Вт, 21.11.2017, 21:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Вибір об’єктива для цифрового фотоапарату Canon EOS (Поради щодо вибору.)
Вибір об’єктива для цифрового фотоапарату Canon EOS
Bandalak Дата: Пн, 30.11.2009, 21:57 | Повідомлення № 16
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ogorodets)
И волки будут сыты и овцы целы...

Нафига козе седло?

От наприклад, я працюю таксистом. Купив новий автомобіль, а там вся ходова калатає. Але клієнти ще не скаржилися. Так що мені і далі музику включати на всю котушку, щоб не чули клацання, чи міняти автомобіль?

Ogorodets Дата: Пн, 30.11.2009, 22:09 | Повідомлення № 17
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Bandalak)
Нафига козе седло?

Любую цифровую фотку нужно обрабатывать и искусственно добавлять резкость. ЛЮБУЮ с ЛЮБОГО цифрового фотоаппарата. Для коррекции дефектов кожи по любому нужно использовать портретуру или что-нить в этом роде. ПО ЛЮБОМУ. Ну а описанная выше операция занимает максимум 30 секунд. Это лучше, чем покупать новый фотик или ломать голову над объективом. И дешевле напорядок...
Bandalak Дата: Пн, 30.11.2009, 22:31 | Повідомлення № 18
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
Это лучше, чем покупать новый фотик или ломать голову над объективом. И дешевле напорядок...

Олег, я согласен. Но снимать и чуствовать, что фотик мог бы работать лучше, что с ним что-то не так. НИКАКОГО УДОВОЛЬСТВИЯ ОТ РАБОТЫ!
Ogorodets Дата: Пн, 30.11.2009, 23:12 | Повідомлення № 19
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Bandalak)
Но снимать и чуствовать, что фотик мог бы работать лучше, что с ним что-то не так. НИКАКОГО УДОВОЛЬСТВИЯ ОТ РАБОТЫ!

Анатолий, согласен 100%. Да тока куда Михалыч сейчас денет свой Кэнон? А объективы менять, если тушка барахлит, это что на Таврию колеса от Мерса прикрутить и думать, что на Мерсе ездишь.
Bandalak Дата: Пн, 30.11.2009, 23:27 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
Да пусть не горячиться он. Со временем продаст тело, или отремонтирует! Немного потеряет, но оно того стоит! Главное не терять надежду!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 30.11.2009, 23:38 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Ogorodets)
Да тока куда Михалыч сейчас денет свой Кэнон? А объективы менять, если тушка барахлит, это что на Таврию колеса от Мерса прикрутить и думать, что на Мерсе ездишь.

Не падаю духом. На этом сайте http://www.slrmaster.com.ua/ обещали настроить тушку за 400 грн. В планах обратиться.
Quote (Bandalak)
Но снимать и чуствовать, что фотик мог бы работать лучше, что с ним что-то не так. НИКАКОГО УДОВОЛЬСТВИЯ ОТ РАБОТЫ!

Это точно. Сомнения грызёт постоянно.
znatokznatok Дата: Пн, 28.09.2015, 15:06 | Повідомлення № 22
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Tamron действительно добротно сделанный и хороший в использовании аппарат. у меня Tamron AF SP 90mm f/2.8 Di VC USD Macro., от влаги и пыли защищенный макро объектив, еще и за разумные деньги. быстрый и тихий, скорость автоматической фокусировки объектива приводила в восторг, пока я его не уронила. перестал работать автофокус.

в сервисе расписали километровый список неполадок,  восстановление баррелей зума, восстановление фокусировочных баррелей, замена USM мотора, общая профилактика, и тд, которые они не смогут отремонтировать.

расстроилась, жалко же. а потом на всякий случай еще в один сервис отнесла,
была не была. в итоге всё отремонтировали.

Відредаговано: znatokznatok - Пн, 28.09.2015, 17:06
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 28.09.2015, 15:25 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Спасибо. 450d я был отьюстировал еще в 2010-м и тогда мне это здорово помогло. До 2014 фоткал им.
Теперь в 2015, буквально месяца 2 назад меня переклинило и купил старый Canon 5d, состояние идеал. Цвета у него еще лучше, объем, воздушность. Все-таки фулл фрейм что бы там не говорили завораживает. Но вот тушку юстировать придется видимо опять, либо очень плохой автофокус у него, потому как из 100 фоток только 70 попадает в цель. Объектив Canon 85 1.8
TYP Дата: Вт, 29.09.2015, 18:34 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 37
Пару років назад, купив nikon d3100. Та ж сама біда з різкістю кітового об'єктиву. Та й автофокус проблемний. А зараз на нормальний уже грошей не вистачить.
Bandalak Дата: Пт, 22.04.2016, 11:42 | Повідомлення № 25
Лідер форуму
Так як не зробив остаточний вибір між Nikon D750 i Canon 6D, то спостерігаю за обома.
Щось почав придивлятися до повнокадрових об'єктивів.
Здається, до Canon є набагато більше різних об'єктивів, чим до Nikon. Деяких видів у Нікона взагалі немає, наприклад FX 16-35.

