Сб, 03.12.2016, 02:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 22 з 22«12202122
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Демонстрируем свои видеотворения
sgrecords Дата: Вт, 02.06.2009, 14:58 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Парни (и девушки то же :) ), давайте показывать друг другу свои "избранные" видеролики. Предлагаю закидывать например на www.video.mail.ru (хоть мне не очень он нравится, требует плеер) или предложите свой вариант.
Снимал на досуге http://video.mail.ru/mail/sgrecords/1/1.html

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 29.08.2016, 23:04 | Повідомлення № 316
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Цитата Bandalak ()
Як обійти цей момент не знаю і мабуть це не можливо!

Можливо, просто відео буде монетизовано на користь об’єкта авторського права. Тобто будуть капати кошти від перегляду тому, чия пісня засвічена у відео.

Якщо хочете, щоб файли на ex.ua зберігались не тимчасово, то зареєструйтесь і вигружайте зі свого аккаунта
Bandalak Дата: Вт, 30.08.2016, 00:03 | Повідомлення № 317
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 187
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Можливо, просто відео буде монетизовано на користь об’єкта авторського права. Тобто будуть капати кошти від перегляду тому, чия пісня засвічена у відео.

Як це зробити? Я не займаюся монетизацією. Хай собі монетизує хто хоче. Просто з мого відео видалили звук через порушення авторських прав однією з музичних композицій. Як вихід, я вирізав фрагмент-порушник і залив без нього. Тепер все окей. А сам той фрагмент (Головний танець випускників) залив окремо на ВК.

Цитата Ковальчук_Олександр ()
Якщо хочете, щоб файли на ex.ua зберігались не тимчасово, то зареєструйтесь і вигружайте зі свого аккаунта

Дякую! Так і зробив!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Сторінка 22 з 22«12202122
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.