Пн, 23.10.2017, 10:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 14 з 22«1212131415162122»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Демонстрируем свои видеотворения
sgrecords Дата: Вт, 02.06.2009, 15:58 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Парни (и девушки то же :) ), давайте показывать друг другу свои "избранные" видеролики. Предлагаю закидывать например на www.video.mail.ru (хоть мне не очень он нравится, требует плеер) или предложите свой вариант.
Снимал на досуге http://video.mail.ru/mail/sgrecords/1/1.html

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 11.07.2011, 01:45 | Повідомлення № 196
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Bandalak)
Ось, наприклад, щоб зберегти живий звук і не сіпати зумом туди сюди, без другої камери ніяк.

100%. Я цього року на випускний вечір найняв оператора і знімали ми в 2 камери. От тільки підозрюю змонтувати це буде вдвічі складніше.
Quote (Bandalak)
А насправді в кінці деякі випускники були готові повністю

В нас цього року випускники були відносно тверезі, як і 2 попередні роки.
Bandalak Дата: Пн, 11.07.2011, 02:04 | Повідомлення № 197
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Ковальчук_Олександр)
100%. Я цього року на випускний вечір найняв оператора і знімали ми в 2 камери. От тільки підозрюю змонтувати це буде вдвічі складніше.

Якщо камери однотипні і синхронізувати їх по часу перед зйомкою, то потім легко шукати початки-кінці кадрів через TimeLine, навіть є функція у Прем'єрі автоматичної синхронізації дорожок з поправкою по звуку. Я правда нею не користувався, не було можливості.
SLKuty Дата: Пн, 11.07.2011, 11:26 | Повідомлення № 198
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
От тільки підозрюю змонтувати це буде вдвічі складніше.

Одне відео, де кращий звук беремо за основу, а інше ріжемо на фрагменти, відкидаємо звукову доріжку і накладаємо зверху в потрібних місцях. Так простіше.
Bandalak Дата: Пн, 11.07.2011, 13:01 | Повідомлення № 199
Лідер форуму
Сьогодні ЙоуТуб мені прислав таке:

Шановний(-а) MrBandalak!

Можливо, Ваше відео, Випускник-2010 кліп 11-а класу, включає вміст, власником або ліцензіаром якого є WMG.

Не потрібно нічого робити. Однак, про вплив на відео можна дізнатись у розділі збігів ідентифікації вмісту свого облікового запису.

Sincerely,
– Команда YouTube

Що це би значило? Музику не можна було вставляти у кліп?

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Все постирав нафіг! Не хочу ризикувати!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 11.07.2011, 16:15 | Повідомлення № 200
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Якщо камери однотипні і синхронізувати їх по часу перед зйомкою, то потім легко шукати початки-кінці кадрів через TimeLine, навіть є функція у Прем'єрі автоматичної синхронізації дорожок з поправкою по звуку.

Так, а якщо я цього не зробив (не синхронізував час)?
Quote (SLKuty)
Одне відео, де кращий звук беремо за основу, а інше ріжемо на фрагменти, відкидаємо звукову доріжку і накладаємо зверху в потрібних місцях. Так простіше.

Я так і думаю робити, але як 100% сумістити накладені фрагменти зі звуковою доріжкою з іншої камери?
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 11.07.2011, 16:15 | Повідомлення № 201
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Quote (Bandalak)
Музику не можна було вставляти у кліп?

Напевно
Bandalak Дата: Пн, 11.07.2011, 16:35 | Повідомлення № 202
Лідер форуму
як 100% сумістити накладені фрагменти зі звуковою доріжкою з іншої камери?

