, як у моєму Nikon D7100 i так само як в D800.

Шкода, що Nikon не випустила нової камери з таким прекрасним живим кольором, як в D700.

Тому, мабуть прийдеться дивитися в сторону Canon!
SLKuty Дата: Пт, 15.04.2016, 14:21 | Повідомлення № 297
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Ну нарешті купив D750 і трохи випробував. 
Перше враження
Дуже відрізняється від всіх моїх попередніх камер. вІдчувається професійна модель. Почав трохи переживати чи я зможу дотягнутися до можливостей тої камери.
Виставляю зразки фото і відео. 
Все знято у Picture Control Нейтральний - це новий режим якого небуло у попередніх моделях. Якщо не сподобається то переключу у портретний режим.
Трохи поправив той режим - забрав контрасту і насиченості
Приємно, що для фото і для відео окремі налаштування і не потрібно перекручувати все, щоб зробити 3 кадри, а потім знову перекручувати, щоб знімати відео
На днях зроблю порівняльний тест з D5300 Піджену їхні параметри до однакових відтінків бо прийдеться ними двома знімати.
І фото і відео мягеньке і піддається редагуванню.
Режим Live viev живе своїм життям і на екрані показує не те що вийде в результаті з ним ще треба розбиратися. Тільки зумів на ходу змінити діафрагму у режимі "А" 
Відео можна знімати або у ручному режимі 'М' де регулюється все, або у всіх інших режимах 'A S P AUTO`де не регулюється нічого (тільки діафрагма у режимі 'А') і результат зйомки однаковий
у 5300 я змінюю витримку це більше потрібно. 
Все відео у звичайній якості 24Мб/с  (ще можна 42мб/с, але для чого?)

Вбудований мікрофон дуже гарний по частотах. Звичайно чути шум вітру, звуки налаштування камери, але то дурниці. 
Проведу порівняльний тест з ZOOM H1 i пушкою Rode. Розкажу більше

Нажаль я не зловив нікого з людей для першого тесту. Так що тільки квіти, дерева, кущі, горобці і кіт
У понеділок візьму до школи може якихось учениць пофотографую

Дивно - він на мою карточку 64Гб пише 2.7к, а 5300 пише 4.0к напевно у 750 і фото і відео важче ніж у 5300 

Підкажіть, які тести можна провести

www.ex.ua/100158850   результат тут. Для повної якості потрібно файли завантажити
Bandalak Дата: Пт, 15.04.2016, 15:59 | Повідомлення № 298
Лідер форуму
Щоб спростувати, чи підтвердити враження від усяких там замовних тестів -
хочеться побачити багато реальних крупних фотопортретів облич, знятих у різних умовах:
1. Напроти вікна, освітлення пряме з вікна.
2. На вулиці при хмарній погоді, чи в затінку.
3. На прямому сонці.
4. На вулиці із заповняючим спалахом.
5. В приміщенні із спалахом в обличчя.
6. У приміщенні зі спалахами у зонтиках.
7. В умовах низького освітлення при високому ISO.

Для відео цікаво в основному робота автофокуса і зйомка при поганому освітленні!

-------------------------------------------
До речі, пане Новосельський вітаю Вас з новою фотокамерою!

++++++++++++++++++++++++++
Цитата SLKuty ()
www.ex.ua/100158850 результат тут. Для повної якості потрібно файли завантажити

Я з ex.ua дуже рідко працюю. Там можна скачати все одним натисканням, чи потрібно тикати по кожному фалу окремо?
Bandalak Дата: Пт, 15.04.2016, 18:26 | Повідомлення № 299
Лідер форуму
Тільки-що переглянув увесь фото і відео матеріал.
1. Фото. Вся природа дуже гарно вийшла. Об'єктивчик заслуговує найвищих похвал!!! Отримується непогане БОКЕ. Камера не блікує в контровому світлі. Шумів немає. Кольори ніби приємні. Чекаю на обличчя!
2. Відео. Стабілізатор адекватний, регулювань достатньо, мікрофон відмінний. Єдине не сподобалося - юрзання об'єктива під час фокусування. Але юрзає набагато менше і швидше, ніж мій D7100.

Остаточні висновки можна буде зробити після фотосесії у школі. Цікавить СКІН-ТОН людського обличчя! Це дуже важливо!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 15.04.2016, 20:25 | Повідомлення № 300
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
2. Для фото. Здається справджується те чого я боявся. Кольоро-передача зовсім не така приємна, як в D700 !!!Фотографії пейзажів, архітектури, натюрмортів і т.д. виходять ідеально! Але тільки тоді, коли в кадрі немає обличчя людини!
А ось обличчя виходять із жахливим скін-тоном! Якісь червоно-фіолетові. Правити колір кожної морди в редакторі забере багато часу, а деякі відкоригувати нереально.
Пока не тестував, не має часу. Але я знаю, що таке жахливий скінтон. В свій час, начитавшись гарних вігуків, купив Canon 650d. В нього тоже виходили гарно пейзажі, архітектура, квіточки, а обличчя червоно-фіолетові, а в затінку - синьо-фіолетові. І що саме жахливе - RAW-файли дуже важко піддавались корекції, кольори "не тягнулись" зовсім.
Знявши ним одне весілля зрозумів, що біда і продав, купивши старий добрий повний кадр Canon 5d. В апарата була дуже гарна кольоропередача при зйомці портретів, та недавно і його продав в силу деяких причин, але продавав так би мовити, відриваючи від серця. Новий власник сказав, що дуже задоволений фотоапаратом.

Скачайте тестові зразки raw-файлів, знятих на Canon 5d з дуже хорошим об’єктивом Canon 70-200 2.8 L і переконаєтесь у відмінній кольоропередачі:
https://cloud.mail.ru/public/da423f348ed1/canon-70-210.rar

Я подивився кілька зразків з Nikon d750, пока все подобається, повний кадр відчувається перш за все тому, що картинка не плоска як у кропа.

Цитата Bandalak ()
Шкода, що Nikon не випустила нової камери з таким прекрасним живим кольором, як в D700.
Так, моя знайома знімає на Nikon D700+Sigma 24 1.4 та іншими об’єктивами. Якість і кольоропередача дійсно вражають при такій зв’язці.
Дивіться зразки у вк:
https://vk.com/ukrainetsk
А її жених знімає на Nikon D4, то там взагалі бомба:
https://vk.com/demianiv

Пане Новосельський, ви затятий Ніконіст, це видно, іноді змінити релігію буває важко. Але для відео я дуже сумніваюсь, що Nikon є гарним рішенням. Це моя особиста думка. Хоча я повторюю, вам дуже не погано вдається знімати на Нікон, значить воно ваше. Але при зйомці відео на D750 не забувайте, що глибина різкості буде напорядок менша ніж на кропі, а звідси і важче буде попадати в фокус.

Доречі, я теж вас вітаю з серйозною покупкою. Ви купували тільки тіло? Якщо не секрет, в скільки обійшовся?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Який фотоапарат краще придбати? І чому? (Обговорення переваг і недоліків цифрових фотокамер.)
Сторінка 20 з 27«1218192021222627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.