Пн, 23.10.2017, 10:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 22«12456782122»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Демонстрируем свои видеотворения
sgrecords Дата: Вт, 02.06.2009, 15:58 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Парни (и девушки то же :) ), давайте показывать друг другу свои "избранные" видеролики. Предлагаю закидывать например на www.video.mail.ru (хоть мне не очень он нравится, требует плеер) или предложите свой вариант.
Снимал на досуге http://video.mail.ru/mail/sgrecords/1/1.html

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 23:08 | Повідомлення № 76
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (sgrecords)
Меня тошнит от футажей... А эффекты - тройная обработка по цвету

Ось нарешті і я докачав, 8 годин повзло.
Кліпчик веселенький получився. Футажів тут дійсно ніяких не потрібно. Я щось не зрозумів, де "тройная обработка по цвету", тикніть пальцем на що саме звернути увагу?
А що до спецефектів, я би добавив хмаринку біля голови студента, у якій показано про що він у даний момент думає. Один думає про бухло, інша про секс, хтось в космосі літає, і лише один думає власне про тему уроку. А про що думає викладач, навіть уявити важко, уявляє як він нагайкою дає всім по задніцах, щоб слухалися...
Quote (sgrecords)
Захожу, снимаю все подряд. Потом сижу часами над идеей.

Логічніше було би навпаки, спочатку придумати сюжет, а потім знімати. Хоча бувають видатні випадки коли все навпаки відбувається...
До речі, мені вже почав подобатися монтаж без переходів, стик у стик. Просто треба було звикнути. У цьому є частина і Вашої заслуги. Раніше цей спосіб мені не подобався, бо він асоціювався із зйомкую старими камерами без монтажу, коли наступний сюжет вривається на попередній без ніякого смислу та із зривом озвучки.
Quote (SLKuty)
OT ЩЕ один зразок як ефектами можна прикрасити погану зйомку

Поставив на закачку Ваш кліп, подивимося завтра.
Ogorodets Дата: Пт, 13.11.2009, 23:39 | Повідомлення № 77
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Bandalak)
А що до спецефектів, я би добавив хмаринку біля голови студента, у якій показано про що він у даний момент думає. Один думає про бухло, інша про секс, хтось в космосі літає, і лише один думає власне про тему уроку. А про що думає викладач, навіть уявити важко, уявляє як він нагайкою дає всім по задніцах, щоб слухалися...

Как на мой взляд, затравка в сюжете была - чувак хочет в туалет и его не пускают. Остальные прониклись этой темой и ни о каком сексе и космосе не думают. Это и есть центральная ось ролика. Только нет логического конца...
Bandalak Дата: Сб, 14.11.2009, 00:15 | Повідомлення № 78
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
чувак хочет в туалет и его не пускают. Остальные прониклись этой темой

Тоді в хмаринках показати, як кожен реалізував бажання піти у туалет B)
Ogorodets Дата: Сб, 14.11.2009, 02:08 | Повідомлення № 79
Назавжди з нами
Quote (Bandalak)
Тоді в хмаринках показати

Небольшое лирическое отступление: пришла комиссия проверять мой кабинет. Ходили-ходили, бумажки смотрели, стенды, прочую белиберду, потом носом покривили и говорят: "Уюта нет. Повесьте цветы на стену шоли" Вроде это комната отдыха, а не кабинет информатики.
Так и Анатолий, все равно хмаринки нужно прикрутить :)
Bandalak Дата: Сб, 14.11.2009, 11:33 | Повідомлення № 80
Лідер форуму
SLKuty, докачав я і Ваший кліп. На якість зйомки я не звертав увагу, а ось спецефекти у АфтерЕфект дуже помітні. Звичайно там є певні огріхи (наречена по фону занадто високо пішла, треба було обмежити її рух, як тут вже і писали, а на руці теж інколи помітні стики у повертанні молодої, я би закрив ці моменти з ривком якоюсь блискавкою), але виглядає моментами просто клас!

