Нд, 17.12.2017, 16:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 22«12345672122»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Демонстрируем свои видеотворения
sgrecords Дата: Вт, 02.06.2009, 14:58 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Парни (и девушки то же :) ), давайте показывать друг другу свои "избранные" видеролики. Предлагаю закидывать например на www.video.mail.ru (хоть мне не очень он нравится, требует плеер) или предложите свой вариант.
Снимал на досуге http://video.mail.ru/mail/sgrecords/1/1.html

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 02:36 | Повідомлення № 61
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (Ogorodets)
У вас для наблюдения за лампочкой на камере специальный человек на свадьбах поставлен?

Ні, звичайно. Але в натовпі завжди знайдеться пару придурків, які будуть кричати - а він не знімає, а лампочка не горить, а за що ви йому гроші платите, щоб лише котлети на ходу, пробігаючи попри стіл у рот запихував? Такі п'яні придурки ще й люблять у повний голос повчати, ти повинен зараз там бути і то знімати, хоча я не маленький і сам розумію де я в цей момент маю бути і що робити! Але п'яний натовп і хазяї їх підтримують, як авторитетів.
Одного разу у нас на весіллі один заїзжий з міста оператор мав необережність під-час зйомки вийти з залу на вулицю і розмовляти по телефону. А в цей час один із вище згаданих авторитетів вирішив підкріпитися горючим за столом і помітивши, що при цьому його ніхто не знімає, вибіг на вулицю і, вибачте за слово, запхав мобільник оператору у задницю у прямому смислі слова. Повезло, хоч мобільник був якись не великий, а якби Nokia3310? :) Тоді хазяїн заявив, що вріже за прогул йому зарплату, а якщо це ще раз повториться, то взагалі нічого йому не заплатить. Я, звичайно таких огріхів не допускаю, бо добре знаю нашу публіку. Ви скажете, що я до цього їх привчив? Ні, помиляєтеся, привчили ще до мене, а я ніяк відучити не можу, тому знімаю від дзвінка до дзвінка. Починаю о 7-00, коли наречена збирається у перукарню і закінчую в 4-00, коли останній п'яний відповзе в канаву. Коли трапляється нагода познімати в інших населених пунктах, то я з радістю. Бо там я крутий і всі інші оператори відпочивають. Можу послати кого хочу і куди хочу. Навіть можу спокійно сісти за стіл, як біла людина і поїсти. Знімаю лише те. що вважаю за потрібне, та й платять там значно більше чим у нас і роботи менше. Тоді чому я взагалі знімаю у рідному селі? Та тому, що не люблю зайві переїзди і не знайому публіку!

Ось кліп, який я зняв у Молдові, у своїх знайомих у 2007 році. На морі вони реально не були, я знімав на зеленому фоні, а дещо виділяв в Альфтерефекті.
Це приклад міксу з кліпом виконавців музики, під яку власне кліп і змонтований.
<Вибачте, ДЕПОЗИТ тормозить, посилання напишу завтра>

sgrecords Дата: Пт, 13.11.2009, 13:07 | Повідомлення № 62
Активний учасник
Clip
Ув. Bandlak, нічого нового добавити або вичеркнути з критики Ogorodets неможу
А от машина відзнята ідеально (дві половинки машини так синхронно амортизують)Молодца!
Правда задні ліві двері в кінці всеж помітив :)
Jenix - все вже сказано (вони вже жили разом ? :)
Nevesta - качаю
З вищенаведеного - я вам не заздрю!!!!!! Перестаньте знімати в себе дома, хай народ за вами побігає, а не ви за ними. Якщо б у мене такі розклади були, кинув би вже давно. Особисто для мене в першу чергу хочеться отримати задоволення від роботи, а гроші на другому плані (тим більш, що вони не такі й великі).
У мене є такий розряд клієнтів "Снимите нам фильм, но мы сниматься не хотим..." Але хоть не вказують, що робити.
Удачі і професійного росту!

Додано (13.11.2009, 13:07)
---------------------------------------------
Сменим свадебную тематику на студенческую
Не игнорируйте, прокомментируйте пжста!
http://narod.ru/disk/15027525000/%D0%A2%D0%92%D0%9F%D0%A0.avi.html

Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 15:16 | Повідомлення № 63
Лідер форуму
Ось кліп, який я зняв у Молдові, у своїх знайомих у 2007 році. На морі вони реально не були, я знімав на зеленому фоні, а дещо виділяв в Альфтерефекті.
Це приклад міксу з кліпом виконавців музики, під яку власне кліп і змонтований.
Ты далеко

А ось початок фільму з весілля, який я найчастіше використовую. Всі решта кліпів монтуються вже після нього.
Потаток фільму