Треба дивитися на графік звукових доріжок і знаходити відповідність по піках. Потім відключати по черзі звукові доріжки і слухати, пробувати дві одночасно. Це дуже забавно інколи буває, але іншого виходу немає. Якщо камери різних виробників, частота кадрів може відрізнятися на 1-2 з сотні. Особливо це помітно, коли одна камера аналогова а інша цифрова. На цьогорічному випускному мені дали пару кадрів знятих мобілкою та знятих аналоговою камерою, щоб я включив до фільму. От награтися прийшлося.
На трейлері (Повідомлення 195) видно кадри зняті мобілкою на початку накладено в рамочці на фоні, а ближче до кінця - кадри зняті аналоговою камерою з датою у правому нижньому куті.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 11.07.2011, 16:59 | Повідомлення № 203
Ветеран спілкування
Bandalak, але Вам не прийшлося синхронізовувати по звуку, тільки вставити в кліп. Я розумію, якби це пару фрагментів підставити, а їх там сотні. Уявляю скільки прийдеться помучитись, щоб синхронізувати по звуку. В мене камера Sony VX2100, в колеги - Canon XM2.
Bandalak Дата: Пн, 11.07.2011, 17:24 | Повідомлення № 204
Лідер форуму
Bandalak, але Вам не прийшлося синхронізовувати по звуку, тільки вставити в кліп.

Трошки прийшлося синхронізувати, але не дуже критично. Я знімав танець випускників стоячи біля них, а мені дали відео цього танцю зняте зверху, з третього поверху (у трейлері це добре видно).
Пару років назад я монтував 2 весілля зняті повністю двома несинхронізованими камерами, та ще й з дуже різним кольоровим балансом. Так що досвід у мене є. Просто мені було цікаво таке змонтувати, інакше би не взявся. Потім мене запросили знімати другою камерою День Народження якогось боса до Кишинева. Камери були однакові, повністю синхронізовані. Все відео монтував не я, мені лише дали на монтаж частинку довжиною біля години. Так у цьому випадку було все супер, кадри другої камери самі розсипалися по ТімеЛіне у потрібних місцях!
sgrecords Дата: Пн, 11.07.2011, 19:13 | Повідомлення № 205
Активний учасник
Quote (Bandalak)
Що це би значило? Музику не можна було вставляти у кліп?

Ви вставили ліцензований музон, ютуб вичисляє такі діли
Уявляю скільки прийдеться помучитись, щоб синхронізувати по звуку.

Гляньте в сторону рекордера ZOOM H4
Bandalak Дата: Пн, 11.07.2011, 19:29 | Повідомлення № 206
Лідер форуму
sgrecords, а vimeo.com теж вичисляє такі речі?
sgrecords Дата: Пн, 11.07.2011, 21:38 | Повідомлення № 207
Активний учасник
На скільки я знаю, ні
volevikt Дата: Вт, 12.07.2011, 12:29 | Повідомлення № 208
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Bandalak, гарний ролик та трейлер!
Я, звісно, не спец, але сподобалися.
Хотіла тільки спитати, чи був вчитель фізкультури на уроці? Чи він в цей час був на нараді? B)
А щодо побажань у Вашу адресу, так "Вік живи - вік учись". Досвід приходить з часом. З кожною наступною роботою у Вас буде все краще і краще виходити. Хоча для мене Ви вже профі.
"Не помиляється той, хто нічого не робить". :)
Бажаю Вам подальших гарних робіт та творчих злетів!
Bandalak Дата: Вт, 12.07.2011, 16:49 | Повідомлення № 209
Лідер форуму
volevikt, дякую, мені ще багато чого треба вчитися.
Вчителя на уроці не було, бо насправді це не урок, а імітація знята після уроків!
Вчитель відмовився прийти на таке дійство.
Bandalak Дата: Ср, 13.07.2011, 01:16 | Повідомлення № 210
Лідер форуму
Урок фізики
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІІ: ДОЗВІЛЛЯ, ЗАРОБІТОК ВЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 7.1 Відеомонтаж » Демонстрируем свои видеотворения (Название говорит само за себя)
Сторінка 14 з 22«1212131415162122»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.