Пн, 23.10.2017, 10:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 19 з 22«12171819202122»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Демонстрируем свои видеотворения
sgrecords Дата: Вт, 02.06.2009, 15:58 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Парни (и девушки то же :) ), давайте показывать друг другу свои "избранные" видеролики. Предлагаю закидывать например на www.video.mail.ru (хоть мне не очень он нравится, требует плеер) или предложите свой вариант.
Снимал на досуге http://video.mail.ru/mail/sgrecords/1/1.html

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.09.2012, 15:09 | Повідомлення № 271
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Шикарно! Дуже сподобалось.
Толя, я бачу ти переходиш на якісно новий рівень творчості.
Досить вдале стикування сцен, різнопланова зйомка зі штативу, непогані ефекти монтажу у поєднанні з вдало спланованим сюжетом - все це дозволяє насолодитись переглядом відео не тільки молодятам, а й будь-якому пересічному глядачеві.
Єдине, що не дуже сподобалось - сцена з колиханням ялинок ), на мій погляд тут ти перестарався з сценарієм.
Bandalak Дата: Ср, 12.09.2012, 22:24 | Повідомлення № 272
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Ковальчук_Олександр)
Єдине, що не дуже сподобалось - сцена з колиханням ялинок

Це молодята самі запропонували зробити таке, а коли показували ролик у весільному залі - гостям цей епізод найбільше сподобався. Всі кричали браво!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 12.09.2012, 22:28 | Повідомлення № 273
Ветеран спілкування
Він якимось пошлим мені показався, а в майбутньому цей ролик будуть дивитись їхні діти і т.д. Ну не знаю. Можливо я помиляюсь. Зрештою, це не так суттєво. А скільки ти часу потратив, щоб відзняти весь матеріал?
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 13.09.2012, 02:45 | Повідомлення № 274
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
а в майбутньому цей ролик будуть дивитись їхні діти

Хто знає, як зміняться погляди на єдиний спосіб розв'язання демографічної проблеми? Може діти пишатимуться батьками? А якщо ментальність не зміниться, то батьки вивчать комп'ютер і виріжуть "крамольний" епізод :)
Bandalak Дата: Чт, 13.09.2012, 07:11 | Повідомлення № 275
Лідер форуму
А скільки ти часу потратив, щоб відзняти весь матеріал?

Від 8-00 до 16-00, включаючи переїзд до Чернівців та назад. На чисту зйомку пішло біля 4 годин.
SLKuty Дата: Сб, 23.05.2015, 21:51 | Повідомлення № 276
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Я тут недавно свій канал в ютубі зробив і накидав трохи відео.
Знімаю цей сезон Nikon d5300 (встиг купити  два і вчиняю двохкамерну зйомку) це єдиний з дешевих Ніконів, який вміє 50, або 60 кадрів на секунду
на відміну від Кенон  можна знімати в будь-якому режимі. Все на автоматі тільки фокус приходиться кнопкою підганяти.
Дивіться , критикуйте
https://www.youtube.com/channel/UCCJe8Zr4aVEYlkTgh5dV2Ug

Відредаговано: SLKuty - Сб, 23.05.2015, 21:52
SLKuty Дата: Сб, 23.05.2015, 22:33 | Повідомлення № 277
Монтажер
Як в тому Ютубі налаштувати щоб весь канал по черзі демонструвався і не перескакувало на чуже відео?
Bandalak Дата: Нд, 24.05.2015, 00:20 | Повідомлення № 278
Лідер форуму
Цитата SLKuty ()
Я тут недавно свій канал в ютубі зробив і накидав трохи відео.
Знімаю цей сезон Nikon d5300

Передивився усі. Отримав задоволення. Якість картинки відмінна!
Але, нажаль, фотоапарат це собі фотоапарат, а відеокамера - то є відеокамера!
Досить яскраво виражена нерівномірність рухів, притаманна відеозйомці фотоапаратами. Хоча звичайний клієнт може цього і не помітити.