Ogorodets Дата: Пт, 13.11.2009, 16:23 | Повідомлення № 64
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
sgrecords, прикольно, смотрибельно, необычно. Цветокор нормально подобран. Музыка в тему. Из минусов: местами текст можно было бы пускать прямо на кадр, особенно в местах, где преподаватель. Постоянно появляющийся черный экран режет глаз. Сюжет, на мой взгляд, не доведен до логического конца. В целом, по смотрибельности - 4+ по пятибальной системе.
Bandalak, по поводу Початка - см. предыдущие посты. Это из той же серии, что жених-невеста-прогулка...
"Далеко" - классно сняты и смонтированы Басков и Повалий. Анатолий, можете, когда захотите :) Остальное я не понял. Это клип-реклама телефонов? А какой вообще изначальный смысл влаживался в ролик? В таких случаях, обычно, в начале пишут предисловие, типа, "А сейчас вам предлагается посмотреть клип о том, как..." Потому как о чем этот клип сложно угадать...
Oxana_cher Дата: Пт, 13.11.2009, 16:39 | Повідомлення № 65
Місцева кадра
Рейтинг: 44
Quote (sgrecords)
http://narod.ru/disk/15027525000/%D0%A2%D0%92%D0%9F%D0%A0.avi.html

sgrecords, а что больше некуда залить? Здесь одни косяки, ничего не качаеться. Интернет у меня от АргоКом 12 Мбит. А студенческие клипы я люблю, интересно очень.

Bandalak, смотрела я твою Невесту, жениха и ты далеко.
Невеста получилась суппер! Я рассуждаю с точки зрения потребителя, так как в съёмке не смыслю ничего. Ребята здесь говорят, что плохо, возможно есть недочёты, но смотриться женскими глазами уж очень красиво. Главное всё мигает и сменяет друг друга в такт музыки, и просходит всё то, о чём в песне поётся. Такого я ещё не видала.
Я помню как моей племяшке летом сделала свадьбу крутая студия "МАРК" в Черновцах, то там и близко нету такого, одни интервью.
А от жених какойто недотёпный получился, не в обиду. Наверное ты очень спешил а всем остальным было пофиг что ты делаешь. Руки трясуться, не переживай, будь увереннее в себе.

Quote (Bandalak)
Ось кліп, який я зняв у Молдові, у своїх знайомих у 2007 році. На морі вони реально не були

Я не поняла, что значит реально небыли. А я вижу, что были. Разве возможно такое? Извини, но наверное ты заливаешь... Но всё равно клипчик классно получился, но нерезко немного, только на маленьком экранчике смотриться.
От докачалась прогулка, смотрю... Да правду говорили, что много дурного. А молодые такие недотяпы, капец! Я и то расторопнее!
Bandalak, как ты зделал две невесты в одном кадре? Выделял одну в фотошопе? Так это труда и труда, сколько там кадров за секунду, 50? Нет, таким недотяпам я бы такое не делала никогда. А машыну ты как сделал? Люди входили через одну дверцу, а выходили через другую и свальвались быстро по скалах вниз к воде? Очуметь!
Bandalak, извини, но все твои шедевры портят какие-то рамки, нафига они вообще тут, не скажеш? А нафига сердца вокруг летают, что без этого нельзя? И камера трясёться это факт, бери с собой трезвого помощника что-бы камеру держал. (Шутка).

Відредаговано: Oxana_cher - Пт, 13.11.2009, 17:00
Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 17:14 | Повідомлення № 66
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
А какой вообще изначальный смысл влаживался в ролик?

Смисл простий, як двері. Наречені живуть у різних містах, далеко один від одного. Якщо дивитися фільм повністю, то це понятно само собою.
sgrecords, качаю Ваш ролік, швидкість прямує до 0. До ранку можливо і скачаю.
Quote (Oxana_cher)
бери с собой трезвого помощника что-бы камеру держал

Я би з радістю, але на весіллі тверезих людей не буває, я єдиний тверезий! ;) А щоб камера не трусилася існує штатив. Просто я його тоді не взяв із собою, полінувався, подумав де його ставити, хто буде носити і лишив дома!
SLKuty Дата: Пт, 13.11.2009, 17:49 | Повідомлення № 67
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
OT ЩЕ один зразок як ефектами можна прикрасити погану зйомку

http://letitbit.net/downloa....mv.html

Oxana_cher Дата: Пт, 13.11.2009, 18:59 | Повідомлення № 68
Місцева кадра
Рейтинг: 44
Quote (SLKuty)
OT ЩЕ один зразок як ефектами можна прикрасити погану зйомку

Посмотрела, съёмка потянет, не совсем уж плохая. А от спецэффектов я балдею. Тоже, вижу в фотошопе не одну ночку посидел. Только один недочёт по эффектам, почему невеста вверх по башне подымаеться? Надо было её вовремя остановить, до конца дорожки и всё!