Quote (Ogorodets)
Так и Анатолий, все равно хмаринки нужно прикрутить

Та я і не кажу, що будь-якою ціною треба хмаринки прикрутити. Просто це один із можливих варінтів прикрасити даний кліп спецефектами.
sgrecords Дата: Сб, 14.11.2009, 17:05 | Повідомлення № 81
Активний учасник
Quote (Bandalak)
Логічніше було би навпаки, спочатку придумати сюжет, а потім знімати

Не выйдет. Представьте себе - идет урок, тебя пустили как порядочного, а ты со своими сценариями... Я решил выхватывать все интересное с пары. Иногда по ходу знаю что уже будет. Но как правило додумываешь при монтаже.
По сценариям. На один выпускной - 1 сценарий, достаточно, а то разбалую (вам знакомо). В этом году например снимал 8-минутиный ролик по сценарию целую неделю. Один пришел, другой опоздал, потом на второй день приходят в другой одежде... и т.д., короче сами понимаете, что снимать по сценарию это роскошь, хотя творческий момент однако.
Quote (Ogorodets)
Только нет логического конца...

Конца посторонний и не поймет, потому что ролик выхвачен из контекста общего фильма. Например "чувак" ни о каком туалете не мечтал, он хотел выйти ксерокопию сделать. И в конце говорит слово "естественно". Это его фишка, и понятно это только его группе. Я потом, кстати, этого чувака во все роликах использовал как "ось" с его "естественно". А так действительно конец тупой и простой выходит.
Quote (Bandalak)
я би добавив хмаринку біля голови студента

Вот тут надо было бы увидеть предыдущий ролик (тот 8-минутный за неделю) и тогда все понятно. Я его уже выкладывал, но отзывов не получил. Потом стыдно за него стало, удалил :). Но для отзывов наверное, позже выложу, если у кого-то хватит терпения качать. У самого нету "ведра интернета", только на работе.

Додано (14.11.2009, 16:05)
---------------------------------------------
Ролик ГОС-экзамена http://narod.ru/disk/15053591000/GOS.avi.html 39,6 метра
Что скажете ?

Bandalak Дата: Сб, 14.11.2009, 23:16 | Повідомлення № 82
Лідер форуму
Quote (sgrecords)
Ролик ГОС-экзамена

Це про Шуріка? Якщо так, то я вже був колись скачав. От зараз переглянув ще раз. Автомати для зазводи вмонтовані доречно і водночас дуже просто без зайвої замороки. Звуковим монтажем я дуже задоволений. Але студенти розмовляли якось без інтонації. Голоси получилися, як у перекладі піратського фільму. Єдине зауваження, що Галю потрібно було одіти в легеньке платтячко світлих тонів. Тоді вона би реально поплила, а поплисти в джинсах трошки проблематично, і сумочкою вона виляє не в такт свого руху. А вцілому ролік дуже прикольний почувся. Ставлю Вам 4+.

Quote (sgrecords)
Сменим свадебную тематику на студенческую
Не игнорируйте, прокомментируйте пжста!
http://narod.ru/disk/15027525000/%D0%A2%D0%92%D0%9F%D0%A0.avi.html

Про цей кліп говорилося, що тут якась особлива кореція кольору була. Я дивився і не зрозумів, що саме корегувалося і з якою метою. Поясніть, будь-ласка.
Oxana_cher Дата: Нд, 15.11.2009, 00:54 | Повідомлення № 83
Місцева кадра
Рейтинг: 44
Quote (sgrecords)
Ролик ГОС-экзамена http://narod.ru/disk/15053591000/GOS.avi.html 39,6 метра
Что скажете ?

Качаю...

Додано (14.11.2009, 23:54)
---------------------------------------------
Скачала.
Всё меняется под музыку, класс! И как ты такую кучу разных кадров наснимал? Мне показалось, что сюжет в самом начале и самом конце я уже где-то видела. Наверное у меня глюки. <_<

sgrecords Дата: Нд, 15.11.2009, 13:26 | Повідомлення № 84
Активний учасник
Quote (Bandalak)
Це про Шуріка? Якщо так, то я вже був колись скачав.

