Пн, 25.09.2017, 07:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 22«1234562122»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Демонстрируем свои видеотворения
sgrecords Дата: Вт, 02.06.2009, 15:58 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Парни (и девушки то же :) ), давайте показывать друг другу свои "избранные" видеролики. Предлагаю закидывать например на www.video.mail.ru (хоть мне не очень он нравится, требует плеер) или предложите свой вариант.
Снимал на досуге http://video.mail.ru/mail/sgrecords/1/1.html

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Чт, 12.11.2009, 00:51 | Повідомлення № 46
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Ковальчук_Олександр)
молодята в основному дилетанти, купуються на футажі і те, що замічає Олег, ніколи не замітять.

Якби вони все помічали, як Олег, то і до Голівуду би придралися і заставили б переробити, або ж би не дали гроші! :*
Часто-густо роблю відео з мінімум переходів, стараюсь стикувати сцени.

Правильно стикувати сцени без перехода в 100 разів важче, чим накласти якусь цяцю на місце стику. Особливо важко по звуковій доріжці, коли один фрагмент різко обривається і починається інший. Щоб таке робити потрібні студії із власним звуковим режесуванням, власними композиторами, співаками на зразок -
Quote (Ogorodets)
Коламбия Пикчерз и Мосфильм
Myroslav Дата: Чт, 12.11.2009, 02:21 | Повідомлення № 47
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Дивно все це. Мені радять читати книги по монтажу, а тут знято одним поливом. А де чередування планів? Де деталі?
Щодо монтажу встик то все це реально монтувати і без студій. Досить простий прийом, це коли відео ще не змінилося а звук іде вже іншого куска відео. Такий приклад можна побачити на багатьох старих фільмах, досить ефектно і не кидається в очі.

Відредаговано: Myroslav - Чт, 12.11.2009, 02:24
Ogorodets Дата: Чт, 12.11.2009, 02:22 | Повідомлення № 48
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Myroslav)
Дивно все це. Мені радять читати книги по монтажу, а тут знято одним поливом. А де чередування планів? Де деталі?

Есть такая народная мудрость: "Не живи как я живу, а живи как я учу".
Анатолий объяснил, что это вызвано требованием клиента. У них от этого в штаны ... кипятком...
Bandalak Дата: Чт, 12.11.2009, 11:47 | Повідомлення № 49
Лідер форуму
Quote (Myroslav)
Де деталі?

Які деталі, Ви про що?
Myroslav Дата: Чт, 12.11.2009, 13:18 | Повідомлення № 50
Тут живе...
Як які деталі? Зйомка ведеться чергуванням планів. «Розбавляється» деталями. Наприклад: сережка, рука, очі. І не треба ялозити камерою по всій кімнаті не вимикаючи її. Зняли кадр- стоп, змінили ракурс - запис. І в такому плані знімаємо.

Відредаговано: Myroslav - Чт, 12.11.2009, 18:16
Bandalak Дата: Чт, 12.11.2009, 15:14 | Повідомлення № 51
Лідер форуму
Quote (Myroslav)
зйомка нареченої

Я підозрію, що кліп нареченої Ви не бачили.
Quote (Myroslav)
максимум на 300 гривень від сили.

Такі речі пишуться тільки в ОП. Відкоректуйте повідомленняя.
Quote (Myroslav)
Зйомка ведеться чергуванням планів. «Розбавляється» деталями. Наприклад: сережка, рука, очі.

Покажіть на прикладі.
Quote (Myroslav)
І в такому плані знімаємо.

Так зняти мене просили лише декілька разів, коли доводилося знімати в обласному центрі. А в селі потім то дивилися і казали фігня якась.... Чомусь у нас цінять безперервність, коли важко сказати де сюжет починається, а де закінчується..
Quote (Myroslav)
І не треба ялозити камерою по всій кімнаті не вимикаючи її. Зняли кадр- стоп, змінили ракурс - запис.

Коли я не буду вести камеру по всій кімнаті, а робити окремі сюжети різного плану, то у мене фрагменти получаться дуже короткі і їх з'їдять переходи. А якщо не ставити переходи, то клієнти це зразу помічають і повертають на доопрацювання. Наші клієнти вважать, що коли немає рамок у 3 поверхи і переходів скрізь і вся - то монтажу взагалі ніякого немає.

Ogorodets, у мене якись глюк і не відправляються ОП. Ви ортимали моє ОП?

sgrecords Дата: Чт, 12.11.2009, 15:52 | Повідомлення № 52
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (Bandalak)
Коли я не буду вести камеру по всій кімнаті, а робити окремі сюжети різного плану, то у мене фрагменти получаться дуже короткі і їх з'їдять переходи.