Quote (sgrecords)

Я попросила друзей, мне скачали. Оказываеться я такая тупая, что не на ту кнопку жала... ;)
Клип интересный в плане воспоминаний своей студенческой юности. А по эффектам слишком простой. Только надписи в рэтро стиле и замедление в конце клипа. Ничего особенного. Так себе. Но если действительно студенты каждый эпизод играли а не импровизировали то достаточно сложная постановка. Но я ожидала большего от эффектов.

Відредаговано: Oxana_cher - Пт, 13.11.2009, 19:01
Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 19:13 | Повідомлення № 69
Лідер форуму
Quote (Oxana_cher)
Посмотрела,

Дайте мені відро нормального інтернету. І я хочу все це бачити!!!
Ogorodets Дата: Пт, 13.11.2009, 19:16 | Повідомлення № 70
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Oxana_cher)
Но я ожидала большего от эффектов.

Оксана, эффекты и футажи - это разная ботва. Замедление - это эффект, цветокоррекция -тож эффект, а бирюльки, висюльки и блестюльки - это футажи.
Quote (Bandalak)
Дайте мені відро нормального інтернету. І я хочу все це бачити!!!

Анатолий, вам сюда http://zakon.rada.gov.ua/
SLKuty Дата: Пт, 13.11.2009, 19:55 | Повідомлення № 71
Монтажер
Quote (Oxana_cher)
Посмотрела, съёмка потянет, не совсем уж плохая. А от спецэффектов я балдею. Тоже, вижу в фотошопе не одну ночку посидел. Только один недочёт по эффектам, почему невеста вверх по башне подымаеться? Надо было её вовремя остановить, до конца дорожки и всё!

дякую за критику (моїй жінці взагалі нічого не подобається з того, що я знімаю і монтую)
одне зауваження: не фотошоп, а Премєра і АфтерЕфект тої самої Адобе

Додано (13.11.2009, 19:34)

Quote (sgrecords)
Сменим свадебную тематику на студенческую Не игнорируйте, прокомментируйте пжста!

студенти супер! як ви їх так зняли
сюжет слабенький все звели до одного місця

Додано (13.11.2009, 19:39)
для ПТУ всзагалі все супер, для університету слабо

Додано (13.11.2009, 19:55)

Quote (Bandalak)
Це приклад міксу з кліпом виконавців музики, під яку власне кліп і змонтований. Ты далеко

Як на мене дуже мало молодят самі тільки Басков і Повалій, (я сподіваюся ви не їхнє весілля знімали)
Гарна зйомка на хромакеї, напевно з собою синю простиню носите

Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 20:05 | Повідомлення № 72
Лідер форуму
Quote (SLKuty)
Як на мене дуже мало молодят самі тільки Басков і Повалій

Так, у цьому кліпі мало. Але далі йде ще майже 9 годин відео де молодят повно. Так, що компенсується...
А сам цей кліп я показав, як приклад, що можна міксувати з кліпами відомих виконавців. Це багатьом подобається!
Quote (Ogorodets)
Анатолий, вам сюда http://zakon.rada.gov.ua/

Дайте 2,5 лімони - піду в призеденти, щоб собі інтернет нормальний організувати!!! ;)
Quote (Oxana_cher)
но наверное ты заливаешь..

Нічого нікуди я не заливаю. Просто знято на зеленому екрані, потім застосовано хромакей і все. (Якщо це Вам про щось говорить... :) )
Quote (SLKuty)
напевно з собою синю простиню носите

Як правило, не ношу. Але ці молодята були дуже просунуті, самі на телебаченні працюють, вони і запропонували взяти екран з собою!
SLKuty Дата: Пт, 13.11.2009, 20:10 | Повідомлення № 73
Монтажер
я те саме без хромакея роблю
Скільки ж ви берете грошей за таку зйомку 10 год і купа кліпів
напишіть в ОП і адресу електричну свою, я вам пісню вишлю
Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 20:58 | Повідомлення № 74
Лідер форуму
Quote (SLKuty)
я те саме без хромакея роблю

Мені здається, що пересувати маски у АфтерЕфекті набагато довше і складніше, чим прихопити з собою зелений, або синій екранчик! ;)
Quote (SLKuty)
напишіть в ОП

написав
sgrecords Дата: Пт, 13.11.2009, 21:14 | Повідомлення № 75
Активний учасник
Quote (Oxana_cher)
Клип интересный в плане воспоминаний своей студенческой юности. А по эффектам слишком простой.

Меня тошнит от футажей... А эффекты - тройная обработка по цвету

Quote (SLKuty)
сюжет слабенький все звели до одного місця

Quote (SLKuty)
для ПТУ всзагалі все супер, для університету слабо

Обижаете, я не в ПТУ работаю...
А сюжета и быть не может на парах. Захожу, снимаю все подряд. Потом сижу часами над идеей. Так и в этот раз среди ночи в голову пришло, сам посмеялся потом :)

Відредаговано: sgrecords - Пт, 13.11.2009, 21:15
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Сторінка 5 з 22«12345672122»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.