Ср, 22.11.2017, 00:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Вибір об’єктива для цифрового фотоапарату Canon EOS (Поради щодо вибору.)
Вибір об’єктива для цифрового фотоапарату Canon EOS
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 03.09.2009, 20:39 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Для тих, хто зібрався купувати фотоапарат Canon 450d повідомляю, що кітовий об’єктив в нього повне лайн.. Очевидно, що під чудову матрицю з 12.1 Мп зробили горе-об’єктив, який в жодному разі не розрахований на таку роздільну здатність. Як результат - відсутність різкості, причому цей недостаток дуже замітний на знімках. Від самого початку придбання фотоапарату я вивчив кращі методи наведення різкості і в основному без фотошопівських фільтрів unsharp mask та high pass не обходжусь при обробці кожної фотографії, але параметр Amount фільтра unsharp mask приходиться виставляти в межах 200-250, з радіусом 1.1-1.3 пікселі, що призводить до кольорового ореолу, посилення шумів тощо, аналогічні негативні наслідки має й фільтр high pass. Врезультаті комбінації цих фільтрів фотографія виглядає дещо не природньою, з чіткими контурами і кольоровим ореолом.
Я задоволений самим цифровиком, але зовсім не задоволений об’єктивом, що йшов в комплекті, тому рекомендую всім брати фотоапарат body і окремо купувати об’єктив.

Зараз для мене також постало питання покупки нового об’єктиву. Перечитав характеристики і відгуки про багато моделей і на жодній не зробив остаточного вибору. Цікавився в основному об’єктивами Canon, але як альтернативу розглядаю і Sigma i Tamron.
Потрібен об’єктив з перемінною фокусною відстанню, щоб годився для портретної зйомки, був більш менш світосильним і головна умова - різким. Розглядав варіант Canon EF-S 17-85 mm F4-5.6 IS USM, як найбільш оптимальний по ціні (близько 450 дол), але на ньому не зупинився, оскільки на багатьох форумах пишуть, що він не набагато кращий кітового і також не достатньо різкий. Об’єктиви серії L хороші, відповідають всім вимогам, але занадто дорогі. Можливо, в когось є досвід вибору об’єктиву Canon чи інших компаній-виробників, тож із-задоволенням вислухаю всі поради.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 03.09.2009, 22:55 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Приглянувся до об’єктиву Tamron 17-50mm F/2.8 XR Di II LD, ціна на нього 470 дол. Відгуки досить хороші, присутня різкість, хороша світосила, що дозволяє красиво розмивати фон. Поки що розглядаю як найбільш прийнятливий варіант для покупки.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 26.09.2009, 21:29 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Сьогодні доставили з інтернет-магазину Фотомаг об’єктив Tamron 17-50mm F/2.8 XR Di II LD. Як мені показалось з перших знімків, різкість краща, ніж в кітового, але загалом все одно не достатня. Чи може я вже сильно прискіпливий або ще як слід його не протестував і подальші результати будуть кращими. В об’єктиві відсутній стабілізатор, що для мене особисто не дуже приємливо, оскільки трясуться руки і це може бути причиною змазу багатьох фотографій, особливо на довгих витримках.
Зразок необробленого фото з параметрами: витримка 1/80; діафрагма F9, Фокусна відстань: 50 мм; ISO 200.
Romek Дата: Ср, 07.10.2009, 16:30 | Повідомлення № 4
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
візьміть canon 50mm /1,8 і будете мати чудову різкість, і ціна нормальна
Ogorodets Дата: Ср, 07.10.2009, 19:11 | Повідомлення № 5
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Михалыч, как можно было вляпаться в Кэнон? Сливайте фотик и не эксперементируйте с объективами. Средняя линейка Кэнонов - это гадость еще та. Наши все фотостудии давно перешли на Сони и Никоны.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 07.10.2009, 22:21 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
Михалыч, как можно было вляпаться в Кэнон?

Да как-то само по себе вышло. Я подозреваю, что проблема есть в самом фотоапарате. Заказал был в Фотомаге объектив Canon 17-55/F2.8, поехал за ним в Винницу и потестировав, отменил заказ. Резкость всего немного лучше Тамрона, а цена 1100$. Разница в 630$ не стоит того незначительного повышения резкости, которое я увидел. Да если б резкость стала достаточная, то я бы так и взял, хоть и отбить его было бы сложновато...
Вот счас думаю, что делать. Если б в Украине были специалисты по юстировке Кенон+Тамрон, возможно проблему удалось бы решить. Видимо бек/фронт фокус есть в самом фотоапарате, вот и вся причина моих мучений. А по цветам мне Тамрон очень нравится.
Quote (Ogorodets)
Сливайте фотик

Интересно узнать как это сделать?
Quote (Romek)
візьміть canon 50mm /1,8 і будете мати чудову різкість, і ціна нормальна

Я задумався над покупкою фіксів. Дякую за пораду.

Зразок фото на 50 мм. На широкому вуглі різкість ще гірша.
Ogorodets Дата: Чт, 08.10.2009, 00:06 | Повідомлення № 7
Назавжди з нами
Quote (Ковальчук_Олександр)

Ищите лохов. Они будут вечно.
Зразок фото на 50 мм. На широкому вуглі різкість ще гірша.