У мене зараз основний фотоапарат Nikon D7100. Відео він знімає точно так само як і Ваший. Але ним відеозйомку здійснюю тільки для власної відеотеки. Усі замовлення і далі знімаю камерою Sony 2100 DV. Звичайно якість картинки набагато гірша, зате рухи природні. Хто це розуміє - ніколи не найме знімати якусь оказію фотоапаратом. Хоча 90% замовників кинаються на термін "FULL HD" і їм по барабану, що у більшості випадків оператор віддає готову роботу на звичайних DVD дисках, головне на етікетці надруковано, що висока роздільна здатність.
Переконаний, що коротенькі ролики для кліпів можна і треба знімати фотоапаратом (якщо сучасної камери ще немає), але їх віддавати окремо від основної зйомки у повноформатному вигляді на флешках. А ось відеорепортаж з високою динамікою сцен краже зняти вже старою відеокамерою.
Сам збираю кошти на придбання сучасної відеокамери, правда через кризу зберу їх ще не скоро. Така камера коштує біля 5 тис. ум. од..
Bandalak Дата: Нд, 24.05.2015, 00:31 | Повідомлення № 279
Лідер форуму
Ще забув додати, що фотоапаратом знімати менш зручно чим камерою, особливо без штатива його важко постійно водити за об'єктом, руки скоро починають боліти і труситися. Дуже часто у самий відповідальний момент автофокус може стати не керованим. Якість звуку без зовнішнього мікрофону теж бажає кращого.

Ось недавно натрапив на український телевізійний весільний телеканал "WedTV".
http://torrent-tv.ru/torrent-online.php?translation=1657
Правда ця технологія вимагає дуже хорошого інтернету, не менше 8 Мбіт/сек.
Ще він транслюється в деяких кабельних ТБ мережах.
Тут крутять безліч весільних кліпів, наших та зарубіжних.
На днях була передача про особливість відеозйомки фотоапаратом та відеокамерою. Вказувалося на всі переваги та недоліки!
SLKuty Дата: Пн, 25.05.2015, 14:21 | Повідомлення № 280
Монтажер
Цілком згоден з більшістю ваших зауважень. Я і сам не помічаю нерівномірності рухів. Ютуб трохи погіршує якість відео. Якщо дивитися оригінальні файли то вони набагато кращі.  Я знімаю з частотою 50 к\с. І віддаю  клієнтам Mp4 50 к/с, 15 мбіт/с. Можна і більше фотоапарат знімає 40 Мб/с, але в людей такі комп'ютери що не можуть відтворити.

Щодо зручності. НІЗАЩО не повернуся до камери. В мене Sony FX7 яка вміє HD якість.
Як згадаю ті касети з глюками . В знайомого краща дороща і новіша камера заклинив стрічкопротяжний механізм і касету не приймає. І це перед самим весіллям.

Фокусування на об'єкті зйомки, стабілізація, мала глибина різкості - основні проблеми фотоапаратної відеозйомки. На рухомий об'єкт(танцюючі люди) фокус не наводиться. Потрібно тільки вручну крутити об'єктивом. Я трохи погано бачу і це проблема. Вирішення - знаходжу нерухомий об'єкт приблизно на тій самій відстані і фокусую натисканням на кнопку. Декілька саморобнмх приспособ і проблема стабілізації вже не проблема. Проблема глибини різкості проявляється тільки вночі в приміщені з поганим освітленням. Купив лампу LeD 120 Ват + накамерне світло - і це також не проблема.

Фотоапарат легенький бо пластмасовий на відміну від 7000-7100, які з магнію і важкі (правда захищені від води і пилу) Доречі Ваш 7100 не вміє 50к/с при FullHD. І екран в нього не відкидається - це не зручно.

Найближчий Nikon з таким відеопараметрами це d750, але він повноматричний і разом з оптикою коштує я к атомобіль. З теперішнім курсом долара і нашими цінами на відеозйомку це блакитна мрія

Спілкування з колегами це приємна справа.

Відредаговано: SLKuty - Пн, 25.05.2015, 14:32
Bandalak Дата: Пн, 25.05.2015, 16:40 | Повідомлення № 281
Лідер форуму
Цитата SLKuty ()
Фотоапарат легенький бо пластмасовий на відміну від 7000-7100, які з магнію і важкі (правда захищені від води і пилу) Доречі Ваш 7100 не вміє 50к/с при FullHD. І екран в нього не відкидається - це не зручно.

Мій знімає 60 кадрів на секунду, чим це гірше?

