Ср, 22.11.2017, 01:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 20 з 22«121819202122»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Демонстрируем свои видеотворения
sgrecords Дата: Вт, 02.06.2009, 14:58 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Парни (и девушки то же :) ), давайте показывать друг другу свои "избранные" видеролики. Предлагаю закидывать например на www.video.mail.ru (хоть мне не очень он нравится, требует плеер) или предложите свой вариант.
Снимал на досуге http://video.mail.ru/mail/sgrecords/1/1.html

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 26.05.2015, 12:09 | Повідомлення № 286
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Цитата SLKuty ()
В Кенонів кільця крутяться легенько наскільки я знаю.
Я не спорю, легко, тільки не рівномірно виходить. Так, мабуть треба докупити якийсь пристрій для плавного повертання кільця зміни фокусних відстаней.
Цитата SLKuty ()
Інша справа, що фокус пропадає при наїздах від'їздах.
Ось для цього я і купив об’єктив з STM-приводом для фокусування. Тепер автофокус не втрачається при зйомці динамічних сцен. Окрім того він безшумний, що великий плюс при записі звуку.
Цитата SLKuty ()
випуск 7-9 годин?
Я маю на увазі зйомку, починаючи з 1 звоника і до кінця, включаючи традиційні свята і т.д.
Цитата SLKuty ()
Скидаю на їхні 2 ноути, і на гугл-диск і хай собі копіюють, качають. Тепер всі мудрі
Мабуть і я так буду домовлятись на наступний рік.
Цитата SLKuty ()
В нашій місцевості 2000-4000 грн, або знімає сусід задурно мобільним телефоном
В моїй так само. Наприклад, я знімаю за 3000-3200 відео ще і фото в нагрузку, беру з собою помічницю-племінницю.
Цитата Bandalak ()
Що це за термін?
Цифрова дзеркальна фотокамера.
SLKuty Дата: Вт, 26.05.2015, 13:10 | Повідомлення № 287
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Наскільки я знаю в Кенонів можна знімати тільки в ручному режимі. І знімає тільки  45 Мбіт/с.
Якби глянути на оригінальний файл з звуком.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 26.05.2015, 15:07 | Повідомлення № 288
Ветеран спілкування
Я не берусь говорити щодо якості відео, тому що це залежить від багатьох параметрів, в тому числі в більшості від обєктиву, але щодо зручності процесу зйомки, то Кенон випереджає Нікон. Впершу чергу тому, що в моделях 650d, 700d, 70d і ряді інших використовується гібридна система автофокусування:

SLKuty Дата: Вт, 26.05.2015, 20:43 | Повідомлення № 289
Монтажер
З фокусами все зрозуміло. Я чекаю на безшумний об'єктив з реальною ціною.
Зрештою при зйомці відеокамерою коли пробігає хтось на передньому плані фокус збивається. В фотоапараті тої проблеми вже немає . Коли на задньому плані світиться яскрава гірлянда то весь автофокус відеокамери на ній. Фотокамера по одній центральній точці наводить різкість за секунду. Зовнішній мікрофон і звуків об'єктива майже не чути, а коли музика - то взагалі не чути. Я бачу деколи як хлопці мучаться тими Кенонами. Монтував одному бо він не мав часу то якийсь жах і по зображенню і по звуку -прийшлося половину викинути. може то такий оператор був.
В Ніконі я знімаю в режимі пріоритету витримки. Зрідка кручу витримку коли сильно міняється освітлення, а діафрагма і чутливість ISO на автоматі.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 27.05.2015, 10:07 | Повідомлення № 290
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
Коли на задньому плані світиться яскрава гірлянда то весь автофокус відеокамери на ній.

Для цього існує "слєдящий" автофокус, в мене в фотоапараті сенсорний екран, тикаю пальцем який об’єкт тримати в фокусі і проблем не має.
Цитата SLKuty ()
Зовнішній мікрофон і звуків об'єктива майже не чути, а коли музика - то взагалі не чути.
Ну да, аргумент доволі вагомий. Не знаю як в нікона, але в кенона жужить дуже сильно, правда це якщо не STM-об’єктив.
Цитата SLKuty ()
Я бачу деколи як хлопці мучаться тими Кенонами.
Якими тими? Кенон на місці не стоїть і компанія не менш продвинута, ніж Нікон, яка доречі така передова, що матриці у Sony купує до своїх тушок. З моїм фотоапаратом відеозйомка скоріше задоволення, чим каторга. В ручному режимі фокусування я взагалі не розумію як можна динамічні сцени знімати.
Цитата SLKuty ()
Монтував одному бо він не мав часу то якийсь жах і по зображенню і по звуку -прийшлося половину викинути. може то такий оператор був.
Може такий оператор, може такий фотоапарат, може - об’єктив. Просто в багатьох старіших моделях кенон функція автофокусування в режимі відео відсутня, звідси і всі проблеми.
Цитата SLKuty ()
Я чекаю на безшумний об'єктив з реальною ціною.
І який це має бути? В ніконів технологія STM або подібна відсутня, наскільки я в курсі. Хоча може щось придумали. Поясніть мені, у вас є автофокус в режимі відео і якщо є, то чи нормально він працює?
SLKuty Дата: Чт, 28.05.2015, 12:24 | Повідомлення № 291
Монтажер
Є в мене слідкуючий фокус, але він працює повільно з відкритим екраном. Крім того звук мотора чути в мікрофон і швидше сідає акумулятор від того фокусування.
 Я кнопкою спуск налаштовую фокус.
Якщо день то глибини різкості вистачає, щоб об'єкти рухалися як хочуть.
Інша справа вночі при штучному освітленні, відкритій діафрагмі, максимальних ІSO - глибина різкості мала і не допоможе ніякий слідкуючий фокус. Люди хочуть бачити всіх гостей, а не тільки вибраних автофокусом.