Треба своїх людей переводити на новий рівень, якби там важко не було. Особисто вважаю, що їзда камерою по стінам і стелям - яскраво виражене профанство (нікого не стусується), тому треба відмовитися від таких прийомів. А щоб кадри не були короткі, треба хоть примірний план/сценарій під майбутню озвучку.

Додано (12.11.2009, 14:35)
---------------------------------------------
И вообще посмотрите работы например Мелина, после этого смотреть на футажные свадебки противно.

Додано (12.11.2009, 14:52)
---------------------------------------------
И сюда гляньте http://vimeo.com/groups/videograph/videos/7497930

Ogorodets Дата: Чт, 12.11.2009, 15:53 | Повідомлення № 53
Назавжди з нами
Quote (Bandalak)
Ogorodets, у мене якись глюк і не відправляються ОП. Ви ортимали моє ОП?

Даже 2 принял на одну тему.
Bandalak Дата: Чт, 12.11.2009, 15:55 | Повідомлення № 54
Лідер форуму
Quote (sgrecords)
посмотрите работы например Мелина

Посилання в студію.... Хочу глянути.
Quote (sgrecords)
Особисто вважаю, що їзда камерою по стінам і стелям - яскраво виражене

Я сам це не люблю робити, але клєнти заставляють. Кажуть пройдися по кімнаті, що потім видно було, яка щикатурка, які обої і т.п...

Між іншим, про штатив.
Дуже часто, коли я беру штатив на зйомку, клієнти кажуть - дивись який хитрий, йому важко камеру у руках тримати, а гроші за що йому платимо, або тримай камеру у руках, або пішов нафіг! Мені вже набридло всім пояснювати для чого штатив потрібний. Тому інколи, то потенційно тупих клієнтів його не беру!!! ;)

sgrecords, дайте аналіз, по можливості моїх кліпів, тільки те що вже сказано бажано не повторяти, доповніть Ogorodetsа, та Myroslavа.

Myroslav Дата: Чт, 12.11.2009, 18:23 | Повідомлення № 55
Тут живе...
Мда.... важкувато вам працюється. Хоча з іншого боку, легко. Назнімав всього підряд, залив футажами і не паритися при монтажу. Легко і швидко. У нас питають а чого це я без штатива знімаю. А штатив тягаю, хоча у мене вже наплечна камера і бувають такі моменти що краще зняти без штатива.
Не сприймайте як особисту образу, але дійсно треба привчати клієнтів до нормальної роботи.
До речі, кліп нареченої бачив, от тому і говорю про це.

Відредаговано: Myroslav - Чт, 12.11.2009, 18:25
Bandalak Дата: Чт, 12.11.2009, 19:22 | Повідомлення № 56
Лідер форуму
Quote (Myroslav)
Назнімав всього підряд, залив футажами і не паритися при монтажу.

Та не так все просто, як здається.
За одне весілля я знімаю до 10 касет по 1 годині та до 1000 фотографій. Коли зупиняюся, щоб поміняти касету - кричать, ти чого не знімаєш. Про їду і туалет я вже не говорю. Пробував симулювати зйомку, коли я вважаю що знімати не потрібно, а клієнт кричить - знімай, та червона лампочка мене видає. Зараз відніс камеру до майстра, він мав мені зробити, щоб цей, клятий світлоідіот горів коли я того хочу, а не коли я реально знімаю.
Під-час фільму я ставлю 6-8 кліпів, по наперед продуманому сценарію. Ви ж не могли не помітити, що кліп, НАРЕЧЕНА, не складений з чого попало, а наперед продуманий. Так і всі кліпи.
Монтаж одного весілля у мене займає до 30 днів, це якщо лише цим займатися.
1) Обробляю усі фотографії, видаляю зайві, коректую баланс, експозицію, червоні очі, вирівнюю по яскравості, ретушую недоліки, відкриваю очі та інше.
2) Найкращі фотографії виділяю від фону, вставляю у фотошаблони.
3) Скидаю відео з касет у комп'ютер, при цьому конспектую у зошит усі свої та не свої огріхи, помічаю епізоди для кліпів.
4) Ретельно обробляю епізоди майбутніх кліпів, підбираю музику, виділяю фотографії для кліпів.
5) Сканую дитячі фотографії молодят, ретушую їх, вставляю у рамочки.
6) Вибираю з відео сюжети, зняті спеціально для титрів, роблю стопкадри, друкюю їх і несу до молодят, щоб підписати імена героїв.
7) Монтую у Прем'єрі початок, кліпи, прибирання, походи, закс, вінчання та інше, все що до столу.
8) Стіл та танці монтую у Піннакле Студіо, так швидше. Але деякі моменти всеодно у Прем'єрі та Альфтер Ефекті. Часто роблю кліпи у танцях, додаючи сюжети із відповідного відео виконавця, пісня котрого звучить у даний момент.
9) Створюю слайдшоу у 3д-студіо із найкращих фотографій, переганяю у DV.
10) Вивожу результати, конвертую в ДВД, створюю меню.
11) Розробляю та друкую етікетки.
12) Записую диски, друкую на їх поверхні.
Myroslav, спробуте зробити кліп "НАРЕЧЕНА", як у мене і Ви не будете казати, що мені дуже легко.
Хоч можливо я і не дотримуюся загальноприйнятих вимог до зйомки, ще ніхто не сказав з клієнтів, що їм щось не подобається у результатах моєї роботи.
Якщо клієнт побажає, то буду робити монтаж стик в стик і без лишніх футажів. Але таке в селі не прокатує, кажу з досвіду. Клієнт, як не дивно, хоче бачити усі проміжні кадри зміни сюжета, напливи, зсуви, переводи. А інакше, каже, що я тут як відрізаний від світу, то ноги, то морда, то букет, а я хочу щоб було добре видно що і де знаходиться....
Я планую зробити одну пробну зйомку і пробний монтаж у тому дусі, що ви усі тут мені підказуєте. Зроблю рекламу і даватиму молодим змогу вибирати, або ж так, або так як я завжди робив. Сумніваюся, що хтось у селі на це клюне, хіба-що дешевше пустю. ;) . А ось у місті, я думаю перспектива появиться, там у моді зовсім інші цінності і на футажі вони не купляються.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 13.11.2009, 01:58 | Повідомлення № 57
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Bandalak)
а клієнт кричить - знімай, та червона лампочка мене видає.