Цитата
https://hi-tech.mail.ru/review/nikon_d7100-rev.html
Nikon D7100 параметы видео: до 1920 x 1080, 60i; MOV; cжатие видео H.264/MPEG-4 Advanced Video Coding; формат записи звука — линейный PCM, стерео.

Те що екран не відкидається - це правда.

Цитата SLKuty ()
Щодо зручності. НІЗАЩО не повернуся до камери. В мене Sony FX7 яка вміє HD якість.
Як згадаю ті касети з глюками . В знайомого краща дороща і новіша камера заклинив стрічкопротяжний механізм і касету не приймає. І це перед самим весіллям.

Олександре, вже давно придумали відеокамери на флешкартах.
Недавно позичав таку у знайомого побавитися. Просто супер, казка, так і хочеться працювати!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 25.05.2015, 16:43 | Повідомлення № 282
Ветеран спілкування
Купив Canon 650d спеціально для зйомки відео. Буду пробувати. Правда очевидний мінус - при 1920x1080 "видає" 30 кадрів/с, при HD - 60. Я знімав ним сватання і кілька концертів - не погано. Але поки що знімаю як і Толя на Sony VX2100. Великий плюс кенона - наявність універсального об’єктива 18-135 з STM мотором для плавної автофокусіровки. Я такий поки що тільки планую купити, зараз маю в наявності 18-55 STM, то він картинку звісно гіршу видає, але фокусується плавно, практично як відеокамера, тільки повільніше, особливо знімав танці при освітленні від світломузики, то фокус втрачався бувало на кілька секунд, на вулиці все чітко працює. Також є в кенона об’єктив фікс 40mm F2.8 STM, також призначений для відеозйомки. Пробував знімати відео на 50 mm F1.4 то звісно тільки в ручному режимі фокусуватись, бо автоматичний "следящий" автофокус жужить і тупить. Зараз і Sony робить ряд цифрових фотокамер з напівпрозорим нерухомим зеркалом і вбудовує фокусіровочні мотори в саму тушку.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 25.05.2015, 22:53 | Повідомлення № 283
Ветеран спілкування
А тепер болючі питання, пов’язані зі зйомкою DSLR-камерами:
1. Інколи рука тягнеться за звичним для відеокамери трансфокатором, - а його не має. Крутити руками об’єктив не те, щоби не зручно, просто ці ривкоподібні рухи замітні на зйомці. Якщо знімаємо постановочні сцени, то можна без нього обійтися, але я знімав Новорічні концерти і ранки, то проблему відчув по повній.
2. На яких носіях віддавати відео з весілля, коли готового відео буде 2,5-3 години, а за випуск 7-9 годин? Я знімав концерти до 40 хвилин, то втискував з трудом до розміру 1 dvd 4,7 Гб.
Bandalak Дата: Вт, 26.05.2015, 06:56 | Повідомлення № 284
Лідер форуму
У нас віддають на флешках та зовнішніх жостких дисках.
Якщо це дешева зйомка - то носій надає клієнт, а якщо дороге весілля за 800-1000 у.о. - то носії в подарунок!

Цитата Ковальчук_Олександр ()
DSLR-камерами

Що це за термін?
SLKuty Дата: Вт, 26.05.2015, 11:03 | Повідомлення № 285
Монтажер
рука тягнеться за звичним для відеокамери трансфокатором

Є спеціальний пристрій  - такі шестерні вдягаються на об'єктив.
пошукайте в неті.
В Кенонів кільця крутяться легенько наскільки я знаю. Інша справа, що фокус пропадає при наїздах від'їздах. Потрібно ще крутити фокус.
Висновок: притягуємо фокусуємо, а потім знімаємо. По іншому - сільське дешеве весілля

випуск 7-9 годин?
Випуск 4.5 години щоб 3 диски. Я цього року домовився з випускниками дешевше, але без ДВД дисків.
Віддаю в трьох форматах  для ПК, для планшетів і для смартфонів
Скидаю на їхні 2 ноути, і на гугл-диск і хай собі копіюють, качають. Тепер всі мудрі  

весілля за 800-1000 у.о.

За такі гроші можна і комп'ютер молодятам подарувати.
В  нашій місцевості 2000-4000 грн, або знімає сусід задурно мобільним телефоном
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Сторінка 19 з 22«12171819202122»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.