Кидаю фрагменти весілля зняті високо в горах в дощову погоду.
http://www.ex.ua/912178000663
Дивіться пишіть свою думку.
Все відео оригінальне. Потім я додаю контрасту і правлю колір при небхідності.
ЗВерніть увагу на розмір і тривалість відео - все знято в 20Мб/с. Для чого знімати 40Мб/с якщо віддавати людям прийдеться 15Мб/с

Купив до своїх апаратів "підствольники" (акумуляторні блоки) тепер не буде проблеми заміни акумулятора, коли вдягають обручки чи випускають голубів. Заміну акумуляторів можна вчиняти на ходу не припиняючи зйомки. І фотокамери виглядають солідніше.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 28.05.2015, 15:18 | Повідомлення № 292
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
Люди хочуть бачити всіх гостей, а не тільки вибраних автофокусом.

При поганому освітленні відео знімаю на автоматі або в ручному режимі активую всі 9 датчиків автофокусу, виходять всі в фокусі. Подивлюсь, якщо ще не видалив, то закину вам фрагмент з танців, де при світломузиці знімав...
Ви знаєте, якщо знімати на 18 мм фокусній відстані, то так чи інакше глибина різкості буде досить висока, навіть при відкритій діафрагмі і всіх гостей люди будуть бачити ).
Цитата SLKuty ()
І фотокамери виглядають солідніше.
Звісно бустер - це річ хороша. Собі також планую купити.
Цитата SLKuty ()
Я кнопкою спуск налаштовую фокус.
Тобто ви зловили фокус і далі переключаєте обєктив в мануальний фокус? І коли люди приближаються-віддаляються фокус не втрачається?
SLKuty Дата: Вт, 16.02.2016, 09:42 | Повідомлення № 293
Монтажер
Пішов в неділю в гори і спробував зняти природу.
Все виставив на свій блог. Відеокліп тут
http://alex-mandrivnyk.blogspot.com/p/blog-page_15.html

а фотознімки на цій сторінці
http://alex-mandrivnyk.blogspot.com/p/blog-page_14.html

То в мене перші проби. Приймаю критичні зауваження
вже бачу що треба було брати стабілізатор
KulAlex Дата: Ср, 17.02.2016, 08:37 | Повідомлення № 294
Знаток програмування
Рейтинг: 19
Цитата SLKuty ()
Приймаю критичні зауваження
Краще запрошуйте в гості))
SLKuty Дата: Ср, 17.02.2016, 09:14 | Повідомлення № 295
Монтажер
Та я вже кілька разів запрошував в гості на різних вітках форуму.
Скоро почнеться справжня весна. Гори оживуть співом птахів і ліси запахнуть першими квітами.
Можна зібратися.
Поговоримо про інформатику і про відеофотозйомку.
Шкода що нема весняних канікулів, але можна просто на вихідні приїхати.
KulAlex Дата: Ср, 17.02.2016, 09:25 | Повідомлення № 296
Знаток програмування
Рейтинг: 19
Цитата SLKuty ()
Поговоримо про інформатику
Про роботу після якої починають говорити? B)
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 03.07.2016, 22:27 | Повідомлення № 297
Ветеран спілкування
Таке я з своїми чортенятами знімав в цьому році на Panasonic FZ1000

SLKuty Дата: Пн, 04.07.2016, 19:39 | Повідомлення № 298
Монтажер
Тут невеличкий кліп знятий на Nikon D750
https://www.youtube.com/watch?v=f1ysLbi9vzo&feature=youtu.be

Відредаговано: SLKuty - Пн, 04.07.2016, 19:41
SLKuty Дата: Пн, 04.07.2016, 19:42 | Повідомлення № 299
Монтажер
Цитата Ковальчук_Олександр ()
знімав в цьому році на Panasonic FZ1000
це натуральний колір чи після корекції?
Bandalak Дата: Пн, 04.07.2016, 19:58 | Повідомлення № 300
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Таке я з своїми чортенятами знімав в цьому році на Panasonic FZ1000

Мене б завідувач садка убила, щоб я таких здорових "діток" посадив на колиски!
А так ролики мені сподобалися! Як Ви зробили, що краї кадру розмиті?
А на допризовній підготовці дуже гарні хмари. От би їх зняти над школою зі швидкістю 1 кадр за секунду.

Цитата SLKuty ()
Тут невеличкий кліп знятий на Nikon D750

Кольоропередача прекрасна, чіткість теж. Але інколи труситься, занадто швидко виходить з нерізкості в різкість. І не завжди правильна послідовність зміни крупноти кадрів!
В основному мені сподобалося!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Сторінка 20 з 22«121819202122»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.