http://www.fotomost.com.ua/lenses.html?cat=20&manufacturer=55&p=2

Не можу зрозуміти, чому об'єктиви серії L з червоним кільцем набагато дорожчі аналогів без кільця?

Чи варто брати кітовий об'єктив, чи краще скомплектувати собі з декількох некітових?
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 22.04.2016, 16:45 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Я нічого не буду вам радити, але якби в мене стояв вибор між Nikon D750 і Canon 6d, я б вибрав останнього через ряд причин:
1. Скінтон краще в Canon (моя суб’єктивна думка).
2. Тушка Canon 6d = 1150$, Nikon D750 = 1450$. Різниця в 300$ суттєва.   http://diamix.co.ua/product-category/cameras/
3. Я люблю Кенони за їх більш природній скінтон. Бачив багато зразків і мені подобається передання кольору тону шкіри з 5d mark 2, 5d mark 3, 6d, 1dx

Цитата Bandalak ()
Не можу зрозуміти, чому об'єктиви серії L з червоним кільцем набагато дорожчі аналогів без кільця?
Я вже писав: більш надійний конструктив (часто корпус з магнієвого сплаву), високоякісна оптика, викока роздільна здатність оптики.
L = Luxury = розкіш.

Цитата Bandalak ()
Чи варто брати кітовий об'єктив, чи краще скомплектувати собі з декількох некітових?

Якщо хочете отримувати дуже якісні фото як по кольорі так і по різкості, беріть фікс-об’єктиви, не беріть зумів.
Можна купити дуже гарний Canon 35 F2 IS + Canon 135 F2 L і цих двох вистачить. 35 мм - універсальна фокусна відстань для більшості ситуацій.
Багато хто користується серією ART від сігма, також дуже хороші об’єктиви.
Bandalak Дата: Пт, 22.04.2016, 18:02 | Повідомлення № 27
Лідер форуму
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Я вже писав: більш надійний конструктив (часто корпус з магнієвого сплаву), високоякісна оптика, викока роздільна здатність оптики.
L = Luxury = розкіш.

Значить без червоного кільця не варто купувати об'єктиви?
http://www.fotomost.com.ua/lenses.html?cat=20&manufacturer=55&p=2
Тут є фікси дуже дешеві, але без червоного кільця.
Bandalak Дата: Пт, 22.04.2016, 18:14 | Повідомлення № 28
Лідер форуму
Сьогодні побачив, що знімають повнокадровими кенонами відео ось з таким об'єктивом:
http://rozetka.com.ua/tokina_....tab=all

Ціна у нього більш-менш, але є один недолік, передня лінза сильно випукла, прозоре скло не вставиш!
Зате є корекція дисторсії.

До цих пір бачив за останній рік біля 10-ти різних бригад відеоографів, вони знімали в основному 6D, а об'єктивчик був абсолютно в усіх такий:
http://hotline.ua/foto-ob....U8P8HAQ

Кажуть, тільки ним виходить репортаж як треба. Глибина різкості така, що на автофокус можна забити!
Але ціна... ОГОГО
Bandalak Дата: Пт, 22.04.2016, 20:18 | Повідомлення № 29
Лідер форуму
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Тушка Canon 6d = 1150$

А якщо не купувати КІТ, а взяти тушку окремо, а кітовий об'єктив прикупити б-у?
Наприклад оцей:$
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 22.04.2016, 21:52 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Можна і так. Тільки ціна такого БУ об’єктива не повинна перевищувати 11 тис. грн. Якщо постаратись, можна найти за 10 тис.
Все, що дорожче, орієнтовано на пошук лохів.

Скажемо так 24-105 F4 L не поганий, дуже не поганий об’єктив для репортажної зйомки. Для художньої все таки треба світосильний фікс.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Вибір об’єктива для цифрового фотоапарату Canon EOS (Поради щодо вибору.)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.