Нет, зачем повторяться. Это новое.
Quote (Bandalak)
що тут якась особлива кореція кольору була

Честно говоря, чи "особлива" незнаю, просто три разных фильтра накладывалось LookSuite, дабы получить такой эффект. Я тяготею к ретро/кинопленке, ракордам всяким и т.д. А на сжатом видео может и не сильно видно, незнаю. Вообщем ничего особенного.
З.Ы. http://narod.ru/disk/15053591000/GOS.avi.html Скачайте ролик, зацените.

Відредаговано: sgrecords - Нд, 15.11.2009, 13:28
Ogorodets Дата: Нд, 15.11.2009, 14:29 | Повідомлення № 85
Назавжди з нами
sgrecords,
До середины смотрибельно, живо, интересно. Дальше - тавтология, скучно. (зевнул пару раз). Как я понял, вам разрешили снимать с одной точки. Невозможно догадаться по какому предмету ГОС, т.е. никаких деталей, указывающих на предмет. (доска с формулами, табличка кабинета, еще ченить). Деталей мало как таковых (ручка, елозящая по листу, рука, чешущая репу и т.д.). Мне понравилась одна-единственная деталь которая есть в фильме - наливание сока в стакан.... Музыка частично в тему, частично нет... 3+
sgrecords Дата: Нд, 15.11.2009, 17:13 | Повідомлення № 86
Активний учасник
Quote (Ogorodets)
До середины смотрибельно, живо, интересно. Дальше - тавтология, скучно. (зевнул пару раз).

Согласен 100% А шо делать, надо всех показать. Меня создание динамики всевозможной прет. Правда Большой минус таких затей - много снимаешь (тут часа три), много вырезаешь, теряешь время на монтаж в такт.
SLKuty Дата: Нд, 15.11.2009, 22:17 | Повідомлення № 87
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Quote (Bandalak)
Звичайно там є певні огріхи (наречена по фону занадто високо пішла, треба було обмежити її рух, як тут вже і писали, а на руці теж інколи помітні стики у повертанні молодої, я би закрив ці моменти з ривком якоюсь блискавкою), але виглядає моментами просто клас!

Я повністю згоден з критикою. Анімація маски дуже довгий і нудний процес і він мене так дістає, що вже в кінці не дуже стараюся тим більше що це було малобюджетне відео. Я якщо постаратися то можна чудеса.

Bandalak Дата: Нд, 15.11.2009, 22:51 | Повідомлення № 88
Лідер форуму
Quote (SLKuty)
А якщо постаратися то можна чудеса.

Так дійсно, АфтерЕфект створений, щоб творити чудеса. Але деякі трохи простіши речі можна зробити з синім, чи зеленим екраном. Головне дуже швидко. Такий екран можна придбати у Юри на Калинівськім базарі в Чернівцях. Я раніше пробував підбирати у магазині тканин, нічого хорошого з того не вийшло! У мене є зелений професійний екран 3Х4 метри. Я для нього виготовий алюмінєву телескопічну рамку з можливістю складати все у просту сумочку. Звичайно такий екран я беру тільки на "круті" весілля! Та й штатив на дуже вже дешеві роботи не беру, там і без того набігаєшся...

SLKuty, коли Ви мені пісню вишлете на пошту електричну?
Я вже двічі написав адресу у ОП.

sgrecords Дата: Пн, 16.11.2009, 13:37 | Повідомлення № 89
Активний учасник
SLKuty, подивився ваше відео. З афтерефектом ніяк не працюю (екран), тому цікаво було глянути. 3 рази включав, слухав пісню! (давно не чув)

Bandalak, передивися і ваше відео. "Далеко" значно краще від попередніх прикладів. Ну машину не переплюнули! :)

SLKuty Дата: Пн, 16.11.2009, 15:52 | Повідомлення № 90
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Quote (sgrecords)
SLKuty, подивився ваше відео. З афтерефектом ніяк не працюю (екран), тому цікаво було глянути. 3 рази включав, слухав пісню! (давно не чув)

пісня, щвичайно не нова, але не заїжджена FM радіостанціями. Українських пісень про щасливе кохання дуже мало . Маємо те що маємо.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Сторінка 6 з 22«12456782122»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.