Вся беда средней линейки Кэнонов - отсутсвие системы стабилизации. Еще как совет - попробуйте штатив и дистанционный пульт.
sgrecords Дата: Вт, 17.11.2009, 12:45 | Повідомлення № 8
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Вчера поставил гелиос 44-2 на свой никон (не поставил а притулил) Класс! Куда там киту. Только надо переходник. Зачем платить больше. Ищите совдеповские стекла. Правда снимать прийдется в режиме М
Bandalak Дата: Вт, 17.11.2009, 13:46 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (sgrecords)
Вчера поставил гелиос 44-2

Якщо вважати, що це найгірший совітський об'яктив, то можна припустити що з якіснішим (Калінар, Мир) можна щось і робити!
Від Києва 19 об'єктиви підходять до Нікона 1 в 1. Навіть нічого переробляти не потрібно. Тільки потрібно забути про автофокус.

Зразок фото на 50 мм

Я раджу Вам тимчасово припинити пошук об'єктивів, адже на фото видно явне розюстування фотоапарата, тут при будьякому об'єктиві буде мильно.
Можна подзвонити по номеру 050-374-34-27 (Юра, Наташа). Ці люди знають, хто юстує у нас апаратуру. Але нагадайте їм, що Ви у них купували спалах, зонти та штатив. А фотоапарат купили в іншому місці і про це жалієте. ;)

Сливайте фотик

Я би не радив його продавати. По кольору він супер! І хто сказав, що наступний апарат подадеться кращий. Просто відюстуйте.

Quote (Ogorodets)
Ищите лохов. Они будут вечно.

Я вважаю це аморальною позицією. Нікого не робіть лохом і вас лохом ніхто не зробить! Всі наші не чесні потуги бумерангом колись відгуктуться!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 17.11.2009, 15:27 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Я раджу Вам тимчасово припинити пошук об'єктивів, адже на фото видно явне розюстування фотоапарата, тут при будьякому об'єктиві буде мильно.

Дуже дякую, Анатолію, до такого висновку прийшов і я. Я ж був замовив об’єктив Canon 17-55/F2.8 за 1100 доларів. Приїхав в Вінницю, щоб обміняти і облом. Тому що те саме, кольори чудові, світосила ще краща за рахунок більшого діаметру фільтру (72 мм проти 67), а от різкості як було недостатньо, так і залишилось.
Quote (Bandalak)
Я би не радив його продавати. По кольору він супер!

Мені подобається кольоропередача фотоапарату і об’єктиву, будем вирішувати проблеми юстировки.
Знайшов не поганий сайт по ремонті фотоапаратів: http://www.slrmaster.com.ua/
Там на сайті можна задавати питання. Задав їм таке питання:
Здравствуйте! Проблема скорее всего с тушкой Canon 450d. С Китовым объективом снимки очень не резкие, купил Tamron 17-50/2.8 - резкость немного лучше, но не достаточна. Тестировал с объективом Canon 17-55/F2.8 - тоже, что и с Тамроном. Возможно ли настроить тушку (устранить бек/фронт фокус) и добиться желаемой резкости? Сколько примерно будет стоить?
І отримав відповідь: Стоимость настройки 450D 400 грн.
Буду зв’язуватись з ними, надіюсь, що допоможуть.
sgrecords Дата: Вт, 17.11.2009, 22:12 | Повідомлення № 11
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (Bandalak)
Від Києва 19 об'єктиви підходять до Нікона 1 в 1. Навіть нічого переробляти не потрібно. Тільки потрібно забути про автофокус.

Забути треба про все, а згадати старі добрі часи, коли все робилось ручками :)
Байонет з Нікона арсенальці дійсно скопіювали на Київ 19. Сьогодні знайшов! - 100 грн Київ + Геліус 81Н. ???
В інтернеті є різні думки нащод геліусів - від @#$ до !!!!!! Треба цим переболіти.
Ogorodets Дата: Вт, 17.11.2009, 22:42 | Повідомлення № 12
Назавжди з нами
Александр Михалыч, скажи, дорогой, клиент хоть раз пожаловался на недостаточную резкость?
P.S. которая, я подозреваю, была устранена частично в фотошопе...
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 17.11.2009, 23:42 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Quote (Ogorodets)
Александр Михалыч, скажи, дорогой, клиент хоть раз пожаловался на недостаточную резкость?

Клиент то не жаловался, Олег. Но меня самого угрызают сомнения по поводу качества фоток, с устраняемой резкостью в Фотошопе. Иногда резкость приходится увеличивать достаточно сильно, и тут не избежать появления различных цветовых ореолов и т.д., с особо чётко выраженными линиями вдоль губ, лица, одежды... Т.е. фотки теряют естественность, стают жесче etc. Если есть шанс исправить ситуацию и получать удовольствие от работы, то я его использую.
Ogorodets Дата: Пн, 30.11.2009, 21:20 | Повідомлення № 14
Назавжди з нами
Михалыч, технология проста. Клиент видит недостаточную резкость только в области глазного яблока. Дублируй слой, на нижнем доведи резкость в глазах до нужного уровня, а на верхнем ластиком сотри область глаза и положи портретуру. И волки будут сыты и овцы целы...
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 30.11.2009, 21:53 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Олег, спасибо.
В последнее время так и делаю, только немного по другому: делаю копию слоя, навожу на верхнем слое достаточную резкость и режим наложения darken, непрозрачность 80%, потом делаю дубликат этого слоя, меняю режим смешивания на lighten. Потом с верхнего слоя стираю всё, кроме глаз. Получается более мене.
Попробую твой способ.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.2 Фотомонтаж » Вибір об’єктива для цифрового фотоапарату Canon EOS (Поради щодо вибору.)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.