То Ви зайдіть у меню камери і відключіть індикатор зйомки. Лампочка не буде горіти ні при зйомці, ні при простої і поясніть це клієнту.
Я читаю це все
Quote (Bandalak)
коли зупиняюся, щоб поміняти касету - кричать, ти чого не знімаєш. Про їду і туалет я вже не говорю.

і думаю, що клієнти у Вас просто жесть. У нас такого не має. За весілля знімаю 5-6 касет, з яких отримую 3-3,5 години обробленого відео. Стараюсь підібрати моменти, щоб не спіша сходити в туалет, за столом обідаю як всі люди (щоправда сідаю напроти молодих, і вразі чого, не пережувавши включаю камеру).
Так, у профі-кліпах футажі і переходи відсутні. Я на монтажері і сові накачав таких кілька десятків. Для себе обрав щось середнє: футажі і переходи використовую, але стараюсь не зловживати.
Ogorodets Дата: Пт, 13.11.2009, 02:02 | Повідомлення № 58
Назавжди з нами
А я, Михалыч, читая все то, что делает Анатолий, думаю, что лучше воровать :)
Bandalak Дата: Пт, 13.11.2009, 02:38 | Повідомлення № 59
Лідер форуму
Так, у профі-кліпах футажі і переходи відсутні.

Так, але там грають професійні актори, і лишній футаж може зіпсувати витонченість сцени. А з наших молодят дуже погані актори, в кращому випадку просто погані, та й часу на вивчення своєї ролі майже немає. Тому ми мусимо замасковувати недоліки акторської гри різноманітними футажами та спецефектами, щоб було хоч щось цікавого.
Quote (Ogorodets)
А я, Михалыч, читая все то, что делает Анатолий, думаю, что лучше воровать

Не штовхайте людей на кримінал, майте совість... :p
Лампочка не буде горіти ні при зйомці, ні при простої

Я це знаю, але клієнт хоче, щоб вона горіла. Тому мені мають перепрошити камеру модною прошивкою USF-2100e-09-2009. Вона передбачає увімкнення лампочки незалежно від кнопки старт-пуск, якоюсь іншою кнопкою. А в меню появиться поряд з тим режимом, що Ви описали і цей режим, так що можна буде налаштовувати як треба у певній ситуації. А те, що вийшла така прошивка говорить про одне, що я не один попадаю у таку дурацьку ситуацію, режим симуляції!
Ogorodets Дата: Пт, 13.11.2009, 02:53 | Повідомлення № 60
Назавжди з нами
Quote (Bandalak)
Я це знаю, але клієнт хоче, щоб вона горіла.

У вас для наблюдения за лампочкой на камере специальный человек на свадьбах поставлен? Или молодые, вместо веселья, всю дорогу в камеру глядят?
А над музыкантами с тамадой как издеваются? (типа, чтобы барабан все время стукал?)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Сторінка 4 з 22«1234562122»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.